Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2012., 14:44   #41
gdje je bolje vaditi krv (kks+jetrene probe), klaiceva ili vinogrdska?
misim bolje, gdje se krace ceka i na nalaze i na samo vadjenje
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 18:56   #42
Mi smo sve obavljali u laboratoriju svoga doma zdravlja, nalaze smo dobivali drugi dan.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 20:48   #43
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
Mi smo sve obavljali u laboratoriju svoga doma zdravlja, nalaze smo dobivali drugi dan.
jbg, ne rade sve u mom domu zdravlja, moramo u klinku neku
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2012., 14:57   #44
i eto, imamo mononukleozu buduci da pedica radi tek sutra popodne, jel bi netko bio tak dobar da mi kaze jel smije jesti jaja?
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 22:42   #45
Smije jesti sve, zabranjeno je piti gazirana pića i jesti masna, pržena, jako začinjena jela, grickalice i sl.
Što više smanjiti tjelesnu aktivnost.

Mi smo čekali 6 tjedan da nalaz bude uredan.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 16:08   #46
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
Smije jesti sve, zabranjeno je piti gazirana pića i jesti masna, pržena, jako začinjena jela, grickalice i sl.
Što više smanjiti tjelesnu aktivnost.

Mi smo čekali 6 tjedan da nalaz bude uredan.
jbt, zbilja cu otkaz dobiti!
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 09:33   #47
Meni je srećom mama bila slobodna pa ga je ona većinu vremena čuvala, ja sam uskakala kad ona nije mogla pa obavjala od doma..

Pedica nam rekla 4-6 tj je prosječan rok trajanja
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 15:56   #48

nama je ovo sad treci tjedan. idemo vaditi krv u cetvrtak.
znaci, da ne ocekiujem da cemo za vikend biti dovoljno ok za djecji rockas
nis, moram se tjesiti da bi joj puno teze sve to palo sa 14 15 godina nego sad, necemo joj ni reci da propusta rockas najbolje prijetljice.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2012., 14:54   #49
Meni nisu znali reći je li dijete zarazno ili do kada je zarazno...svejedno smo izbjegavali druženja tih 6 tj.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 09:03   #50
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
Meni nisu znali reći je li dijete zarazno ili do kada je zarazno...svejedno smo izbjegavali druženja tih 6 tj.
meni su rekli da nije ona zarazna vec odavno, nego da treba na nju paziti da ne dodje u kontakt s nekim bolestima jer joj je imunitet na nuli.
kao da sad dobije sarlah katastrofa bi bila i tako.
ne zanm, sad sam dobila rezultate, u dva tjedna je minimalno palo
pozvizdit ce doma, vec je plakala masu puta da oce u vrtic i van "crtati s curama".
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 11:36   #51
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
meni su rekli da nije ona zarazna vec odavno, nego da treba na nju paziti da ne dodje u kontakt s nekim bolestima jer joj je imunitet na nuli.
kao da sad dobije sarlah katastrofa bi bila i tako.
ne zanm, sad sam dobila rezultate, u dva tjedna je minimalno palo
pozvizdit ce doma, vec je plakala masu puta da oce u vrtic i van "crtati s curama".
tako je i meni bilo.

isto mi je sve skupa trajalo punih 6 tjedana
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
marcipanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2012., 12:26   #52

kad ti je krenulo na bolje?

btw, ja uopce ne moram nju vodit na vadjenje krvi, kad prestane jesti znati cu da je ozdravila
bas ima ogroman apetit
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 11:48   #53
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
jbt, zbilja cu otkaz dobiti!
Netko je napisao da je čekao 6 tjedana, mi sad nakon osam MJESECI tek imamo dobre nalaze s time da se slezena još uvijek pipa za 1-2 cm!
kikac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 12:41   #54
Quote:
kikac kaže: Pogledaj post
Netko je napisao da je čekao 6 tjedana, mi sad nakon osam MJESECI tek imamo dobre nalaze s time da se slezena još uvijek pipa za 1-2 cm!
cekaj, oces reci da 8 mjeseci nisi isla na posao?????
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 13:34   #55
Quote:
kikac kaže: Pogledaj post
Netko je napisao da je čekao 6 tjedana, mi sad nakon osam MJESECI tek imamo dobre nalaze s time da se slezena još uvijek pipa za 1-2 cm!
Meni je pedica rekla u najgorem slučaju 3 mj traje, zašto vam je tako dugo trajalo?
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 14:23   #56
Nama u papirima stoji vrlo težak oblik mononukleoze sa ekstremno visokim vrijednostima jetrenih enzima. Neznam zašto je kod nas toliko dugo trajalo, Mia je jako osjetljiva, organizam vjerojatno nije imao snagui za obranu.
kikac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 14:56   #57
Quote:
kikac kaže: Pogledaj post
Nama u papirima stoji vrlo težak oblik mononukleoze sa ekstremno visokim vrijednostima jetrenih enzima. Neznam zašto je kod nas toliko dugo trajalo, Mia je jako osjetljiva, organizam vjerojatno nije imao snagui za obranu.
jel znas mozda koliko su bile? nase su dosta visoke, nigde ne nalazim referentne vrijednosti koliko je "normalno" da budu povisene u mononukleozi.
i daj mi reci, jesi li bila na bolovanju ili je isla u vrtic?
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 08:29   #58
Mia je dijete s posebnim potrebama te ja koristim SRV, četri sata sam se snalazila za čuvanje, naime i nakon osam mjesci ona još uvijek ne može u kolektiv zbog mogućnosti ozljede slezene dok god se slezena ne povuće, ALT je bio 1879, AST 1525, LDH 920. S obzirom na takve vrijednosti rađena joj je i biopsija i genetsko testiranje krvi da ne postoji neka auto imuna bolest u podlozi, no eto sve to je bilo od mononukleoze.
kikac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 20:19   #59
Quote:
kikac kaže: Pogledaj post
Mia je dijete s posebnim potrebama te ja koristim SRV, četri sata sam se snalazila za čuvanje, naime i nakon osam mjesci ona još uvijek ne može u kolektiv zbog mogućnosti ozljede slezene dok god se slezena ne povuće, ALT je bio 1879, AST 1525, LDH 920. S obzirom na takve vrijednosti rađena joj je i biopsija i genetsko testiranje krvi da ne postoji neka auto imuna bolest u podlozi, no eto sve to je bilo od mononukleoze.
ajme majko moja! Zbilja jako visoko.
Drzim fige da joj se brzo brzo sve povuce i sredi i da bude zdrava ko dren!
moja je imala 195 ALT pa je pao na 170, sutra idemo vidjeti jel jos malo palo .
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 08:26   #60
Padat će to polako bez brige! Hvala na dobrim željama.
kikac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:42.