Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2010., 19:56   #21
meni se prijateljica mazala sa bepathem kremo+contratubeks posli operacije i ništa joj se ne vidi.inače prvih šest mjeseci do god.dana je normalno da je ožiljak crvenkast
__________________
"To the times its art,to the art its freedom"

la*la*la**
Do iT
offee is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 20:11   #22
nekim ljudima jednostavno dugo traje zacjeljivanje i bude jako ružno - primjerice moja mama je operirala štitnu i više od godinu dana je imala jako ružan ožiljak koji se sada ne vidi ali je trebalo vremena dok se smiri, za razliku od nekih drugih osoba kojima je puno prije nestalo crvenilo i onaj ružni izgled ožiljka. dobri su cotratubex i jomelop losion - potonji znatno smanjuje čak i ožiljke od akni
krycek is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 21:24   #23
hvala vam svima! Sto se mene tice dosta brzo mi cijele rane i koza mi se regenerira takodjer imam contrtubex i s njime cu mazadti ali tek kad sve kraste otpadnu
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
is_none is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 20:46   #24
Bok svima evo opet mene s mojim oziljkom od tetovaze volio bi da pogledate i da kaze te svoje misljenje znam da niste doktori ali....evo ovo su te rupice doduse kraste nisu ispale jos ali se uistinu bojim da ce ostati http://img695.imageshack.us/i/012810182528.jpg/ eto zanima me dal da mazem kontratubexom
Za sad mazem pantenolom pa cu kasnije kontraktubexom
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
is_none is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 21:50   #25
Nece ostat. Mislim da ne smijes mazat contatubexom dok ima krasti.
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 22:51   #26
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Nece ostat. Mislim da ne smijes mazat contatubexom dok ima krasti.
evo veceras mi je ispala i zadnja krasta i evo kako izgleda

http://img23.imageshack.us/i/013110224800.jpg/ hoce li se povuci to crvenilo ako da za koliko mogu to ocekivati
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
is_none is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 00:57   #27
Povuci ce se. Smiri se, kaj si ocekivao nakon zahvata micanja koze? Samo treba vremena (nekoliko mjeseci, pa i duze) i biti ce ok .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 16:06   #28
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Povuci ce se. Smiri se, kaj si ocekivao nakon zahvata micanja koze? Samo treba vremena (nekoliko mjeseci, pa i duze) i biti ce ok .
joj hvala ti! inace jedna od rupa se popunila jos je druga ostala i ta se polako vraca u normalu
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
is_none is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 17:04   #29
Pozdrav svima proslo je nekoliko jeseci od uklanjanja tetovaze i sada izgleda ovak http://yfrog.com/86031010155712j hoce li se to povuci one rupise sto su bile nestale su ali me zanima oceli se to crvenilo smiriti?
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
is_none is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 22:21   #30
Quote:
is_none kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima proslo je nekoliko jeseci od uklanjanja tetovaze i sada izgleda ovak http://yfrog.com/86031010155712j hoce li se to povuci one rupise sto su bile nestale su ali me zanima oceli se to crvenilo smiriti?
anyone
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
is_none is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 09:21   #31
Quote:
is_none kaže: Pogledaj post
ali me zanima oceli se to crvenilo smiriti?
Hoce. I opet, treba vremena.. puno vremena.
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 19:13   #32
maži bepathem kremom da ti se to smiri,koža ti je sva izritirana
__________________
"To the times its art,to the art its freedom"

la*la*la**
Do iT
offee is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 18:38   #33
hvala vam svima a mazem bepantenom i contratubexom
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
is_none is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 18:40   #34
No, sad ja imam jedno pitanje . Koliko dugo se isplati mazat kremama protiv oziljaka?
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 15:58   #35
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
No, sad ja imam jedno pitanje . Koliko dugo se isplati mazat kremama protiv oziljaka?
e to ne bi znao jer mazem kremama otkad su mi otpale kraste i kako si mi ti rekla dakle jedno mjesec dva,cuo sam da dugo treba sto se krema tice i biti bas bas uporan mazati 3-4 puta na dan i po mogucnosti masirati oziljak lagano men se dosta povuklo kako je bilo
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
is_none is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 16:24   #36
Meni je cetiri mjeseca od operacije i ovisno o obavezama tokom dana mazem rez cetiri do sest puta. Sad me zanima bas koliko dugo da nastavim s tim rezimom? Mozda ce jos netko bacit oko na topic .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 00:11   #37
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Meni je cetiri mjeseca od operacije i ovisno o obavezama tokom dana mazem rez cetiri do sest puta. Sad me zanima bas koliko dugo da nastavim s tim rezimom? Mozda ce jos netko bacit oko na topic .
jel ti jos crven? Meni je pocelo bjeliti
a cisto sumnjam vidis da nam topic bjezi na drugu stranu
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
is_none is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 01:59   #38
Crven, ali bljedji nego nakon operacije. Ali ja ti imam okomiti rez na trbuhu, 21 sav dugacak i jos tri "rupe" od drenova.

Imam i cetiri reza + dren od laparaskopske operacije isto prije cetiri mjeseca (skoro pet) i oni su stvarno prilicno bljedi.
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 00:28   #39
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Crven, ali bljedji nego nakon operacije. Ali ja ti imam okomiti rez na trbuhu, 21 sav dugacak i jos tri "rupe" od drenova.

Imam i cetiri reza + dren od laparaskopske operacije isto prije cetiri mjeseca (skoro pet) i oni su stvarno prilicno bljedi.
e pazi ja se tuiram danas i kad slucajno pogledam na ruku kad ono sve se izravno ok nije bas sve ali vecina jeste i tak sam happy zahvaljuci tebi honey a s cime ti mazes?
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
is_none is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 01:23   #40
Hihi, nema na cemu.. drago mi je da je bolje

Trenutacno kremom Contrakel, druga tuba. Prvo sam imala nesto od Avena, onda Contratubex, ali me od njega uzasno svrbio oziljak.. pa su mi u apoteci preporucili ovu koju imam sad.
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:53.