Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2012., 17:47   #61
Super su slike


Quote:
sweet ivi kaže: Pogledaj post
Meni je veći šok što su njega uparili s Margaritom Maganom (Brisa) koja je tada imala samo 20 godina (iako je izgledala još i mlađe) , dosta velika razlika u godinama među njih dvoje (čak 21 godina, malo previše za moj ukus)
Al nisu ni bili tak loši zajedno, al Sergio je baš bio neki šonjo. Tam sav, joj joj. Neznam opće kak da ga opišem. Kao voli Cielo i to, bili zajedno 5 godina znači da je on Brisu poznavao od njene 13 najmanje. I opće mi je to onda bolesno jer su on i Cielo nju praktički prije dadiljali.
Bayleaf :P is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 17:58   #62
Quote:
Bayleaf :P kaže: Pogledaj post
Super su slike




Al nisu ni bili tak loši zajedno, al Sergio je baš bio neki šonjo. Tam sav, joj joj. Neznam opće kak da ga opišem. Kao voli Cielo i to, bili zajedno 5 godina znači da je on Brisu poznavao od njene 13 najmanje. I opće mi je to onda bolesno jer su on i Cielo nju praktički prije dadiljali.
ma meni to isto bilo malo bolesno,ja sam nju na početku serije doživljavala ko malo dijete pa mi je bilo odvratno da je išo spavat s njom

Inače mi je lik Marca najdraži u svim serijam koje sam gledala,posebno mi se svidjelo to šta je nakon ženidbe Cielo prco kako je on loš čovjek znam kad ju je za medeni mjesec odveo u onaj rudnik pa reko radnicima da kažu njegovoj ženi kako je on loš šef koji iskorištava svoje radnike

a Cielo mi je isto bila simpa jer je bila prema svima dobra jedino prema njemu se ponašala ko kučka prve klase
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 18:30   #63
Quote:
Bayleaf :P kaže: Pogledaj post
Al nisu ni bili tak loši zajedno, al Sergio je baš bio neki šonjo.
Tam sav, joj joj.
Neznam opće kak da ga opišem.
Kao voli Cielo i to, bili zajedno 5 godina znači da je on Brisu poznavao od njene 13 najmanje.
I opće mi je to onda bolesno jer su on i Cielo nju praktički prije dadiljali.
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
ma meni to isto bilo malo bolesno, ja sam nju na početku serije doživljavala ko malo dijete pa mi je bilo odvratno da je išo spavat s njom
E pa da, baš to

Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
Inače mi je lik Marca najdraži u svim serijam koje sam gledala, posebno mi se svidjelo to šta je nakon ženidbe Cielo prco kako je on loš čovjek
znam kad ju je za medeni mjesec odveo u onaj rudnik pa reko radnicima da kažu njegovoj ženi kako je on loš šef koji iskorištava svoje radnike

a Cielo mi je isto bila simpa jer je bila prema svima dobra jedino prema njemu se ponašala ko kučka prve klase
Predobro
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 18:35   #64
Predivna serija,predivna entrada i Gabriela i Saul predivan par...
Zaslužuje reprizu definitivno...
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 19:17   #65
ženska stavila neke scene sa srpskim prijevodom
http://www.youtube.com/watch?v=hw6syDabf9U ova mi je scena lom kad prvo mirno prićaju, onda poslje 1:27 je lom
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 21:42   #66
Quote:
sweet ivi kaže: Pogledaj post
Meni je veći šok što su njega uparili s Margaritom Maganom (Brisa) koja je tada imala samo 20 godina (iako je izgledala još i mlađe) , dosta velika razlika u godinama među njih dvoje (čak 21 godina, malo previše za moj ukus)
definitivno prevelika razlika!!!! još Brisa baš izgleda mladoliko....

definitvno bih voljela da ju repriziraju!!!
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 22:01   #67
Sad kad smo oživili ovu temu o kad gledam slikice...hooooću Por tu amooooor. Sve je bilo savršeno. Naslovna pjesma, lokacija, Marco i Cielo..priča...ajmeeee. Mislim da ću čak nakon Otimačice sama preko neta gledati ovo. Ne mogu čekati da se na Domi sjete reprizirati
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 22:30   #68
Quote:
Nata-SilvaFan kaže: Pogledaj post
Sad kad smo oživili ovu temu o kad gledam slikice...hooooću Por tu amooooor. Sve je bilo savršeno.
Naslovna pjesma, lokacija, Marco i Cielo..priča...ajmeeee.
Mislim da ću čak nakon Otimačice sama preko neta gledati ovo.
Ne mogu čekati da se na Domi sjete reprizirati
Da ovi na Domi puste PTA, to bi bio čak 3. put da se ona prikazuje kod nas
pošto se već 2 puta prikazivala na Novoj
(a ja je ni jednom nisam pogledala cijelu
bem ti Novu i njezin šugavi signal koji se u to vrijeme hvatao samo na malom području )
To bi bio rekord, jer se do sada niti jedna nije prikazala više od 2 puta
Ali bilo bi jako lijepo ponovo se podsjetiti ove lijepe telenovele
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 22:38   #69
Ja sam je gledala oba puta...ali sam dosta zaboravila i bio bi pravi gušt da se opet podsjetim.
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 22:40   #70
Quote:
sweet ivi kaže: Pogledaj post
Da ovi na Domi puste PTA, to bi bio čak 3. put da se ona prikazuje kod nas
pošto se već 2 puta prikazivala na Novoj
(a ja je ni jednom nisam pogledala cijelu
bem ti Novu i njezin šugavi signal koji se u to vrijeme hvatao samo na malom području )
To bi bio rekord, jer se do sada niti jedna nije prikazala više od 2 puta
Ali bilo bi jako lijepo ponovo se podsjetiti ove lijepe telenovele
ja se sjećam da je bila mala vremenska razlika od prvog i drugog emitiranja.Prvi put je išla negdje oko 5 ili 6 nemrem se sjetit ali znam da je bilo zimsko vrijeme jer bi je uvjek po noći gledala.A drugi put su je pustili negdje oko 2 popodne.Al definitivno večernji termin je ljepši
Kolko sam skužila serija je bila jako popularna pa su je repriziral dva puta
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 22:45   #71
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
ja se sjećam da je bila mala vremenska razlika od prvog i drugog emitiranja.
Prvi put je išla negdje oko 5 ili 6 nemrem se sjetit ali znam da je bilo zimsko vrijeme jer bi je uvjek po noći gledala.
A drugi put su je pustili negdje oko 2 popodne.
Al definitivno večernji termin je ljepši
Kolko sam skužila serija je bila jako popularna pa su je repriziral dva puta
Da, jako brzo je pustili ponovo
Prvi put je uopće nisam mogla gledati jer nisam hvatala signal, bio mi je snijeg i smetnje na telki, pa sam morala odustati
A drugi put sam je ulovila negdje na polovici, jer mi se tek tada unormalila slika
Stvarno???
Ja sam to uvijek pripisivala tome da su je pustili drugi put jer je u prvom điru nije moglo gledati puno kućanstava, baš zbog toga što je malo ljudi hvatalo signal, pa kao, hajmo je pustiti again da je ceo svet vidi
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 22:55   #72
Quote:
sweet ivi kaže: Pogledaj post
Ja sam to uvijek pripisivala tome da su je pustili drugi put jer je u prvom điru nije moglo gledati puno kućanstava, baš zbog toga što je malo ljudi hvatalo signal, pa kao, hajmo je pustiti again da je ceo svet vidi
a ipak je tad Spanička bila jako popularna,ono... Hrvatica ipak

gledam sad Otimačicu i nekako mi mlaka više je volim ko Cielo onako temperamentnu
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 23:03   #73
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
a ipak je tad Spanička bila jako popularna, ono... Hrvatica ipak
Znam, naše gore list, jelte

Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
gledam sad Otimačicu i nekako mi mlaka više je volim ko Cielo onako temperamentnu
Kad sam bila mala, kao Paulina i Paola mi je bila supač, tad sam je prvi put gledala; pa mi je kao Cielo bila mrak, još i bolja nego u LU; onda me je u Uljezu dosta razočarala, i na kraju mi je opet bila jako dobra kao Guadaloupe u Prisioneri baš sam je voljela... no ond aje uslijedio pad, dosta se srozala (pri tome mislim na TDP i STD) još i silne operacije

Ma ugl, Cielo rula
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 23:08   #74
Por tu amor

Zakon serija, sjećam se da smo ju svi doma gledali i kako smo se i mama i baka i ja valjale na scenu kad je Marco kad su došli na medeni mjesec pitao Cielo kad se htjela tuširat, a nije bilo vode, da šta je, jel joj treba vode, i onda ju polije

Gaby je bila preprekrasna

A super mi je bila i ljubavna priča između bake Paz i onog njenog dedeka, šta je na kraju ispao Nicolásov tata

Ona mi je bila super lik Glumica je umrla dvije godine poslije od moždane kapi

Da, definitivno bi bilo odlično da ju repriziraju
__________________
No estudio para saber más, sino para ignorar menos. (Juana Inés de la Cruz, México, 1651- 1695)
Maria Mexicana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 23:26   #75
Quote:
Maria Mexicana kaže: Pogledaj post
Por tu amor

Zakon serija, sjećam se da smo ju svi doma gledali i kako smo se i mama i baka i ja valjale na scenu kad je Marco kad su došli na medeni mjesec pitao Cielo kad se htjela tuširat, a nije bilo vode, da šta je, jel joj treba vode, i onda ju polije
he he nije ju polio nego ju je škico odozgora onda kad ga je skužila počela ga tuč sa ručnikom a on je skurio da "kao" nije ni skužio da je gola

evo te scene http://www.youtube.com/watch?v=P85rJ73GOFc
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 23:34   #76
Ja neznam koja mi je scena bila bolja.
Al nekako mi je zapravo možda čak naj kad se pravio da ju vara a zapravo je svaku noć pio u onom kafiću i ona mu je došla prigovarat u kafić da ne može to radit. I kad su došli doma on joj je reko da će joj dat rastavu, i nakon toga znamo kaj je bilo
Bayleaf :P is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 23:42   #77
Quote:
Bayleaf :P kaže: Pogledaj post
Ja neznam koja mi je scena bila bolja.
Al nekako mi je zapravo možda čak naj kad se pravio da ju vara a zapravo je svaku noć pio u onom kafiću i ona mu je došla prigovarat u kafić da ne može to radit. I kad su došli doma on joj je reko da će joj dat rastavu, i nakon toga znamo kaj je bilo
joj da ono kad je već pala na njega pa ona šizila doma a on ju samo kuri i kuri

znam da joj je reko da će je slušat ako mu da "nešta za uzvrat" i onda joj se onako približi a ona sva pocrveni
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 02:03   #78
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
joj da ono kad je već pala na njega pa ona šizila doma a on ju samo kuri i kuri

znam da joj je reko da će je slušat ako mu da "nešta za uzvrat" i onda joj se onako približi a ona sva pocrveni
da,
ja mislim da je nju bilo sram reć da oče da ne ispadne da je popustila a bezveze je glupa ispadala. kad si baš ono pašu iz aviona
a kak je baki odma rekla al još prije toga nakon prvog puta da je spavala s njim pa joj se baka nasmijala, i pita ju baka: jel ti se svidjelo a cielo sam: neznam, neznam. a baka: što neznam, neznam, jel ti se svidjelo il ne. (tako nekako je išo razgovor ne sjećam se točno riječi al bilo je tako)
ja sam se na to trgala žešće.


Ajmeeee kako se meni gleda Por tu amor
...jedna stvar je definitivna, kad počne snimam i stavljam na youtube...
Bayleaf :P is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 02:09   #79
Quote:
Bayleaf :P kaže: Pogledaj post
da,
ja mislim da je nju bilo sram reć da oče da ne ispadne da je popustila a bezveze je glupa ispadala. kad si baš ono pašu iz aviona
a kak je baki odma rekla al još prije toga nakon prvog puta da je spavala s njim pa joj se baka nasmijala, i pita ju baka: jel ti se svidjelo a cielo sam: neznam, neznam. a baka: što neznam, neznam, jel ti se svidjelo il ne. (tako nekako je išo razgovor ne sjećam se točno riječi al bilo je tako)
ja sam se na to trgala žešće.


Ajmeeee kako se meni gleda Por tu amor
a baba bila zakontjerala unuku da se posexa više
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 02:10   #80
Quote:
Bayleaf :P kaže: Pogledaj post
da,

...jedna stvar je definitivna, kad počne snimam i stavljam na youtube...
uffff to bi bilo super imat sa hrv.titlovima
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:46.