Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2012., 10:02   #461
Hvala mare0309
__________________
Hocu jednog malog andjela... <3 http://www.fertilityfriend.com/home/4358ea
Strumfetaaa1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 08:03   #462
evo da i ja napišem svoja iskustva s ginićima.
matilda mladinić - topla, srdačna, puna razumijevanja, bila sam na jednom pregledu u ranoj trudnoći s komplikacijama,
ostavila mi je dojam stručne i drage osobe.

dr. jurić- katastrofa. vikala je na mene jer sam rekla da ne želim piti kontracepcijske tablete

dr. šparac - meni nije ostavio nekakav poseban dojam, možda jer sam bila u posebno lošoj fazi života, hormonski poremećaj, spontani, miomi...sad s odmakom, vidim da je bio u pravu u mnogo toga, al mi njegov pristup nije odgovarao u to vrime.

dr. deković- u nje sam preko hzzo-a, meni je draga. sestra je ajmemeni!

al sam na kraju obe trudnoće vodila kod dr. jukića u poliklnici gynenova, koji je od tada moj ginekolog numero uno
ne priča previše, stručnjak za uzv, tip od činjenica, na kraju mi je radio carski i operaciju maternice...dolazio me vidjeti na inzenzivnu...
s drugim mi se djetetom max angažirao kod kolega ...jednom riječju: odgovaran i jako, jako etičan. sve pohvale!
__________________
kiki riki miki moj!
chica bonita is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 19:41   #463
Idem također i ja ovaj idući misec na uzv jajnika i maternice. Mora se tu jedanput u godinu ić.
Za stalnog ginekologa biram ženu.

Nije mi jasno kako neke nikad ne idu na gin. kontrolu?

P.S- je da je malo intimno o tome pričat, ali meni je ugodnije ić kod žene gin. jer-
ugodnije je, prije svega, ne trebam se sekirat kako ću se obuć, koji ću dezodorans stavit, nemam onu neku tjeskobu kao kad sam isla par puta kod muškog ginića.

dr. Šparac, ugl. bila sam prosle godine kod njega na uzv-u., onako izgleda mlađi za svoje godine, mlađahan, oku ugodan.

E da, sa 18 sam bila na uzv-u kod dr. Meštrovića, jer on je bio na zamjeni tad, kasnije se premjestio u bolnicu.
Crna kosa, tamne oči, zapamtila sam ga.

Zadnje uređivanje Sandrija : 08.11.2012. at 19:58.
Sandrija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 00:09   #464
Sandrija, kakve veze ima opisivanje (samo) izgleda ginekologa s ovim topicom?
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 09:00   #465
Quote:
Sandrija kaže: Pogledaj post
Idem također i ja ovaj idući misec na uzv jajnika i maternice. Mora se tu jedanput u godinu ić.
Za stalnog ginekologa biram ženu.

Nije mi jasno kako neke nikad ne idu na gin. kontrolu?

P.S- je da je malo intimno o tome pričat, ali meni je ugodnije ić kod žene gin. jer-
ugodnije je, prije svega, ne trebam se sekirat kako ću se obuć, koji ću dezodorans stavit, nemam onu neku tjeskobu kao kad sam isla par puta kod muškog ginića.

dr. Šparac, ugl. bila sam prosle godine kod njega na uzv-u., onako izgleda mlađi za svoje godine, mlađahan, oku ugodan.

E da, sa 18 sam bila na uzv-u kod dr. Meštrovića, jer on je bio na zamjeni tad, kasnije se premjestio u bolnicu.
Crna kosa, tamne oči, zapamtila sam ga.
meni bi stvarno bilo muka da idem u doktora i da mislim šta ću obući, koji parfem stavit i ta sranja...
pa ne gleda mi majicu, šta sam obukla, koju frizuru napravila, bilo doli ili gori i sastavlja analizu parfema...
a šta čoviik može sve napisat i ostat živ...

Zadnje uređivanje anamilan : 09.11.2012. at 09:05.
anamilan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 12:18   #466
Quote:
anamilan kaže: Pogledaj post
meni bi stvarno bilo muka da idem u doktora i da mislim šta ću obući, koji parfem stavit i ta sranja...
pa ne gleda mi majicu, šta sam obukla, koju frizuru napravila, bilo doli ili gori i sastavlja analizu parfema...
a šta čoviik može sve napisat i ostat živ...
Pa ja znam bar jednoga iz Splita koji se dosta zanima za neke pacijentice.
Ne idem kod muških, pa nemam osobno iskustvo, ali za toga sam čula.
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 12:21   #467
aj onda podijeli to s nama koji je....
anamilan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 12:50   #468
i mene to zanima...nikad nisam pazila kako ću se sredit jer idem u muškog ginekologa. oprala bi se, namirisala i sredila kao uvik

koji je to doktor onda?

i ja sam zapamtila meštrovića , bija mi je na porodu..komunikacija je bila: " jel vas boli" "dobro, neka boli" inače je zgođušan, al brate, posumnjaš da je nijem
__________________
kiki riki miki moj!
chica bonita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 13:24   #469
A Karelović...
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 15:23   #470
Moram priznat da sam kod njega bila dosta puta i u novom rodilištu i privatno, ali nikad to nisam primjetila.

Možda čovjeku nisam bila zanimljiva ili sam odabrala taj dan krivi miris.
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 23:04   #471
Quote:
anamilan kaže:
meni bi stvarno bilo muka da idem u doktora i da mislim šta ću obući, koji parfem stavit i ta sranja...
pa ne gleda mi majicu, šta sam obukla, koju frizuru napravila, bilo doli ili gori i sastavlja analizu parfema...
a šta čoviik može sve napisat i ostat živ...
Meni je to npr. bitno jer bi me bilo sram da ne mirišem lijepo a idem na bilo koji pregled, ne treba bit
isključivo gin.

Quote:
anamilan kaže:
aj onda podijeli to s nama koji je....
sad i mene zanima.

Quote:
chica bonita kaže:
i ja sam zapamtila meštrovića, inače je zgođušan, al brate, posumnjaš da je nijem
dr. Meštrović ima tamne oči, visok, zgođušan kako si rekla. Bila sam na uzv-u kod njega i ima lijepe muzevne ruke.
Tko njega nebi zapamtio.

Zadnje uređivanje Sandrija : 09.11.2012. at 23:16.
Sandrija is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 17:16   #472
Quote:
Sandrija kaže: Pogledaj post
Meni je to npr. bitno jer bi me bilo sram da ne mirišem lijepo a idem na bilo koji pregled, ne treba bit
isključivo gin.
.
Je , samo mene boli ona stvar da li se njemu svidja parfem koji koristim i stil kojim se nosim, naravno da u likara idem oprana i cista, ali boze zar se ne tusiramo svaki dan i namirisemo i brijemo ili depiliramo....
Pa ja nisam ka "stari" ljudi koji se peru samo kad idu imaju ic u likara , ahhahaha

A sa se tice Denija, ni ja kao silveri nisam takav dojam dobila o njemu, a i operirao me ! Nije mi komentira ni miris ni robu, ocito sam zadovoljila njegove kriterije

Silveri koji si parfem koristila kad nisi bila zanimljiva ,
anamilan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 23:24   #473
Quote:
magic potion kaže: Pogledaj post
A Karelović...
ma daj,prvi put čujem za ovo

bila sam kod njega sto puta na pregledu,posli me je i operira.sasvim ok doktor,pristojan i fer.nikad nisam čula da je nekome komentira miris il izgled.a znam ih puno koje su bile kod njega.
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2012., 11:48   #474
Ma ja njega uopće ne poznajem, samo sam čula od dvije osobe. A jednoj od njih nemam razloga ne vjerovati. Da, ugodan je, tako kažu, ništa loše zapravo, samo je, eto, primijetio da ima dobre noge.
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2012., 11:56   #475
Zna li netko da li doktor Deković prima nove pacijentice?
nilivanili14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2012., 17:57   #476
Quote:
anamilan kaže: Pogledaj post

Silveri koji si parfem koristila kad nisi bila zanimljiva ,
A ja sam tada koristila neki dezodorans od vanilije pa nije bio dovoljno jak valjda.

Šalu na stranu, ha, vjerojatno netko ima drugačija iskustva, nikad se ne zna.
Quote:
nilivanili14 kaže: Pogledaj post
Zna li netko da li doktor Deković prima nove pacijentice?
Zar postoji i on? Mislim, znam samo za Anu Deković.
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2012., 01:49   #477
Quote:
anamilan kaže: Pogledaj post
Je , samo mene boli ona stvar da li se njemu svidja parfem koji koristim i stil kojim se nosim, naravno da u likara idem oprana i cista, ali boze zar se ne tusiramo svaki dan i namirisemo i brijemo ili depiliramo....
Pa ja nisam ka "stari" ljudi koji se peru samo kad idu imaju ic u likara , ahhahaha
također se ne perem kad odem samo u liječnika. Ne znam ćemu si uopće navela to.

Quote:
Silvery kaže:
A ja sam tada koristila neki dezodorans od vanilije pa nije bio dovoljno jak valjda. .zubo:
obozavam i ja vaniliju..

Quote:
Silvery kaže:
Možda čovjeku nisam bila zanimljiva ili sam odabrala taj dan krivi miris. :
Silvery

Quote:
miseducata kaže:
ma daj,prvi put čujem za ovo

bila sam kod njega sto puta na pregledu.. sasvim ok doktor,pristojan i fer.nikad nisam čula da je nekome komentira miris il izgled.a znam ih puno koje su bile kod njega.
Tako ova jedna imala neku upalu koja je stvarala pritisak i na mjehur, tj. tekučina joj se razlila zbog puknuća ciste na jajovodu, nista opasno, pa je to trebala aspirirat.
i sl. Imala prištiće..
Tako da ne razumijem zbog cega se spominje izgled?

Zadnje uređivanje Sandrija : 14.11.2012. at 02:19.
Sandrija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 14:13   #478
neka je forumasica pitala za dr. Najev na Brdima. Ja sam bila kod nje prvi put prije 2 god. i zena je odlicna. Ne prica bas puno sama od sebe, pa je trebas pitat sve sta te zanima i lipo ce ti sve objasnit.
Svakako joj naglasi da ti je prvi put da si u ginekologa, pa da ti objasnjava sta radi. Sta se cekanja tice, cekala sam samo jedanput i to niti 10 minuta.
Ima neku sestru, koja je malo nabrusena i zivcana, valjda jer joj tel. zvoni svako malo, ali sta te briga kakva je sestra....doktorica je super. Nemoj se sekirat i cekat vise...nego se upisi i otiđi. Bit ce sve ok

I da...naruci te za otpilike tjedan do deset dana. Vidim tek sad da ti je samo zbog pilula, pilule ti ne daje tek tako, ja sam je pitala jedan put i rekla je da ce mi prvo dat puste neke uputnice za 100 cuda, krv, urin, pregleda dojki (na koji se ceka po pola godine) i da mi ih nece dat bez svih tih nalaza..tako da....ako ides samo da bi ti dala kontracepciju i to odma....nemoras ni ic

Zadnje uređivanje El Gato Félix : 23.11.2012. at 18:03. Reason: spajanje postova
forumasica ana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 19:56   #479
Pozdrav,
nisam jos bila kod ginekologa pa imam nekoliko pitanja za vas:
a)koji ginekolozi primaju nove pacijentice?
b)na kakve pretrage trebam ići prije početka korištenja pilula? (za koliko se sve to riješi? ne bih htjela da to predugo traje ako baš ne mora)
-jesu li za te pretrage potrebne uputnice liječnika opće prakse?
Luise is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 12:23   #480
Pozdrav, recite mi za samo dobit uputnice od vrcic-pervan jel se isto triba cekat red par sati? Kako da to izbjegnem?
mili222 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:52.