Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2008., 22:19   #81
Quote:
uplakani kaže: Pogledaj post
hmm ja sam ipak puno tolerantniji i obzirniji, nikada im to ne bi rekao tako eksplicitno

da se ne bi oslonili na tvoj umijetnički dojam , daj jedan post koji te ono baš oborio sa nogu i bacio u očaj
Nije umijetnički nego umjetnički
amater_total is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2008., 07:36   #82
Quote:
amater_total kaže: Pogledaj post
Nije umijetnički nego umjetnički

hebal te vrag , ti kao jezični čistunac, nemreš ondak slušati našeg kardinala i njegov indijanski hrvatski, suosjećam svim srcem
uplakani is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 22:21   #83
Daj se idi plači nekam drugam, a ne z..ti nas ostale kojima je tvoje lupetanje zamorno i prekida, nama, zanimljivo čavrljanje.
Zvon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 07:16   #84
Quote:
Zvon kaže: Pogledaj post
Daj se idi plači nekam drugam, a ne z..ti nas ostale kojima je tvoje lupetanje zamorno i prekida, nama, zanimljivo čavrljanje.

auuu hebate koliko vas ima

čopor je mnogo veći nego li se na prvi tren može zamijetiti I kaj veliš demokracija tebi nije prihvatljiva, vidim ja da si ti titin piJonir
uplakani is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 07:40   #85
Quote:
uplakani kaže: Pogledaj post
čopor je mnogo veći nego li se na prvi tren može zamijetiti
uplakani, mi smo prema tebi do sada iskazali puno strpljenja i tolerancije, a ti se razbacuješ uvredama, čim ti netko nešto kaže. Zvon je ovdje daleko duže od tebe, i ti bi trebao barem pokazivati više poštovanja prema ostalim forumašima.

Ne znam što ti pokušavaš glumiti i izigravati ovdje, ali ljudi se ovdje okupljaju kako bi razmjenili iskustva i savjete vezane uz razne stvari iz praktičnog života.

Filozofske rasprave spadaju na temu Filozofija, ne znam jesi li primjetio da postoji i takva tema na ovom forumu?
__________________
Save a horse, ride a cowboy :)
champ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 07:58   #86
Quote:
champ kaže: Pogledaj post
uplakani, mi smo prema tebi do sada iskazali puno strpljenja i tolerancije, a ti se RAZBACUJEŠ UVREDAMA .?
možeš li ovo argumentirati ?? Ako ne budeš mogao naći ni jedan jedini post kojim bi mogao potkrijepiti ovu podvalu očekujem da se ispričaš , kao častan forumaš


Quote:
champ kaže: Pogledaj post
. Zvon je ovdje daleko duže od tebe, i ti bi trebao barem pokazivati više poštovanja prema ostalim forumašima.?
hoćeš reći da ga trebam poštivati zato što ovdje klati jaja i gubi vrijem duže od mene ?? Čudni neki kriteriji
Koja je razlika u druženju na forumu i sjedenje po zadimljenim birtijama ?? Nikakva

Quote:
champ kaže: Pogledaj post
Ne znam što ti pokušavaš glumiti i izigravati ovdje, ali ljudi se ovdje okupljaju kako bi razmjenili iskustva i savjete vezane uz razne stvari iz praktičnog života.?
pa to i ja činim samo što ti ne vidiš suštinu, hebate nije život : sjedni na kosilicu i udri do zore

Quote:
champ kaže: Pogledaj post
Filozofske rasprave spadaju na temu Filozofija, ne znam jesi li primjetio da postoji i takva tema na ovom forumu?
filozofija me ne zanima jer nije "znanost" Zanimaju me samo egzaktne stvari
uplakani is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 08:19   #87
Quote:
uplakani kaže: Pogledaj post
možeš li ovo argumentirati ?? Ako ne budeš mogao naći ni jedan jedini post kojim bi mogao potkrijepiti ovu podvalu očekujem da se ispričaš , kao častan forumaš

hoćeš reći da ga trebam poštivati zato što ovdje klati jaja i gubi vrijem duže od mene ?? Čudni neki kriteriji
Koja je razlika u druženju na forumu i sjedenje po zadimljenim birtijama ?? Nikakva

pa to i ja činim samo što ti ne vidiš suštinu, hebate nije život : sjedni na kosilicu i udri do zore
Quote:
uplakani kaže: Pogledaj post
auuu hebate koliko vas ima

čopor je mnogo veći nego li se na prvi tren može zamijetiti I kaj veliš demokracija tebi nije prihvatljiva, vidim ja da si ti titin piJonir
Jesi li ti svjestan uvreda i posprdnog načina na koji ovdje pišeš, i kako opisuješ sve ostale forumaše?

Čopor, zadimljene birtije, klačenje jaja i gubljenje vremena, titin piJonir, muči te i moja kosilica, i još svašta.

I sve to u samo dva posta, od kojih je jedan čak i odgovor na molbu da prestaneš biti bahat i arogantan...
__________________
Save a horse, ride a cowboy :)
champ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 09:22   #88
Vidi daragi moj, zna se točno što je uvreda i kao što sam i mislio nemaš ni jedan jedini ARGUMENT kojim bi podkrijepio svoje izmišljotine To što si ti preosjetljiv na komunikaciju u VL-u je samo tvoj problem

Sad mi je jasno zašto neki ovdje tvrde da obavljaju vrlo vrlo stresan posao pa im treba opuštanje uz neke priglupe poslove
Naravno kad zluopotrebljavate dobrotu poslodavca i dolazite ovdje malo ubiti vrijeme i onda skužite da vaši životni stavovi nisu nekima prihvatljivi.

Mrzi me da malo prelistam vaša javljanja ali visite više na ovom forumu nego u "firmi" Važniji su vam okršaji i nadmudrivanja na ovom forumu nego dobrobit firme , ukratko klatiti jaja po forumu
uplakani is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 09:53   #89
Quote:
uplakani kaže: Pogledaj post
Vidi daragi moj, zna se točno što je uvreda i kao što sam i mislio nemaš ni jedan jedini ARGUMENT kojim bi podkrijepio svoje izmišljotine To što si ti preosjetljiv na komunikaciju u VL-u je samo tvoj problem
Sudeći po načinu kako doživljavaš sve ostale forumaše, preosjetljiv si ti!

Nitko te ne tjera da uopće dolaziš ovdje, a to što si počeo glumiti žandarmeriju koja ocjenjuje razloge zašto i kada netko ovdje piše, govori samo o tebi! Koliko vidim, i ti si aktivan ovdje, ali mene pri tome uopće ne zanima dali kradeš dragocjeno vrijeme svojoj firmi, svojoj ženi ili obitelji...
__________________
Save a horse, ride a cowboy :)
champ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 10:43   #90
Više poštovanja prema poslodavcu ne bi bilo na odmet.Dobro veliš ovi forumi su čist gubitak dragocijenog vremena Zamisli ovo , dnevno na "forumu" bude 50 000 klikova , toliko ameri nisu potrošili vremena za svoj "apolo" program

hebu nas u zdrav mozak i iskorištavaju naše slabosti , kuiš
uplakani is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 11:13   #91
Quote:
uplakani kaže: Pogledaj post
Više poštovanja prema poslodavcu ne bi bilo na odmet.Dobro veliš ovi forumi su čist gubitak dragocijenog vremena Zamisli ovo , dnevno na "forumu" bude 50 000 klikova , toliko ameri nisu potrošili vremena za svoj "apolo" program

hebu nas u zdrav mozak i iskorištavaju naše slabosti , kuiš
ti si troll, mlatimudan, bitanga, i selski filozof..
dolaziš ovdje samo provocirati.
jesam zaslužio sam sad karton, ali ti si davno zaslužio perma ban zbog trolllanja, i zato jer si klon korisnika pod banom, koji se i dalje nije naučio pristojnosti u ophođenju sa ljudima...
Amen!
exAzriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 12:10   #92
hm mislio sam da ću ovdje saznati nešto pametnmo o kosilicama
jeronimo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 12:13   #93
Quote:
exAzriel kaže: Pogledaj post
ti si troll, mlatimudan, bitanga, i selski filozof..
dolaziš ovdje samo provocirati.
jesam zaslužio sam sad karton
tooooooo majstore ,ne pada mi na pamet da ti odričem paravo na mišljenje (jamči ga konvencija o ljudskim paravima koju je donio UN davne 40 i neke)

pozdrav mom inferiornom forumskom prijatelju

jebote koliko vas ima
uplakani is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 12:29   #94
Quote:
uplakani kaže: Pogledaj post
jebote koliko vas ima
A ti si iz filma "Sam protiv svih", ili "Jedan protiv sto"?

Svi ostali forumaši su jedno, samo si ti nešto posebno? Da nisi možda iz Udruge poslodavaca, Đuro Popijač osobno?
__________________
Save a horse, ride a cowboy :)
champ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 13:42   #95
Quote:
champ kaže: Pogledaj post
A ti si iz filma "Sam protiv svih", ili "Jedan protiv sto"?

Svi ostali forumaši su jedno, samo si ti nešto posebno? Da nisi možda iz Udruge poslodavaca, Đuro Popijač osobno?
Naravno uvijek SAM, krda čopori jata i slične nakupine mi se gade

na jednoj strani smo mi koji punimo proračun a na drugoj ste vi iz raznih državnih firmi koji klatite jaja po forumima i kukate kako imate stresan posao na kome vas nitko ne razumije i na kojem se,jadnički, ne možete afirmirati u svoj svojoj punini Jedino rješenje za vas je afirmacija na sub forumima

Već sam spominjao oskarom nagrađen "Surogat"
uplakani is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 15:41   #96
Taman zakopam ratnu sjekiru a vi mi napadnete uplakanog. Nemojte tako. Čovjek si je dao u zadatak da nam promijeni naše male jadne živote. Želi nam proširiti vidike, on nam nudi širinu u sagledavanju stvari...
Ja sve više osjećam grižnju savjesti što toliko sjedim na kosilici, nastojim posao ne doživljavati tako stresno i nadasve sam se posvetio obitelji. Tek sad vidim koliko sam ih zanemarivao (u postovima na Sam svoj majstor pdf-u)...
Hvala ti uplakani što si svratio među nas. Mene si prosvijetlio. Prosvijetlit ćeš i ostale...
Nisu ti champ, zvon i ostali loši. Oni su samo pretvrdi. Ali obratit će se oni. Ti samo ostani ustrajan i brini se za nas i naše živote. Jebeš kosilicu !
amater_total is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 15:42   #97
Quote:
jeronimo kaže: Pogledaj post
hm mislio sam da ću ovdje saznati nešto pametnmo o kosilicama
A omakne nam se i koja riječ o tome...
amater_total is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 15:52   #98
Quote:
amater_total kaže: Pogledaj post
Želi nam proširiti vidike, on nam nudi širinu u sagledavanju stvari...!
griješka, zajebi širinu ,treba gledati usko (teleskop sistem) tek onda možeš VIDJETI jako jako dalekooooooooooooooooooooooooooo
uplakani is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 20:21   #99
Quote:
uplakani kaže: Pogledaj post
griješka, zajebi širinu ,treba gledati usko (teleskop sistem) tek onda možeš VIDJETI jako jako dalekooooooooooooooooooooooooooo
Ja te branim a ti ,odjednom ,gledaš usko. Pa kaj je sad? Bar si ti bio taj koji nije htio zapinjati na glupim sitnicama nego je cijelu ovu našu spiku htio sagledati analitički...
amater_total is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2009., 14:09   #100
Nemate teme ljudi?!

Onda ću je ja nabaciti!

HONDA KOSILICE SU NAJBOLJE NA SVIJETU!



I to je to amen
rad i red is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:53.