Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2008., 16:23   #41
po meni je teakwondo bez veze

rađe ga daj na neko hrvanje il slično
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 19:21   #42
meni taekwondo nije bezzveze, aj dodji i kreni ga trenirati, izgubices se u svemu tome, znas koliko ti kondicije treba za 6 minuta borbe???, al dobro nije da ista pokusavam reci svatko ima svoje i svatko voli svoje...
__________________
Asinus asinum fricat :)
fanzabranjene is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 19:23   #43
ana-maja, ima li tvoj klinac neku posebnu zelju? odvedi na neke treninge npr neka vidi trening juda, tkd-a, karatea, bla bla bla, valjda cem mu se nesto svidjeti
__________________
Asinus asinum fricat :)
fanzabranjene is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 19:27   #44
Quote:
ana-maja kaže: Pogledaj post
Sad, nemojte me , jer priznajem nemam pojma o tome pa ako imate dobre argumente zašto je to dobro za klince, molim prosvijetlite me!
tkd, kao i vecina borilackih sportova dobar je za razvijanje misica, snage, kondicije, vitkosti, brzine... bla bla...
grupe za djecu su odlicne, sve je kroz igru i zabavu, poslije nekoliko godina prelazi se na jače treninge, borbu i sl. javiće mu se možda i želja za odlazak na turnire a ima ih pregršt. istina je, tkd se više koristi nogama, jer je to ajmo reć kralj nožnih tehnika kao boks ručnih. šaka se također koristi al u oklop.... neznam po mom bi svak trenirao tkd, opsjednut sam hahaha nemojte me krivo shvatiti, pozzdrav
__________________
Asinus asinum fricat :)
fanzabranjene is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:00.