Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2013., 19:47   #1901
na oranicama je svega bilo u 7
patke nis ni gledala pa ne znam stanje u peradarniku
polly is offline  
Old 29.08.2013., 22:01   #1902
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
al nema ricotte
Eh, da.. Očito se izmjenjuju. Kad nije bilo mascarponea, bilo je ricotte.
Gipsyqueen is offline  
Old 30.08.2013., 00:07   #1903
Svaki puta kada sam u lidlu uzmem ovaj omlet od krumpira sa slaninom i vratim ga nazad...nisam za neki rizik oko takvih stvari

da li je možda netko probao - sa portugalskog tjedna?

http://www.popustolovac.hr/proizvodi...nom-lidl-29618
herci is offline  
Old 30.08.2013., 03:58   #1904
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
na oranicama je svega bilo u 7
patke nis ni gledala pa ne znam stanje u peradarniku
Zaboli tebe za patku, ti u susjedstvu na dohvat vrata imaš paune.
Deedy is offline  
Old 30.08.2013., 10:07   #1905
Meni je taj slatko-ljuti koma. Ono, okus laboratorija

Uspjela sam ugrabit rezance, mango i klice, kokosovog mlijeka nije više bilo. Nekak mi je teško povjerovat da penzići i to razgrabe?!
__________________
the workers are going home
Ponor is offline  
Old 30.08.2013., 10:42   #1906
Quote:
Ponor kaže: Pogledaj post
Meni je taj slatko-ljuti koma. Ono, okus laboratorija

Uspjela sam ugrabit rezance, mango i klice, kokosovog mlijeka nije više bilo. Nekak mi je teško povjerovat da penzići i to razgrabe?!
Ha, čuj, ipak je akcija.

Nego, te svježe patke (kojih više nigdje nema), odakle su? Tko to uzgaja?
__________________
Easily distracted by shiny objects.
coffeebreak is offline  
Old 30.08.2013., 11:25   #1907
Quote:
coffeebreak kaže: Pogledaj post
Ha, čuj, ipak je akcija.

Nego, te svježe patke (kojih više nigdje nema), odakle su? Tko to uzgaja?
Piše: zemlja proizvodnje Mađarska
ifigenija is offline  
Old 30.08.2013., 11:39   #1908
@ herci-probala sam omlet od krumpira i slanine i meni je jako ukusan,probat cu napraviti slicno u domacoj verziji
gvanna is offline  
Old 30.08.2013., 12:06   #1909
Ja sam danas dva kokosova mlijeka uzeo Svega iz kataloga još uvijek ima osim naravno patke, ali budem nju potražio u drugim Lidlovima
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Old 30.08.2013., 13:19   #1910
Ja sam trebao uzeti patku, inače ne jedem to, ne sviđa mi se, ali moji vole pa navaljivali da kupim.
Tek sam stigao jučer otići iza 15h i naravno ništa od patke pitao prodavača kaže da su sve patke "otišle" do 8.15 ja ne znam otkud takva pošast za racama, i općenito za drugim stvarima, to kad je akcija je borba za goli život, mlati se i štakama i šlapama strašno, nekako sve manje imam živaca ići u taj metež.

E da ako je netko zainteresiran u mom Lidlu (Kutina) ima još ponešto iz francuskog tjedna, puževe mislim da nitko još nije ni taknuo, eno ih u zamrzivaču koliko ti srce želi
p555 is offline  
Old 30.08.2013., 14:03   #1911
Jučer poslije 16 sati većina toga što me zanimalo bila je razgrabljena.. Ali barem sam opet uhvatio Rostbeef steak i Mascarpone koji savršeno paše u kombinaciji s bijelim grožđem, sinoć uz film na Novoj nestao cijeli paket..

Dosta hodam po tim raznim centrima i kupujem, zamijetio sam jednu pojavu, malo mi glupo sada pisati ovdje o tome, ali moram to izbaciti iz sebe. Naime, jako puno kupaca koje sretnem u Lidlu smrde, baš onaj ustajali smrad zbog nepranja barem dva, tri dana ili više.. I to najčešće muškarci stariji od 50.. Koma.. Nisam nikakav preveliki čistunac niti teška picajzla, ali ovo je situacija da se mora otići u drugi red i čekati pa se kasnije vratiti jer je neizdrživo.

Jel su to takve teške socijalne prilike da ljudi štede na sapunu, vodi, deterđentu ili je zavladala nekakva kolektivna depresija i beznađe pa se ljudi više ne peru i ne drže do sebe u tim elementarnim higijenskim stvarima..

Još nekako kužim bakice kada se naredaju s kolicima jedna za drugom k'o vlak pored povrća i voća pa prebiru komad po komad, pa vrate, pa ponovo uzmu, pa mjerkaju, pa si nešto u brk prigovaraju.. A ljudi sa strane čekaju i čekaju i čekaju... OK, kužim da su mirovine mizerne i da se gleda na svaku kunu i da im je bitno kupiti što kvalitetnije za tu lovu koju imaju..

Ali ovi što se ne peru, pa jebem mu život, to ne mogu shvatiti..
Henry Miller is offline  
Old 30.08.2013., 14:14   #1912
Quote:
L3go kaže: Pogledaj post
Ja sam danas dva kokosova mlijeka uzeo
U kojem?
__________________
the workers are going home
Ponor is offline  
Old 30.08.2013., 14:19   #1913
da,ovo s nepranjem i odurnim smradom sam i ja primijetila,narocito u lidlu di najcesce i zalazim u zadnje vrijeme pa mozda i zato. Ljudi strasno smrde i ne peru se,ne vidim problem u malo vode i sapuna,to bar ne zahtijeva puno novaca. Mislim da je stvar samo toga sto su jednostavno - smrdljivci. A ontopic,jedva cekam da se vratim na kopno i pokusam pronaci ista od onog sto sam zapikirala. Naime,na Krku nema Lildla premda nikako ne mogu shvatit zasto...
__________________
...imamo naše najdraže...
zrnce soli is offline  
Old 30.08.2013., 17:01   #1914
ja sam ko pas tragac i nisam primjetila u Lidlu nista vise neg okolo
prejucer sam zeni u mullera skoro rekla jer je bilo nepodnosljivo pa me fredica obuzdala, a tipa 40g zena, jos kupuje kozmetiku

nego, strajkam s Lidlom, stalno nesto kupujem, dovlacim, pogotovo me ove tjedne ponude jeb, jer ce ko nestat pa kupim jos tonu stvari, tako sad samo jednom u 15 dana nakupujem posni i bog
Tavanka is offline  
Old 30.08.2013., 17:23   #1915
Quote:
Tavanka kaže: Pogledaj post
ja sam ko pas tragac i nisam primjetila u Lidlu nista vise neg okolo
prejucer sam zeni u mullera skoro rekla jer je bilo nepodnosljivo pa me fredica obuzdala, a tipa 40g zena, jos kupuje kozmetiku

nego, strajkam s Lidlom, stalno nesto kupujem, dovlacim, pogotovo me ove tjedne ponude jeb, jer ce ko nestat pa kupim jos tonu stvari, tako sad samo jednom u 15 dana nakupujem posni i bog
Potpis ko kuća. Ja u Lidlu kupujem isključivo gluposti. Ovaj azijski tjedan me srećom ne privlači jer se, koliko sam vidjela, uglavnom radi o gotovoj hrani. Inače me totalno navuku s tim akcijama, pa još čitam stalno ovu temu, tako da očekujem, ako se ne obuzdam, da ću uskoro stajati četvrtkom prije 7:00 ispred Lidla.
__________________
Easily distracted by shiny objects.
coffeebreak is offline  
Old 30.08.2013., 22:34   #1916
Quote:
Ponor kaže: Pogledaj post
U kojem?
U sva 3 u Osijeku ima

Patke nigdje
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Old 31.08.2013., 12:07   #1917
Quote:
zrnce soli kaže: Pogledaj post
da,ovo s nepranjem i odurnim smradom sam i ja primijetila,narocito u lidlu di najcesce i zalazim u zadnje vrijeme pa mozda i zato. Ljudi strasno smrde i ne peru se,ne vidim problem u malo vode i sapuna,to bar ne zahtijeva puno novaca. Mislim da je stvar samo toga sto su jednostavno - smrdljivci. A ontopic,jedva cekam da se vratim na kopno i pokusam pronaci ista od onog sto sam zapikirala. Naime,na Krku nema Lildla premda nikako ne mogu shvatit zasto...
+1

plus da tamo najviše primjećujem da netko ostavi, smrznute knedle, sir ili slične stvari npr. među čipsom ili tamo na blagajnama ....jednostavno baja se predomislio i ćuf fino ostavi smrznuto da se otapa među čokoladama....takvima bi doživotno zabranio ulaz u trgovinu.

ili jednom sam jednom debelom krmku podviknuo koji je šakom zagrabio badema/oraha i fino krcka...rođo kao nitko ga ne vidi...

a štaš stoke neotesane ima di oš.


ontopic:

popušija san kokosovo milko
grogo bolger is offline  
Old 31.08.2013., 13:52   #1918
E, prika da si ranije javio.. Ja uzela sebi i Patki.

Što se kupovine u Lidlu tiče, tamo kupujem posni ofc, ponekad začine na "tjednima" i sastojke za kolače. Slatkiše, UH i razne druge stvari ne konzumiram pa ni ne kupujem.
Gipsyqueen is offline  
Old 31.08.2013., 16:35   #1919
Prijavljujem da na Domu sportova (Zg) ima skrinja dupkom puna ovih sladoleda što su danas po 14.99. Barem je tako bilo u 2 popodne.
Inače ti sladoledi su nenormalno dobri.
iglica is offline  
Old 31.08.2013., 18:17   #1920
Meni je to ducan za spizu, kao Konzum, na tjednim i inim akcijama kupujem Ariel i basta, vecinu te hrane o kojoj pisete nisam ni vidla, kamoli kupila. Kupila sam jednom davno u Lidlu madjarsku patku i usmrdila im se. Nikad vise, ali ja sam u DE, mozda su samo do mene daleko putovale
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:19.