Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2004., 10:21   #1
Silba

Jel netko ljetovao na Silbi,ak je ajd recite kak je bilo................ja sam odlučio ove godine tam ubiti 7 dana sa familijom............
ZUJAN_BJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2004., 10:51   #2
silba ti je pravo mjesto ako zelis napuniti baterije i vecinom tamo dolaze obitelji s malom djecom ili parovi,ali ima i mladih (oni koji imaju vikendice tamo)...ima jedna prekrasna velika pjescana plaza i kad je sunce obasja imas osjecaj kao da si na nekom tropskom otoku, cisti pijesak i tirkizno more......savrseno! nadam se da znas da na silbi nema automobila i nemas ducana za shopping....nalazi se samo ono sto ti je nuzno, pekara, dvije samoposluge i cca 3-4 birca na trgicu, imas dosta restorana ali su neki sakriveni u ulicicama tako da moras setati malo..ak imas koja posebna pitanja jos,posalji mi pm...meni je bilo odlicno tam, jer upoznas skoro cijeli otok i gdje god izadjes, birc, lokalni disco, uvijek sve ljudne znas....i tako do nove smjene turista, vecinom subotom kad dodju nova lica....a i ako te ne vesele pjescane plaze, na drugoj strani otoka su plaze s kamenjem i posve je cisto more...a ako imas srece da upoznas nekoga tko ima brodic,kao sto smo i mi, mozes ici oko otoka i doci do plaza na koje je tesko stici kopnenim putem..mi smo dosli na plazu koja podsjeca na onu iz filma plava laguna, tirkizni pijesak, plicak, stvoren za igranje picigina..sve ovisi sto trazis od odmora
 
Odgovori s citatom
Old 08.03.2004., 23:48   #3
Re: Silba

Quote:
ZUJAN_BJ kaže:
Jel netko ljetovao na Silbi,ak je ajd recite kak je bilo................ja sam odlučio ove godine tam ubiti 7 dana sa familijom............

Nemoj uzeti bicikl jer je u sezoni zabranjeno voziti bicikl.
Na Silbi sam bila na izletu i to u 5 mj. Ok je bilo ali me začudilo to za bicikle.
Xyz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2004., 04:29   #4
Re: Silba

Quote:
ZUJAN_BJ kaže:
Jel netko ljetovao na Silbi,ak je ajd recite kak je bilo................ja sam odlučio ove godine tam ubiti 7 dana sa familijom............
Meni je bilo savrseno lijepo. Doduse bilo je to davno, ali nezaboravno.
matematicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2004., 10:34   #5
Silba je Ok malo krcata ljeti. Meni je ipak draza Premuda koja je 20 minuta brodom udaljena od Silbe.Manja ali nekako autenticnija par kafica i restorana i nista drugo.izuzetno mirna
Roko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2004., 13:02   #6
hvala svima na ..........uputstvima!
ZUJAN_BJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2004., 22:53   #7
super je silba i ostala mi je u jako lijepom sjecanju

drustvo je odlicno, plaza isto, ma cijeli otok me odusevio

mi smo se kupali na sotoriscu cini mi se..i onda smo isli na dr stanu otoka..i igrali picigni ...prekrasna plaza

..mene je jako strah paukova tak da kad smo isli kroz prirodu ja sam samo brojala paukove i bila sva u grcu...neki ljudi su imali neke velke stapove pa su ih micali..to mi je ostalo u jako ruznom sjecanju ...al zato smo dosli na moju palzu iz snova e da i kasnije se opet trebalo vratit...umrla sma od straha

no to kaj sam ti rekla bas i nije bitno ...al eto
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 13:58   #8
Quote:
Hana_ kaže:
super je silba i ostala mi je u jako lijepom sjecanju

drustvo je odlicno, plaza isto, ma cijeli otok me odusevio

mi smo se kupali na sotoriscu cini mi se..i onda smo isli na dr stanu otoka..i igrali picigni ...prekrasna plaza

..mene je jako strah paukova tak da kad smo isli kroz prirodu ja sam samo brojala paukove i bila sva u grcu...neki ljudi su imali neke velke stapove pa su ih micali..to mi je ostalo u jako ruznom sjecanju ...al zato smo dosli na moju palzu iz snova e da i kasnije se opet trebalo vratit...umrla sma od straha

no to kaj sam ti rekla bas i nije bitno ...al eto
na Silbi je navodno nađena prva crna udovica u hrvatskoj
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2004., 00:53   #9
Quote:
funkster kaže:
na Silbi je navodno nađena prva crna udovica u hrvatskoj
Nikad ju vidio iako sam se svojski trudio naći jednu na tom otoku.

Silba je inače zadnjih godina strašno degradirala zbog betoniranja novih kuća. Selim na Škardu.
Putnik92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 13:59   #10
Silba ???

Je li bio tko na Silbi? Kakve su plaze, priroda, more ? Apartmani?
tia5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 14:28   #11
more i priroda 5, plaze ok, ako se proseces, onda opet 5.
Ne znam za apartmane.
__________________
Maybe the dingo ate your baby!
I'm Nobody. Nobody is perfect, and therefore I'm Perfect!
Mandre is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 14:46   #12
Quote:
Mandre kaže:
more i priroda 5, plaze ok, ako se proseces, onda opet 5.
Ne znam za apartmane.


Thanks Mandre! Jel istina da je to otok pjesaka (nema automobila), ako je tako onda je to stvoreno za mene, relax ljetovanje!
tia5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 16:13   #13
istina je nema auti. nisam bil, al je bil frend pre par tjedni. dosta je zeleni..zvuci jako super.
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 19:58   #14
Šta onda ništa od Krete?
__________________
Putopisi: Island Egipat Kuba Južna Amerika Turska | Silba Smještaj
Putnik92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 20:51   #15
mislin da je na forumu toliko ljubitelja silbe da bi mogli svoj podforum otvorit
pretraži, već se pisalo
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 09:17   #16
Quote:
Putnik92 kaže:
Šta onda ništa od Krete?
Ne, nazalost, nista od Krete ovo ljeto. Neki drugi put. Ali mislim da ni Silba nije tako losa destinacija, s obzirom da mi treba pravi odmor,a mislim da se ni more ne moze mjeriti sa onim na Kreti!
tia5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 19:18   #17
Quote:
tia5 kaže:
Ne, nazalost, nista od Krete ovo ljeto. Neki drugi put. Ali mislim da ni Silba nije tako losa destinacija, s obzirom da mi treba pravi odmor,a mislim da se ni more ne moze mjeriti sa onim na Kreti!
Za more ne brini!
__________________
Putopisi: Island Egipat Kuba Južna Amerika Turska | Silba Smještaj
Putnik92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 21:30   #18
inače sam pobornik plaža na potezu omiš-makarska, al da se na silbi probrat savršenstvo. Nemoj se sad zalipit za šotorišće ka turist
Silba pruža onu cilu sliku savršenog odmora
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 00:26   #19
Znate li kako je sa smjestajem u kolovozu na Silbi? Bude li tesko naci apartman, treba li rezervirati puno unaprijed ...?
Fran is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 01:02   #20
Silba je super. Puno plaža, smještaj samo u privatnom aranžmanu (nema hotela, hostela isl.)... Jedino su životne potrepštine dosta skupe (preporučam svu hranu nabavljati u Zadru)..

Inače, ako dođeš zimi, onda te uši zabole od tišine (samo poneki traktor i poštar na motoru)...
Toco1980 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:46.