Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2004., 13:32   #1
Dubrovnik

Cao

Ne znam da li je ovo tacan forum za ovo pitanje...

Bicu u Dubrovniku u avgustu ovog ljeta i zelio bih da upitam kakav je nocni zivot, koji klubovi, koja muzika i tako dalje.

Ako postoji neka web-stranica?
 
Odgovori s citatom
Old 06.05.2004., 01:24   #2
Možda ti ovo malo pomaže.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2004., 10:56   #3
to ti nece pomoci HA ha haha... ma u augustu ti je dole zabava na svakom koraku..... onako feragosto gomila talijana i talijanki spica Ljetnih igara.....
siram on fire is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2004., 11:06   #4
Cro-cutie, hvala!
iggix is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2004., 14:06   #5
Dubrovačke ljetne igre traju od 10. srpnja do 20. kolovoza i u tom periodu u Gradu je vrlo živo. Naročito u Starom gradu...ispred kafića Trubadur zna biti jako veselo uz živu muziku..pa onda Talir gdje se okupljaju glumci...poljana ispred Miragea sa hrpom jedrih krasotica :-) Ili mozda Labirint za zahtjevnije i novcem bogatije goste.
Ažurnu stranicu imas na dubrovačkom portalu - www.dubrovnikportal.com
Uzivaj!
Herostrat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2004., 21:55   #6
Ides u najvecu guzvu i dogadanja u Gradu
To je super, jer su to jedini dani kad Dubrovnik fakat zivi i danju i nocu.
Guzva je po Starom gradu i ima ljudi i svugdje svira neka ugodna muzika ali svi su kafici jako mali pa od 20 ljudi ispadne guzva. Na poljani tj. Caffe Mirage, Bokcilo i Poko loko je jedina teeraca u starom gradu i uvijek je tamo guzva.

Biraj stlice da nisu od Miragea jer kad narucis coca colu dobijes pola coco cole a pola soda vode. Ostali su ok.

U Trubadura su cijene kao da su zlatne case i najbolji kafic u gradu a u stvari je rupcaga koja vrvi od zohara i bakula. jedino sta vrijedi je ona trbusna plesacica koja je tamo svake godine.
Savjet- nades stol od Poka Loka na kraju tarace i gledas trbusnu plesacicu a pijes jeftinije za koju kunu i nema zohara ni bakula

na Pilama su Latno bar i Red Rose. U red Rose nema klime, ali zna biti ok ako te pale maloljetnice
U latina jako rijetko svira latino muzika i zna biti dobro.
e da na Pilama i ma i Polo klub i tu fakat zna biti super, ali velika je vjerojatnost da dobijes plasticnu casu za cugu
ako mozes to podnjeti bude ti ok.

U Uvali Lapad ima puno kafica i ok je sjedati i pricati sa nekim i sve je vani. Ako si ljubitelj romantike uz pivu onda definitivno Caffe Vala, na samoj plazi. I jos cocktail bar ali nemerem se sad sjetiti kako se zove.

ako volis fino papati a morske plodove predlazem restorancic na Porporeli nemrem se sjetiti kako se zove ali je super hrana, pristupacne cijene i more oko tebe

U svako m slucaju nema sanse da ti bude dosadno.
Sretno i uzivaj u Dubrovniku
Herogljifica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2004., 08:50   #7
Tesko da bi Dubrovnik bio ono sto jest kad bi zaista bio onakvim kakvim ga prikazuje Hijeroglifica. Ili točnije, ovo je percepcija jedne, vjerojatno 20-godisnjakinje (ako ima i toliko godina). Činjenica jest da Dubrovnik nije bas idealna destinacija za jako mladu čeljad :-)
Herostrat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2004., 11:04   #8
Ovo su ti rijeci nekoga tko je zivio u Dubrovniku puno godina pa zna sve nejgove mane i prednosi. Spomenula sam ti neke mane koje mene jako smetaju i nekea mjesta koja su meni ok.

Ali to je moje mišljenje

Svakako tamo nemoze biti dosadno i kad odes na odmor onda neke stvari jednostavno neprimjetis
Herogljifica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2004., 17:13   #9
mislim kada vec ides u Dbk u osmom mjesecu .... inace mislim da je u jesen the best. iako eto ljudi dole preko zime se jadaju da im se nista ne događa... ali ok, kao i nigdje na obali izuzev Splita i možda Rijeke...

Uglavnom noćnog zivota ti neće pofaliti, a od klubova i tih stvari već ćes nesto naci za sebe... da i vidimo de onda
siram on fire is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2004., 22:54   #10
Quote:
iggix kaže:
Cro-cutie, hvala!

Ako itko hoće znati nešto konkretnije od nekih gradova u hr, službene stranice se mogu ovak naći:

www.bol.hr.
www.hvar.hr
www.dubrovnik.hr
www.primosten.hr

itd.

Just for info.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2004., 10:25   #11
jednodnevni boravak u dubrovniku

krajem lipnja ću boraviti u dubrovniku na jedan dan pa vas molim da mi predložite što obići, gdje jesti i po kojim cijenama, itd. s obzirom da nikad nisam bila dole. i da, dolazim avionom pa me zanima ima li prijevoz do centra, koliko košta i koliko traje.
hvala
__________________
"I have nothing to declare except my genius." - Oscar Wilde
roberta carlos is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2004., 11:07   #12
Bus do grada postoji, vozi nekih pola sata. Ne znam kako često ide, meni je išao odmah nakon slijetanja, pa vjerujem da mu je vozni red povezan s redom letenja.
Vidjeti sve najbitnije (zidine, Stradun, okolne ulice, crkve) u jednom danu ćeš stići, jezgra je relativno mala.
Što se jela tiče, nemam konkretnih savjeta, ali vjerujem da nećeš pogriješiti što god izabrala.
Želim ti dobar provod!
sis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2004., 12:09   #13
Karta sa aerodroma do autobusnog kolodvora košta 25 kn.
Budući si samo jedan dan u Gradu, ne izlazi izvan zidina jer je tamo smješteno sve što treba vidjeti u jednom danu. Restorani unutar stare gradske jezgre su relativno dobri (niz restorana u ulici "Prijeko") ili odlični (Proto u Širokoj ulici) ali i prilično skupi.
Stoga ti preporučan relativno jeftin restorančić na Peskariji sa malim izborom jela (papaline, lignji i sl.) ili restoran "Kamenica" na Gundulicevoj placi (takodjer, uglavnom morska jela).
Uzivaj!
Herostrat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2004., 12:15   #14
Quote:
Herostrat kaže:
Karta sa aerodroma do autobusnog kolodvora košta 25 kn.
Budući si samo jedan dan u Gradu, ne izlazi izvan zidina jer je tamo smješteno sve što treba vidjeti u jednom danu. Restorani unutar stare gradske jezgre su relativno dobri (niz restorana u ulici "Prijeko") ili odlični (Proto u Širokoj ulici) ali i prilično skupi.
Stoga ti preporučan relativno jeftin restorančić na Peskariji sa malim izborom jela (papaline, lignji i sl.) ili restoran "Kamenica" na Gundulicevoj placi (takodjer, uglavnom morska jela).
Uzivaj!
hvala sis i herostrat. kaj znači da su resorani skupi. kolko bi koštao ručak za dvije osobe, niš fensi recimo papaline.
__________________
"I have nothing to declare except my genius." - Oscar Wilde
roberta carlos is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2004., 12:26   #15
Mislim da je porcija papalina u onom jeftinijem restoranu kojeg sasm ti naveo 35 kn.
Herostrat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2004., 12:37   #16
Dubrovnik

Kako je ljudi moji u ovim gradovima kakav je privatni smještaj koliko se plača obično?Gdje su mjesta za izlazak kakve su plaže možda ima neko da je bio tamo pa da mi ih malo opiše i preoporuči pošto namjeravam ove godine ići tamo.
SANJAR is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2004., 13:17   #17
već imaš topic o Dubrovniku....
Herostrat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 22:44   #18
Meni je super ljetovati u Dubrovniku. Ljetujem vec 20 i nesto godina ...i bas mi je ok...
__________________
Getting there is writing because you can´t stop writing.
Being here is not being able to start writing.
kisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 11:02   #19
hvala ti na informaciji interesuje me gdje odsjedaš gdje se sve izlazi koliko se obično kreče cijena smještaja i sve što si vidjela i sve što bi mi preporučila
SANJAR is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2004., 23:07   #20
Dubrovnik a da nije preskupo

Ljudi I need help.. U obliku direktnih smjernica, ili bar web-sitea.
Zanima me Dubrovnik, soba ili apartman za 3 osobe, s barem kupaonicom a da ne dođe više od 30€ po danu.

naravno, u sezoni.

Thanks
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:42.