Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2008., 01:12   #1
zelim bolje izgledat

ovako..visoka sam 1,62 imam 56kg i nisam bas zadovoljna svojim izgledom. imam velik trbuh i toga bih se definitvno zeljela rijesiti. imam nekih problema s ledjima i doktorica mi je preporucila vjezbe za ledja i plivanje. te vjeze radim pa sam pocela s trbusnjacima i s vjezbama za ostale dijelove tijela jer i nisam u bas nekoj kondiciji. na bazen odem tu i tamo, bicikl vozim jedan do dva puta tjedno po sat vremena. uglavnom, da ne duljim zelim se rijestiti tog trbuha, ali dovesti se u bolju formu. sta mi jos preporucujete? i za prehranu me isto zanima, jedem uglavnom u menzi i nemam vremena, a ni prostora da si sama kuham, izbjegavam slatkise, kruh uopce ne jedem, nastojim svaki dan pojesti dva jogurta, pijem mlijeko, jedem voce, al ne vidim bas neki napredak. dajte mi neke savjete! hvala puno!!
__________________
Mislim da je red da izadjes sebi u susret.
mosquito is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2008., 01:19   #2
ja ti preporučujem da pogledaš top temu
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2008., 02:17   #3
hvala, al mislila sam kad ima toliko vas koji stalno nesto vjezbaju i pravilno se hrane da ce mi dat neki konkretan savjet.
__________________
Mislim da je red da izadjes sebi u susret.
mosquito is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2008., 02:34   #4
Svi smo već toliko puta pisali jedno te isto pa bi ti svatko preporučio da malo proučiš postojeće teme. Imaš sve o prehrani, vježbama, itd.

Ionako ti nitko ne može dati savršen savjet bez zamjerke jer te ne poznaje, a niti su svi ovdje stručnjaci (iako ima i takvih).
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2008., 02:41   #5
hvala
__________________
Mislim da je red da izadjes sebi u susret.
mosquito is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:44.