Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2013., 01:24   #2001
Quote:
leptir02 kaže: Pogledaj post
Da, je zbrkano je sve ali moram priznati da si pogodila :/ je bilo je nečeg između nas ali ja nisam bila sigurna da li je stvarno u pitanju ljubav s njegove strane pa mi i nije nešto bio bitan ali onda smo prekinuli kontakte zbog njega jer on je kriv jer me lagao i nakon dugo vremena, ok ne tako dugo ali prošlo je par mjeseci, uglavnom javio mi se danas tj zvao me i hoće da se nađemo...
ehh pa vidim ja da je ta tvoja nesigurnost malo stvari pokolebala,ali nema veze ,biće sve ok...pa nađite se,lijepo što se javio...nađite se naravno da lijepo popričate i javi nam ishod,može
__________________
Žena si -možeš sve!!
Hanaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2013., 01:33   #2002
DRAGE MOJE DAME!

Htjela bi vas zamoliti neštoda me više ne tražite da vam ja bacam grah,MOLIM VAS!

Stvarno mi je to opterećenje,još ću ovima kojima sam obećala baciti i to je to,RADO ĆU VAM UVIJEK TUMAČITI,ali molim vas one koje ne znaju bacati neka nauče same,nije teško,imate na raznim stranicama (da ne imenujem) čak i da vidite kako se to radi?!
Već sam sve počela brkati od toliko imena i datuma,ne znam gdje mi je glava,eto ako želite da vam i dalje tumačim,onda mi olakšajte malo

Molim vas nemojte se ljutiti,ali stvarno ne stignem sve!

Dakle više nikom ne bacam,ali sam tu uvijek za tumačenje,za to mi se uvijek možete javiti,nadam se da ćete me razumijeti..
__________________
Žena si -možeš sve!!
Hanaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2013., 01:41   #2003
I ja sam naucila preko yt,nije uopste tesko,ne znam zasto bi neko to ocekivao od drugog.
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2013., 01:54   #2004
Quote:
Lutijena kaže: Pogledaj post
I ja sam naucila preko yt,nije uopste tesko,ne znam zasto bi neko to ocekivao od drugog.
Eh da to sam i ja mislilanadam se da će se sad broj takvih smanjitii olakšati mi
__________________
Žena si -možeš sve!!
Hanaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2013., 03:13   #2005
Draga Hana mislim da si pogodila javio se alii nije direkt nego s nekog laznjaka, prestavljao se kao da je neki prijatelj mog momka,a po nacinu pisanja znam da je on i sumnjala sam od samog starta tog razgovora mada on to porice.. uglavnom svasta sam mu izgovorila ostavila sam ga na kraju bez teksta samo je napisao OK.. uhh ponosna sam sama na sebe..
plavokosaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2013., 12:00   #2006
Hana vezano za onaj posao koji si rekla da ću dobiti možeš li vidjeti hoće li mi ovaj čovjek pomoći da ga dobijem??? Za budućnost sam dva puta bacala jer sam se u prvom bacanju za budućnost zbunila i sve je ispalo kako ne treba :/ sve neke jedinice i dvojke

Prošlost
234
332
143
4444


Sadašnjost
414
444
422
444


Budućnost
122
444
332
4444



nekako mi se čini da poslije sadašnjosti nisam ni trebala bacati jer mi je palo na devet pa ne znam da li sam šta pobrkala time što sam ipak bacala a nadam se da nisam
leptir02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2013., 12:16   #2007
Quote:
Lutijena kaže: Pogledaj post
I ja sam naucila preko yt,nije uopste tesko,ne znam zasto bi neko to ocekivao od drugog.
I ja, preko ovog videa koji je netko prije stavio: Kako baciti grah - qumalaq Puno je lakše kad se vidi.

Evo još jednom i Haanin post kako se baca:

Quote:
Hanaa kaže: Pogledaj post
Piše na temi negdje ali ne znam gdje tačno,iskrenoali ajde evo ja ću ti napisati taman da podsjetim i druge kako se baca grah,meni će biti lakše ako svaka sama za sebe baci

Kad gledaš u grah koristi se čisto bijeli grah,po mogućnosti baca se ujutro,jer su ti tad misli naj čistije, naj mirnija si tad(ne znam zašto,tako su meni rekli),gleda se na crvenoj podlozi,dakle komad tkanine,ili nebitno ,samo neka je crveno..Uzmeš 42 zrna,napominjem baca se sa 41 zrnom ali kad mješaš za želju,mješaš sva zrna i kad zamisliš isto to zrno odvojiš u stranu(to jedno,se mjenja za naredne želje,i bacanja)..

Postupak: Svih 42 zrna stavljaju se u desnu šaku, koja se zatim drži na ustima,kao da želite u nju da huknete.Za to vrijeme intenzivno mislite na određenu želju, problem ili situaciju čiji ishod želite da odgonetnete. Potom grah spuštate na sto ili na neku ravnu plohu i nasumice ga dijelite na – tri hrpe – prvo krajnju desnu,pa srednju, a ono sto vam ostane predstavlja treću gomilicu.Kada ste to učinili, desnu hrpu raščinite na po četiri zrna. Ako vam neko zrno ostane viška, stavite ga dvadesetak centrimetara ispred. Ako, pak, ne ostane, onda ćete ispred staviti četiri zrna.To isto ponovite s srednjom i krajnje lijevom hrpom. Tako ćete, s desna na lijevo, formirati tri hrpe, koje nisu brojnije od četiri zrna. Ponovo ćete potom ostatak graha pomiješati, pa ponovo nasumice podijelite na tri gomile i istim redom ponovo podijeliti na četiri zrna, a što vam ostane oformiti drugi vodoravni red. Tako još jednom, što ostane graha, pomiješati u jednu hrpu, pa podijeli na tri, a onda te tri,s desna na lijevo, dijeliti na po četiri zrna,što ostane formirati treći horizontalni (vodoravno) red. Četvrti horizontalni red sačinjavaju uvijek –četiri kućice sa po četiri zrna.
Mislim da bi bilo dobro da moderator ovaj video i upute stavi u uvodni post.
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2013., 13:02   #2008
Quote:
plavokosaa kaže: Pogledaj post
Draga Hana mislim da si pogodila javio se alii nije direkt nego s nekog laznjaka, prestavljao se kao da je neki prijatelj mog momka,a po nacinu pisanja znam da je on i sumnjala sam od samog starta tog razgovora mada on to porice.. uglavnom svasta sam mu izgovorila ostavila sam ga na kraju bez teksta samo je napisao OK.. uhh ponosna sam sama na sebe..
Ahahah baš mi je drago,svaka čast,hvala što si mi javila ovo, e ne vjerujem da će na tome stati,pa eto vidjećemo,javi opet sve
__________________
Žena si -možeš sve!!
Hanaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2013., 13:06   #2009
Quote:
leptir02 kaže: Pogledaj post
Hana vezano za onaj posao koji si rekla da ću dobiti možeš li vidjeti hoće li mi ovaj čovjek pomoći da ga dobijem??? Za budućnost sam dva puta bacala jer sam se u prvom bacanju za budućnost zbunila i sve je ispalo kako ne treba :/ sve neke jedinice i dvojke

Prošlost
234
332
143
4444


Sadašnjost
414
444
422
444


Budućnost
122
444
332
4444



nekako mi se čini da poslije sadašnjosti nisam ni trebala bacati jer mi je palo na devet pa ne znam da li sam šta pobrkala time što sam ipak bacala a nadam se da nisam
Nema veze za to treće,jer se drugo zatvorilo,kao i onaj za posao,na devet,i pozitivna je devetka,tako da hoće ti ovaj čovjek pomoći,tako bih rekla,i dobit ćeš taj posao,kao što sam rekla,samo sad taj grah ostavi da miruje malo,nisi ni poslije onog za posao trebala bacati,kad padne na devet jednom,ne baca se više neko vrijeme...Ali dobro nisam ti to rekla,evo sad ti govorim,budi strpljiva malo
__________________
Žena si -možeš sve!!
Hanaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2013., 13:08   #2010
Smile

Quote:
Hanaa kaže: Pogledaj post
–Za prošlost mogu reći da se je muškarac što se tebe tiče jako dvoumijo nije bilo neke harmonije među vama,kao da ti je okrenuo leđa,otišao..totalni nedostatak volje među vama,više s tvoje strane,bar tako stoji,sve se odigralo kroz brzinu..

–Između prošlosti i sadašjosti je munjevita razlika,stvarno ,neprepoznatljiva,veže vas velika ljubav,dolazi do sastanaka,harmoniziranja odnosa i lijepe skladne ljubavne veze,ljubav vam na srcima,lijepo stvarno..vjernost,sve će biti na brzinu i tvoj veliki obeselitak..jako lijepo..

—Budućnost ,ovaj muškarac ima da te voli od glave do peteti ćeš nešto malo biti ljuta na njega kao da ćete se malo udaljiti,ti ćeš nešto zezati,ali bezpotrebno,doći će do malog prekida,ali ćeš ti stvari čini m ise uspjeti popraviti,dakle jako turbulentan odnos,ali bitno da ste skupa,samo nemoj biti previše tvrdoglava i ako dođe do svađica,ženski to rješi najbolje što znaš,jer ovaj čovjek te stvarno i iskreno voli..sretno
Hvala draga Hanaa, divna si, nadam se da ce biti sve ok u buducnosti posto je sad divnooo konacno, a rekla si mi ranije da se strpim malo i da ce sve biti ok! Puno poljubaca za tebe
ankapanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2013., 13:08   #2011
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Hvala ti draga
__________________
Žena si -možeš sve!!
Hanaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2013., 13:10   #2012
E super onda a kad se ne mogu strpiti hhaha sad znam da ti znaš u to gledati pa mi navire stotina pitanja što me zanima e što se tiče ovoga kako se baca grah ja negdje na internetu pročitala da se gleda na bijeloj podlozi jer kao bijelo znači čistina :/ i da se u lijevoj ruci drži grah dok se izgovara pitanje a desnom da se miješa. Nadam se da ne radim krivo
leptir02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2013., 13:10   #2013
Quote:
ankapanka kaže: Pogledaj post
Hvala draga Hanaa, divna si, nadam se da ce biti sve ok u buducnosti posto je sad divnooo konacno, a rekla si mi ranije da se strpim malo i da ce sve biti ok! Puno poljubaca za tebe
Eh da što se tiče ove vrste proricanja strpljenje je ključno,i sve se desi iz vedra neba..vas dvoje vidim u ljubavi,i drago mi je zbog toga,neka vam je sa srećnom
__________________
Žena si -možeš sve!!
Hanaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2013., 13:15   #2014
Quote:
leptir02 kaže: Pogledaj post
E super onda a kad se ne mogu strpiti hhaha sad znam da ti znaš u to gledati pa mi navire stotina pitanja što me zanima e što se tiče ovoga kako se baca grah ja negdje na internetu pročitala da se gleda na bijeloj podlozi jer kao bijelo znači čistina :/ i da se u lijevoj ruci drži grah dok se izgovara pitanje a desnom da se miješa. Nadam se da ne radim krivo
Ahahahh,eh uvjeri se prvo sama znam li gledati,ako se sama uvjeriš onda sam dobra ahahahh,šalim se pa dobro malo pričekaš između bacanja,kad god ih ostaviš tu ja ću ti rado tumačiti,nego bojim se da ti se grah ne uzlaže,zbog toga,e to nebi bilo lijepo...

E za taj način još nisam čula,ja koliko znam i koliko su mene učili ide na crvenoj,bijeli grah,ali ja mislim da svatko ima svoje načine..mislim da to ne utječe toliko na bacanja,ne vjerujem..
__________________
Žena si -možeš sve!!
Hanaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2013., 13:17   #2015
E hana vezano za onog dečka za kojeg nisam vjerovala da ima osjećaje prema meni i koji mi se jučer javio... Uglavnom usnila sam san u kojem je on i neka starija žena i koja mi govori "on te iskreno voli on ti je suđen" pa ću za par dana baciti grah da mi vidiš vidi li mi se brak s njim ili sam ja sve umislila
leptir02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2013., 13:19   #2016
Ma ja imam još graha hhahahah rekoh da ne gledam uvijek s istom grupicom od 41 imam previše pitanja pa zato. Ma ja sam pukla
leptir02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2013., 13:22   #2017
Quote:
leptir02 kaže: Pogledaj post
E hana vezano za onog dečka za kojeg nisam vjerovala da ima osjećaje prema meni i koji mi se jučer javio... Uglavnom usnila sam san u kojem je on i neka starija žena i koja mi govori "on te iskreno voli on ti je suđen" pa ću za par dana baciti grah da mi vidiš vidi li mi se brak s njim ili sam ja sve umislila

Quote:
leptir02 kaže: Pogledaj post
Ma ja imam još graha hhahahah rekoh da ne gledam uvijek s istom grupicom od 41 imam previše pitanja pa zato. Ma ja sam pukla
Ahahah dobra si ,svaka tebi čast,baš si ludaMože,može ..slobodno stavi ali za par dana,u međuvremenu ne bacaj ni za što,ahaahha

Ahahahhahahhhah

__________________
Žena si -možeš sve!!
Hanaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2013., 16:06   #2018
Quote:
Hanaa kaže: Pogledaj post
Hvala ti draga
Uvijek Samo ti polako, bolje 2 proricanja točno, nego 10 netočno.
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 01:32   #2019
Evo bacila sam ipak ja hednog, ne tog sto sam ti javila, nego drugi pa da vidim hoce bit sta od toga, ako mi se grah zatvorio reci jer ne znam kako se skuzi kad se to desi, evo ti pa pogledaj:
212
314
211
6x4

333
224
431
4x4

333
444
233
3x4


Hvala tiii punoo!))
belinda44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 17:05   #2020
Quote:
belinda44 kaže: Pogledaj post
Evo bacila sam ipak ja hednog, ne tog sto sam ti javila, nego drugi pa da vidim hoce bit sta od toga, ako mi se grah zatvorio reci jer ne znam kako se skuzi kad se to desi, evo ti pa pogledaj:
212
314
211
6x4

333
224
431
4x4

333
444
233
3x4


Hvala tiii punoo!))
--U prvom ti se zatvorilo,između vas je došlo do neke nenaklonjene situacije,male blokade ako se ne varam,sve je u priči i praznini,nema ničeg,ti si vidim srcem okrenuta nekom drugom,dok kod njega isto nedostaje emocija,malo više..loše po njega pada,ti ćeš otići od njega,kao da ćeš dobiti novu ponudu i to je to ovog pustaš da ide dalje,njemu je sedma u srcu dakle neko ostvarenje kroz tebe,ali ne vjerujem da će biti šta od ovog,ti ćeš njega nečim povrijediti i to je ono što vas rastavlja i prije nego vas i spoji..dakle ništa od ovog...tebi tuga pod nogama...

__________________
Žena si -možeš sve!!
Hanaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:49.