Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2013., 20:23   #1
Trakice za urin

Jel netko možda zna da li se mogu nabaviti u slobodnoj prodaji? Ako da, koliko otprilike dođu i koje su trakice najpouzdanije?

Tražim neke od 10-tak parametara. Ima nešto na ebayu za naručiti ali dosta koštaju, neke i traju samo mjesec dana pa bi prvo probala kod nas nabaviti ako se prodaju po ljekarnama. Ako ne onda jebiga, budem naručivala preko neta.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 00:13   #2
Trebalo bi ih biti u apotekama, nemam pojma tvornička imena.
Ako ne nađeš tamo, checkiraj nursing supplies online trgovine iz UK - tako nećeš platiti carinu, a ako uzimaš s američkog ebay-a moguća carina i pdv.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 16:04   #3
Ima za kupiti u apotekama i zovu se Urignost. Mislim da je mm platio do nekih 100 kn, ne vise. Ja sam ih trebalazbog kontrole proteina u trudnoci, a osim toga ima jos svasta nesto na njima.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 23:43   #4
Odlično.

Jeftinije je nego ovo što sam našla na ebayu, a koliko sam čitala po netu te Urignost traju 6 mjeseci a ove sa ebay-a samo mjesec dana. Ima ih i koje duže traju ali im je bome i cijena paprena, oko 200 kn i više.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:03.