Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2004., 20:27   #1
Cool Kineziološki fakultet

Hello !!

ima netko možda neke informacije o tom fakultetu?
kako upisati ?
dali je teško ?
šta je bitno na prijemnom ?

uglavnom bilo kakva informacija - dobro dođe !
 
Odgovori s citatom
Old 14.03.2004., 20:07   #2
Dif

jel to netko upisao, imate li kakvih iskustava s tim? imam jednog frenda koji to planira pokusati, al ga uvjeravam da je to sranje...

a u ostalom mislim da bas moras bit neugodni debil, inace ne mozes zavrsiti za profesora tjelesnog... a on to nije. zasad.
BootBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2004., 21:49   #3
kak bi moja profa iz tjelesnog popizdila na naslov topica. dif ti je u srbiji
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2004., 21:54   #4
ma i kod nas u bih se prica dif
al kaj ta skracenica znaci nest il
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 21:11   #5
Quote:
christina aguilera kaže: Pogledaj post
ma i kod nas u bih se prica dif
al kaj ta skracenica znaci nest il
Državni Institut za Fiskulturu (neke bivše države)
oldschool_zemljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 21:41   #6
može još jedna informacija? ima li tu koga tko ide na tu višu trenersku ali smjer fitnessa ili sportske rekreacije?
pa ako itko zna bilo što o upisu, plaćanju, kako izgleda taj prijamni, je li također potrebna posebna priprema za to...bilo što ako znate..please...Hvala..
pcelicanaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 08:35   #7
Sad ću malo ispast glupav, ima li kakve šanse da se upiše KIF a da se nebaviš baš posebno nekim sportom, mislim igro sam ja prije nogomet al to je ono 2 županijska... Sad već 8 mj. idem u teretanu i vježbam ali to tamo i nije baš od neke koristi... koliko kužim... pomozite...
Belthazor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 11:39   #8
Exclamation

Quote:
Belthazor kaže: Pogledaj post
Sad ću malo ispast glupav, ima li kakve šanse da se upiše KIF a da se nebaviš baš posebno nekim sportom, mislim igro sam ja prije nogomet al to je ono 2 županijska... Sad već 8 mj. idem u teretanu i vježbam ali to tamo i nije baš od neke koristi... koliko kužim... pomozite...

hmmm..zavisi... Kakav si plivac??? To ti je uvjet!!! Kakve veze imas sa ostalim sportovima? Kosarka, odbojka, atletika, judo, karate, opca kondicijska priprema... nije bas jednostavno, velika je konkurencija, teretana ti bas nece pomoci kod prijemnog i to gotovo nikako.... uhvati nekoga s faxa ili odi na pripreme 7 dana.. ne mozes otici na blef jer iskreno tako ga upisati neces...

Ja bi te radije 5 dana odgovarala da ga ne upises nego sat vremena da ga upises...al probaj....
Jaranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2004., 23:09   #9
e svasta. a kako se onda kod nas zove?
BootBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2004., 00:08   #10
fakultet fizicke kulture iliti po novome, kineziologije

http://www.ffk.hr/

uglavnom, DIF.
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2004., 17:34   #11
onak, sori ak tu ima ljudova s ovog faksa....al po meni je taj faks obična sprdačina...mah...to i nije pravi faks...

najjači su mi dif-ofci koji se stalno žale kak moraju na ispit iz košarke il odbojke il hrvanja ono...woooow....pa to mora da je straaaašno....a ispiti iz teorije im se svode na par A4 stranica teksta....

pola ljudi i ne ide na predavanja...većinom leže negdje pijani il napušeni...bar oni difovci koje ja znam...

to nije faks...to je zajebancija.......
__________________
Who needs drugs when you have cookies and guns?
quince is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 21:35   #12
ne samo se sportovi izvlače ovu su ti motoričke sposobnosti...to je standardno...što se trčanja tiče do sad je uvijek bilo,samo ti i to pripremi..uostalnom trčanje ti je najbolja tjelovježba za cijelo tijelo...
andi985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 12:28   #13
diploma s više ti je druga najača diploma koju možeš imat u području sporta!a i na višoj ti sad postoji 3+2!znači nakon tri možeš i dalje al neznam sta onda dobiješ s tim...možda viša trener,a ovo viši trener....narasteš....
andi985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 01:35   #14
Pitanje glede skoka u dalj s mjesta. Koliko je otprilike poželjno da se skoči?
3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 20:07   #15
Quote:
3000 kaže: Pogledaj post
Pitanje glede skoka u dalj s mjesta. Koliko je otprilike poželjno da se skoči?
Gledo sam prijemni...bilo je skokova 2,90 i 2,09...vecina su skakala oko 2,60...ja sam jos u pocetnoj fazi priprema i doso sam na 2,45...ima vremena do 6. mj...
Bice grafiti is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 02:21   #16
Mislim da bi treninzima mogao dogurat do 2,70. Trenutno sam između 2,55-2,60, i mislim da je 9 mjeseci dovoljno da doguram do željenog rezultata... Težište u treninzima stavljam na vježbama eksplozivnosti i snage jer se to na prijemnom traži (20yardi, dalj, ritam i sluh) ali nebi imao ništa protiv da stave 1500 metara...
Sportove( nogomet, koš. ruk. gimn.) počinjem pripremat u studenome...

Čujem da su trbušnjaci bili ove godine, ali to su drugačiji nego kaj mi radimo u školi( nama mjere s rukama na prsima), a ovdje bi laktovi trebali dodirivati pod, što je naravno teže...

Zadnje uređivanje 3000 : 25.09.2010. at 02:35.
3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2004., 17:38   #17
i da....po najnovijem...nije difovci već kifovci ironije li.......
__________________
Who needs drugs when you have cookies and guns?
quince is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 19:50   #18
Goni se u ***** odavde ako mislis ostati koliko toliko noramalan s zivcima. Ma tako je ustvari na svakom faxu ali tu sam svaki dan pa vidim SVE njihove gadosti. Prijemni ti je plivanje 50m, trcanje 1500m, neki elementi iz juda,kosarke, odbojke, nogometa, rukometa i gimnastike. Iz gimnastike, pliavnja i trcanja te nece pokrasti ali za druge stvari debelo hoce ako nemas neku vezu. Pa na ocigled pred 50ak ljudi nekom tko radi totalna katastrofa daju 5 a tebi sto radis super dobijes 2. Pa se zali. Prijave su ti krajem 6og mjeseca a prijemni od 7 - 10og 7. ili tako nesto. Uglavnom srijeda, cetvrtak i petak. Prvo ti je plivanje a ako to ne isplivas mislim za 55 sekundi mozes kuci. Onda ti idu sportovi pa na kraju trcanje. A onda platis 7000 kuna za upis jer nemas vezu i jebes mater svaki dan kretenima koji su upali s vezom a nemaju pojma.
Eto, toliko.

PS JEBI SI MATER Vuleta Dinko -prof. rukomet.
Hrc is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2005., 12:16   #19
Dif

Od cega se sastoji prijemni i koliko je tesko upast(u usporedbi s filozofskin i ekonomijon)? Uzmimo u obzir da to namjerava maturant vise-manje bez forme?
Bootylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2005., 20:27   #20
zavisi u kojem gradu ces ici na prijemni. u splitu imas sportske discipline na prijemnom + esej na neku temu i rigorozni zdravstveni pregled. ako nisi u formi - zaboravi. ne trebas se ubit od ucenja, ali stvarno trebas bit u vrhunskoj kondiciji. curama je malo lakse.
Dustflower is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:27.