Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Zdravlje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2014., 11:16   #201
Super informacija. Niste napisali da li koristite začin kurkume ili standardizirani ekstrakt kurkume.
U začinima se zna naći svega i svačega te vrlo mali postotak djelatnog sastojka dok je kod standardiziranog ekstrakta samo djelovanje biljke puno konkretnije.

"uvijek treba imati na umu kako je djelovanje kurkumina neusporedivo jače od djelovanja samog začinskog praha kurkume zato što začin kurkuma sadrži najviše 3-5% kurkuminoida dok ekstrakt sadrži čak 95% kurkuminoida"
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 11:31   #202
Quote:
Merlina kaže: Pogledaj post
Super informacija. Niste napisali da li koristite začin kurkume ili standardizirani ekstrakt kurkume.
U začinima se zna naći svega i svačega te vrlo mali postotak djelatnog sastojka dok je kod standardiziranog ekstrakta samo djelovanje biljke puno konkretnije.

"uvijek treba imati na umu kako je djelovanje kurkumina neusporedivo jače od djelovanja samog začinskog praha kurkume zato što začin kurkuma sadrži najviše 3-5% kurkuminoida dok ekstrakt sadrži čak 95% kurkuminoida"
Koristim začin kupljen u UK jer se manje-više svi naputci na netu glede doziranja odnose na začin.
panorama is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 14:01   #203
Začin, začin.
Najjeftiniji je na Dolcu. Čak ima i na Kvatriću u bio dućanu..
U bio&bio je cijena 30 grama cca 24 kune.
smicko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 16:17   #204
Ako vidite da psu odgovara .
Inače je pravilo kod tih prirodnih stvari da je uvijek kvalitetniji standardizirani ekstrakt pa je tako i sa silimarinom tj. sikavicom, sladićem, kurumom i mnogih drugim...da sad ne nabrajam sve.
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 20:20   #205
Trebam preporuku za vitamine/minerale s Iherba

WMP mi je 250 kuna mjesečno za cure :/

Hvala
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 01:36   #206
Racunaj da ce ti vjerojatno odrapiti pdv, i ako ides na standardnu dostavu nacekat ces se (meni je zadnji put doslo nakon 3.5 tjedna, jedna bocica lactoferrina).
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 08:16   #207
Čak i uz pdv i dostavu mi je daleko jeftinije nego kod nas

uzet ću 2 kutije

to je 360 komada

34 usd + 4 dostava = 38 + pdv = 48 = cca 300 kn

u zagrebu me 350 tableta košta 875 kuna
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 11:12   #208
a koje buš uzela kao zamjenu za VMP?
lalalaland is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 12:21   #209
http://www.iherb.com/Pet-Naturals-of...-Tablets/17765


http://www.iherb.com/Actipet-Canine-...1&sr=null&ic=4

morma usporedit samo detaljno sastav

uzet ću joj i za kukove isto, samo sad tražim koje
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 12:32   #210
Atlantis, baci pogled i na biovea.com

Šalju s EU skladišta, relativno brzo stiže i cijene su super.
Ja sam uzimala "zoeez" preparate za miceka i pesicu i jako sam zadovoljna. Doduše, za vitamine ne mogu reći da li su dobri ili nisu jer ne vidim nikakvu razliku (mislim, životinjice su mi bile dobro i prije i poslije uzimanja vitamina ) ali tabletice za urinarne probleme za miceka su nas spasile!
patience is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 15:18   #211
Quote:
patience kaže: Pogledaj post
Atlantis, baci pogled i na biovea.com

Šalju s EU skladišta, relativno brzo stiže i cijene su super.
Ja sam uzimala "zoeez" preparate za miceka i pesicu i jako sam zadovoljna. Doduše, za vitamine ne mogu reći da li su dobri ili nisu jer ne vidim nikakvu razliku (mislim, životinjice su mi bile dobro i prije i poslije uzimanja vitamina ) ali tabletice za urinarne probleme za miceka su nas spasile!

Ove tablete:
TOTAL PET SUPPORTS OVERALL WELLNESS FOR DOGS, 90 komada za žvakanje?

Cijena im je super.
11.50 eura.
smicko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 18:48   #212
Quote:
patience kaže: Pogledaj post
Atlantis, baci pogled i na biovea.com

Šalju s EU skladišta, relativno brzo stiže i cijene su super.
Ja sam uzimala "zoeez" preparate za miceka i pesicu i jako sam zadovoljna. Doduše, za vitamine ne mogu reći da li su dobri ili nisu jer ne vidim nikakvu razliku (mislim, životinjice su mi bile dobro i prije i poslije uzimanja vitamina ) ali tabletice za urinarne probleme za miceka su nas spasile!
Jesi vidjela cijenu?

na Iherbu su iste 17 usd

http://www.biovea.com/si/product_det...GS-180-Tablets

27 eura
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 20:11   #213
Ja sam naručivala s iherba neke stvarčice za Zenka cca 180 kn, nisu mi naplatili carinu stiglo za manje od dva tjedna.
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 20:34   #214
Ajoj, super mi je preporuka
Nisam sad usporedivala i provjeravala cijene, ali sjecam se da sam bila jako sretna kad sam otkrila bioveu jer su stvari bile super povoljne i sve mi je doslo brzo i bez problema

Smicko, za pesicu sam uzimala "total pet senior", a za miceka " pet protect".
patience is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 11:34   #215
Hvala!

Baš ima hrpa svega i da se svega pronaći po okej cijenama na iHerbu.
smicko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 15:18   #216
Quote:
patience kaže: Pogledaj post
Atlantis, baci pogled i na biovea.com

Šalju s EU skladišta, relativno brzo stiže i cijene su super.
Ja sam uzimala "zoeez" preparate za miceka i pesicu i jako sam zadovoljna. Doduše, za vitamine ne mogu reći da li su dobri ili nisu jer ne vidim nikakvu razliku (mislim, životinjice su mi bile dobro i prije i poslije uzimanja vitamina ) ali tabletice za urinarne probleme za miceka su nas spasile!
Koje tabletice za urinarne probleme za micka si uzimala? Može link?
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 15:56   #217
Zoeez "UT strenght", evo linka; http://www.biovea.com/eu/product_det...ewable-Tablets

Inače se oduvijek borimo s urinarnim problemima, uglavnom su bile baš upale, a jednom smo imali i epizodu s kamencima. Ima sidu i leukemiju pa mu je imunitet oslabljen, tako da svaka upalica bukne, a antibiotike pokušavamo izbjeći koliko god je to moguće.
Početkom godine sam prvi put uzela te tabletice, davala sam mu 14 dana u komadu i situacija se smirila. Nakon toga sam mu davala u dva navrata po cca tjedan dana i evo već 9 mjeseci nemamo nikakvih problema!
patience is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 17:16   #218
Quote:
patience kaže: Pogledaj post
Zoeez "UT strenght", evo linka; http://www.biovea.com/eu/product_det...ewable-Tablets

Inače se oduvijek borimo s urinarnim problemima, uglavnom su bile baš upale, a jednom smo imali i epizodu s kamencima....
Ukoliko ce netko narucivati ove urinari tabletice neka mi se javi, ja bi se pridruzila narudbi.

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk 2
taraa24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 21:22   #219
Quote:
patience kaže: Pogledaj post
Zoeez "UT strenght", evo linka; http://www.biovea.com/eu/product_det...ewable-Tablets

Inače se oduvijek borimo s urinarnim problemima, uglavnom su bile baš upale, a jednom smo imali i epizodu s kamencima. Ima sidu i leukemiju pa mu je imunitet oslabljen, tako da svaka upalica bukne, a antibiotike pokušavamo izbjeći koliko god je to moguće.
Početkom godine sam prvi put uzela te tabletice, davala sam mu 14 dana u komadu i situacija se smirila. Nakon toga sam mu davala u dva navrata po cca tjedan dana i evo već 9 mjeseci nemamo nikakvih problema!
Fala ti.

Ja imam jednog starog prdonju koji je 2 puta imao kamence s time da je zadnji puta bila blokada uretre i od tada muku mučimo sa urinarnim tegobama, ne smijem mu davati ništa osim urinary konzervica jer odmah bude show prije pišanja, krene ležat u wc-u i zavijati prije nego krene piškiti.
Još uz to je imao koma jetrene (ajd to smo uspjeli srediti sa legapyton tabletama, tople preporuke za silimarin za probleme sa jetrom, stvarno zna čuda napraviti a prirodno je) pa ga moram čuvati da što manje lijekova dobiva.

Jel hoće bez problema jesti tablete? Muku mučim sa uro pastama, valjda su mu odvratne jer on je inače žderonja i mogu misliti kakav okus ima kad bježi od mene čim vidi da sam tubu uzela. I uvijek je natezanje i na kraju mu po zubima razmrljam pa mora polizat. Bilo bi divno da mu mogu davati nešto a da se ne lovimo prije i da ne vodimo ratove kad treba progutati.

Sviđa mi se sastav od ovih tabletica i vidim da je poštarina 3 eura za RH ako je narudžba ispod 30 eura, to je ok.

edit: Tara ja mislim da ću ih naručivati ali ne dok ne potrošim ovo što imam doma, a imam cijelu uro pet pastu, tek sam ju načela. Sam mi istekne rok trajanja i bacim kad nagomilam.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 12:43   #220
je l' netko probao ovo? iskustva?
vet mi je to preporučio za macu s gingivitisom, a sad sve nešto razmišljam bih li to davala i drugima?
skupo je, tho...

http://www.petmagiq.com/index.html#&panel1-1
Ima2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:43.