Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2007., 05:39   #41
Moji nisu ni sljivili mineralni kamen. Penjali su se po njemu, sjeli na njega, i grizli resetke
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2007., 20:10   #42
moj grize onaj metal na pojilici
a ja imam goste i spavam u dnevnoj sobi
divota, cijelu noć se šetam i igram s njim
Hrvach is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 17:56   #43
Smile Hrčci i zamorci

pošto ima mnogo vlasnika ovih divnih ljubimaca...
postoji forum o hrčcima i zamorcima. dosta smo se trudili oko njega, te vas molimo, ako se želite naravno, da nas posjetite i po mogučnosti registrirate.
bilo bi šteta da forum propadne, jer je dosta truda uloženo u njega.
ako volite hrčke i zamorce, ili ste ih imali, imati ćete ili ih imate, posjetite forum samo za njih:

Svijet hrčaka i zamoraca

ili ako znate nekoga tko voli hrčke i/ili zamorce, također vas molimo da mu kažete za forum.

puno hvala!
Hamgui is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 10:14   #44
Cini mi se da to nisu kineski nego ruski hrsci?!
Kienski imaju duzi rep ko u pravog misa, a ovi koliko god mogu vidjeti imaju sasvim maleni rep a ti su onda ruski hrsci!
Sirijski imaju zlatno krzno,a ruski imaju sivkasto iako imaju i smedje, uglavnom sirijske i ruske imaju puno kraci rep, dok kineski imaju puno duzi ko u misa. Nije li tak?
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 14:51   #45
to su ruski.
to je naime česta pogreška.
kinezi su jedini hrčci koji imaju dugi repić, i imaju dugačko i usko tijelo, slični su miševima.
a rusi imaju okruglo i široko tijelo i kratak repić.
u pet-shopovima jako često prodaju ruse pod kineze i onda ljudi žive u uvjerenju da su kupili kineskoga.
Hamgui is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 14:57   #46
Pa meni se svidjaju da su ruski, jer su nekak slicnije nama, mislim na Ruse ko krscane u odnosu na nas Hrvate kao katolike, dok Kinezi su cista suprotnost od nas bilo Rusa bilo Hrvata! Zato i kod hrcaka isto tako...cak sam pomislio da kineski hrsci imaju kosooke oci, haha...
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 18:33   #47
dali je hrčkica skotna(il kak se to već kaže)...

prije tjedan dana brat si je kupio hrčka...
u ovih tjedan dana je jako neobična....
kao prvo jako se udebljala baš se vidi-ko lopta je....
stalno spava ćak i po noći,a znate
da su po noći aktivni.......
kad se probudi nešto malo pojede i odmah ode spavat...
neka se zna vrtit po kotaću...
dali je krak skotan????
ljudi pomažite......
__________________
sOmeThInG STuPiD
volimljubimce is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 19:32   #48
ako je bila zajedno u kavezu sa muškim moguće
@zr@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 19:35   #49
ne brini ako ih bude i imala.ne smiješ ih dirat jer bi ih mogla pojest i poželjno je da ne bude u prostoriji gdje je bučno.ja ti nemam s tim iskustva,ali je mom frendu pojela 3 od 5 komada.ostala 2 su preživjela.zanimljiva stvorenja
@zr@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 19:40   #50
kupila sam im mineralni kamen jučer.sad ćemo vidjet rezultat.kad sam im stavila čudili su se.isto si nekad sjednu na njega,malo glođu.vidjet ćemo.
ne znam zašt,ali ja ću si sljedeću životinju kupit zamorca
@zr@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 19:45   #51
ja sam vlasnica.budem se registrirala
@zr@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 15:52   #52
super
samo reci pod kojim si se korisničkim imenom, nažalost morala sam staviti da ja moram potvrditi članove, jer je bilo mnogo spamova i više ih nisam mogla brisati
ali molim vas, samo upišite u lokaciju da ste iz hr ili odakle ste više, tako možete biti sigurni da ćete biti primljeni.
ako slučajno ne budete, samo mi javite ovdje.
ali svakako ćete biti primljeni u roku od 24 sata (i prije).

usput, mineralni kamen nije baš najbolje riješenje za glodanje. ako si u mogučnosti, najbolje im uzmi grančicu lijeske ili neku koju smiju glodati. naravno, prije toga ju dezinficirate.
Hamgui is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 19:47   #53
stvarno?hvala.registrirala sam se pod ivce
@zr@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 20:51   #54
da im taj kamen onda maknem?
@zr@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 20:58   #55
e onda sam ti mislim još jučer potvrdila i možeš postati.

ja sam prije imala sirijca, a kasnije nažalost nisam više imala hrčka. no on mi je uvijek ostao u pamćenju jer mi je bio prvi moj ljubimac. slike imam samo 3, i to onda dan prije nego što je zauvijek otišao.

ali je bio presladak. i često je znao gristi kavez, da bi privukao pažnju, ili da bih ga pustila. i znao je jesti iz ruke. ma bio je fenomenalan!
Hamgui is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 21:29   #56
Imala sam 7 hrčaka, ali kako im je kratak životni vijek, mama i ja smo zaključile da više ne možemo gledati svake druge godine kako umiru ova slatka stvorenjca.
BTW, 6 ih se zvalo Riki, a jedan je bio Garo (pametan hrčak - odazivao se na ime )
Mimi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 22:24   #57
da to je i meni malo.stvarno vrijeme brzo leti i evo 30.6. bit će godinu dana kak ima svoje hrčke.ja jako dobro pamtim datume i iako je to nekome blesavo na taj dan ne znam podsjetim se svoje face i face svojih kad je frend uletio u kuću sa hrčkima.hvala probat ću
slijedeći ljubimac kojeg ću ja imat je zamorac jer duže žive,a i nekak mi se čine više druželjubivi
@zr@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 22:26   #58
Quote:
Hamgui kaže: Pogledaj post
e onda sam ti mislim još jučer potvrdila i možeš postati.
ja sam se tek danas registrirala oko 12.svejedno ću pokušat
@zr@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 10:31   #59
Unhappy hrčak na samrti

evo moj jedan hrčak upravo dolje ugiba dok ja ovo pišem,a ja mu ne mogu pomoć.još jučer je sve bilo u redu.njih dvoje su se tukli,igrali vozili,a jutros kad sam im išla davat hranu on je bio samo u kutu,a ovaj drugi je došao i veselo čekao današnju porciju.prvo kad sam samo uzela posudice i otišla stavit novu vodu mislila sam da još uvijek spava.činio mi se sumnjiv i maknula sam kolut.on je samo bio na mjestu i tresao se.nije došao ni do posudice sa hranom. stavila sam mu njegove najdraže sjemenke to je malo prebacao i ništa.sad se stalno vraćam da ga vidim.još uvijek je živ,ali vidim da nije dobro.odvela bi ga vetu,ali su svi u glupom zagrebu,a ne znam dal bi još uvijek stigla vetu. .javim vam šta se desilo,ali mislim da je gotovo
@zr@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 10:58   #60
Quote:
@zr@ kaže: Pogledaj post
pa ovo su moji mali vragovi
pablo


pedro

znam da baš slikice nisu čiste i vidljive,ali miču mi se
moji mali alpinisti
presLatkiiiiiii....
gLuqacha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:14.