Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2014., 09:00   #61
Imam neki PIK na te hambice u zadnje vrijeme...pa bi hambice mogla jesti svaki dan. Često sam tamo u pravilu 1-2 puta tjedno kada sam u gradu navratim. Hambic je jednako ukusan gotovo uvijek...ono sto me malo smeta je u zadnje vrijeme skroz hladno pecivo koje bas ne ide skupa sa toplim finim mesom. Iznenađuju me krumpirići koji su rangirani od savršenstva do katastrofe. Možda je za to zaslužno to sto sam vidjela da se već pečeni krumpirići samo povremeno znaju gurnuti u ulje da se malo podgriju. Često ih znam dobiti skroz mekane, nikakvog okusa i hladne. Znam da je gužva, da je malo zaposlenih koji ne mogu sve servisirati brzinom kojom bi htjeli ALI da li je stvarno potrebno čekati pola sata da platim jelo jer u blagajni nema sitnog novca pa me konobari malo zaborave i govore da se strpim?! Doći ću opet dati jos koju šansu, ali ako se tako nastavi vise ne dolazim i vraćam se drugim burgerima u gradu.
zabica171 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 13:01   #62
Quote:
zabica171 kaže: Pogledaj post
Iznenađuju me krumpirići koji su rangirani od savršenstva do katastrofe. Možda je za to zaslužno to sto sam vidjela da se već pečeni krumpirići samo povremeno znaju gurnuti u ulje da se malo podgriju. Često ih znam dobiti skroz mekane, nikakvog okusa i hladne.
Nije to podgrijavanje nego se dvaput prže, da izvana budu hrskavi a unutra mekani
Ali izgleda da oni to prže u velikim turama pa onda stoji...
Quote:
zabica171 kaže: Pogledaj post
da li je stvarno potrebno čekati pola sata da platim jelo jer u blagajni nema sitnog novca pa me konobari malo zaborave i govore da se strpim?!

Dođi do blagajne i reci da ideš dalje, da imaš posla... to što nemaju sitnog je njihov problem a ne tvoj imat će sitnog nakon što par puta budu morali dati iz svog džepa.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 13:26   #63
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
Nije to podgrijavanje nego se dvaput prže, da izvana budu hrskavi a unutra mekani
Ali izgleda da oni to prže u velikim turama pa onda stoji...


Dođi do blagajne i reci da ideš dalje, da imaš posla... to što nemaju sitnog je njihov problem a ne tvoj imat će sitnog nakon što par puta budu morali dati iz svog džepa.
Ili im ne daj svoju novcanicu dok ne nađu sitno, tako da ne moraš biti kojem duguju.
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 15:26   #64
Degustiranje burgera 27.10.

Dragi forumaši,

s obzirom da je u zadnje vrijeme ovdje na forumu bilo postova naših gostiju koji su imali loše i negativno iskustvo vezano uz hranu i uslugu u Yellow Submarineu, ovim putem bismo se htjeli još jednom ispričati. Vrhunska usluga i zadovoljstvo naših gostiju nam je uistinu na prvom mjestu.

Tim povodom, odlučili smo u ponedjeljak, 27.10.2014. organizirati i pozvati dosadašnje forumaše na ovom topicu na degustiranje novih burgera koji će se tek naći na novom zimskom meniju.

Budući da imamo ograničen kapacitet mjesta u restoranu, molimo vas da nam se javite na mail ([email protected]), ostavite svoje podatke i naslovite mail Degustiranje burgera 27.10., a mi ćemo vas naknadno obavijestiti o detaljima (točno vrijeme dolaska, itd).

Trošak burgera je na naš račun, od vas očekujemo da nam se pridružite!

Veselimo se vašem dolasku!

Vaš Yellow Submarine tim
YS Burger is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 17:58   #65
A joooooj tek sam sada ovo vidjela. Jel netko išao na degustaciju? Kakvi su novi hambici? Inače bila sam jučer i dobila sam fine hrskave krumpirice... Slidersi su bili odlični �� nadam se da će tako ostati
zabica171 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 22:15   #66
Spomenuto na drugoj temi da je odgođeno. Od kud info pojma nemam, tu na temi nije bilo, a sumnjam da su stavili obavijesr na vrata lokala. Možda se menadžment opet oglasi ovdje i eto ti prilike!
__________________
-
"There is no love sincerer than the love of food."
o-killed is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 11:11   #67
Quote:
o-killed kaže: Pogledaj post
Spomenuto na drugoj temi da je odgođeno. Od kud info pojma nemam, tu na temi nije bilo, a sumnjam da su stavili obavijesr na vrata lokala. Možda se menadžment opet oglasi ovdje i eto ti prilike!
Ocito se covjek javio na mail koji su tu ostavili pa su mu javili odgodu i zato to zna. To mi je jedino logicno objasnjenje.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 12:07   #68
poslali su obavijste na mail ljudima koji su se prijavili.
jojo21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 12:51   #69
Quote:
zabica171 kaže: Pogledaj post
A joooooj tek sam sada ovo vidjela. Jel netko išao na degustaciju? Kakvi su novi hambici? Inače bila sam jučer i dobila sam fine hrskave krumpirice... Slidersi su bili odlični �� nadam se da će tako ostati
Pozdrav,

slobodno nam se javi na mail ili nas nazovi kako bismo te stavili na popis jer imamo taman još jedno slobodno mjesto za sutrašnje degustiranje!
YS Burger is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 13:03   #70
Quote:
YS Burger kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

slobodno nam se javi na mail ili nas nazovi kako bismo te stavili na popis jer imamo taman još jedno slobodno mjesto za sutrašnje degustiranje!
Pozdrav
Jeste li napravili nešto s WC problematikom?
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 16:59   #71
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Pozdrav
Jeste li napravili nešto s WC problematikom?
Pozdrav,

ključ stoji u svakoj bravi u WC-u. Do nedavno je bio postavljen kačun na svakim vratima, ali ga je netko iščupao. Ali, ključ je na svojim mjestima!
YS Burger is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 19:42   #72
Quote:
YS Burger kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

ključ stoji u svakoj bravi u WC-u. Do nedavno je bio postavljen kačun na svakim vratima, ali ga je netko iščupao. Ali, ključ je na svojim mjestima!
Hvala, lijepo.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 15:40   #73
Dragi naši forumaši,

hvala što ste došli jučer na degustiranje burgera! Bilo nam je baš zadovoljstvo i drago nam je što smo imali priliku upoznati vas i popričati s vama uživo!

Nadamo se da se vidimo još koji put.
YS Burger is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 15:43   #74
Nadam se da ce i koji forumas ovdje naoisati iskustvo od jucer. U vise od 5 rijeci, temeljito.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 17:20   #75
bilo bi dobro da se u prvi post stavi i link na službeni web --> http://www.ysburger.com/
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 21:57   #76
bio danas drugi put, uzeo slidere. okusi korektni, tekstura mesa isto tako (bolja nego prvi put kad sam bio) ali je i dalje bezukusno. dajte, molim vas, stavite soli
bozhena123456789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 22:13   #77
Quote:
bozhena123456789 kaže: Pogledaj post
dajte, molim vas, stavite soli
Neeeeeeeee!!!! Dodaj si! Odi negdje drugdje! Svi jako sole, dajmo i nama koji vole okus mesa neprekrivenog brdašcem soli da imamo kajgod za pojest vani!
__________________
-
"There is no love sincerer than the love of food."
o-killed is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 22:37   #78
Quote:
o-killed kaže: Pogledaj post


Neeeeeeeee!!!! Dodaj si! Odi negdje drugdje! Svi jako sole, dajmo i nama koji vole okus mesa neprekrivenog brdašcem soli da imamo kajgod za pojest vani!
ma zagrizem, okusi okolo a u sredini praznina, ništa, nula. jedno je staviti manje soli, drugo je ne staviti ništa. ili mi se bar tako čini
bozhena123456789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 23:06   #79
Quote:
o-killed kaže: Pogledaj post


Neeeeeeeee!!!! Dodaj si! Odi negdje drugdje! Svi jako sole, dajmo i nama koji vole okus mesa neprekrivenog brdašcem soli da imamo kajgod za pojest vani!
Apsolutno se slazem! Izborimo se protiv Vegete.
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 23:18   #80
Quote:
Cinnamon Girl kaže: Pogledaj post
Apsolutno se slazem! Izborimo se protiv Vegete.
a pričao sam o vegeti? mora da mi se omaknulo, ispričavam se, nisam mislio napisati vegeta, kao što očito jesam, nego sol


inače, vegetu ne osjetim u šalši. al zato tamo osjetim okus mesa
bozhena123456789 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:57.