Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Imate li strije?
Odrasla sam žena, imam strije. 202 84.17%
Odrastao sam muškarac, imam strije. 12 5.00%
Odrasla sam žena, nemam strije. 21 8.75%
Odrastao sam muškarac, nemam strije. 2 0.83%
Imao/imala sam strije, i uspješno uklonio/la. 3 1.25%
Glasovatelji: 240. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2007., 22:52   #201
Quote:
buca_ljuca kaže: Pogledaj post
cekaj, ona apoteka sarajevo ili ona sto je prije bila a sad je vise nema...ginko nest?
Apoteka Sarajevo, traži od tete najprije brošuricu - oni također imaju odlične djecje kreme, nemoj da te to zbuni!
Loulou is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 22:02   #202
Nema puno veze s kozmetikom, ali meni su strije (one na guzi) skoro u potpunosti nestale kad sam redovito išla na plivanje. A onda sam se opet uljenila i sad je sve po starom...
littlefoot78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 14:19   #203
Quote:
littlefoot78 kaže: Pogledaj post
Nema puno veze s kozmetikom, ali meni su strije (one na guzi) skoro u potpunosti nestale kad sam redovito išla na plivanje. A onda sam se opet uljenila i sad je sve po starom...
Ja sam ih imala za vrijeme puberteta,ne puno,ali jesam. Ubrzo su posvijetlile,a sad ih uopće nemam.
__________________
Suze su ti navirale od sreće,a on ih je sušio poljupcima,mazeći ti obraze dlanovima,i ti još čuvaš u džepiću sjećanja,nježnost u njegovu dodiru.
Bitchka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 20:52   #204
Quote:
littlefoot78 kaže: Pogledaj post
Nema puno veze s kozmetikom, ali meni su strije (one na guzi) skoro u potpunosti nestale kad sam redovito išla na plivanje. A onda sam se opet uljenila i sad je sve po starom...
Tjelesna aktivnost puno pomaže protiv strija jer koža postaje napetija i čvršća tako da to definitivno ima smisla
Redoviti piling i masaža također pomažu
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 22:35   #205
Je, cure moje drage, al to su vam bili oni dobri studentski dani... Danas bi najrađe da mi netko da neku čudotvornu kremicu...

No šalu na stranu, primjetila sam da je i kod strija i kod celulita potrebna čelična disciplina i čim prestaneš s tim (kremice, puno vode, vježbanje...) sve se u kratkom roku opet vrati...

Btw., prije godinu-dvije sam koristila neku Afroditinu kremu protiv strija i nije mi bila baš nešto...ima li netko kakvu bolju ideju?
littlefoot78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2007., 09:58   #206
Meni je jako dobar Lierac Centimetric, namjenjen je strijama i celulitu koji su nastali uslijed hormonskih promjena: trudnoća, pubertet, uzimanje kontracepcijskih pilula itd. Ja ga koristim mj dana, super mi je koža, nestale su mi one grozne rupe (s Vichyjeve reklame;-)) i strije su manje vidljive.
Dobra je i Mustela za strije.
Infidele is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2007., 10:42   #207
Quote:
littlefoot78 kaže: Pogledaj post
Btw., prije godinu-dvije sam koristila neku Afroditinu kremu protiv strija i nije mi bila baš nešto...ima li netko kakvu bolju ideju?

Ja sam ti u trudnoći koristila Mustelu, Vichy, Biotherm i Afroditu (nije mi bila dobra, premasna pa se teško razmazuje) i sve je bilo ok do 2 dana prije poroda kada sam dobila strije. Mazala i dalje, poslije poroda no nisu nestale.
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2007., 15:19   #208
Ja sam, ponukana onim topicom o aknama kao rukom odnesenim, kupila nedavno jojobino ulje u tu svrhu. I na njemu pise: Pomaze u prevenciji strija. Pa, eto...da i to znas.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 12:29   #209
kreme za strije koje pomažu

ha?
leena24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 12:32   #210
Bila mi je frendica na dermoabraziji kisikom i skinula ih, majku joj njenu.Nisam vjerovala da se može ali kad sam vidjela ostala sam u šoku....Nije mi htjela reći cijenu, ne znam zašto, vjerovatno je jako skupo!
thegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 13:03   #211
Navodno ih Contractubex pomaze smanjiti (to je na usenetu napisala neka zena koja je u trudnoci dobila bolne strije siroke centimetar).

Strivectin je izgleda ogromna prijevara, kako za strije, tako i za bore.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 13:12   #212
A Strivectin hvale kao da je svemoguć!Što si ga probala?
thegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 13:48   #213
Nisam (i dobro da nisam nasjela), citala sam strucne reviewove:
http://www.cosmeticscop.com/bulletin/040507-full.htm#5

O strijama, sto pomaze, sto ne pomaze i sto ih ne moze sprijeciti:
http://www.cosmeticscop.com/learn/body.asp?ID=369
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 14:29   #214
Meni pomogla Baleina mast imas od nevena i obicnu s vitaminima, nije da su nestale, ali su manje vidljive i naravno nesto za samotamnjenje da kamufliras. A ova mast super hidratizira kozu nemoj ocekivati da ce nestati jer nece nikada vjerojatno osim nekim tretmanom kod kozmeticara, ali su eto manje vidljive.
__________________
Remember my name because you'll be screaming it later...
vision6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 20:25   #215
odi na gugl. upiši strije site:forum.hr
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 22:44   #216
Evo i ja sam danas kupila jojobinu ulje pa ćemo vidjeti kako djeluje. Teško žabu u vodu natjerat, he he! Planiram ga stavljat i na lice (na nekom sam topiku pročitala da je to jako dobro ), a u subotu držim govoranciju pred tridesetak ljudi, pa ne bi htjela bit točkasta! Držite mi fige!
littlefoot78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 22:56   #217
gdje ima za kupit kvalitetno jojobino ulje?
Kitty Kat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 23:59   #218
Quote:
Kitty Kat kaže: Pogledaj post
gdje ima za kupit kvalitetno jojobino ulje?
Ne znam odakle si, ja sam ga kupila u Bio & bio (u Zgb). Cure s prirodne kozmetike su preporučile Primavera Life jer oni imaju skroz prirodna ulja pa sam poslušala savjet. Platila 101 Kn.
littlefoot78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 01:59   #219
Prije negdje 2 mjeseca su mi se pojavile strije posvuda po grudima. Imam 18 godina i sise su mi u to vrijeme naglo narasle (uslijed debljanja kojih 5-6 kg).

Imala sam i prije strija po sisama i bokovima, al nikada ovako. Ovo je stvarno potpuno izrovano, prestrašno. Kad to pogledam, bljuvala bih, a inače mi stvarno jako, jako malo toga smeta na mom nimalo savršenom tijelu.

Još uvijek je ljubičasto/crveno, tj. dio je još takav, pa sam se pitala dal bi možda bilo učinkovitije da sad odmah odem to ublažit s laserom il nečim sličnim, dok još ne izblijedi , jer ionako to planiram prije il kasnije obavit. Svjesna sam da ih se nikad neću moć riješit, al me zanima kako da ih najučinkovitije ublažim...

Btw, trenutno se mažem Vichyjevom kremom protiv strija. Kaže na njoj da djeluje preventivno i korektivno. Ima netko iskustva s njom?
E da, što se tiče preventivnog djelovanja, na koje sve dijelove tijela bih ju trebala natrackat, mislim koji su krizni?
ebelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 11:19   #220
ma nece ti pomoci nikakva krema sad. ja zivim s tim vec 4 godine. samo predjes preko toga.
buca_ljuca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:30.