Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2016., 03:06   #161
Da, 3 kuće dalje. Kakve sad to veze ima?
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 08:35   #162
ne znam meni se cini da ipak jesu veci u rocketu neg u submarineu bar kaloricno veci
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 05:27   #163
Zanima me jel stvarno uzmeze samo jedan burger tamo?
Frend bio neki dan i razocaran kaze nisu se najeli ni on i cura.

Ja sam nekako navikao na ultra male porcije burgera. Kao u mcdonaldsu ne uzmes jedan cheeseburger, nego meni i jos nekoliko manjih il vecih burgera sa strane.

Submarine mi je jedan od jacih burgera u zg, sve okuse sam probao i ne mogu se odluciti koji mi je najbolji.
Samo ako nisi gladan uzmes jedan dupli burger meni, ako jesi treba ti dva dupla burgera. Samo cijena ode preko 100kn po osobi, al gusti su gusti, nemrem jest burger i otic van gladan.
Karamelizirani pommes je odlican.
Sveskupa burger mi je puno bolji nego u papasu gdje mi previse baca na domaci, kakav doma slozim.

I burgeraj mi je ok, drugi princip, mali socni. Ali tamo uzmem 2 trostruka burger menija. Haha puno zvuci, ali jedan je za pod zub doslovno.

Moram i ovaj oxbo probat sta sam bas procitao, utorkom burger day, jel kolicina veca od sumbmarina?
Mundoaka black angus mi je super fino meso, ali smeta me sto ne mogu po gustu nista tamo zamijeniti s menija. Umak je uzas al bar dodje odvojeno, i vise mi pase mekano pecivo nego tost kruh.


Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 06:51   #164
Oxbo je veći.
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 12:17   #165
oxbo je dosta veći od submarinea...utorkom za 55 kn dobiješ burger, krumpir, mini salatu, umak i pivo...

S tim da mi je mundoakin black angus bolji od ovog iz oxboa...

Ni u submarineu se ne da nista mijenjati...možeš izbaciti sve, ali nista zamijeniti npr. rikolu za list obične salate...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 14:20   #166
Quote:
dubrava kaže: Pogledaj post
Zanima me jel stvarno uzmeze samo jedan burger tamo?
Frend bio neki dan i razocaran kaze nisu se najeli ni on i cura.

ako nisi gladan uzmes jedan dupli burger meni, ako jesi treba ti dva dupla burgera. Samo cijena ode preko 100kn po osobi, al gusti su gusti, nemrem jest burger i otic van gladan.
a čuj, ako si gladan onda ne ideš na hamburger nego negdje drugdje... ovdje ne možeš jesti samo burger nego trebaš uzeti pivo i krumpiriće i umak sa strane...
pa malo socijalnog događaja (odlazak u grad u burgerdžinicu), druženje, zabava... ne se samo nakrcati do izaušiju
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 14:36   #167
Kako mislis ako sam gladan ne idem u na hamburger. Pa nisam isao negdje na tatarski biftek, mini steak ili ribicu neku pa onako polugladan dalje.

Hamburger je u klasi cevapa, idem da se fino najedem.
Samo meni je normalno uzet dvije porcije i nisi prekrcat, nego taman da ides dalje na "druzenje zabavu". Zato me zanimalo kaj je stvarno nekom dosta tamo jedan meni? Jer znam cura od 50kg kaj kazu da je premali jedan.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 14:40   #168
Probat cu taj oxbo onda, dobro mi zgleda. Gdje jos ima black angus burgera?

Da bas me zivcira te nemogucnosti promjene, nebi da trazim novi recept, nego u mundoaki imaju npr prefina rebarca ali mi ne pase onaj krumpir s njima, radje bi peceni, pa moras sa strane narucivati.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 14:43   #169
Quote:
dubrava kaže: Pogledaj post
er znam cura od 50kg kaj kazu da je premali jedan.
sad bi rekao nešto na ovo ali neću
Quote:
dubrava kaže: Pogledaj post
Hamburger je u klasi cevapa, idem da se fino najedem.
hamburger je podcijenjen gastronomski uradak koji je tek sad razvio puni potencijal... ako si dosta gladan bolje odi na nešto drugo
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 02.02.2016., 14:58   #170
Haha.
Ma kuzim ja sve da su sad postali hit burgeri.

Ali kao i u meku ne odem na jedan cheese,tamo je isto sve malo pa ekipa jednostavno uzme vise komada (frend je jednom za okladu pojeo 15 fresh cheeseva ona veca sa salatom nutra u meku nakon treninga, e to je krcanje al mogo bi jos 5 sigurno kad je oklada bila u pitanju,nije debel ako bi na to aludirali ).
Tako gledam i na ovo. Uzmem dva i taman bude.
Sad za advent su imali stand tamo uz trg europe ona ulicica i jedina mana kak nije bilo duplih. Al da su odlicni jesu.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 14:18   #171
Jučer bio na pulled pork burgeru i salchipapas krumpirićima. Ceh 60 kn, a odlično i jedno i drugo. Zadovoljan.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 01:51   #172
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
što nije taj Rocket bio tamo gdje je sada Šri Lanka fastfood preselili su se?
Da, doslovce 20 metara dalje. U veći prostor s terasom i vrtom. Samo produzi jos malo u Tkalcicevu nakon stare lokacije, novi lokal je s desne strane (znaci iste ko i stari), malo prije Oliver Twista.
ancap is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 20:43   #173
Je li bio itko na njihovom tasting partyu u Radničkoj? ...ili barem čuo kako je na tome?
Ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 11:47   #174
Evo danas svratih u frankopansku da zguštam jer sam igrom slučaja u blizini radio, iako nisam baš gladan bio.

Jeo sam french sa brie sirom i umakom od tartufa.
Okusom je savršenstvo.
Količinski je smiješno: nisam uopće gladan, a pojeo bih bez beda tri. Čak imam dojam da su još manji od zadnji puta kada sam bio prije godinu, godinu i pol.
Ne znam kakvi su ovi sa duplim mesom, ali imam dojam da bi možda dva bila dosta kada sam gladan, uz dodatak krumpirića.
Ali to je onda skup sport, radije odoh na jagnjetinu negdje
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 13:47   #175
Quote:
Buraz kaže: Pogledaj post
Evo danas svratih u frankopansku da zguštam jer sam igrom slučaja u blizini radio, iako nisam baš gladan bio.

Jeo sam french sa brie sirom i umakom od tartufa.
Okusom je savršenstvo.
Količinski je smiješno: nisam uopće gladan, a pojeo bih bez beda tri. Čak imam dojam da su još manji od zadnji puta kada sam bio prije godinu, godinu i pol.
Ne znam kakvi su ovi sa duplim mesom, ali imam dojam da bi možda dva bila dosta kada sam gladan, uz dodatak krumpirića.
Ali to je onda skup sport, radije odoh na jagnjetinu negdje
Nemreju oni bit tak fini, kolko mogu bit mali.
Pa nek se onda hebu, mene više nebu vidli
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 14:04   #176
po gradu ima finih i velikih burgera, ne vidim poantu zasto bi netko isel u submarine i ostao gladan, burger treba bit velik i treba te moc najest inace nije burger
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 15:22   #177
Meni oni nisu fini, s veličinom nemam problem. Burgeraj otprilike ima istu veličinu, ali mi je puno bolji. Kad sam uzeo slidere u Submarine, da mi je netko zavezao oči teško bih prepoznao koji jedem.

Having said that, mislim da im sutra opet dajem šansu jer imam jedan sastanak jako blizu pa mi je zgodno. Javim jesam li promijenio mišljenje.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 15:51   #178
Quote:
random101 kaže: Pogledaj post
po gradu ima finih i velikih burgera, ne vidim poantu zasto bi netko isel u submarine i ostao gladan, burger treba bit velik i treba te moc najest inace nije burger
Nisam bio gladan, išao sam malo gricnut uz pivo.
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Nemreju oni bit tak fini, kolko mogu bit mali.
Pa nek se onda hebu, mene više nebu vidli
Slažem se, ni mene nebudu više vidli.

Zaboravih spomenuti da osoblje ima onu zatupljeno sektaško hipstersku vibru koju prije nisam zapazio, pa mi je to još jedan razlog za ne doći opet.
Ono, "mi imamo najbolje hambiće u svemiru" spika..
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2023., 13:04   #179
jesu im salate zdrava opcija ili visokokalorične kao npr. u mcdonaldsu zbog preljeva?
vopros is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:09.