Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2014., 12:47   #2121
Danas isli predati dopunu papira. Kaze covjek da se ponistavaju do sad skupljeni bodovi, odnosno da se mjeseci provedeni cekajuci vise ne gledaju, nego samo ono sto pise na stranici.
__________________
...sreća je u malim stvarima...
BB- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 12:39   #2122
Evo samo da se javim,a nemam ništa pametno ni prigodno za reći.Želim samo svima vama koji ste još na "čekanju" pružiti podršku i dati do znanja da vas nisu zaboravili oni koji su pri kraju rješavanja svog stambenog zbrinjavanja.Svima vam želim sriću i puno,puno živaca
107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2014., 21:00   #2123
kakve tocno papire moramo predati .....svi govore drugacije ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
deizi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2014., 21:04   #2124
odi u ured ili nazovi pa neka ti kažu. koliko sam skužila ovisi od slučaja do slučaja.
__________________
...sreća je u malim stvarima...
BB- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2014., 21:36   #2125
jos da se tete jave na telefon ....u uredu bilo bi dobro..
deizi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2014., 16:38   #2126
Ma da sad opet djeca poginulih će biti na prvim mjestima ... ispada ko nam kriv što nam roditelji nisu poginuli u ratu ili ostali invalidi ... Katastrofa!

Ljuta sam ko pas!
3 stavke za nas "normalne" ljude milijun za njih! PI*ČKA IM MATERINA!
__________________
Ne provodite život s osobom s kojom možete živjeti, već s onom bez koje ne možete <3 Marijo <3 Iva <3
//Mare// is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2014., 16:59   #2127
Quote:
//Mare// kaže: Pogledaj post
Ma da sad opet djeca poginulih će biti na prvim mjestima ... ispada ko nam kriv što nam roditelji nisu poginuli u ratu ili ostali invalidi ... Katastrofa!

Ljuta sam ko pas!
3 stavke za nas "normalne" ljude milijun za njih! PI*ČKA IM MATERINA!
Nadam se da ovo naglašeno nije upućeno dici poginulih branitelja Volila bih viditi nabrojeno tih milijun stavki za njih,a što šteti nama "normalnima".I opet,nadam se da je ovo prethodno napisano u afektu,samo upućeno skroz na krivu adresu
107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2014., 18:21   #2128
Samo da izvjestim štovane forumaše u kakvo sam "kolo sreće" ja uletio!
Prije tjedan dana krenuo prikupit papire za dopunu zahtjeva i u poreznoj upravi mi kažu " nažalost za vas nemožemo izdat potvrdu o dohotku iz 2013 godine jer nas blokira program ".

Uglavnom prošle godine sam imao neku promjenu na poreznoj kartici pa sam dužan podnijet poreznu prijavu (što sam ja i napravio), ali porezna uprava moju prijavu nemože unijet u sustav jer čekaju novi program (zovem svaki dan i nemaju pojma kad će stići), a dok se prijava ne unese sustav blokira izdavanje potvrde za mene!

Uglavnom ako se to ne raspetlja i ne dobijem potvrdu na vrijeme bojim se da će me brisati s liste

Pet godina vodio borbu s Općinom i rješavanjem njihovih "nereda", da bi napokon to uspio riješit i kupit gradilište s "čistim" papirima, sad od 01.06.2009.te iščekujem nove liste, da nakraju od svega toga možda nebude ništa jer porezna nije dobila novi program

Nebudem psovao nikoga, ali šta reć
brzi66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2014., 20:51   #2129
Quote:
107 kaže: Pogledaj post
Nadam se da ovo naglašeno nije upućeno dici poginulih branitelja Volila bih viditi nabrojeno tih milijun stavki za njih,a što šteti nama "normalnima".I opet,nadam se da je ovo prethodno napisano u afektu,samo upućeno skroz na krivu adresu
Nemam ništa protiv djece branitelja, štoviše i moj je tata branitelj, i svekar, svekrva, šogor je bio s nepunih 18 u ratu isto, dok je susjed djete poginulog branitelja dobio stan, plaćen fakultet i sada će dobiti i materijal za kuću. Normalno ima svuda iznimaka, i nemam ništa protiv nikoga, ali kad sam danas čula da on koji je 2 godine na listi dobija materijal, a sve su mu dali jednostavno sam pukla!
I kod mene on nije jedan slučaj takav, ima ih još petero koje ja znam.Kako on ima pravo i na materijal a ima stan isto tako dobiven od države. :504

I ne šteti nama "normalnima" ali oni će imati puno više bodova. A mi smo opet u škripcu.
__________________
Ne provodite život s osobom s kojom možete živjeti, već s onom bez koje ne možete <3 Marijo <3 Iva <3
//Mare// is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2014., 22:49   #2130
Quote:
brzi66 kaže: Pogledaj post
Samo da izvjestim štovane forumaše u kakvo sam "kolo sreće" ja uletio!
Prije tjedan dana krenuo prikupit papire za dopunu zahtjeva i u poreznoj upravi mi kažu " nažalost za vas nemožemo izdat potvrdu o dohotku iz 2013 godine jer nas blokira program ".

Uglavnom prošle godine sam imao neku promjenu na poreznoj kartici pa sam dužan podnijet poreznu prijavu (što sam ja i napravio), ali porezna uprava moju prijavu nemože unijet u sustav jer čekaju novi program (zovem svaki dan i nemaju pojma kad će stići), a dok se prijava ne unese sustav blokira izdavanje potvrde za mene!

Uglavnom ako se to ne raspetlja i ne dobijem potvrdu na vrijeme bojim se da će me brisati s liste

Pet godina vodio borbu s Općinom i rješavanjem njihovih "nereda", da bi napokon to uspio riješit i kupit gradilište s "čistim" papirima, sad od 01.06.2009.te iščekujem nove liste, da nakraju od svega toga možda nebude ništa jer porezna nije dobila novi program

Nebudem psovao nikoga, ali šta reć
isti problem imam i ja,nemogu dobiti potvrdu iz porezne,ali su mi tete u uredu rekle da cemo morati tamo(u uredu)pisati neki zapisnik u vezi te potvrde,jer nismo mi krivi sto nam porezna neda tu potvrdu,mislim da nas zbog toga nebi skinuli sa liste
nlb is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2014., 01:05   #2131
Poticaj za mlade obitelji

Meni su rekle da predam šta imam, a za potvrdu ćemo vidjet šta će bit ako nebude na vrijeme.


Sent using Tapatalk
brzi66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2014., 09:58   #2132
Quote:
brzi66 kaže: Pogledaj post
Samo da izvjestim štovane forumaše u kakvo sam "kolo sreće" ja uletio!
Prije tjedan dana krenuo prikupit papire za dopunu zahtjeva i u poreznoj upravi mi kažu " nažalost za vas nemožemo izdat potvrdu o dohotku iz 2013 godine jer nas blokira program ".

Uglavnom prošle godine sam imao neku promjenu na poreznoj kartici pa sam dužan podnijet poreznu prijavu (što sam ja i napravio), ali porezna uprava moju prijavu nemože unijet u sustav jer čekaju novi program (zovem svaki dan i nemaju pojma kad će stići), a dok se prijava ne unese sustav blokira izdavanje potvrde za mene!

Uglavnom ako se to ne raspetlja i ne dobijem potvrdu na vrijeme bojim se da će me brisati s liste

Pet godina vodio borbu s Općinom i rješavanjem njihovih "nereda", da bi napokon to uspio riješit i kupit gradilište s "čistim" papirima, sad od 01.06.2009.te iščekujem nove liste, da nakraju od svega toga možda nebude ništa jer porezna nije dobila novi program

Nebudem psovao nikoga, ali šta reć
Brzi,ne izlazi iz porezne dok ti ne daju crno na bilo neki oblik potvrde da su oni u nemogućnosti izdati poreznu potvrdu zbog blokiranog sustava.Pozovi se na ministarstvo i da oni žele dokaz da će se ta potvrda naknadno dostaviti.
107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2014., 12:57   #2133
Mare shvaćam te potpuno, ima ljudi koji grebu za koru kruha i žive u neimaštini i stvarno svi mi koji čekamo da smo mogli napravili bi si sami kuće ili kupili stanove...Ali nemamo mogućnosti...A nepravde je kod ovog stamb. zbrinjavaja bilo od početka i tek će sada biti po ovim novim kriterijima koji su vrlo diskriminirajući i upitni, pogotovo prema ljudima koji godinama čekaju. Samo ću reći da svi koji su do sad dobili materijal mogu biti presretni, jer su uhvatili zadnji vlak...Nama ostaje samo da pokušamo sačuvati zdrav razum i živce što je užasno teško, ali ipak trebamo živjeti za našu djecu.....
dunja-2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2014., 18:57   #2134
Quote:
//Mare// kaže: Pogledaj post
Ma da sad opet djeca poginulih će biti na prvim mjestima ... ispada ko nam kriv što nam roditelji nisu poginuli u ratu ili ostali invalidi ... Katastrofa!

Ljuta sam ko pas!
3 stavke za nas "normalne" ljude milijun za njih! PI*ČKA IM MATERINA!
Katastrofa da ljudi s ovakvim mišljenjem uopće postoje
ilok4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2014., 22:41   #2135
Što se tiče potvrde iz porezne gospodin glasnogovornik meni i dalje tuli da samo predajte. Poslala sam mu 2-3 mail u kojima mu pišem da se potvrda može dobiti tek nakon 3 mjeseca, da nema šanse da se preda na vrijeme, njegov odgovor i dalje bude, samo vi predajte ne brinite


ilok4 ovo se ne odnosi na branitelje, djecu branitelja nego na naše zakone.

Sve mi je jasno, treba trpiti i nedati da te se izbaci iz takta ali jednostavno sam pukla.
__________________
Ne provodite život s osobom s kojom možete živjeti, već s onom bez koje ne možete <3 Marijo <3 Iva <3
//Mare// is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2014., 21:09   #2136
Opet će to bit mito i korupcija...men su rekli da stari bodovi vrede a ovu su dodatni bodovi ili nadopuna...ali sve u svemu,,,mene uvjeravaju da dvije godine nije nitko ništa dobio.Dvoje ljudi kod mene u općini dobili materijal prošle godine u 7 mjesecu i desetak ljudi sve papire i čekaju materijal...a na listi neki ispred mene neki iza??Konkretno moj susjed je prvi na listi otkako je prebačeno na općine i nije ništa dobio kao ni ja.Koja smo mi šugava država,nema ovdje nikad napretka,,,samo kumići rođaci,prijatelji...a mi ostali smo samo stoka sitnog zuba kojoj mažu oči!!
vjeko SB is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 11:36   #2137
Ma muljaju da nitko nije dobio, i meni su to rekli, kod nas je isto nekoliko obitelji dobilo materijal, i papire.A što se tiče starih bodova, to očito ni oni ne znaju jel ostaju ili se brišu!
__________________
Ne provodite život s osobom s kojom možete živjeti, već s onom bez koje ne možete <3 Marijo <3 Iva <3
//Mare// is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2014., 14:17   #2138
NAŠA TEMA U SABORU! Možda bude što pametno pa poslušajte
107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2014., 15:03   #2139
Quote:
107 kaže: Pogledaj post
NAŠA TEMA U SABORU! Možda bude što pametno pa poslušajte
jesu rekli što pametno?
__________________
...sreća je u malim stvarima...
BB- is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2014., 17:39   #2140
Quote:
BB- kaže: Pogledaj post
jesu rekli što pametno?
Do sada ništa,a ukućanima je to toliko zanimljivo da su mi za danas ukinuli taj program.Moram pripustiti drugima da izvještavaju sa današnje sjednice sabora,sorry
107 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:14.