Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2005., 14:25   #21
Quote:
allegra kaže:
možda je u urinu izoliran Trichomonas vaginalis ... to bi bio logični razlog za terapiju metronidazolom
hm, da, valjda.
__________________
Insomnia
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2005., 14:27   #22
Quote:
VILKO kaže:
Veoma si glupa ste se mjesas u nesto sta ne znades...ali to je tvoje tipicno.

Kako osoba koja ima sve bolesti diagnostirane sa specijalistima/i to ne jednim nego ima po dva -tri misljenja pogotovo za spinalne/kicmene probleme i sa dvije teske operacije je hypochondrijak?

Moze li se zamisliti da imas Apneu ,Azbestozise,problem sa testesteronom i replecement istoga,IBS,maskulaskeleton probleme sa bursitis-ters-istrosene i povredjene i za koje dobivas stereoid injekcije...a podnasao si 10-15 godina te bolove jer imas druge precije bolesti....i da si ti to zamisljas ...za te sve dijagnose su potrebni x-ray, scan, i kontrola specijaliste najmanje dva puta na godinu.

I isto znades sta je Aranchnoiditis? ...priznaj nisi nikada cula za tu bolest, a kamoli znala kako je to nepodnosljivo i koliko poslijedica
daje osobe sa time su invalidi samo sa tom bolesti.

Je ti isto si kronican depression ,stress,anxiety, personality disorder bolesnik koji je morao radi toga u mirovinu i lijeci se od toga 14 godina i ostati ce tako za ostatak zivota.

A druge bolesti koje dolaze sa godinama ne spominjem jer svatko ima problema.

Tako seri svome muzu ,a ne ovdje se pravis vazna kao da se radi o jednom slomljenom noktu!

Bravo...stvarno si puna znanja!
odi se ubiti, blesane stari hipohondricni... tako bus se najbolje rijesio svih svojih bolestina

i btw ne sjecams e da sam se tebi bilo gdje mijesala. bas obrnuto, sve tvoje zaobilazim u velikome luku jer si dosadan kao proljev. dakle, uz to kaj iams teski kombinirani poremecaj licnosti, jos si i dementan. odi si po prvu turu Aricepta.
__________________
Insomnia
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2005., 09:18   #23
Quote:
FFE kaže:
odi se ubiti, blesane stari hipohondricni... tako bus se najbolje rijesio svih svojih bolestina

i btw ne sjecams e da sam se tebi bilo gdje mijesala. bas obrnuto, sve tvoje zaobilazim u velikome luku jer si dosadan kao proljev. dakle, uz to kaj iams teski kombinirani poremecaj licnosti, jos si i dementan. odi si po prvu turu Aricepta.
i to je sve?....vidi kako se istice hrvatska intelekcija/kultura...uvijek mozes doci na moje, bez da si hipohondriak ?
__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014

Zadnje uređivanje Vilko : 27.10.2005. at 10:24.
Vilko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2005., 14:04   #24
Quote:
Crimson Petal kaže:
ah, ima nas jos...

*ja jos samo sutra popijem 2 tablete i onda je gotovoooo!
jesi dobila gljivicnu infekciju od tih tableta? pise za nuspojave da je je vrlo moguce da ce se pojaviti?! zato ih ja nisma htjela piti...
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2005., 14:15   #25
Quote:
bodul kaže:
Zanima me kako to izgleda i kako se manifestira?
Kako izgleda, to ti ne mogu reći Ne vjerujem ni da je moja gin. mogla vidjeti, ali mislim da postoji nekakvi zahvat kojim se vide oštećenja na grliću. Nije ni bitno kako se manifestira, bitan je uzrok (jaka upala) i posljedice. Proguglaj. Ako si zabrinuta, napravi Papu
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2005., 14:39   #26
Quote:
lala kaže:
Proguglaj. Ako si zabrinuta, napravi Papu
ne moze napraviti , naime bodul je....musko!
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2005., 15:07   #27
Red face

Quote:
Tigrica kaže:
jesi dobila gljivicnu infekciju od tih tableta? pise za nuspojave da je je vrlo moguce da ce se pojaviti?! zato ih ja nisma htjela piti...
to sam i ja procitala pa zato jos nisam pocela nista piti. Nije ni meni vise nista jasno. Sto je najgore ja sam kod doktora otisala da mi napravi kontrole urina i krvnu sliku jer sam razmisljala o skoroj bebi ...sada sam totalno zbunjena i da se ne davim u poslu do grla vec bi to vise rijesila. Ovako stalno odgadjam
sabrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2005., 21:14   #28
Quote:
Tigrica kaže:
jesi dobila gljivicnu infekciju od tih tableta? pise za nuspojave da je je vrlo moguce da ce se pojaviti?! zato ih ja nisma htjela piti...
https://www.forum.hr/showthread.php?s=&threadid=117665

no, ja sam pila i amoxil (pa klavocin) s medazolom. a tu su i oralni kontraceptivi... plus, volim papati slatko... kombinacija...

a dosad nikad nisam imala problema s nuspojavama, nijednom, koji kod da je lijek bio u pitanju. ovo je bilo iskustvo za .
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2005., 22:22   #29
Quote:
lala kaže:
Kako izgleda, to ti ne mogu reći Ne vjerujem ni da je moja gin. mogla vidjeti, ali mislim da postoji nekakvi zahvat kojim se vide oštećenja na grliću. Nije ni bitno kako se manifestira, bitan je uzrok (jaka upala) i posljedice. Proguglaj. Ako si zabrinuta, napravi Papu

Oprosti na mojoj neinformiranosti , nisam uopce znao da je to neka promijena koja se dogadja iskljucivo na zenama .
Naziv mi je zvucao poznato , zamislio sam da je to neka promijena na kozi, pa sam htio da mi neko u kratko i iz prve ruke pojednostavljeno obijasni o cemu je rijec .

Da i na papu necu , jer san muski ,
__________________
bodul: <samo dva put se zivi>
bodul is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2005., 22:53   #30
Quote:
bodul kaže:

Oprosti na mojoj neinformiranosti , nisam uopce znao da je to neka promijena koja se dogadja iskljucivo na zenama .
Naziv mi je zvucao poznato , zamislio sam da je to neka promijena na kozi, pa sam htio da mi neko u kratko i iz prve ruke pojednostavljeno obijasni o cemu je rijec .

Da i na papu necu , jer san muski ,
Pa da, i nick ti je muški, ali eto ja sam nekako zaključila da je maternica bolji identifikator.

A šta se tiče ovog, hiperkeratoze, mislim da si u pravu, tiče se općenito kože (neke promjene kao posljedica upale) i pretpostavljam da se može pojaviti svugdje
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2005., 12:22   #31
Quote:
FFE kaže:
odi se ubiti, blesane stari hipohondricni... tako bus se najbolje rijesio svih svojih bolestina

i btw ne sjecams e da sam se tebi bilo gdje mijesala. bas obrnuto, sve tvoje zaobilazim u velikome luku jer si dosadan kao proljev. dakle, uz to kaj iams teski kombinirani poremecaj licnosti, jos si i dementan. odi si po prvu turu Aricepta.



Danas sam vidio specijalistu...u vezi normalne prostate pregleda i testesterona odobrenja za slijedecih 6 mjeseca.
Specijalista je poslusao moju proslost i pregledao krvne nalaze kao i 6 mjesecne reporte od urine/mokrace reporte.

Slaze se da se vratim odmah na Hiprex/antibiotic...za slijedecih 6 mjeseca dok
ne prodjem cystoscopy i ne obavim jos jednom test zadrzavanja mokrace.

Tako da je potvrdio da je to normalno kao sta sam uzimao na dugo antibiotic,
ali da me je trebao doktor opce prakse prije poslati za cystoscopy.

Danas sam dao mokracu sa brzim testom/stapicem/ je pokazalo da je nakon 10 dana poslije antibiotika...ponovo pocela infection, poslali su na analizu.
Eto tako to ide i kod muskarca bez( u mojem slucaju nije bilo prenosa od partnera do partnera).



__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014
Vilko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 21:48   #32
jel zna netko molim vas dal je smanjena kontracepcijska zaštita ako uzimam medazol vaginalete i pijem yasmin?
ladyv is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 13:02   #33
Odvratan okus! Ja ih pijem i vec osjecam mucninu -.- rdi upale zuba i mesa -.-
StrangerZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2021., 00:24   #34
Mene ugrizla mačka za nogu, to je nateklo i liječnica opće prakse mi je dala medazol i klavocin. Jedva sam izdržao 3 dana, mučnine, proljev, glavobolja,.. pa sam prestao. Oteklina je splasnula i bol se znatno smanjila, mogu li odustat od antibiotika nakon 3 dana, ili se moram mučit još 4? Pišem na temi o medazolu jer sam klavocin već pio i nisam imao nikakve nuspojave.
Frank Knight is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2021., 09:00   #35
Quote:
Frank Knight kaže: Pogledaj post
Mene ugrizla mačka za nogu, to je nateklo i liječnica opće prakse mi je dala medazol i klavocin. Jedva sam izdržao 3 dana, mučnine, proljev, glavobolja,.. pa sam prestao. Oteklina je splasnula i bol se znatno smanjila, mogu li odustat od antibiotika nakon 3 dana, ili se moram mučit još 4? Pišem na temi o medazolu jer sam klavocin već pio i nisam imao nikakve nuspojave.
A probaj izdržati. Takve sam ja muke imala s Doksiciklinom, ali sam izdržala jer je najbolji za Lyme.
Uzmi neki bolji probiotik.

Poslano sa mog PRA-LX1 koristeći Tapatalk
-skyfall- is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2023., 23:49   #36
Ima li netko da (duže) koristi Medazol 400mg??
__________________
J.S.B. - 4some, 3some, 2some - handsome :DDD
ExHandsome is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2023., 00:11   #37
Quote:
ExHandsome kaže: Pogledaj post
Ima li netko da (duže) koristi Medazol 400mg??
Bilo tko? Ima li netko da ga upravo koristi il ga je koristio nedavno, poželjno na PP, tenks!
__________________
J.S.B. - 4some, 3some, 2some - handsome :DDD
ExHandsome is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:19.