Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2014., 15:32   #41
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Himalajska sol jest s Himalaje. U tome i jest poanta.

Evo još jedan tekst: KLIK.

Možete misliti da sam budala jer je kupujem, ali činjenica jest da koliko god pojedem ove soli ona kod mene ne uzrokuje dehidraciju kao što je to s običnom. Ne, to nije auto sugestija jer recimo kad god jedem kod drugih jela koja su začinjena običnom soli jako sam žedna poslije.

Mogu vam dati više primjera, ali vidim da se samo sprdate s tim i sa mnom pa čemu osim da mi se smijete i dalje, a konkretnog iskustva s njom u dugotrajnoj prehrani nemate.
Himalajska sol je iz pakistana iz drugog največeg rudnika na svijetu 300 km od himalaja, pa jel stvarno tako teško čitati?
Ne mislim da si budala nego samo neobrazovana, zapravo mogao bih pomisliti i da si budala jer niti nakon mojeg upisa nisi išla provjeriti što himalajska sol zaista jest. Nije teško, samo probaj s Himalayan salt
Kupuj ti kaj god hoćeš iz razloga koje si navela ali to i dalje neće imati uporišta u stvarnosti. Jasno, tvoji subjektivni osjećaji su nešto na što nitko ne može utjecati ali onaj link koji si dala je kretenarija gargantuanskih proporcija, ne znam koja rečenica u link-u je gluplja/netočnija, teško mi se odlučiti, najčešće su oboje

Isuse i majko http://www.himalasalt.com/ a tamo - Gluten-free, Non-GMO ajd bar je nešto točno
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 29.05.2014., 15:46   #42
Radije sam neobrazovana i budala, nego da vrijeđam ljude na način koji ti vrijeđaš.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 15:48   #43
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Isuse i majko http://www.himalasalt.com/ a tamo - Gluten-free, Non-GMO
o jeboimjasvepospisku
peta-vege-vegan-eko spika... prebolesno
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 15:52   #44
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Radije sam neobrazovana i budala, nego da vrijeđam ljude na način koji ti vrijeđaš.
oprosti, tebe nitko nije vrijedjao. to cinis eventualno sama
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 15:52   #45
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Isuse i majko http://www.himalasalt.com/ a tamo - Gluten-free, Non-GMO ajd bar je nešto točno
i 100% fat-free i 100% sugar-free.

a ni kolesterola nema.


jebate, koliko marketinških trikova za prodavati to


men' je drago da je to iz Pakistana, bar nešto da ti jadnici izvoze. samo kaj vjerojatno nikakvu lovu od toga ne vide jadnici koji rade u jebenom rudniku
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 15:59   #46
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Radije sam neobrazovana i budala, nego da vrijeđam ljude na način koji ti vrijeđaš.
Na žalost, tebe vrijeđaju podaci koji su suprotni onome u što si uvjerena
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 16:05   #47
Nego kemičari, kako je moguče da je sol istog proizvođaća ( solana Pag) neki put manje slana. znači radi se o morskoj soli istog proizvođača. baš sam nedavno kad sam kuhao 30 kg tjestenine primjetio da sam potrošio skoro za polovicu viiše soli nego uobičajeno. Kad bi na lonac od 40 l vode stavio uobičajene svoje 3 šake soli( to mi je isprobana mjera koju sam isprobao puno puta i voda je onda taman slana za kuhanje tjestenine )ovaj put voda nije bila dosta i morao sam dodavati još soli. Kako to objašnjavate
ivica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 16:12   #48
Quote:
ivica1983 kaže: Pogledaj post
Nego kemičari, kako je moguče da je sol istog proizvođaća ( solana Pag) neki put manje slana. znači radi se o morskoj soli istog proizvođača. baš sam nedavno kad sam kuhao 30 kg tjestenine primjetio da sam potrošio skoro za polovicu viiše soli nego uobičajeno. Kad bi na lonac od 40 l vode stavio uobičajene svoje 3 šake soli( to mi je isprobana mjera koju sam isprobao puno puta i voda je onda taman slana za kuhanje tjestenine )ovaj put voda nije bila dosta i morao sam dodavati još soli. Kako to objašnjavate
Nije isti proizvođać, često uvoze sol koju samo prepakiravaju a nekad čak niti to, vidiš da imaju i kamenu sol a jesi li negdje vidio rudnik soli na pagu? Mislim da je slično kao što se podravkin paradajz sos proizvodi u italiji i dolazi već spakiran u gotovoj ambalaži. Mislim da zapravo dominantno ili prepakiravaju ili samo uvoze kao brand name, čak to i piše na soli čini mi se, nemaju oni niti približno kapaciteta osim toga veliki dio te proizvedene soli ide ako se ne varam na posipavanje ulica. Kupuj brate Tuzlu, najjeftinija i ujednačene kvalitete
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain

Zadnje uređivanje kumek : 29.05.2014. at 16:18.
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 16:18   #49
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Nije isti proizvođać, često uvoze sol koju samo prepakiravaju a nekad čak niti to,
veliki dio te proizvedene soli ide ako se ne varam na posipavanje ulica. Jope papilova
solana na Pagu uvozi sol iz Tunisa, i to navodno samo onu za posipavanje cesta... kažu da svu sol za konzumaciju koju prodaju naprave u solani na Pagu i da ju ne uvoze...
solana pa uvozi sol zašto recimo Grad Zagreb ne uveze sol direktno od proizvođača iz Tunisa i izbjegne posrednika koji povećava cijenu?
muljaža na hrvatski način
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 16:19   #50
Quote:
ivica1983 kaže: Pogledaj post
Nego kemičari, kako je moguče da je sol istog proizvođaća ( solana Pag) neki put manje slana.
ima daleko više vode, odnosno nije dobro osušena
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 16:53   #51
Quote:
roga27 kaže: Pogledaj post

kupila sam ovaj cvijet soli na sajmu hrane i vina....
Jel itko od vas probao je staviti u mlinac za sol i tako soliti bilo što što se ne kuha?

Ja ju za sada koristim samo za marinade i kuhanje.
Zasto bi je stavljala u mlinac?

Solni cvijet ima drugacije kristale i po tome je drugaciji od obicne soli, ne vidim zasto bi ga mljela jer kristali su 'njezni' i nisu krupni
Malo je manja slana jer ima vise vode
I trebala bi se dodavat na samom kraju pripreme jela, tj posipat jelo sa solnim cvijetom, a ne dodavat je dok se jelo tek kuha
Nije jodirana jer tehnologija proizvodnje ne dopusta jodiranje tako da to nije sol koja bi se trebala iskljucivo koristiti
Fina je u npr cokoladnim tartuficima

S obzirom na cijenu, steta ju je mljeti

Kad smo kod soli, moje zalihe su sve iz solane secovlje
I solni cvijet i obicna sol
I drvena zlicica za sol za svinjicu za sol

I imaju finu crnu cokoladu sa solnim cvijetom
__________________
mi ti u kroejši rijetko imamo kante za separirane otpatke.. nama je svako smeće jednakovrijedno (c) sunček
cilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 17:02   #52
Quote:
cilla kaže: Pogledaj post
Zasto bi je stavljala u mlinac?

Solni cvijet ima drugacije kristale i po tome je drugaciji od obicne soli, ne vidim zasto bi ga mljela jer kristali su 'njezni' i nisu krupni
Malo je manja slana jer ima vise vode
I trebala bi se dodavat na samom kraju pripreme jela, tj posipat jelo sa solnim cvijetom, a ne dodavat je dok se jelo tek kuha
Nije jodirana jer tehnologija proizvodnje ne dopusta jodiranje tako da to nije sol koja bi se trebala iskljucivo koristiti
Fina je u npr cokoladnim tartuficima

S obzirom na cijenu, steta ju je mljeti

Kad smo kod soli, moje zalihe su sve iz solane secovlje
I solni cvijet i obicna sol
I drvena zlicica za sol za svinjicu za sol

I imaju finu crnu cokoladu sa solnim cvijetom
a gdje si to kupio?
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 17:19   #53
Kupila sam je u sloveniji
Solni cvijet bas u solani, koga zanima ulaznica za obilazak solane, malog muzeja u sklopu solane itd je 5 eur, solana je prije nekoliko godina obnovljena tj vracena je na stari rucni nacin skupljanja soli

A obicnu sol u mercatoru mislim ili vec koji je onaj ducan u planet tusu u kopru
Al meni je secovlje ionako najbliza solana
__________________
mi ti u kroejši rijetko imamo kante za separirane otpatke.. nama je svako smeće jednakovrijedno (c) sunček
cilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 17:20   #54
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
ima i u Poljskoj, jedan rudnik soli koji koji radi neprekidno od 1200 i neke,
a u zadnje vrijeme su preuredili rudnike za turiste jerbo su rudari tamo od soli isklesali crkvu i kipove i svaštanešto, pa ljudi dolaze to vidjeti
ali Wieliczka sol ne zvuči tako dobro kao Himalajska sol
zapravo je eksploatacija soli iz Wieliczke prestala prije nekoliko godina. bio sam prošli tjedan pa sad prosipam pamet tamo još samo rade sol evaporacijom vode koju crpe iz rudnika (voda se neprekidno mora crpiti), kameni blokovi se više ne vade. međutim u krugu od cca 300 km ima nekoliko drugih rudnika soli iz kojih se vade blokovi.

a ovo što krki kaže o muljaži - pa toga ima svugdje jer nije samo kod soli jeftinije svoj proizvod izvesti, a uvesti isti takav jeftiniji, doraditi ga i deklarirati kao vlastiti, ili čak samo zapakirati i staviti porijeklo bogtepitakoje. najpoznatiji primjer: šećer iz hrvatskih šećerana. nije to nikakva muljaža, nego zarada.


btw iz Wieliczke sam si donio samo luster od soli ja sam jedan od onih koji jedu neslano pa me kojekakvi cvjetovi i ina čuda uopće nisu interesirali
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 17:48   #55
Van polemičkih tonova o slanosti soli prijavljujem lanjsku kupovinu vrećice soli u Stonu za priličnih 15 kn.
Otvaranje pakovanja ( ružna i žilava vrećica poput nekdašnje od mlijeka ) donijelo je nemalo iznenađenje.
Sol je ružne prljavosive boje, krajnje odbojna za uporabu.
Unatoč domoljubju ostajem vjeran tuzlanskoj sitnoj soli u kartonskoj kutiji prepoznatljivog dizajna.
Unatoč uputi otisnutoj na kutiji : "ovdje otvoriti" ne otvaram je na predviđenom mjestu već je kirurški precizno sunetim na jednom uglu i punim sve dostupne soljenke.

Uz žal što je diskusija na trenutak pošla u nedobrom smjeru pozdravljam kolegu SweatHearta starim tuzlanskim rudarskim pozdravom :

Cum grano salis
panorama is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 18:46   #56
Da skrenemo malo s slanoče soli ;dali koristite krupnu morsku sol? za što koristite? Kod mene na poslu se krupna morska sol uopće ne koristi , mada talijanski kuhari preporučaju korištenje krupne soli za začinjavanje jušnih jela i kuhanje tjestenine. Bio sam na seminaru koji je držao talijanski stručnjak za slatkovodnu ribu, Germano Potonia i on je juhe solio sa krupnom soli .- tvdi da krupna sol juhi daje bolji okus od sitne
ivica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 18:59   #57
Quote:
ivica1983 kaže: Pogledaj post
Da skrenemo malo s slanoče soli ;dali koristite krupnu morsku sol? za što koristite? Kod mene na poslu se krupna morska sol uopće ne koristi , mada talijanski kuhari preporučaju korištenje krupne soli za začinjavanje jušnih jela i kuhanje tjestenine. Bio sam na seminaru koji je držao talijanski stručnjak za slatkovodnu ribu, Germano Potonia i on je juhe solio sa krupnom soli .- tvdi da krupna sol juhi daje bolji okus od sitne
E kuharu moj, sad si opet potkuril temu...pa kaj nema posla, niš' za kuhat ?


Jedav čekam Kumeka il' Kemika...
panorama is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 19:36   #58
Quote:
panorama kaže: Pogledaj post
E kuharu moj, sad si opet potkuril temu...pa kaj nema posla, niš' za kuhat ?


Jedav čekam Kumeka il' Kemika...
Joj imam ovaj 5 i 6 mjesec posla i previše, pogotovo za vikend , sve neke smjene od 10 - 12 sati . maturalne večeri su aktualne .....
nego kamo nam je nestao Pellaprat ??, on bi sigurno imao nešto za reči o upotrebi soli
ivica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 19:45   #59
Quote:
ivica1983 kaže: Pogledaj post
Germano Potonia i on je juhe solio sa krupnom soli .- tvdi da krupna sol juhi daje bolji okus od sitne
Tvrde ovi i da je zemlja okrugla http://theflatearthsociety.org/cms/
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2014., 02:41   #60
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
solana na Pagu uvozi sol iz Tunisa, i to navodno samo onu za posipavanje cesta... kažu da svu sol za konzumaciju koju prodaju naprave u solani na Pagu i da ju ne uvoze...
solana pa uvozi sol zašto recimo Grad Zagreb ne uveze sol direktno od proizvođača iz Tunisa i izbjegne posrednika koji povećava cijenu?
muljaža na hrvatski način
Otkud onda kamena sol na popisu njihovih proizvoda? Sve izgleda može kad je agrokor u pitanju, doduše u konačnici nema nikakve veze jel kamena sol odavde ili odande al opet marketinško bulažnjenje i laganje
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:05.