Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2018., 14:10   #1
Psihokauč - Čekaonica

Primijetio sam da na podforumu ima jako puno ćakule u temama.
Ćakula je nepotreban šum unutar tematskih rasprava.

Ovo je nit za ćakulu i molim da želje i pozdrave ovdje pišete.
Prirodno stanište za ćakulu je Off Topic i ova nit će tamo otići u nekom trenutku.

Prelazno razdoblje za u kojem neću strogo sankconirati chat je tjedan dana.
Prilagodite se.
rezon@tor is offline  
Old 13.07.2018., 17:48   #2
Meni das karton na post gdje sam upitao forumasicu da sta joj je doslo. Ona vidi samo muske da prave nered, a zene to ne.
Potpuno si mi krivo da karton. Mogao si mi dati na neke postove na drugoj temi, ali ovaj post za koji si mi dao karton nema nikakve veze sa trolanjem sta si napisao kao razlog.

Inace se slazem da je nastao nered na ovom podforumu i da treba napraviti reda sa zescim kartoniranjem i baniranjem.
salevart is offline  
Old 13.07.2018., 20:52   #3
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Meni das karton na post gdje sam upitao forumasicu da sta joj je doslo.
nije bilo na temu
prozivanje sugovornika
-------------------------
trolanje
rezon@tor is offline  
Old 13.07.2018., 21:34   #4
Opća deklaracija o psihičkim pravima i slobodama

1) Svako ljudsko biće stvoreno je različito.
Svako ljudsko biće ima pravo biti psihički slobodno i neovisno.

2) Svako ljudsko biće ima pravo osjećati, vidjeti, čuti, osjetiti, zamisliti, vjerovati ili iskusiti bilo što, na bilo koji način i u bilo koje vrijeme.

3) Svako ljudsko biće ima pravo ponašati se na bilo koji način sve dok ne nanosi štetu drugima ili narušava tuđe dostojanstvo ili zakone pravosuđa.

4) Nijedno ljudsko biće neće bez pristanka biti podvrgnuto zatvaranju u instituciju, vezivanju, kažnjavanju, medicinskoj ili psihološkoj intervenciji u namjeri da se kontrolira, ograniči ili mijenja misli, osjećaje ili iskustva osobe.
Vordas is offline  
Old 16.07.2018., 12:36   #5
ja idem tamo di me svi znaju i di se osjećam ugodno, šta ću djud sad na neki novi topić da odmah pojačana anksioza me prime.e onda ćeš biti ti kriv.
Caecus is offline  
Old 16.07.2018., 12:42   #6
oho u čekaonici završio, nadam se da nema nekih ptsp pacijenata ispred mene, jer gubim živce.pustite me nutra na ćakulu i djogu-po mogućnosti original prozu.
Caecus is offline  
Old 16.07.2018., 12:56   #7
Sele nas ko zivotinje u rezervatima... Osjecam se ugrozeno...
Daj di mozemo ukrast taj originalni Prozac... Razmisljam se da pitam dilere okolo, mislim kad vec imaju steroide i xanaxe, mogli bi i ovo negdi nac, al me strah da ce bit fejkano...
Deprex sam kupija oridzidzi u apoteci dvi kutije, plus imam jos kutiju Portala...
Sad kad su nas potirali sa anksioze se osjecam ovako:
https://youtu.be/sz_YUytcX6Y?t=12s
Wolf1524 is offline  
Old 16.07.2018., 13:01   #8
Quote:
Wolf1524 kaže: Pogledaj post
Daj di mozemo ukrast taj originalni Prozac...
Kako bi bilo da probaš s nekim psihijatrom pronaći odgovarajući antidepresiv?
Meni je na primjer za raspoloženje bio dobar Fevarin, ali punu funkcionalnost sam postigao s Brintelixom
__________________
Ignore list: Gugenheim
Ljudi imaju pravo biti u krivu.
rezon@tor is offline  
Old 16.07.2018., 13:06   #9
Quote:
rezon@tor kaže: Pogledaj post
Kako bi bilo da probaš s nekim psihijatrom pronaći odgovarajući antidepresiv?
Meni je na primjer za raspoloženje bio dobar Fevarin, ali punu funkcionalnost sam postigao s Brintelixom
Pa pijem pod nadzorom Psihica, Prozac... tj genericki fluoksetin... Fevarin se ne smije s kofeionom tako da je bilo no no...
Wolf1524 is offline  
Old 16.07.2018., 13:10   #10
mislim da je moguće dobit original prozu ako nađemo nekoga da je odapeo a ostalo mu, pa provalit i uzet u sefu.

osjećam se ovako - https://youtu.be/6qEzTzv4w6E?t=69
Caecus is offline  
Old 16.07.2018., 13:23   #11
Quote:
Wolf1524 kaže: Pogledaj post
Fevarin se ne smije s kofeionom tako da je bilo no no...
Prvi glas.
Mene je Fevarin jako uspavljivao, ne znam kako bi bez ogromnih količina kofeina.
__________________
Ignore list: Gugenheim
Ljudi imaju pravo biti u krivu.
rezon@tor is offline  
Old 16.07.2018., 13:37   #12
Quote:
rezon@tor kaže: Pogledaj post
Prvi glas.
Mene je Fevarin jako uspavljivao, ne znam kako bi bez ogromnih količina kofeina.
Bas je na netu puno toga da isti enzimi u jetri koji su zasluzni za razgradnju fluvoxamina iliti fevarina su odgovorni za razgradnju kofeina... Onda se kofein ne razgradjuje dovoljno brzo i puno dulje ostaje u tijelu, pa to kao vodi do predoziranja kofeinom i teskih napada panike i sl...
A i nisam htio nesto sto bi me uspavljivalo i otupljivalo, mada kazu da je Fevarin zakon za OCD...
Kao sportas i old schooler sam htija Prozac, i mislim da sve stima, osim anksioze...
Cak mi je i ocd smanjen...
Pio sam prije zoloft, a on mi nije bas pomaga s ocd-em...
Wolf1524 is offline  
Old 16.07.2018., 19:46   #13
Quote:
Wolf1524 kaže: Pogledaj post
Pio sam prije zoloft, a on mi nije bas pomaga s ocd-em...
Meni su se opsesivne misli drastično smanjile na Fevarinu.
I socijalna anksioznost mi se solidno smanjila.

Ne bih otpisivao Fevarin zbog natpisa na internetu na tvom mjestu.

A moja pospanost je možda u sinegiji s nedostatkom joda koju se tek puno kasnije primijetio ili stabilizatorom koji sam tad trošio.
__________________
Ignore list: Gugenheim
Ljudi imaju pravo biti u krivu.
rezon@tor is offline  
Old 16.07.2018., 20:51   #14
Imas kakvo iskustvo s Prozacom, mislim radi mi za depru i ocd solidno... Samo anksioza, a neda mi se sad saltat lijekove, a i ne bi smija zbog Prozinog dugog poluzivota...
Svako malo vatam zrak...

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

I btw. treba mi nesto sto ce mi dati vitar u ledja da si uspijem sredit zivot, i da ostanem i dalje aktivan u sportu, a ne da me zabetonira u krevet...
Wolf1524 is offline  
Old 16.07.2018., 21:00   #15
Quote:
Wolf1524 kaže: Pogledaj post
Evo ja se posli teretane voza okolo i vesel sam... Cak se smjeskam, ali onda ko da me okidacem prekine, pocnu trzajevi i ta nemogucnost disanja i cudan osjecaj u zelucu... Ko da hormoni naglo padnu... Sad idem sam u kino gledat film, ko ga jebe...

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
kaj ideš gledat?
Caecus is offline  
Old 16.07.2018., 21:02   #16
Quote:
Caecus kaže: Pogledaj post
kaj ideš gledat?
Skyscraper... vjerojatno pizdarija al cisto da ne jamim kuci... Cak sam sam otisa...

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Wolf1524 is offline  
Old 16.07.2018., 21:06   #17
Quote:
Wolf1524 kaže: Pogledaj post
Skyscraper... vjerojatno pizdarija al cisto da ne jamim kuci... Cak sam sam otisa...

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
jaj, ne favoriziram nikako toga Rocka, jedino mi se sviđa šta ima multimilijunski ugovor sa Under Armour da ih predstavlja.si skužio da uvijek fura UA.
Caecus is offline  
Old 16.07.2018., 21:09   #18
Quote:
Caecus kaže: Pogledaj post
jaj, ne favoriziram nikako toga Rocka, jedino mi se sviđa šta ima multimilijunski ugovor sa Under Armour da ih predstavlja.si skužio da uvijek fura UA.
Ma ni meni nije nesto... Nema do old skula... Nisam isa za tim under armorom... Al vjerojatno da...
Krenuli su i sidesi sa Proze... Cesto zijevanje i potreba se istegnit...


Sad sam u redu na blagajni jedno 5-6 put zaredom zijevnija... Takk da definitivno radi nes u tijelu...

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Wolf1524 is offline  
Old 16.07.2018., 21:15   #19
UA ti je zakon, pošaljem ti neš tiskom..imam hrpetinu toga ponajviše s usa da furaš u gymu.ja to nosim casual, osim naravno kompresijskih im majica.loool

zijevanje je sigurno od lijekova, sada rijetko zijevam osim dok je vani baš sjebano sparno vrijeme.mene zna vrat, pa idem na masažu jemput mjesečno., ali pravu kod fizioterapeuta, pretrgne me i krv sijevne da mi se zvrti dok silazim sa stola...reko proradila cirkulacija.
Caecus is offline  
Old 16.07.2018., 21:19   #20
Cim sam se pokupija sam u kino, sigurno pomaze u necemu al ta anksioza je uvik prisutna...

Ima sam 78kg na 170cm, sad sam na oko 72-3

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Wolf1524 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:50.