Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2008., 23:29   #221
Quote:
Good evil kaže: Pogledaj post
Nema jesenskog roka uopce!
Samo izadji na prvi rok, ako si isla u gimanziju, imas dobre ocjene, nesto predznanja.. u najgorem slucaju ces upast na vanredno..
Sad sam tek skuzila da jesenskog uopce nema Isla sam ja u gimnaziju, opću, prolazila s 4 i 5, al to je bilo prije 10 godina, a ja odtad nisam se baš previše družila s literaturom i temema iz gimnazijskih dana . Doduše, u međuvremenu sam završila predškolski odgoj, a iz svih predmeta koji se traže na prijemnom sam imala 5. Možda je neš ostalo još u memoriji ? Ko zna jel moguće u tjedan dana se kolko tolko spremit za prijemni
BlueStar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 10:01   #222
gle! najviše je pitanja iz hrvatskog, to probaj nekako naučiti! logičko zaključivanje bi mogla iz glave sigurno. a ovo dvoje možeš prijeći malo ili uopće ne! prijemni za pravo i za socijalni rad nisu tako strašni. zbilja. samo ti probaj ići. a u obzir ti dolazi i prepisivanje od susjede ako imaš dobar vid i ako ona zna.. u svakom slučaju, mislim da bi mogla nekako nagrebsti da upadneš vanredno! sretno ti :klap:
__________________
čin čččin čučuučin inčin
gejzirica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 13:15   #223
Thnx gejzirica !Izgleda da će tak i bit, pripremat se koliko stignem, pa šta bude
BlueStar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 14:26   #224
to da logicko zakljucivanje nije tesko ti ne stoji, ja ne znam nikoga ko je reko da je to skuzio, pa onak iz glave rjesavo...
eto, ti prva!
naiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 16:18   #225
ja kada sam išla na prijemni je bila logika i to mi nije baš bilo naj. ali, vidjela sam negdje primjere logičkog zaključivanja i uopće mi se ne čini teško. a ne znam tako mi se čini
__________________
čin čččin čučuučin inčin
gejzirica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 10:08   #226
I ja sam na netu našla neke primjere pitanja, i log. zaključivanje mi se čini najlakše..
BlueStar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 20:30   #227
Quote:
BlueStar kaže: Pogledaj post
I ja sam na netu našla neke primjere pitanja, i log. zaključivanje mi se čini najlakše..
logičko zaključivanje je presmiješno
prijemni se ne čini težak barem ne gimnazijalcima hihihiih
ma upast chemo svi nadajmo se nije tako teško
ja u čet idem predat prijavu
pa se vidimo na prijemnom
sretno svima
p.s. je se najviše njih prijavljuje iz gimnazije ili??
kisiii
Amy:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 14:10   #228
evo ja sam se sad upisala u petak
i to u zadnji tren jer nisam ni znala da su dva dana poslije odmah.

di ste budući kolege?
[/SIZE]
LOLA_disorder is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 19:09   #229
awww socijalni rad
jedva chekam da pochne
<3
Amy:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2008., 13:46   #230
Talking

kad nam počne fax? 29.9. il 1.10.?

jedva čekam...
ako ko hoće na upoznavanje prije faxa nek mi se javi tu
.narnia. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2008., 20:32   #231
Molim vas ekipu iz struke što više odgovora:
KOLIKA JE PLAĆA SOCIJALNOG RADNIKA???
Ovaj info mi je izuzetno bitan, puno bi mi pomogli, posebno kakva je situacija u ustanovama soc.skrbi?

Znam za muke u struci, i sama sam u tome, trebam usporedbu.

Hvala, hvala!
__________________
ziDić zauvijek
Jež, si živ?
Wanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2008., 12:20   #232
Quote:
.narnia. kaže: Pogledaj post
kad nam počne fax? 29.9. il 1.10.?

jedva čekam...
ako ko hoće na upoznavanje prije faxa nek mi se javi tu
29. 9. ne brini se za upoznavanje.. bitno je da IDEŠ na faks tih prvih par tjedana, i ako si imaalo komunikativna upoznat ćeš masu ljudi a ako ne bude išlo ili bi se baš družila sa malo starijim studentima, javi se meni ali ići će ti
__________________
čin čččin čučuučin inčin
gejzirica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2008., 16:28   #233
moja mama je to završila...i veli da je prestresan posao i da nikome ne želi da to završi...tak nekak...
ali ko voli nek izvoli
~SuNshiNe~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2008., 23:44   #234
Quote:
Wanja kaže: Pogledaj post
Molim vas ekipu iz struke što više odgovora:
KOLIKA JE PLAĆA SOCIJALNOG RADNIKA???
Ovaj info mi je izuzetno bitan, puno bi mi pomogli, posebno kakva je situacija u ustanovama soc.skrbi?

Znam za muke u struci, i sama sam u tome, trebam usporedbu.

Hvala, hvala!
5.500 kn za početnika
KAMA SUTRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 19:57   #235
Quote:
~SuNshiNe~ kaže: Pogledaj post
moja mama je to završila...i veli da je prestresan posao i da nikome ne želi da to završi...tak nekak...
ali ko voli nek izvoli
i mom postaru peri je stresno kad psi za njim laju, trce, zele ga izgrist i slicno.

Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 10:54   #236
Quote:
gejzirica kaže: Pogledaj post
29. 9. ne brini se za upoznavanje.. bitno je da IDEŠ na faks tih prvih par tjedana, i ako si imaalo komunikativna upoznat ćeš masu ljudi a ako ne bude išlo ili bi se baš družila sa malo starijim studentima, javi se meni ali ići će ti


hehe ma ne brinem
jedv čekam da počne..
koja si ti godina?
.narnia. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 10:56   #237
Quote:
~SuNshiNe~ kaže: Pogledaj post
moja mama je to završila...i veli da je prestresan posao i da nikome ne želi da to završi...tak nekak...
ali ko voli nek izvoli
i moja mama i teta su to završile pa im nije takooo stresno i strašno nego uživaju..
ovisi sve o osobi i o tom na kojem području radiš
tak da..
.narnia. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 14:19   #238
Quote:
.narnia. kaže: Pogledaj post
i moja mama i teta su to završile pa im nije takooo stresno i strašno nego uživaju..
ovisi sve o osobi i o tom na kojem području radiš
tak da..
moja mama radi na psihijatriji
~SuNshiNe~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 12:33   #239
i ja sam upisala socijalni rad, i jedva čekam da počne...ja sam inače iz splita...i nadam se da faks neće bit baš previše težak...
jel netko možda zna, jel ima profesora na koje bi trebalo posebno paziti, to se tiče padanja i to?
_*matea*_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 20:07   #240
Quote:
_*matea*_ kaže: Pogledaj post
i ja sam upisala socijalni rad, i jedva čekam da počne...ja sam inače iz splita...i nadam se da faks neće bit baš previše težak...
jel netko možda zna, jel ima profesora na koje bi trebalo posebno paziti, to se tiče padanja i to?
Prva godina je poprilično zahtjevna
U I. semestru ozbiljno shvatiti kolegije Uvod u opcu teoriju prava i drzave (moja preporuka - idite k prof. Miličiću a ne Šimonovicu bez obzira sta ljudi pricali) , Ekonomiju (koja i nije tako teska ako se izlazi odma na prve rokove) , Sociologiju kolokvirat po mogucnosti!

u II. semestru obavezno kolokvirat Teorijske Osnove Soc. Rada, statistiku jer su to kolegiji koji gotovo najvise kače ljude uz opcu teoriju prava i drzave, budu prenošeni u 2.god i sl.
Ostalo je manje vise
Socijalna politika nekima stvara/la probleme, al ne vidim u cem je problem buduci da se stvarno ponavljaju pitanja sa DSSRa i nema ih 210 ko TOSR

tolko od mene
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:07.