Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2011., 15:34   #41
jasno mi je anapi. i mi imamo takve stanodavce. samo kažem koja je cijena takvih stanova ovdje u trnskom (naš je identičan), a u sigetu se čak može naći 50kvadrata za 1400kn + ljubimci.
preko puta naše zgrade gledali smo stan od 55kvadrata za 2600kn sa režijama fiksno (nama su oko 1000kn, malo više preko zime za manji stan), dopušta frajer sve osim pasa i mačaka
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 18:26   #42
Ovako... dragi i ja trazimo stan! No, imamo jednu krznenu ljepoticu - kunicu Mukicu. I planiramo da ih uskoro bude dvoje. Muki je jakooo uredna sto se kuglicarenja i pisanja na wc tice. Tako da tu nema frke.
Obvezno je da stan ima klimu i da je u zgradi (znaci, ne dolaze u obzir dvorisni stanovi), te da ima bracni krevet (naravno i kuhinju i wc...ali to valjda nemoram napominjat).
Molila bih sve koji imaju stan i htjeli bi nam ga iznajmiti na duze vrijeme da mi se jave na pp da se dogovorimo!
sindenis uinen is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 00:43   #43
pozz,
ovako, trazi se stan u rijeci, da je u centru ili u blizini medicinskog fakulteta, za 2 studentice i 1 studenta u visini oko 300€ koji prima psa(mops). ako netko ima slobodno se javi na pm.

hvala
__________________
...justt danceee...
kukurica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 12:59   #44
Iznajmljujemo stan u centru Dubrave (ZG)-neposredna blizina tramvajske i autobusne stanice (50m),vrtića,škole,trgovačkog centra i teretane.

Stan se nalazi u prizemlju obiteljske kuće (zaseban ulaz), dvosoban (65m2)-hodnik,kupaonica,spavaća soba,dnevna soba i kuhinja.

U stanu nema perilice za rublje i pećnice. Mogućnost dovoza svog namještaja.

Kućni ljubimci (naučeni na kućni red) su dobrodošli

Cijena:2000kn+režije
Merry Gentry is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 16:51   #45
Pozdrav! Iznajmljujemo 1,5soban stan u Španskom na Trgu Ivana Kukuljevića - odmah kraj dvije velike livade! Ljubimci su dobro dosli Inace stan ima 40m2 -- hodnik, kupaonica, dnevni boravak, kuhinja i mala spavaća soba. Stan iznajmljujemo na duzi vremenski period. A sve ostale informacije na pp.
Lily Rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2011., 14:06   #46
Tražimo kuću/stan u Zagrebu :)

Dvije sestre i dvije malene kujice mješanke (6 i 8 kg) traže kuću/stan u Zagrebu od 1.9.2011.

Voljele bismo živjeti u kući/stanu u kući, a stan u stambenoj zgradi nam je zadnji na popisu želja jer bismo voljele imati dvorište.

Mjesto gdje bismo htjele živjeti je Maksimir. (Bukovac-gornji,donji, Laščina, Ravnice, Remete isto dolaze u obzir.) Znači sve blizu prirode i zelenila da možemo uživati u šetnjama, a da nije daleko centar grada tj. da tramvaj/bus nisu predaleko.

Kuća/stan ne bi trebao imati manje od 50 m2 i mora biti barem jedna soba + dnevni boravak (još bolje ako su dvije sobe. )

Idealno bi bilo kada stanarina ne bi prelazila 2000 kn. Naravno manje od toga je dobrodošlo.

Mi smo dvije odgovorne djevojke sa dva malena dobra psića. Mjesto gdje živimo je uvijek uredno i čisto, a peseki su navikli na kućni red i ne prave nikakvu štetu.

Imamo svoju telefonsku liniju + internet koju možemo preseliti u novu kuću/stan i perilicu rublja tako da to selimo sa sobom ako treba. Ako ne, super.

Ako iznajmljujete ili znate nekoga da iznajmljuje možete mi se javiti na mob 098/ 965 6905 ili 091/ 154 5763.

Hvala!

Zadnje uređivanje Delfinija : 25.07.2011. at 14:31.
Delfinija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2011., 16:36   #47
Iznajmljuje se jednosoban stan, 38 kvadrata (pogodan za jednu osobu ili par) u stambenoj zgradi na Vrbanima, dvije minute od stajališta tramvaja broj 5 i 17. Stan se sastoji od ulaznog prostora, ostave, kupaonice sa kadom, kuhinje, sobe i loggie. Kompletno je namješten(nova vešmašina, štednjak, frižider, napa, usisavač), ima telefonski i internetski priključak(ADSL, flat). Cijena najma stana iznosi 250eura mjesečno, te režije. Obavezan je polog u visini jedne mjesečne najamnine. Iznajmljuje se na duže vrijeme, a slobodan je od 01.08.2011.
Kućni ljubimci su dobrodošli, a ukoliko se radi o peseku, u blizini je onaj ograđeni parkić za pse, na starom okretištu petice.
__________________
It was the state of the world that interested him; Wagner, Pope’s poetry, people’s characters eternally, and the defects of her own soul.
soledad is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2011., 09:43   #48

Mi i dalje tražimo novi dom na području Novog Zagreba (Dugave, Travno, Sloboština prednost....)...idealno bi bila kuća. Ali ako ima poveći balkon, može i stan 2 - 2.5 sobni. Do 300 E. Tražimo na duže vrijeme.
Imamo svoj namještaj pa ne mora biti namješten (dobro, nemamo sa sobom kuhinjske elemente pa bi pokoji kredenc dobro došao, a bilo bi dobro da ima i štednjak). Imamo njemačku ovčarku. Ne pušimo!

Vivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 17:05   #49
tražimo stan u Rijeci

Pozdrav!

Dečko i ja tražimo stan u Rijeci, jednosobni, po mogućnosti s balkonom, cijene do 2000kn. Oboje smo zaposleni, ozbiljni, odgovorni i nepušači (tko nas ne bi poželio!) Uz nas u paketu dolazi i štene bostonskog terijera ponude (ukoliko ih ima) na pp.
weknica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 14:49   #50
Javljam se i ovdje pa što bude...

Dakle, tražim stan, tj. sobu. Ne pušim, kućne ljubimce nemam, ali životinje jako volim pa ako ovdje ima nekoga kome treba cimer, tj. cimerica, a teško pronalazi ljubitelje životinja ili jednostavno tražite stan pa bi vam dobro došla cimerica za zajedničko traženje istog, javite se na pm.
Eta Eridani is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 15:11   #51
Split-iznajmljujem

Iznajmljujem stan 36m2 bez balkona na 1.katu stambene zgrade u Splitu, potpuno namješten, spavaća soba bračni krevet ormari, zidni ormari i komoda, kupatilo sa veš mašinom, kuhinja i dnevni prostor prostran, klimatiziran, suđerica i TV,komplet posuđe, FLAT internet,kabelska..(samo kofere unijeti) poželjno studentima, beštije dobrodošle ukoliko su navikle na kućni red.

Stan u je u centru(1.zona-Plokite)-2000 kuna+režije(osim pričuve).Obavezan polog po dogovoru.
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 15:14   #52
Quote:
Pimpinell@ kaže: Pogledaj post
Iznajmljujem stan 36m2 bez balkona na 1.katu stambene zgrade u Splitu, potpuno namješten, spavaća soba bračni krevet ormari, zidni ormari i komoda, kupatilo sa veš mašinom, kuhinja i dnevni prostor prostran, klimatiziran, suđerica i TV,komplet posuđe, FLAT internet,kabelska..(samo kofere unijeti) poželjno studentima, beštije dobrodošle ukoliko su navikle na kućni red.

Stan u je u centru(1.zona-Plokite)-2000 kuna+režije(osim pričuve).Obavezan polog po dogovoru.
Ajme,moja frendica se za mjesec dana seli u Split,i vodi pse sa sobom.Idu dvije cure,jedna na Pravo a druga na Biologiju mora,koliko je to blizu od stana jer njih dvije se ne snalaze po Splitu pa im je to bitno?
vet.teh is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 15:35   #53
Pravo je na 5 minuta nizbrdo taman su mi otišle dvije studentice prava iz Zadra
Biologija mora pojma nemam ali kako bilo da bilo ako je na kampusu onda je na 15 minuta
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 10:07   #54
Osijek - namješten stan 100 kvadrata u potkrovlju stambene zgrade u Donjem gradu iznajmljujem. Gradsko centralno grijanje, klima, telefon, kablovska, internet.
Blizina bolnice, studentskog kampusa, tramvajske i autobusne linije, tržnice...
Kućni ljubimci dobro došli. Cijena 2500kn.
Informacije na 098 9920689
zdenka27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2011., 18:53   #55
tražim stan u Zagrebu,po mogućnosti u Trnju ali i ostalo dolazi u obzir... 1,5 - 2 sobe, oko 300 eura i naravno, da je dozovljen pesek

Zadnje uređivanje quoka3 : 27.08.2011. at 18:59.
quoka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 23:24   #56
Unajmila bih sobu ili stan u Otočcu na tjedan dana za ljetovanje, naravno, i moja retriverica bi isla u paketu
Luxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2011., 17:36   #57
Pozdrav

Imam staru obiteljsku kuću koju bi mama htjela iznajmiti. Kuće trenutno nije useljiva, ali biti će za mjesec dana. Trenutno farbamo, radimo neke popravke i kupujemo namještaj.
Kuća je prilično stara, ali je redovito održavana i adaptirana (novi krov itd.). Ima sve priključke (struja, voda, kanalizacija, telefon, internet) i centralno grijanje.

Površina kuće je 55 m2 i ima dosta veliku okućnicu, pa bi bila idealna za ljude s kućnim ljubimcima (vrt je zapravo kao neka padina s vinogradom i dosta je veliko, tako da bi i veliki psi mogli nesmetano trčati).

Kuća se sastoji od predsoblja, kuhinje (koja je i blagovaonica jer se u njoj nalaze i stol i stolice), dnevnog boravka, spavaće sobe, kupaonice i još jedne sobe koja bi mogla biti radna soba ili manja spavaća soba (dimenzije su oko 2.5x4 m).
Kuća ima i podrum koji se može koristiti i prostor za parkiranje (nije baš garaža, mislim da je prije bio neki gospodarski objekt, ali je natkriveno i može se zaključati).

E sad, stvar je u tome da sad kupujemo namještaj pa nas zanima ima li zainteresiranih jer ne znamo na koji način da uredimo sobe. Postoje različite varijante: par bez djece, pa bi jedna soba bila spavaća, druga dnevni boravak ili 3-5 studenata, pa bi sve 3 sobe bile spavaće/radne, a umjesto dnevnog boravka bi služila kuhinja ili par s djecom (recimo dječji kreveti u spavaćoj sobi i kauč na razvlačenje u dnevnoj) itd.

Nama je svejedno koliko osoba živi u kući.
Režije su do sada za četveročlanu obitelj bile 515 kn ljeti i 915 kn zimi (s uključenim računom za telefon/internet).

Kuća se nalazi u naselju Borčec (Zagreb-zapad). Autobusna stanica udaljena je minutu od kuće. Do centra grada treba cca pola sata. Škola i vrtić su udaljeni 2 stanice autobusom. 5 minuta dalje nalazi se fitness centar. Naselje je mirno i tiho.

Stanarina je 250 eura + režije. Kuća će biti useljiva za mjesec dana.

Zainteresirani, javite se na pp.
kucica22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2011., 17:46   #58
Tražim stan ili kuću u Istri (ona iz posta iznad mene bi bila idealna da nije Zagreb), ne previše daleko od poreča, jer tamo radim. Imam mačke koje su savršeno odgojene (nuždu vše isključivo u svoj WC, ne grebu namještaj, jedino što ne mogu spriječiti - njihovo linjanje.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2011., 17:53   #59
Quote:
kucica22 kaže: Pogledaj post
Pozdrav

Imam staru obiteljsku kuću koju bi mama htjela iznajmiti. Kuće trenutno nije useljiva, ali biti će za mjesec dana. Trenutno farbamo, radimo neke popravke i kupujemo namještaj.
Kuća je prilično stara, ali je redovito održavana i adaptirana (novi krov itd.). Ima sve priključke (struja, voda, kanalizacija, telefon, internet) i centralno grijanje.

Površina kuće je 55 m2 i ima dosta veliku okućnicu, pa bi bila idealna za ljude s kućnim ljubimcima (vrt je zapravo kao neka padina s vinogradom i dosta je veliko, tako da bi i veliki psi mogli nesmetano trčati).

Kuća se sastoji od predsoblja, kuhinje (koja je i blagovaonica jer se u njoj nalaze i stol i stolice), dnevnog boravka, spavaće sobe, kupaonice i još jedne sobe koja bi mogla biti radna soba ili manja spavaća soba (dimenzije su oko 2.5x4 m).
Kuća ima i podrum koji se može koristiti i prostor za parkiranje (nije baš garaža, mislim da je prije bio neki gospodarski objekt, ali je natkriveno i može se zaključati).

E sad, stvar je u tome da sad kupujemo namještaj pa nas zanima ima li zainteresiranih jer ne znamo na koji način da uredimo sobe. Postoje različite varijante: par bez djece, pa bi jedna soba bila spavaća, druga dnevni boravak ili 3-5 studenata, pa bi sve 3 sobe bile spavaće/radne, a umjesto dnevnog boravka bi služila kuhinja ili par s djecom (recimo dječji kreveti u spavaćoj sobi i kauč na razvlačenje u dnevnoj) itd.

Nama je svejedno koliko osoba živi u kući.
Režije su do sada za četveročlanu obitelj bile 515 kn ljeti i 915 kn zimi (s uključenim računom za telefon/internet).

Kuća se nalazi u naselju Borčec (Zagreb-zapad). Autobusna stanica udaljena je minutu od kuće. Do centra grada treba cca pola sata. Škola i vrtić su udaljeni 2 stanice autobusom. 5 minuta dalje nalazi se fitness centar. Naselje je mirno i tiho.

Stanarina je 250 eura + režije. Kuća će biti useljiva za mjesec dana.

Zainteresirani, javite se na pp.
Evo ja sam zainteresirana,poslala sam pp
vet.teh is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 22:40   #60
RIJEKA
Pokušati ću i ovdje, iako kućni ljubimac ostaje doma i ne ide na studije. Naravno da je veliki plus kad dođem u posjetu da i naš ljubimac smije doći na par dana.
Tražim za najam pristojan i opremljen stan u Rijeci za dvije studentice. Obavezne dvije spavaće sobe + dnevni boravak.
Internet obavezan, prednost: gradski plin, perilica, klima.
Poželjno: blizina ceste prema Opatiji, odnosno Zvonimirove, Liburnijske, može i Zametske... Kantrida, Turnić, Krnjevo.
Hvala i pozdrav
Pitstop is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:56.