Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2014., 18:05   #101
Quote:
fair_play kaže: Pogledaj post
Mislim da nismo off topic jer bi na ovaj način stvarno mogli pomoći tim jadnim životinjicama da ih se prestane tretirati kao stvar i nečije privatno vlasništvo i ovo je pravi način da se pokrene nešto dobro i korisno, da se podigne svijest ljudi da životinje nisu stvari.

A mislim da je definitivno off topic da raspravljamo da li netko ko radi svoj posao godinama zna ili nezna davati inekcije na kraju i vlasnik je lijepo sam ispričao svoju verziju događaja pa mislim da je ipak on taj koji je ipak malo realniji u cijeloj prići, uostalom pročitaj njegov odgovor.

Hajdmo mi natrag na pravi topic.
Možda ne bi bilo loše napraviti neku listu prijedloga ili možda neku peticicju za izmjenu zakona ili ......
Quote:
fair_play kaže: Pogledaj post
http://www.tkomehoce.info/?p=405#comment-106

Impresionirana sam lakoćom i voljom kojom se razapinje veterinare. Slučajno sam zamijetila ovaj isti tekst na stranicama www.tkomehoce.info, samo s malom razlikom, a to je i odgovor prozvanog vlasnika psa. Zanima me zašto je sad naglo utihnulo komentiranje ??
Čitajući vaše komentare na ovom forumu čovjek stiče dojam da je jedina svrha tog foruma pljuvanje po veterinarima bez obzira da li su optužbe utemeljene ili ne, i bez obzira u kojoj ambulanti rade, osim naravno veterinara u Bubi i Vet pointu.
Jer ako je to stvarno istina onda ispada da su svi veterinari ratni zločinci i kriminalci kojima je jedina svrha mučenje životinja i potkradanje vlasnika a možda su i odgovorni i za krizu u državi?!

http://www.tkomehoce.info/?p=405#comment-106
Obzirom da ovi linkovi ne rade, a rado bih procitala ono sto je pisalo, ako netko zna kako doci do clanka, molim savjet.
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:22.