Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2011., 18:23   #3501
Moram priznati da me malo strah ovog rooming-in što je po novom...kad sam ja rodila prije 3 god.u Petrovoj nije ga bilo i moram priznat da mi je odgovaralo jer sam se prvi i drugi dan osjećala jako loše i zaista ne znam kako bih da mi je i mali bio sa mnom to izdržala . Prvi dan mi je bilo jako loše zbog epiduralne koju sam primila nisam se mogla sama dić iz kreveta,šavovi su bolili nenormalno ( doduše to je trajalo 2 tjedna,ne samo u bolnici ) i zbog toga sam se jedva pridizala sama iz kreveta...drugo mi je na putu i možda će vam zvučat smiješno ali malo mi je panika što će bebek bit sa mnom cijeli dan ( a i noća,ako sam dobro skužila ? ) šta ako mi opet bude tako loše i ne budem se mogla dobro brinut za njega dok ne dođem sebi ????
Još kud sve tu me muči i dojenje jer prvo dijete nisam dojila,a u bolnici sam prošla kroz pakao zbog toga.....ma joj koma sam...možda su to samo trudnički hormoni......
__________________
Više neman vrimena za ništa.
sandrić is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 00:25   #3502
Quote:
sandrić kaže: Pogledaj post
Moram priznati da me malo strah ovog rooming-in što je po novom...kad sam ja rodila prije 3 god.u Petrovoj nije ga bilo i moram priznat da mi je odgovaralo jer sam se prvi i drugi dan osjećala jako loše i zaista ne znam kako bih da mi je i mali bio sa mnom to izdržala . Prvi dan mi je bilo jako loše zbog epiduralne koju sam primila nisam se mogla sama dić iz kreveta,šavovi su bolili nenormalno ( doduše to je trajalo 2 tjedna,ne samo u bolnici ) i zbog toga sam se jedva pridizala sama iz kreveta...drugo mi je na putu i možda će vam zvučat smiješno ali malo mi je panika što će bebek bit sa mnom cijeli dan ( a i noća,ako sam dobro skužila ? ) šta ako mi opet bude tako loše i ne budem se mogla dobro brinut za njega dok ne dođem sebi ????
Još kud sve tu me muči i dojenje jer prvo dijete nisam dojila,a u bolnici sam prošla kroz pakao zbog toga.....ma joj koma sam...možda su to samo trudnički hormoni......
Ja sam u petrovoj rodila prije 3 i pol mjeseca. istina da su bebaci cijeli dan u sobi ali preko noci nisu odnesu ih oko 22 sati navecer. meni je bilo jako tesko ja sam dobila cak 3 epiduralne a sestre su totalno bile neljubazne budit ce vas oko 5 sati i oko pola 6 dolaze bebaci u sobe. nadam se da se sestre nece tako i prema tebi ponasati. SRETNO
nikolinaaaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 12:57   #3503
Ultrazvuk u Petrovoj s taticom

Veliki pozdrav svim trudnicama!!!
Probala sam naci ovu temu al nisam uspijela,pa ako vec postoji molim mod da je prebace
Naime zanima me dali u Petrovoj bolnici na ultrazvuku smije prisustvovati i otac?????
prvi puta tamo idem iduci mjesec a i tatica bi isao pa da nebi ispali debili molim vas za pomoc!!!trazila sam po int al nigdje odgovora.hvala unaprijed
__________________
Žalostan je čovjek u kojemu nije ostalo ništa dječje.
Lauf is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 13:47   #3504
Vidjela sam da na UZV u Petrovoj tamo u podrumu znaju tatice ici unutra na pregled sa zenama pa onda valjda mogu. Moj nikad nije isao jer me uvijek iskrca ispred bolnice i zuri na posao.
bugaboo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 14:57   #3505
Quote:
Lauferka kaže: Pogledaj post
Veliki pozdrav svim trudnicama!!!
Probala sam naci ovu temu al nisam uspijela,pa ako vec postoji molim mod da je prebace
Naime zanima me dali u Petrovoj bolnici na ultrazvuku smije prisustvovati i otac?????
prvi puta tamo idem iduci mjesec a i tatica bi isao pa da nebi ispali debili molim vas za pomoc!!!trazila sam po int al nigdje odgovora.hvala unaprijed
prošli tjedan sam bila u Petrovoj na UZV i nisam ni ušla unutra kad je dr već pitao: a ponosni otac?
tako da definitivno smiju tatice unutra.
pahuljica.666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 16:24   #3506
Quote:
pahuljica.666 kaže: Pogledaj post
prošli tjedan sam bila u Petrovoj na UZV i nisam ni ušla unutra kad je dr već pitao: a ponosni otac?
tako da definitivno smiju tatice unutra.
O sad sam se razveselila!! znači ide i tatek s nama jeeeeeeej
__________________
Žalostan je čovjek u kojemu nije ostalo ništa dječje.
Lauf is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2011., 02:19   #3507
sandric ako ti nebude dobro ti slobodno kazes da odnesu bebu, meni kada nije bilo dobro su je uzeli i bila je tamo cak su je i hranili. ali vjeruj mi bolje da je s tobom neka bude kraj tebe u svom kreveticu i kad je gladna je nahrani ako ti nece ici pozoves sestru da ti pokaze, moja kad god se vratila tamo od njih bila je sva izgrebana i izmorena vjerovatno od plakanja.
lamela is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2011., 12:15   #3508
Quote:
lamela kaže: Pogledaj post
sandric ako ti nebude dobro ti slobodno kazes da odnesu bebu, meni kada nije bilo dobro su je uzeli i bila je tamo cak su je i hranili. ali vjeruj mi bolje da je s tobom neka bude kraj tebe u svom kreveticu i kad je gladna je nahrani ako ti nece ici pozoves sestru da ti pokaze, moja kad god se vratila tamo od njih bila je sva izgrebana i izmorena vjerovatno od plakanja.
Upravo to i želim izbjeć-da mi odvode bebu.Nekako mi glupo zvuči šta ja znam...OK one su se tamo nagledale svega al kad čuju da već imam dijete doma 100% će pomislit:Šta ova glumi,nije joj prvo......A možda i ne,možda samo brijem.Doduše ovaj put se nadam da će porod ići puno brže i da na epiduralnu neću stić ni pomislit a kamoli ju primit,pa ću se i bolje osjećat.
U svakom slučaju veselim se preuređenoj bolnici,kupaoni i TV-u u sobi barem neću krepavat od dosade ko prvi put,a još bude li i i dobra ekipa u sobi-piđama party
Al se zato ne veselim sestrama jel koliko vidim po vašim postovima ništa se nije promjenilo nabolje,i dalje su bezobrazne i nadrkane,a to mi je bilo katastrofa!!
__________________
Više neman vrimena za ništa.
sandrić is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2011., 14:01   #3509
Quote:
nikolinaaaaaa kaže: Pogledaj post
Ja sam u petrovoj rodila prije 3 i pol mjeseca. istina da su bebaci cijeli dan u sobi ali preko noci nisu odnesu ih oko 22 sati navecer. meni je bilo jako tesko ja sam dobila cak 3 epiduralne a sestre su totalno bile neljubazne budit ce vas oko 5 sati i oko pola 6 dolaze bebaci u sobe. nadam se da se sestre nece tako i prema tebi ponasati. SRETNO
Nije baš da sam nešto oduševljena rooming in-om ali dobro, ako ih navečer odnesu onda se bar možeš malo naspavati. Moram priznati da meni nije toliko teško padalo to rano buđenje u Petrovoj, nekako sam se već počela sama od sebe buditi u to vrijeme. ali eto, sviđalo mi se to što nisu bili bebe sa nama cijelo vrijeme jer imaš bar ta 3 dana priliku da se odmoriš, jer doma nema tolikog odmaranja pogotovo ako tew klinac/klinci čekaju doma.
__________________
...ja sam hteo tačnu takvu to je čudna podudarnost....
*Simba* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2011., 22:51   #3510
Cure, jel treba nositi u rađaonu par ulozaka i jednokratne gacice ili to treba tek kad te smjeste u sobu? Jel se mozemo nakon klistira istusirati i trebaju li japanke?
bugaboo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2011., 23:38   #3511
Quote:
bugaboo kaže: Pogledaj post
Cure, jel treba nositi u rađaonu par ulozaka i jednokratne gacice ili to treba tek kad te smjeste u sobu? Jel se mozemo nakon klistira istusirati i trebaju li japanke?
U rađaoni ti netrebaju ulosci i jednokratne gacice to ti sestra pomogne u sobi da obuces kad dodes, a za tusiranje ti stvarno neznam.
nikolinaaaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 10:00   #3512
Quote:
bugaboo kaže: Pogledaj post
Cure, jel treba nositi u rađaonu par ulozaka i jednokratne gacice ili to treba tek kad te smjeste u sobu? Jel se mozemo nakon klistira istusirati i trebaju li japanke?
nakon prooda ti stave pelenu, pa to imaš dok si ne staviš svoje gaće i uložak.
a tuširat se možeš, a japanke kak hoćeš, bolje da zbog svoje higijene.
Dolores O is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 10:57   #3513
Quote:
Dolores O'Riordan kaže: Pogledaj post
nakon prooda ti stave pelenu, pa to imaš dok si ne staviš svoje gaće i uložak.
a tuširat se možeš, a japanke kak hoćeš, bolje da zbog svoje higijene.
Japanke imajte, ja sam imala ali ih nisam koristila, kao ma ne treba, ko će ih sad tražiti po torbi i dobila sam gljivice na nogama
Myra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 13:28   #3514
Hvala cure
bugaboo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 17:59   #3515
jel znate možda da li se za trudničku ambulantu treba naručiti ili se samo dođe?
mmaaccaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 22:35   #3516
Za trudnicku ambulantu se samo dodje i predaju se papiri s uputnicom na salteru. Za svaki pregled ti treba nova uputnica.
bugaboo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2011., 11:40   #3517
zna li netko koliko se placa apartman u Petrovoj i dali to uopce postoji tamo???dali to trebas traziti ili oni nekako odredjuju kome dati?
__________________
Žalostan je čovjek u kojemu nije ostalo ništa dječje.
Lauf is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2011., 22:14   #3518
bugaboo hvala
mmaaccaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2011., 12:15   #3519
apartman je 8oo kn na dan i svatko ima pravo
lamela is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2011., 15:22   #3520
Quote:
Lauferka kaže: Pogledaj post
zna li netko koliko se placa apartman u Petrovoj i dali to uopce postoji tamo???dali to trebas traziti ili oni nekako odredjuju kome dati?
Tražiš čim dođeš u rađaonu kad shvatiš da ostaješ. Ako ima prazan apartman, nakon poroda ideš u njega, ako nema, ideš u sobu i stavljaju te na listu čekanja. Mislim da imaju 3 apartmana. Ja sam bila u apartmanu i meni je bilo odlično zbog tog jer ti sestre dolaze bebu presvući i odmah je vraćaju.
__________________
Princeza 6.11.2007. Princ 19.09.2011.
Cattleya is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:23.