Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2015., 21:26   #7561
Quote:
Mghost kaže: Pogledaj post
može li mi netko reći kakva je općenito prolaznost mat3 kod profesora Šikića?
Ne znam nikog tko nije dao mat3 kod Šikiča. Od svih matematika čini mi se da je mat3 "najlakša" al opet, to je subjektivno.
Morello is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2015., 12:16   #7562
Da li postoje ispravci kolokvija iz sociologije?
RawrGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2015., 17:11   #7563
Quote:
RawrGirl kaže: Pogledaj post
Da li postoje ispravci kolokvija iz sociologije?
ne
__________________
Totus mundus agit histrionem
klic176 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 12:20   #7564
koliko se gleda popis prisutnih koji Halasz šalje po dvorani?Da li rade probleme ako te nema par puta?
nmp is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 14:18   #7565
Quote:
nmp kaže: Pogledaj post
koliko se gleda popis prisutnih koji Halasz šalje po dvorani?Da li rade probleme ako te nema par puta?
Predavanja nisu obavezna. Reko je da taj popis šalje čisto informativno.
derpina01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 01:55   #7566
Pozdrav ekipa, volio bih mišljenje ljudi koji su već završili faks.
Je li se isplatilo? Da li vrijedi sve te godine učenja, je ste uspjeli naći posao? Hvala unaprijed
Zizzle is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 20:36   #7567
jel ima neki program ili katalog, sta vec za zupcanike u solidu?
kolokvijus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 21:26   #7568
Quote:
Zizzle kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipa, volio bih mišljenje ljudi koji su već završili faks.
Je li se isplatilo? Da li vrijedi sve te godine učenja, je ste uspjeli naći posao? Hvala unaprijed
Ovisi o studentu i kako se isti postavi na sve to. Iako još nisam završio, meni je odlično, a i vjerujem da ću vrlo brzo naći posao koji volim i koji mi se da radit.


Quote:
kolokvijus kaže: Pogledaj post
jel ima neki program ili katalog, sta vec za zupcanike u solidu?
Kolega, nisam siguran za što točno trebaš, ali zašto ne nacrtaš obične cilindre? btw solid ima neke zupčanike u toolboxu, međutim bez pomaka profila.
Mustang67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 22:23   #7569
da li ima tko da je slušao optimiranje mehaničkih konstrukcija ili optimiranje konstrukcija kod jokića, pa da mi malo objasni kakav je predmet, da li ima koristi to upisivati kao izborni ili ne
našmalimiloica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 02:00   #7570
Quote:
kolokvijus kaže: Pogledaj post
jel ima neki program ili katalog, sta vec za zupcanike u solidu?
Inventor napravi proracun i model reduktora u roku 5 min

Poslano sa mog HUAWEI Y530-U00 koristeći Tapatalk
Gigi06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 16:47   #7571
Ima netko ovdje sa materijala ili brodara/zrakolovaca da objasni kakav je 1. kolokvij iz EK/ES kod I.Galića?
Navodno nema teorije na kolokviju?
mivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 18:20   #7572
Quote:
mivan kaže: Pogledaj post
Ima netko ovdje sa materijala ili brodara/zrakolovaca da objasni kakav je 1. kolokvij iz EK/ES kod I.Galića?
Navodno nema teorije na kolokviju?
prošle godine je bila isključivo teorija +eliminacijski iz dosjeda. Nešto su vam promijenili, očito
Nephtys is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 11:44   #7573
Quote:
našmalimiloica kaže: Pogledaj post
da li ima tko da je slušao optimiranje mehaničkih konstrukcija ili optimiranje konstrukcija kod jokića, pa da mi malo objasni kakav je predmet, da li ima koristi to upisivati kao izborni ili ne
Dobar predavač i solidan kolegij, ali treba uložiti nešto truda i vremena kako bi se napravio programski zadatak.
__________________
A reci, kad hodaš po gradu, jel ti se čini da te mravi ljuto gledaju i da uvijek isti golub leti iznad tebe? (c) I wonder
Pa ti opet kažem: provjeri dobro da te ne slijede polupečene kifle i da ti slučajno prednja lijeva guma nije prerušeni ruski špijun. (c) I wonder
RandyRR is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 17:42   #7574
Quote:
mivan kaže: Pogledaj post
Ima netko ovdje sa materijala ili brodara/zrakolovaca da objasni kakav je 1. kolokvij iz EK/ES kod I.Galića?
Navodno nema teorije na kolokviju?
stara priča : "nema teorije na kolokviju". Tak su i nama rekli prije koju godinu i onda smo svi došli naoružani znanjem proračunavanja dosjeda i nerastavljivih spojeva, da bi na kraju bilo 10 pitanja čiste teorije + neki bijedni zadatak s dosjedima. Literatura, naravno, nije dopuštena (jedva su nam dali tablice s dosjedima). Ne znam zakaj to tak rade, vjerojatno im je jednostavnije ispravljat ispite . Doduše, sam ispit nije bio težak, a ni teorija nije bila baš za umlatit se. Moja preporuka je izlazak na ispit. #kolokvijjezapicke
__________________
Totus mundus agit histrionem
klic176 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 19:29   #7575
Quote:
klic176 kaže: Pogledaj post
stara priča : "nema teorije na kolokviju". Tak su i nama rekli prije koju godinu i onda smo svi došli naoružani znanjem proračunavanja dosjeda i nerastavljivih spojeva, da bi na kraju bilo 10 pitanja čiste teorije + neki bijedni zadatak s dosjedima. Literatura, naravno, nije dopuštena (jedva su nam dali tablice s dosjedima). Ne znam zakaj to tak rade, vjerojatno im je jednostavnije ispravljat ispite . Doduše, sam ispit nije bio težak, a ni teorija nije bila baš za umlatit se. Moja preporuka je izlazak na ispit. #kolokvijjezapicke
prošle godine nije bilo ni tablica sa dosjedima
Nephtys is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 09:28   #7576
Jel ima netko Deckera i Krauta za prodat/posudit?
BlackPilot is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 09:58   #7577
Kupi to, stalno ce ti trebat

Poslano sa mog HUAWEI Y530-U00 koristeći Tapatalk
Gigi06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 11:21   #7578
Quote:
BlackPilot kaže: Pogledaj post
Jel ima netko Deckera i Krauta za prodat/posudit?
Isprintaj si ih. Najjeftinije ti je...

Quote:
Gigi06 kaže: Pogledaj post
Kupi to, stalno ce ti trebat
Može si kupiti, ali po meni je možda bolje da si štedi taj novac (cca 800 kn ak se dobro sjećam) za neku bolju, stranu literaturu Ja se ne sjećam da sam nakon EK1 iole koristio Deckera, Kraute doduše malo jesam, ali ništa što ne može zamijeniti običan pdf format.
Mustang67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 12:26   #7579
A mislio sam kao da nemsijemo printano imat na kolokviju i to. Zbog tih nekih prava, ovo ono. Znam da su rekli neki profesori da ne nosimo te printane knjige na predavanja.
BlackPilot is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 20:00   #7580
Ja sam imao deckera iz knjiznice tako da za to ne znam, ali krauta sam imao isprintanog i nikad problema. Tako da pretpostavljam da ne bi ni s deckerom bilo problema.

Deckera također poslije ek1 ni otvorio
And1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:22.