Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2009., 23:33   #2621

Evo ja sam osvojila jack pot imam sve.Smrde noge ko vrag( samo noge), znoje se stopala. dlanovi, pazusi..
Zato se perem tristo na sat. A mislim da i svi ostali s hh. Mislim da smo sigurno najčišći ljudi u zemlji. Al definitivno ak te skuže u tramvaju a nekaj smrdi, prvi si na listi za odstrel.
E a da probamo oborit rekord, možda još i nema te kategorije ali ... Nađemo se svi na istom mjestu i da vidimo kolko nam treba za naznojit jedan olimpijski bazen.
plumica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 01:02   #2622
Quote:
Mini&Miki kaže: Pogledaj post
Ej a gdje si kupio Perspirex?
e to sam dobio iz Malezije. Drug mi poslao.
procito sam ovdje da ima negdje u Zagrebu, nemam pojma.
emiraga is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 22:24   #2623
Quote:
zingaro kaže: Pogledaj post
Evo narode registrirao sam se samo da vam dostavim dobru vijest.Nadam se da ce mnogima njihove muke zauvijek nestati..
Ovaj doktor je stvarno uporan. Ista stvar sa laserskom operacijom očiju, sve super bla bla samo ti ne kažu da ćeš čitav život imati još većih sranja s očima.
gala385 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 23:19   #2624
Quote:
emiraga kaže: Pogledaj post
e to sam dobio iz Malezije. Drug mi poslao.
procito sam ovdje da ima negdje u Zagrebu, nemam pojma.

Aha...Ja sam ipak iz BiH a tog preparata nazalost nema kod nas
Mini&Miki is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 12:06   #2625
Quote:
Mini&Miki kaže: Pogledaj post
Aha...Ja sam ipak iz BiH a tog preparata nazalost nema kod nas
pa i ja sam.
probaj u zagrebu naci nekog, mozda neko ima ovdje da zeli pomoci.
emiraga is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 08:11   #2626
samo kratko upozorenje

NE NASJEDAJTE na postove mutnih koji misle da mi starosjedioci ne čitamo ovdje postove. ne znam zašto bi neko išao na bilo što osim na exit u vojvodinu??!?! ono, wtf, sve te operacije(koje btw ne preporučam nikome!!!) se rade i u zg i st i u hrvatskoj!!! daj molim te ne seruckaj više s tom vojvodinom.
lamador is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2009., 19:43   #2627
Hej Zagrebcani jel' iko bio kod Josipa Grbavca- Brace? Slucajno sam saznala za njega od tete neke u vozu pa sam pomislila da bi bilo dobro i to probati, izgubiti se ne moze nista, ali bih voljela ipak znati jel' vec neko bio tamo.
Pozdrav!!!
onlynina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 16:38   #2628
bok ljudi,evo ovako,u zadnje vrijeme sam primjetio da imam sličan problem,sad neznam dali je to hiperhidroza?malo sam na netu gledao i čini mi se da imam slične simptome.To več traje nekih 6 mjeseci i stvarno mi već ide na živce da se nemogu normalno ponasat u drustvu,znojenje me ubija.U nekim situacijama me tako probije znoj da mi postane neugodno.jel ima netko da mi pojasni i pomogne???????
blacksmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 19:43   #2629
Quote:
blacksmith kaže: Pogledaj post
bok ljudi,evo ovako,u zadnje vrijeme sam primjetio da imam sličan problem,sad neznam dali je to hiperhidroza?malo sam na netu gledao i čini mi se da imam slične simptome.To več traje nekih 6 mjeseci i stvarno mi već ide na živce da se nemogu normalno ponasat u drustvu,znojenje me ubija.U nekim situacijama me tako probije znoj da mi postane neugodno.jel ima netko da mi pojasni i pomogne???????
dobrodosao u klub
emiraga is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2009., 22:31   #2630
KOME JOŠ NE ODGAVARA PERSPIREX, ODNOSNO UOPĆE NE DJELUJE, NEGO IMAŠ OSJEĆAJ KAO DA SE JOŠ VIŠE ZNOJIŠ . MISLIM NA PERSPIREX ZA DLANOVE I TABANE. POSTOJI LI NEŠTO JAĆE.. MOLIM PREPORUKE .
P.S. NEMOJTE BITI TAKO SEBICNI ZA DATI ODGOVOR. NISTA VAS NE KOŠTA , OSIM MALO TIPKANJA
__________________
Scientia est potentia
melisa is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 30.08.2009., 22:47   #2631
Quote:
melisa kaže: Pogledaj post
KOME JOŠ NE ODGAVARA PERSPIREX, ODNOSNO UOPĆE NE DJELUJE, NEGO IMAŠ OSJEĆAJ KAO DA SE JOŠ VIŠE ZNOJIŠ . MISLIM NA PERSPIREX ZA DLANOVE I TABANE. POSTOJI LI NEŠTO JAĆE.. MOLIM PREPORUKE .
P.S. NEMOJTE BITI TAKO SEBICNI ZA DATI ODGOVOR. NISTA VAS NE KOŠTA , OSIM MALO TIPKANJA
negdje sam procitao da perspirex nije djelovao ispod pazuha. meni je sve okej, mislim da se samo trebas drzat upustva.
emiraga is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2009., 18:04   #2632
pozdrav svima,
evo da se i ja prijavim u klub....
pratim ovaj forum zadnje dvije godine, i koliko god mi je žao svih ovdje, ipak je dobro znati da nisi sam...
Nedavno sam prešla tridesetu, i mislim da sam uvijek imala hiperhidrozu (mislim da je to kod mene genske prirode - primjećujem iste simptome kod oca).
Najviše se znojim ispod pazuha, a onda ovisno o situaciji i položaju znoje mi se i ruke, prepone, i noge, naravno. Da mi se ne znoje pazusi toliko, sve ovo drugo bi bilo podnošljivo, čak ne bih niti razmišljala da spada van granice normale. Naravno, kao i svi ovdje isprobala sam sva moguća sredstva i na to sve ove godine utukla brdo love.
Prije dvije godine sam otkrila Odaban i preporodila se to ljeto. Prvo vrijeme sam bila oduševljene rezultatima. Preko zime ga ne koristim, a prošlo ljeto sam bila nešto manje oduševljena. Naravno, ovo ljeto još manje. I čini mi se da se po prestanku korištenja znojim još više (ako je to uopće moguće).
Umorna sam od svega toga i stalnog provjeravanja "situacije". To mi toliku energiju oduzima.....
Ali dobro, radim, završila sam faks, imam nekakav društveni život, sad ću krenut i na nekakvu rekreaciju i pokušat što više znoja iscijedit iz sebe u večernjim satima, pa će valjda preko dana biti nešto bolje....
Bitno je ostati pozitivan.....
dlačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 00:55   #2633
ah, upustva, naravno, da se držim .
JEDINSTVEN UČINAK moš mislit .

Primjena samo 2-3 x tjedno za potpunu zaštitu ( jesam rekla mi je i žena u ljekarni do 3 x tjedno ... i onda koji k... opet sve isto kao da ga nisam nikad ni stavljala, onda sam pocela svaki dan stavljati 7 x u 7 dana .. i opet ništa ... STVARNO ZANIMLJIVO, što san ja poseban slučaj kože ...

p.s. ima li tko što jace poput tog galmanina sto li vec, ja bi mu perspirex dala za ruke i noge. bolje da se pod pazuhom znojim,
__________________
Scientia est potentia
melisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 22:14   #2634
Quote:
melisa kaže: Pogledaj post
KOME JOŠ NE ODGAVARA PERSPIREX, ODNOSNO UOPĆE NE DJELUJE, NEGO IMAŠ OSJEĆAJ KAO DA SE JOŠ VIŠE ZNOJIŠ . MISLIM NA PERSPIREX ZA DLANOVE I TABANE. POSTOJI LI NEŠTO JAĆE.. MOLIM PREPORUKE .
P.S. NEMOJTE BITI TAKO SEBICNI ZA DATI ODGOVOR. NISTA VAS NE KOŠTA , OSIM MALO TIPKANJA
Meni uopće nije djelovao, kao ni deopin od kojeg sam dobio užasan osip ispod pazuha, a prsti kojim sam ga nanosio su se ogulili dobra 2 sloja.
gala385 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 01:52   #2635
Ja ne mogu vjerovati da nitko nije našao točan uzrok zbog kojeg dolazi do HH i nekakav lijek/operaciju/nešto čime bi to mogla riješiti jednom za svagda a da ne moram strepiti hoću li poslije operacije ostati invalid ili slično. Jbt. kao da smo u 15.st
Imam 18 god. i već mi je sad pun nos svega. Kupim si novi mob. na touch screen i neće mi raditi jer su mi ruke mokre evo sad mi je i tipkovnica sva pod vodom da ne govorim o lokvama ispod pazuha i o tome kako komotno mogu cijediti znoj sa čarapa kad ih skinem, i baciti je*enu bilježnicu u koš nakon tjedan dana namakanja pod vodom.
Da barem ne moram gladati kad ustanem odnekud je li cijela stolica ostala mokra, i da me nitko više nikada ne ispituje na šta sam mokro sjela!!!
Želim doživjeti dan od kada ću biti suha, ili se znojiti u nekoj normalnoj količini, ništa mi više ne treba...
d_a_i_s_y is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 11:20   #2636
kako nije=?!?! pa postoji primarna i sekundarna, nekad je hh samo simptom, malo se raspitaj.... a opp, simpatektomija pa tko voli....


Quote:
d_a_i_s_y kaže: Pogledaj post
Ja ne mogu vjerovati da nitko nije našao točan uzrok zbog kojeg dolazi do HH i nekakav lijek/operaciju/nešto čime bi to mogla riješiti jednom za svagda a da ne moram strepiti hoću li poslije operacije ostati invalid ili slično. Jbt. kao da smo u 15.st
lamador is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 18:16   #2637
npr....

http://www.stetoskop.info/Torakoskop...46-content.htm
dlačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 21:49   #2638
[QUOTE=d_a_i_s_y;22355996] Kupim si novi mob. na touch screen i neće mi raditi jer su mi ruke mokre /QUOTE]
Svaka čast daisy na hrabrosti kaj si ga uopće kupila. A ja jadna već razmišljam kaj ću napravit kad bu samo takvih za kupit. I ovaj običnjak mi svako malo zašteka, pitam se zakaj? Nedavno mi je frend htel nekaj pokazat na novom iPhoneu. Ono daj probaj, a ja si mislim jes lud pa da ti ga utopim. Ja radim s papirima , ljudi moji koji bed kad si svako malo počnem odljepljivat od ruku kad ih podignem. Zato isto pazim da nosim hlače il šos kaj su podobni za neprimjetno brisanje ruku. Lamador čini mi se da je neko spomenul da si počel nekaj oko osnivanja udruge hh. Kaj je s tim?
plumica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2009., 10:11   #2639
niš nije s tim jer mi treba par clanova, dakle mora nas bit troje, a nitko nece.
lamador is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2009., 12:12   #2640
Pa ajde ljudi idemo nekaj napravit, možda si možemo u nekim sitnicama i pomoć udruženi. Joj ljudi kaka vam je danas. Ja umirem. Najrađe bi radila u kadi punoj hladne vode. cjed cjed cjed
plumica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:18.