Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2011., 03:01   #2881
Quote:
mishonja kaže: Pogledaj post
molim te koja je cijena otprilike tih kremica, i kakve su kao podloge za puder? imam mjesovitu kozu (neznatno mascenje po t zoni..) i okruzena sam cijelu zimu radijatorima pa mi znaju (valjda oni? ) isusit nos, i tu t zonu pa se ljusti.. hvala puno
Oko 120 kuna avene, a Lrp hydrance je 75 kuna, a ostale isto oko 120 kuna. Odlične su za ispod pudera.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 13:07   #2882
Quote:
mala_zg23 kaže: Pogledaj post
a koji serum? jer ne znam više što staviti. čim dođe koža u dodir sa puderom taj čas se počne perutati a područje oko nosa je najgore
Pričam o serumu, a nisam napisala o kojem. Sry, malo sam popila sinoć. Meni je odličan Balea Urea serum, puno bolji od njihovog Aqua seruma.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 13:32   #2883
Quote:
tinika22 kaže: Pogledaj post
ima tko iskustva sa Chanel-ovim kremama za lice ja dobila testere neka hidratna nova kremica i zadovoljna sam,a vidim nitko ne spominje njihove kreme pa da pitam.....
ja sam imala jednu kao extra bogatu hidratantnu i nije mi bila ništa posebno...
za sad mi je još uvijek najbolja od shiseida multi energized, stvarno je odlična krema
__________________
Moj ormar
pajana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 13:39   #2884
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Jel netko probao ovu kremu? Čini mi se baš nekako lagana
Koristila ju je moja mama,bila je zadovoljna,ali miris ju je smetao,ona je jako osjetljiva na mirise,njoj sve čudno miriše
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 13:03   #2885
je itko isprobao ovu kremicu?



naime, u Irisu sam dobila tester, ali za verziju za suhu kozu... i isprobala sam ga, i cak mi je dobra (nije lice burno reagiralo, dapace, vidi se da ga je lijepo nahranilo), ali ipak nije za moju kozu... ja imam povrsinski sloj sklon isusivanju, a ispod je klasicna mjesovita, tako da mi je licu ova kremica ipak previse, ne moze sve upiti, ostane masnjikav sloj na vrhu... pa odlucih malo istraziti i vidim da ima ova gel-krema koja je za mjesovitu kozu...?

vjerojatno cu otic pitati imaju li tester i za ovu kremicu, ali rekoh da pitam i ovdje za iskustva
macka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 22:51   #2886
Pred 10 dana sam naručila Philosophy Hope in a Jar.

Evo dojmova - bila sam danas na čišćenju lica i potpuno je ubila crvenilo na licu, kao da ništa nije bilo, a bila sam jako crvena. Svi se žale na smrad, ali meni ne smrdi, prije bih rekla da i nema miris. Hidratantna je tako-tako, na kutiji piše da bi mogla smanjiti utjece vanjskih faktora na kožu, piše isto tako da je za sve tipove kože, na mojoj dehidriranoj masnoj i osjetljivoj se čini ok. Sve u svemu, na prvu i nije neko otkriće, jedino što je za smirivanje crvenila pun pogodak!

BTW, u ormariću imam novu niveu pure and natural, pa ću i nju isprobati, imala sam tester i činio se jako dobar.
madeira is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 23:52   #2887
jel zna netko gdje se u zgu mogu kupiti proizvodi "Lacura"???? thx
LaaLaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 00:07   #2888
Znam da malo mjenjam temu ali da li je tko probao kolagenske maske kod kozmetičara? Moja upotrebljava Afroditine pa bi htjela povratnu info
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 10:40   #2889
Quote:
macka kaže: Pogledaj post
je itko isprobao ovu kremicu?



naime, u Irisu sam dobila tester, ali za verziju za suhu kozu... i isprobala sam ga, i cak mi je dobra (nije lice burno reagiralo, dapace, vidi se da ga je lijepo nahranilo), ali ipak nije za moju kozu... ja imam povrsinski sloj sklon isusivanju, a ispod je klasicna mjesovita, tako da mi je licu ova kremica ipak previse, ne moze sve upiti, ostane masnjikav sloj na vrhu... pa odlucih malo istraziti i vidim da ima ova gel-krema koja je za mjesovitu kozu...?

vjerojatno cu otic pitati imaju li tester i za ovu kremicu, ali rekoh da pitam i ovdje za iskustva
ovo je odlicna krema, ja ju imam u gel-kremi za mjesovitu kozu.....inace, ima vrlo dobre dobre/odlicne recenzije na mnogim stranim forumima i portalima...

ALI, ako imas osjetljivu kozu moze ti izbaciti laganu alergiju... meni izbaci na 10-15 minuta lagano peckanje po licu (vrat i dekolte nista), i to ne pri svakom nanosu, ali onda se lice smiri i zaista je tada odlicna mi ta krema (i ispod tekuceg pudera), no zbog ovog peckanja ne vjerujem da cu kupiti ponovo jer mi se to ne prolazi svaki put kad nanosim kremu (dakle svaki dan).... da li zaista djeluje proziv bora, mogu se samo osloniti na recenzije koje procitah .. ako ne uspijes nabaviti tester u parfumeriji, javi mi se pa cu ti ja odvojiti malo za probu.... ali, ja sad ionako ceprkam po temi BB kremica pa mozda u potpunosti sada promijenim dnevnu rutinu (bar na neko vrijeme)

inace, po meni su Clarins i Estee Lauder sami vrh preparativne kozmetike, ako iskljucimo medicinsku kozmetiku o kojoj ne znam puno i ako iskljucimo prirodnu kozmetiku.....
AmarieZgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 10:50   #2890
Quote:
tinika22 kaže: Pogledaj post
ima tko iskustva sa Chanel-ovim kremama za lice ja dobila testere neka hidratna nova kremica i zadovoljna sam,a vidim nitko ne spominje njihove kreme pa da pitam.....
koristila neke... nista posebno... misljenja sam da ni priblizno ne vrijede novaca koje das za njih.... njihova dekorativa ilitiga sminka je vec sasvim druga prica
AmarieZgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 11:02   #2891
Quote:
*Honey* kaže: Pogledaj post
Hihi.. Valjda od mrstenja.. I to imam izrazene samo na desnoj strani. Frendica mi rece: Previshe se mrstis prema desno hih..
Ne znam :S Al' bas im nije mjesto na mom licu
A da kupim neku ? Smijem iako mi je 22? Da kupim one za prve znakove starenja ?
Hvala vam
joj, te imam i ja.... one okomite, izmedju i povise obrva, mrstilice..... isto dvije, ali desna je izrazenija... imam ih vec podosta godina (sad imam 30), ali srecom drugih bora nema.... samo jedna horizontalna pri vrhu cela, jedva vidljiva (drugi ju ni ne vide pa mi kazu da izmisljam ) i u nastajanju ..a na yogi mi se smiju kako necu da usmjerim glavu i pogled u nekim asanama prema gore da mi se ne bora celo ....sad kad razmislim, mislim da je ta bora nastala visegodisnjim svakodnevnim nanosenjem maskara, pa ono pogledaj gore pa se podigne celo (malo, ali se podigne..ista kontrakcija misica svaki dan i tako godinama)

vezano za tvoj problem....vec godinama se trackam kvalitetnom kozmetikom, kvalitetnom sminkom, pazim da se ne mrstim.... ali, nazalost, nista nije rijesilo te dvije bore pa sam se vec pomirila s tim da su tu, iako me izludjuje kad ih vidim, a uocljivije su kad sam umorna, neispavana i sl.....

s obzirom da imas 22 godine samo, moja preporuka jest da procitas jos malo tekstova o anti-age kremama i kremama opcenito, jer je to vrlo mlada (citaj premladas) dob za pocet koristiti anti-age linije..... za sada smatram da je najbitnije da dobro hidratiziras kozu, koristis visoku zastitu protiv stetnog djelovanja sunca, ne ides na solarij, itd....
AmarieZgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 11:05   #2892
Quote:
Helou Kiti kaže: Pogledaj post
Imam i ja pitanjce, je li netko probao novu Niveinu kremu za lice pure & natural? Na njihovoj stranici piše - bez parabena, silikona i bojila. Zvuči dobro ima verzija za normalnu i mješovitu kožu, suhu kožu i zrelu kožu.
nisam koristila kremu, ali mlijeko za ciscenje lica iz te linije me je ugodno iznenadilo.... vrlo vrlo dobro pa sam izbacila s popisa kupovine svoja skuplja mlijeka za ciscenje....
AmarieZgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 14:10   #2893
Quote:
AmarieZgb kaže: Pogledaj post
ovo je odlicna krema, ja ju imam u gel-kremi za mjesovitu kozu.....inace, ima vrlo dobre dobre/odlicne recenzije na mnogim stranim forumima i portalima...

ALI, ako imas osjetljivu kozu moze ti izbaciti laganu alergiju... meni izbaci na 10-15 minuta lagano peckanje po licu (vrat i dekolte nista), i to ne pri svakom nanosu, ali onda se lice smiri i zaista je tada odlicna mi ta krema (i ispod tekuceg pudera), no zbog ovog peckanja ne vjerujem da cu kupiti ponovo jer mi se to ne prolazi svaki put kad nanosim kremu (dakle svaki dan).... da li zaista djeluje proziv bora, mogu se samo osloniti na recenzije koje procitah .. ako ne uspijes nabaviti tester u parfumeriji, javi mi se pa cu ti ja odvojiti malo za probu.... ali, ja sad ionako ceprkam po temi BB kremica pa mozda u potpunosti sada promijenim dnevnu rutinu (bar na neko vrijeme)

inace, po meni su Clarins i Estee Lauder sami vrh preparativne kozmetike, ako iskljucimo medicinsku kozmetiku o kojoj ne znam puno i ako iskljucimo prirodnu kozmetiku.....

joj divna si!

nisam uspjela nabavit taj tester, vec od verzije 'za sve tipove koze' i sad nakon par dana isto nisam bas prezadovoljna, bas mislim da bi mi ova gel-krema odgovarala, jer mi se od ove univerzalne isto masti T zona... a iskreno, ni ne shvacam kako mogu napravit kremu koja pase bas svim tipovima koze pa se nekako ni ne cudim da mi nije skroz ok

e, ali od ovih dvaju verzija nisam imala nikakvu reakciju pa pretpostavljam da ni od te ne bih trebala
tako da cu ti bit ultra zahvalna za probu, samo javi sto trebam napraviti

inace sam dosad koristila Nuxeovu Etincelante emulziju, i to dobrih 3-4 godine, ne znam ni sama vise, i bila mi je super, ali sad kao da se lice zasitilo i da mi nije dovoljna, fali mi vlage... a bice da i ta 30.-a koju sam prevalila ima isto utjecaja
macka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 15:12   #2894
Quote:
Helou Kiti kaže: Pogledaj post
Imam i ja pitanjce, je li netko probao novu Niveinu kremu za lice pure & natural? Na njihovoj stranici piše - bez parabena, silikona i bojila. Zvuči dobro ima verzija za normalnu i mješovitu kožu, suhu kožu i zrelu kožu.
Koristim ja.. Meni je oke, ovu za suhu do osjetljivu kožu. Oke je, jako se brzo upije, čak meni i prebrzo. Koža je mekana i oke mi je podloga za za šminku. Do sada sam koristila onu Niveu moisturaizing, ali promijenili su sastav tako da mi uopće više ne odgovara.
regana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 18:59   #2895
I meni je Nivea pure & natural dnevna, za suhu kozu dobra. Stvarno se prebrzo upije pa sam se par dana osjecala ko da mi fali vlage ili masnoce al izgleda da ipak dovoljno hidratizira jer mi je lice ok cijeli dan.
Sparkle_cedar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 20:45   #2896
Quote:
Sparkle_cedar kaže: Pogledaj post
I meni je Nivea pure & natural dnevna, za suhu kozu dobra. Stvarno se prebrzo upije pa sam se par dana osjecala ko da mi fali vlage ili masnoce al izgleda da ipak dovoljno hidratizira jer mi je lice ok cijeli dan.
a što kažete na sastav ove kreme? Na jednoj drugoj temi je netko napisao da je bez parabena i ostalog što reklamiraju, kao 95% prirodno, ali da je ostalih 5% sastojaka užas... zna netko nešto više o tome?
Helou Kiti is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 23:22   #2897
Drage moje! Trebala bih preporuku za neku laganu proljetnu kremu ili emulziju koja neće dodatno mastiti kožu na vrućinama. Zimi koristim Nuxe Reve de Miel (prije sam koristila Avene za netolerantnu), no za ljeto mi je preteška. Koža mi je normalna, osjetljiva i crvenkasta na području oko obraza. Puno vam hvala
__________________
Wherever I am
I am what is missing.
merlinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 16:08   #2898
i meni bi tribala preporuka za neku laganiju kremicu za toplije dane
nešto recimo u dm/kozmo rangu... mislila sam uzeti roc hydra+bio active možda pa nzn je li ona spada u teže kreme ili je ok.
__________________
Too many stupid people, not enough bullets
poison_ivy_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 17:16   #2899
Ja ti imam u prodaji ovu super laganu hidratantnu kremu http://cgi.ebay.com/SKINFOOD-Lettuce...item19b6c4aac4
detalji na pp.
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 16:24   #2900
Imam i ja novu Niveu i mislim da parira kremama iz višeg cjenovnog ranga
madeira is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:36.