Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2015., 12:54   #8201
400 kn
muller, a ima i na feelu, mislim.
i stvarno je super, kad se " uhvati ruka" bez problema se koristi, cak i ja, koja imam dvije lijeve za takve stvari
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2015., 16:48   #8202
babyliss
http://www.feelunique.com/p/Babyliss-New-Big-Hair
imam ovu malo manje od god.dana, odlicna je, slozim si bob kao kod frizerke :klap:
samo treba vrebati neki kod i kupiti nastavak za uticnicu
ona iz mullera je na istu foru, osim sto ima jos jedan nastavak

par puta mi je i ispala iz ruke, nista joj nije

za zastitu od topline, krema s iherba, slicna kao moroccanoil krema, a dosta jeftinija http://www.iherb.com/Surya-Henna-Col...z-300-ml/11966Does not contain Parabens, Sulfates, Silicone and Synthetic Fragrance
__________________
This time next year, we'll be Millionaires

Zadnje uređivanje ellaria : 18.06.2015. at 17:15.
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2015., 17:20   #8203
O pa to i nije neka velika cifra,mislila sam da je skuplje,mislim da mi treba

Da li je netko imao Babyliss i Remington da cujem dojmove/razliku? Hvala
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2015., 17:31   #8204
ima i neki kod za feel od 15%, pa bude cijena kao i kod mullerke ali i ta iz m. je nekad prosle/pocetkom god. bila na popustu, mozda bude opet
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2015., 22:04   #8205
imate i kod za 20%
TWENTYTODAY
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2015., 08:45   #8206
imam i ja tu rotirajuću babyliss četku iz mullera al recimo nisam skroz zadovoljna, što prepisujem svojoj jadnoj kosi..tanka je i ravna, kupila sam je prvenstveno da će mi služit za feniranje i da ću si moći napravit volumen sa njom pri korjenu, al ništa od toga, nemože je ona odignut opće, efekt mi je sličan kao da sam se ispeglala ravna skroz, jedino su mi vrhovi malo uvinutiji al taj efekt kratko traje, tako da sam recimo mogla i bez nje živjet al smatram da je za bob super, tj kraća kosa moja je do ispod ramena
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2015., 16:23   #8207
Quote:
ajetam kaže: Pogledaj post
imam i ja tu rotirajuću babyliss četku iz mullera al recimo nisam skroz zadovoljna, što prepisujem svojoj jadnoj kosi..tanka je i ravna, kupila sam je prvenstveno da će mi služit za feniranje i da ću si moći napravit volumen sa njom pri korjenu, al ništa od toga, nemože je ona odignut opće, efekt mi je sličan kao da sam se ispeglala ravna skroz, jedino su mi vrhovi malo uvinutiji al taj efekt kratko traje, tako da sam recimo mogla i bez nje živjet al smatram da je za bob super, tj kraća kosa moja je do ispod ramena
ako se odlučiš prodati ju, javi se
Jess22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2015., 19:29   #8208
nije ni meni za npr. loknice i neke ozbiljnije frizure, ali za nekoga tko ima frizzy, kustravu, ni ravna ni valovita itd. kosu koju ni na sta ne slici kad se prirodno osusi je odlicna

da, za ravnu kosu pretp. da i nije neophodna, osim za posusiti i poravnati kome se ne da s peglom
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 01:01   #8209
Pozdrav svima Ne mogu naći osvrt na Remington S5505 Pro Ceramic Ultra, pa bi vam bila zahvalna ako mi pomognete. Cijena joj je 250 kn. Inače, imam valovitu kosu do ramena i nisam nikada imala peglo. Sad sam se odlučila na to čisto da imam neku promjenu jer moja nije ni tamo ni vamo
__________________
You have only one life to live.
hvatačica snova is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 12:28   #8210
kaj te točno zanima o toj pegli? na google ima sve o toj pegli
__________________
Žena poslije 30 je najopasnija,još uvijek je mlada,lijepa i privlačna ali više nije naivna.
RottieWomen is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 13:39   #8211
Zanima me preporučujete li ju s obzirom da imate iskustva s peglama. Planiram peglati možda jednom tjedno. Sestra mi savjetuje da kupim neku jeftiniju, i bilo bi i meni draže. Ali opet ako će trajati dugo, a da znam da je kvalitetnija dosta od jeftinijih uzela bih nju
__________________
You have only one life to live.
hvatačica snova is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 21:51   #8212
Evo ja ti mogu usporedit svoju s navedenim Remingtonom ak ti kaj pomaže oko odabira i cjene.
Ja imam Remington S3500 Ceramic Straight 230 , odlična je. Može ukortiti moju gustu oštru kovrčavu suhu kosu, te joj daje sjaj i glatkoću.
Razlika između moje pegle i pegle S5505 PRO-Ceramic Ultra ti je u tome da moja ima :Četverostruka zaštita za glatki sjaj & manje statičkog elektriciteta: glatke grijaće ploče sa slojem turmalina i keramike, koje djeluju protiv statičkog elektriciteta , a S5505 Poboljšani keramički Ultra premaz – sada 75% više glatkoće . Dakle ne vidim neku preveliku razliku jer oboje daju glatkoću i sjaj a razlika u cjeni je 60-120 kn, zavisi gdje kupuješ.
Nemoj kupovat jeftine pegle tipa 30-150 kn jer nisu baš nekaj, pogotovo ak su im grijače ploče od običnog metala...
__________________
Žena poslije 30 je najopasnija,još uvijek je mlada,lijepa i privlačna ali više nije naivna.
RottieWomen is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2015., 14:00   #8213
Hvala ti na usporedbi pogledala sam cijene jedne i druge i danas isla po ovu 5505 jer me na kraju izasla nekih 200 kn uz popuste
P.S. ako netko treba peglu ili onaj uvijač, u DM-a je danas i ja mislim sutra popust 25% (ja sam ga još spojila s +15% na cijelu kupovinu)
__________________
You have only one life to live.
hvatačica snova is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 00:23   #8214
Trazim ali nisam nasla, ova Babyliss new hair je 50 ili 42 mm? I koliko to dugorocno unisti kosu? Vidim da je bila pomama prije godinu dana pa da pitam
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 22:39   #8215
Gdje kupiti steampod? Mislim na kojim stranicama na internetu?
Sadie Maywood is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 21:07   #8216
Može li mi neko objasniti koja je točno procedura s tim babyliss četkama? Vridi li to kao pegla ili fen il šta li?
Taman razmišljam o kupnji nove pegle i sad sam totalno zainteresirana za tu četku, ali bojim se da će mi i uz nju tribat pegla. Jer kosa mi je skroz frizzy i naelektrizirana, ni ravna ni kovrčava.

I ima li točno ta babyliss kupiti u mullera ili neka remington četka?
__________________
Nacrtaj mi brkove.
LaPrimavera is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 21:13   #8217
Quote:
LaPrimavera kaže: Pogledaj post
Može li mi neko objasniti koja je točno procedura s tim babyliss četkama? Vridi li to kao pegla ili fen il šta li?
Taman razmišljam o kupnji nove pegle i sad sam totalno zainteresirana za tu četku, ali bojim se da će mi i uz nju tribat pegla. Jer kosa mi je skroz frizzy i naelektrizirana, ni ravna ni kovrčava.

I ima li točno ta babyliss kupiti u mullera ili neka remington četka?
Četka ti neće biti zamjena za peglu, naravno ako želiš kosu kao da si ju prošla s peglom. Četka će ti dati oblik, ali neće zagladit kao da peglaš. Ako imaš puno kose također će ti trebati fen.
anab789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 21:13   #8218
Meni osobno je bezveze jer ja imam puno kose i gusta je i jednom sam kod frizera bila i nakovrcala mi je s tim,meni se to jako brzo sve objesilo...
Tak da,za moju kosu nije ...
leilany is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2015., 08:59   #8219
Hvala cure, mislim da ipak odustajemo od te četke. Treba mi baš pegla i to za tanku frizzy kosu. Koju bi mi remington preporučile? Dakle samo za ravnanje.
__________________
Nacrtaj mi brkove.
LaPrimavera is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 09:03   #8220
Zanima me je li ta Remington Keratin Therapy stvarno bolja od ostalih remingtonki i ostalih pegla koje se mogu kupiti?
Kakva je Braun Satin Hair za obojanu kosu? Imam gustu valovitu kosu...
Imala sam Sleek and Curl i uopće mi nije valjala.
pana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:04.