Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2012., 19:09   #2001
na čemu pratite..meni više nista ne prima ni ne otvara...što je sve zablokirano...
__________________
Death is so terribly final, while life is full of possibilities.
Sonsuzluk is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 19:44   #2002
Quote:
Sonsuzluk kaže: Pogledaj post
na čemu pratite..meni više nista ne prima ni ne otvara...što je sve zablokirano...
Kod mene trenutno funkcionise ovajj link : http://canlitvi.blogspot.de/2010/05/...zle-kanal.html

Mislim da znam ko NIJE ubio Ferhata : Baris.

Preostaju Zeynep, Güney, Deniz i Sami.

Zeynep mi je sumnjiva i to bas puno, jer je kolima prosao i Burak, ali je sam sedeo u autu. Gde je bila Zeynep?

Drage moje dame kuda li ste nestale da komentarisemo u pauzi za reklame?
__________________
„Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für die Augen unsichtbar.“Antoine de Saint-Exupéry

Zadnje uređivanje U m a : 07.11.2012. at 20:28.
U m a is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 20:29   #2003
Mislim da je Zeynep pucala! Uff kako me raživcirala dok je počela govoriti nešt Cemre u stanici. Mislim da su ju pretvorili u glavnog negativca sad nakon što je Ferhat mrtav!
sultanahmet is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 20:32   #2004
Jedino mi nije jasno otkud Zeynep pištolj??
sultanahmet is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 20:32   #2005
Quote:
sultanahmet kaže: Pogledaj post
Mislim da je Zeynep pucala! Uff kako me raživcirala dok je počela govoriti nešt Cemre u stanici. Mislim da su ju pretvorili u glavnog negativca sad nakon što je Ferhat mrtav!
Jeste, rekla je Cemre da Kuzey ipak nema novu devojku. I jos pita Cemre : kako si mogla to da uradis, kako si mogla da se udas za Barisa???!!! A kao glumi pred onom Gülten dobru drugaricu, donela vodu i dodaje Cemri jaknu da obuce. Vestica!


Joj sad je Burak sumnjiv hehe j
__________________
„Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für die Augen unsichtbar.“Antoine de Saint-Exupéry
U m a is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 20:38   #2006
ja zaboravila na seriju. Jel bilo sto vazno?
__________________
ja plovim daleko i sjećanjima rušim neki tuđi dom a ni'ko ne zna koliko sam voljela i kolika sam mora tuge popila u ovom vremenu bez nas
Ninochka_mk is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 20:44   #2007
Quote:
Ninochka_mk kaže: Pogledaj post
ja zaboravila na seriju. Jel bilo sto vazno?
I nije se puno desilo do sada, nakon je upucan Ferhat stigla je policija Komesar Seref, odmah za njim se je pojavio i Güney, Baris je trcao sumom , stigao do puta zaustavljao auta ali mu niko nije stao dok nije stigla policija, u tom momentu dok on prica sa policajcima prolazi crvenim kolima Burak. Sami je imao srcani udar u bolnici je. U pol. stanici su ih sve ispitivali, Seref je vratio svoju znacku i pistolj, nije vise policajac, jer su ubijene dvije osobe, Simayina majka i Ferhat dok je on vodio slucaj, a i Sami je u bolnici.
__________________
„Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für die Augen unsichtbar.“Antoine de Saint-Exupéry
U m a is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 20:46   #2008
Quote:
U m a kaže: Pogledaj post
I nije se puno desilo do sada, nakon je upucan Ferhat stigla je policija Komesar Seref, odmah za njim se je pojavio i Güney, Baris je trcao sumom , stigao do puta zaustavljao auta ali mu niko nije stao dok nije stigla policija, u tom momentu dok on prica sa policajcima prolazi crvenim kolima Burak. Sami je imao srcani udar u bolnici je. U pol. stanici su ih sve ispitivali, Seref je vratio svoju znacku i pistolj, nije vise policajac, jer su ubijene dvije osobe, Simayina majka i Ferhat dok je on vodio slucaj, a i Sami je u bolnici.
Hvala Sad sam uklucila Tv )
__________________
ja plovim daleko i sjećanjima rušim neki tuđi dom a ni'ko ne zna koliko sam voljela i kolika sam mora tuge popila u ovom vremenu bez nas
Ninochka_mk is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 21:02   #2009
Quote:
Ninochka_mk kaže: Pogledaj post
Hvala Sad sam uklucila Tv )
Nema na cemu


Meni je najsumnjiviji Güney mislim da nije odmah posle razgovora sa Samijem nazvao policiju nego da je sam otisao u sumu, Burak ga je pratio ali ga je izgubio iz vida pa se vratio kuci.
Ne znam kada je Sami dobio srcani udar, ali sada verujem da nije on ubio Ferhata.
__________________
„Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für die Augen unsichtbar.“Antoine de Saint-Exupéry
U m a is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 21:12   #2010
Simay je skrenula s uma )
__________________
ja plovim daleko i sjećanjima rušim neki tuđi dom a ni'ko ne zna koliko sam voljela i kolika sam mora tuge popila u ovom vremenu bez nas
Ninochka_mk is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 21:15   #2011
Gulten priznala da je pogresila sto je naterala cemre da se uda za Barisa.
__________________
ja plovim daleko i sjećanjima rušim neki tuđi dom a ni'ko ne zna koliko sam voljela i kolika sam mora tuge popila u ovom vremenu bez nas
Ninochka_mk is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 21:19   #2012
Simay se sveti Kuzeyu, zove Barisa da mu kaze da je Cemre kod Kuzeya!

Dok Kuzey govori Cemri da je nemoguce da oni dvoje budu skupa ne samo zbog Barisa vec i zbog Güneya ona ga pita : Zasto si onda dosao na vencanje?! On nema odgovor na to.
__________________
„Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für die Augen unsichtbar.“Antoine de Saint-Exupéry
U m a is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 21:24   #2013
Hamdan!!
__________________
ja plovim daleko i sjećanjima rušim neki tuđi dom a ni'ko ne zna koliko sam voljela i kolika sam mora tuge popila u ovom vremenu bez nas
Ninochka_mk is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 21:29   #2014
Kako me živcira ovaj Kuzey...u stvarnom životu bi ga odjebala odavno da sam Cemre!!
Baš je kukavica ništ drugo!!!
Nakon svega kaj se dogodilo on nju i dalje odbija!!
sultanahmet is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 21:31   #2015
Quote:
sultanahmet kaže: Pogledaj post
Kako me živcira ovaj Kuzey...u stvarnom životu bi ga odjebala odavno da sam Cemre!!
Baš je kukavica ništ drugo!!!
Nakon svega kaj se dogodilo on nju i dalje odbija!!
Isot to sam i ja pomislila! Kaze sad je nemoguce da budu zajedno! Pa i prije je govorio da je nemoguce, a nikad sa nije potrudio da Cemre bude njegova iako zna da bi bilo dovoljno da joj namigne i ona bi mu dotrcala! KUkavica je ! Prvo mu Güney prepreka, pa Ferhat, pa Baris uvijek nadje nekoga da ga postavi izmedju sebe i Cemre.


Handan i njena sok reakcija kad cuje da se Baris vraca kuci i to sa Cemre!
__________________
„Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für die Augen unsichtbar.“Antoine de Saint-Exupéry
U m a is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 21:32   #2016
Mogu vam reći da me je razočarala današnja epizoda...... Barem do sada.....

A,ona koza Zenayp upropastit će onako zgodnog momka Buraka.....
micifortri is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 21:37   #2017
Ma ja da sam Cemre ostala bi sa Barisem pa da zivim zivot !! Od Kuzeya vise preko glave mi je !! On se zenio, pa Zeynep , ma sve nek ide u PM!!!
__________________
ja plovim daleko i sjećanjima rušim neki tuđi dom a ni'ko ne zna koliko sam voljela i kolika sam mora tuge popila u ovom vremenu bez nas
Ninochka_mk is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 21:37   #2018
Zenayp + Simay = Ferhat

Otišlo jedno zlo-došlo još gore.....

......SHIT....
micifortri is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 21:41   #2019
Prosla epizoda je bila fenomenalna i u odnosu na nju ova veceras je dosadna i radnja se previse sporo odvija.

Cemre rece Barisu da hoce razvod.
Baris upravo poce da pokazuje svoje pravo lice! Ja ga ne zalim.
__________________
„Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für die Augen unsichtbar.“Antoine de Saint-Exupéry
U m a is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 21:42   #2020
Meni je zao Barisa majke mi )
__________________
ja plovim daleko i sjećanjima rušim neki tuđi dom a ni'ko ne zna koliko sam voljela i kolika sam mora tuge popila u ovom vremenu bez nas
Ninochka_mk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:14.