Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2007., 23:00   #61
pa onda je najbolje uzimati neke multivitamine gdje ima i vitamina c i vitamina E i svega ostaloga i to sve u preporučenim dnevnim dozama.
macon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 23:41   #62
Najbolja je raznovrsna prehrana, i to nista nemoze zamijeniti. Ni whey, ni multivitamini, ni minerali, nista.

Dakle prije nego pocnete razmisljati o dodacima prehrani, razmislite o samoj prehrani. Da li jedete povrce? Voce? Meso? Jaja? Ribu?
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 07:43   #63
Quote:
tvuk kaže: Pogledaj post
Najbolja je raznovrsna prehrana, i to nista nemoze zamijeniti. Ni whey, ni multivitamini, ni minerali, nista.

Dakle prije nego pocnete razmisljati o dodacima prehrani, razmislite o samoj prehrani. Da li jedete povrce? Voce? Meso? Jaja? Ribu?
Ma zakon si!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 07:58   #64
Quote:
tvuk kaže: Pogledaj post
Najbolja je raznovrsna prehrana, i to nista nemoze zamijeniti. Ni whey, ni multivitamini, ni minerali, nista.

Dakle prije nego pocnete razmisljati o dodacima prehrani, razmislite o samoj prehrani. Da li jedete povrce? Voce? Meso? Jaja? Ribu?
Znam da je pitanje retoričko, ali da vidimo...
Povrće? Jedem dvije različite salate u menzi za ručak skoro svaki dan. Ostalo kao prilog ponekad. Voće? Svako jutro pojedem 2 naranče ili 2 jabuke ili 2 banane. Ponekad još koju jabuku. Meso? Skoro svaki dan za ručak, a ponekad i za večeru. Jaja? Ne jedem, ne zato što ne volim već zato što se hranim u menzi. Ribu? Ponekad petkom, iako se pitam da li mi to više škodi nego koristi zbog zločestih dioksina.

A što je s mliječnim proizvodima?

I da, vitamin C pijem ponekad kad se sjetim, 250 mg na dan, prepolovim onu veliku. Ima nekih dobrih multivitamina?
__________________
Nabijam broj postova.
Cotton Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 08:58   #65
Quote:
brainiac kaže: Pogledaj post
Tinchi,ti jednostavno ne kužiš,ne?

Tinchi,ako ti nije teško,jel imaš nekakav određeni jelovnik kojeg se držiš? Ako imaš,možeš li ga ovdje napisati?
Da, malo sam ti glupa, al šta ćeš rolajz

D: musle s light mlijekom i (ili) voće
R: Meso/riba s povrćem
Popodne: svježi sir s povrćem

Nema šanse da uzimam neke dodatke (osim eventualno L-karnitina) kad volim jesti, čak i zdravu hranu.
Ne mislim da je whey (ili bilo što drugo) štetan, ali smatram da je meni osobno nepotreban, kao i svakome tko samo želi izgubiti nekoliko kg i učvrstiti se.
Osim toga, nije mi cilj ići na kojekakva natjecanja, hoću se samo malo popraviti i riješiti neke zdravstvene probleme.

Onaj tko se bavi buildingom neka uzima što mu je nužno.
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 09:04   #66
Quote:
Cotton Candy kaže: Pogledaj post
Ribu? Ponekad petkom, iako se pitam da li mi to više škodi nego koristi zbog zločestih dioksina.

I da, vitamin C pijem ponekad kad se sjetim, 250 mg na dan, prepolovim onu veliku. Ima nekih dobrih multivitamina?
Mislim da nemas razloga brinuti se i bojati za dioksine u ribe, pa svaki dan jedes meso koje na farmama sopaju sa kostanim brasnom, antibiticima i sl.
A tabletu od 250 mg nema potrebe prepolavljati, ja pijem od 500 mg, mislim da su jos to uvijek premale doze da bi stetile organizmu...nitko ovdje nije spomenuo kalcij i magnezij koji je isto jako bitan, meni je jako pomogao kad sam krenula u teretanu zbog feelinga umora u misicima kad bi isla vise od 3 put u teretanu
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 09:07   #67
Quote:
Tinchi kaže: Pogledaj post
Da, malo sam ti glupa, al šta ćeš rolajz

D: musle s light mlijekom i (ili) voće
R: Meso/riba s povrćem
Popodne: svježi sir s povrćem

Nema šanse da uzimam neke dodatke (osim eventualno L-karnitina) kad volim jesti, čak i zdravu hranu.
Ne mislim da je whey (ili bilo što drugo) štetan, ali smatram da je meni osobno nepotreban, kao i svakome tko samo želi izgubiti nekoliko kg i učvrstiti se.
Osim toga, nije mi cilj ići na kojekakva natjecanja, hoću se samo malo popraviti i riješiti neke zdravstvene probleme.

Onaj tko se bavi buildingom neka uzima što mu je nužno.
sorry,al mislim da si malo promasila, ljudi su ti samo dali savjete,u principu ak ti tak jedes svaki dan to je ok,ja nekad ne stignem kuhati ili mi se jednostavno ne da pa si smuckam shake kao zamjenski obrok, bolje mi je to nego narauciti neki fast food smece od hrane, to je u biti za one koji rade pa si nemaju vremena kuhati svaki dan ili su malo lijeni, kao ja
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 09:27   #68
250mg C vitamina je relativno mala doza. Slobodno uzmi i drugu polovicu tablete tokom dana.

1000mg je,ajmo reć,jedna fina doza. 4x na dan po 250mg (zajedno sa vitaminom E,znaći oko 400IU / 4 ) .

Tinchi,tebi se to niš ne da,ne? Aj ti ostani na ovoj prehrani na kojoj si bila i mirna Bosna
brainiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 09:29   #69
Quote:
sanja_volim orhideje kaže: Pogledaj post
sorry,al mislim da si malo promasila, ljudi su ti samo dali savjete,u principu ak ti tak jedes svaki dan to je ok,ja nekad ne stignem kuhati ili mi se jednostavno ne da pa si smuckam shake kao zamjenski obrok, bolje mi je to nego narauciti neki fast food smece od hrane, to je u biti za one koji rade pa si nemaju vremena kuhati svaki dan ili su malo lijeni, kao ja
Pa uglavnom jedem tako
Ne baš svaki dan ali 80% vremena definitivno da.
Ak ne stignem kuhat kupim tunjevinu or something.
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 01:41   #70
I? Sta onda da uzmem nakon jedosatnog treninga navecer, a da se moze kupit u...recimo...konzumu
Jabuku? Dvi? Kilo? ...i da ne moran kuhat
Taisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 09:33   #71
Jabuka baš i ne,dvije banane recimo.
Al ti opet fale proteini. Kada dodjes doma,skuhaj par jaja i to je to.
brainiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 10:13   #72
Da, ja pojedem bananu npr. Nekad naranče.
Ili malu čokoladu
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 12:45   #73
Vidim da cure ne žele suplemente a neki konstantno guraju taj whey ko da imaju proviziju na svaku prodanu kantu. I u vezi one zamjene za obrok. Ako možeš jesti jedi. To je zamjena samo u slučaju da nisi u mogućnosti jesti a tvojim mišićima je potreban izvor energije. Nije potrebno rekreativcima kojima je glavni cilj osjećati se bolje i izgubiti koju kilu.
ja_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 16:00   #74
Quote:
brainiac kaže: Pogledaj post
Kada dodjes doma,skuhaj par jaja i to je to.
Ne volin skuhana jaja
Jel postoji kakva proteinska čokoladica
Taisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 21:26   #75
Quote:
Taisa kaže: Pogledaj post
Ne volin skuhana jaja
Jel postoji kakva proteinska čokoladica
Koliko ja znam ima.
Imaju mnoge teretane, pitaj.
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 12:33   #76
Quote:
Taisa kaže: Pogledaj post
Ne volin skuhana jaja
Jel postoji kakva proteinska čokoladica
ima, ima. vidjela ja u king krosu u ljekarni. nemaš je šta vidjet, a košta 24 kn!!
matinee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 12:49   #77
Quote:
matinee kaže: Pogledaj post
ima, ima. vidjela ja u king krosu u ljekarni. nemaš je šta vidjet, a košta 24 kn!!
Mislim da ima u DM-u za kupit daleko jeftinijih. Doduse neznam koji je sastav i kvaliteta...
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 17:09   #78
Quote:
tvuk kaže: Pogledaj post
Mislim da ima u DM-u za kupit daleko jeftinijih. Doduse neznam koji je sastav i kvaliteta...
e da, ja sam ih bas danas gledala, jako su jeftine, oko 5 kn, al zanima me kvaliteta? imaju i energetske plocice i plocice sa sirutkom!?
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 23:43   #79
Čokoladice u DM-u nisu kvalitetne.
brainiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 01:31   #80
brainiac - ubojica svih nasih iluzija
Taisa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:36.