Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2005., 22:34   #21
Quote:
Spot Perdita kaže:
Toliko ti smeta da sam napisala---------> : smajlickojipovraca : s obzirom na interview s Raznjatovickom? I sada si mi navodno spustio? Vise si rekao o sebi nego o bilo kome drugome.

A u Hrvatskoj neka i dalje razvijaju svoju demokratsku svijest, mozda je na istoj razini kao tvoja?

Ne smeta mi to i ti to znaš.
Ne pravi se blesava.

Smeta mi što si napisala da su:
"u muslimanskim zemljama nepismeni za ispriku"
što odražava tvoj stupanj demokracije koji je jako jako nizak i otkriva tvoj stupanj nacizma, a koji je jako jako visok.
tribal_force is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2005., 22:35   #22
Argumentiraj po cemu sam ja nacista.

-------------------------

nema potrebe ...



covjek je musliman ...

a nacista je svako ko spomene nepismenost u muslimanskim zemljama ...



trivijalno ...



dobri_bosnjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2005., 22:41   #23
Quote:
tribal_force kaže:
Ne smeta mi to i ti to znaš.
Ne pravi se blesava.

Smeta mi što si napisala da su:
"u muslimanskim zemljama nepismeni za ispriku"
što odražava tvoj stupanj demokracije koji je jako jako nizak i otkriva tvoj stupanj nacizma, a koji je jako jako visok.
Cini se meni da se ti pravis blesav. "Doslovce nepismenost i neinformiranost". Postotak nepismenih u muslimanskim zemljama je relativno visok. A dio problema je u tome sto se takve stvari kriju iz nekog "ponosa", samo sto je to druga tema.
__________________
"The richer you are, the richer your family is, and the richer your country is, the more likely it is that you will find life so good that you will choose to blow your brains apart."
Spot Perdita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2005., 22:42   #24
Quote:
LjutiBronxBomber kaže:
Tko spominje prijetnju, imbecilu jedan?

To je uvreda citavom hrvatskom narodu, pogotovo ljudima koji su izgubili SVE u Domovinskom ratu.

Kuzis li ti to, mangupe? ***** ti moj kuzis, provokatoru jedan bezidejni i blijedi.
Pa hrvatski narod očito jebački drži do sebe ako si dopušta da ga jedna Ceca može uvrijediti. Jesi li ti svjestan koliko si glup? Jel imate u Bronxu neku vagu na koju staneš i vaga ti napiše: Isuse, kako si ti glup...
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2005., 22:43   #25
Quote:
walter kaže:
Pa hrvatski narod očito jebački drži do sebe ako si dopušta da ga jedna Ceca može uvrijediti. Jesi li ti svjestan koliko si glup? Jel imate u Bronxu neku vagu na koju staneš i vaga ti napiše: Isuse, kako si ti glup...
Ukoliko se sjecam na drugoj temi si pitao koje su zemlje uz NDH uvele rasne zakone
__________________
"The richer you are, the richer your family is, and the richer your country is, the more likely it is that you will find life so good that you will choose to blow your brains apart."
Spot Perdita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2005., 22:44   #26
Quote:
walter kaže:
Pa hrvatski narod očito jebački drži do sebe ako si dopušta da ga jedna Ceca može uvrijediti. Jesi li ti svjestan koliko si glup? Jel imate u Bronxu neku vagu na koju staneš i vaga ti napiše: Isuse, kako si ti glup...
Idi citaj Feral, bosancino.... i lovi ustaske zastave po Splitu.

I'm done with you.

LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2005., 22:45   #27
Quote:
Spot Perdita kaže:
Nisam se ni sa kim svadala, nego nekima izgleda smeta moj komentar glede interviewa sa Arkanovom udovicom.


Perdita draga:

pazi ovo....

I ti lazi sebe i druge, a ne mene!
odi bre leči se....
Tko spominje prijetnju, imbecilu jedan?
Kuzis li ti to, mangupe? ***** ti moj kuzis, provokatoru jedan bezidejni i blijedi.

E pa moje je demokratsko pravo da ja tebi sad kažem da si ti:

Nacistička droljetina...........sa velikim N ljubavi.
Ne pravi se blesava.
covjek je musliman ...

a nacista je svako ko spomene nepismenost u muslimanskim zemljama ...



Bravo Ceco..... zavadi pa vladaj
__________________
ode ivo prvi
slavka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2005., 22:46   #28
Quote:
Spot Perdita kaže:
Ukoliko se sjecam na drugoj temi si pitao koje su zemlje uz NDH uvele rasne zakone
Ne zamaraj se bijednim provokatorom. A pogotovo ne onim pederom Tribal force, nacistkinjo.

LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2005., 22:46   #29
Quote:
Spot Perdita kaže:
Cini se meni da se ti pravis blesav. "Doslovce nepismenost i neinformiranost". Postotak nepismenih u muslimanskim zemljama je relativno visok. A dio problema je u tome sto se takve stvari kriju iz nekog "ponosa", samo sto je to druga tema.

Kad netko kaže za nekog drugog da je nepismen za ispriku, to se može protumačiti samo kao podcjenjivanje, u ovom slučaju cijele etničke(vjerske) grupe, moralnih osobina te grupe.

To nema veze s sposobnošću za čitanje i pisanje. I nemoj se izvlačiti.
Drugi put promisli dvaput prije nego nešto napišeš na forumu.
tribal_force is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2005., 22:47   #30
Quote:
slavka kaže:
Perdita draga:

pazi ovo....

I ti lazi sebe i druge, a ne mene!
odi bre leči se....
Tko spominje prijetnju, imbecilu jedan?
Kuzis li ti to, mangupe? ***** ti moj kuzis, provokatoru jedan bezidejni i blijedi.

E pa moje je demokratsko pravo da ja tebi sad kažem da si ti:

Nacistička droljetina...........sa velikim N ljubavi.
Ne pravi se blesava.
covjek je musliman ...

a nacista je svako ko spomene nepismenost u muslimanskim zemljama ...



Bravo Ceco..... zavadi pa vladaj
Ti jos nisi skuzio da Walter nije nikakav Hrvat.

Prema tome, nema nikakve medjusobne hrvatske svadje, kuzis?

Good.

LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2005., 22:50   #31
Quote:
tribal_force kaže:
Kad netko kaže za nekog drugog da je nepismen za ispriku, to se može protumačiti samo kao podcjenjivanje, u ovom slučaju cijele etničke(vjerske) grupe, moralnih osobina te grupe.

To nema veze s sposobnošću za čitanje i pisanje. I nemoj se izvlačiti.
Drugi put promisli dvaput prije nego nešto napišeš na forumu.
Da ne odugovlacim.....seljak - covjek sa sela, dakle - koji je cijeli zivot obradivao zemlju i nije informiran osim sto cuje nesto o imperiju zla zvana U.S., koji nikada nije ucio citati i pisati jer nikada nije isao u skolu, njemu se toliko ne cudim sto bin Ladena smatra super tipom. A nekome tko slusa Raznjatovicku kao da nista nije ni bilo - a vrlo dobro zna sto i kako, jer ima prilike informirati se preko novina - nema neku ispriku. To je bila moja poanta, nikakvo izvlacenje.
__________________
"The richer you are, the richer your family is, and the richer your country is, the more likely it is that you will find life so good that you will choose to blow your brains apart."
Spot Perdita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2005., 22:51   #32
Quote:
Spot Perdita kaže:
Da ne odugovlacim.....seljak - covjek sa sela, dakle - koji je cijeli zivot obradivao zemlju i nije informiran osim sto cuje nesto o imperiju zla zvana U.S., koji nikada nije ucio citati i pisati jer nikada nije isao u skolu, njemu se toliko ne cudim sto bin Ladena smatra super tipom. A nekome tko slusa Raznjatovicku kao da nista nije ni bilo - a vrlo dobro zna sto i kako, jer ima prilike informirati se preko novina - nema neku ispriku. To je bila moja poanta, nikakvo izvlacenje.
Da, i tako sam ja shvatio ono sto si napisala. Ali sto ces, nekima ocito treba prevoditelja.

LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2005., 22:51   #33
Quote:
Spot Perdita kaže:
Ukoliko se sjecam
1) Koliko se sjećam
2) Ako se dobro sjećam
3) UKOLIKO me pamćenje nije iznevjerilo
4) UKOLIKO me pamćenje služi
5) UKOLIKO se mogu dobro prisjetiti


Kužiš?
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2005., 22:53   #34
Quote:
walter kaže:
1) Koliko se sjećam
2) Ako se dobro sjećam
3) UKOLIKO me pamćenje nije iznevjerilo
4) UKOLIKO me pamćenje služi
5) UKOLIKO se mogu dobro prisjetiti


Kužiš?
Uhh, jesi delija...

LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2005., 22:54   #35
Quote:
Spot Perdita kaže:
Da ne odugovlacim.....seljak - covjek sa sela, dakle - koji je cijeli zivot obradivao zemlju i nije informiran osim sto cuje nesto o imperiju zla zvana U.S., koji nikada nije ucio citati i pisati jer nikada nije isao u skolu, njemu se toliko ne cudim sto bin Ladena smatra super tipom. A nekome tko slusa Raznjatovicku kao da nista nije ni bilo - a vrlo dobro zna sto i kako, jer ima prilike informirati se preko novina - nema neku ispriku. To je bila moja poanta, nikakvo izvlacenje.
E pa ti miješaš lončiće ko' prava.

Prvo:
Ovdje nije riječ o percepciji koju imaju muslimani o Bin Ladenu, ili Srbi o Ceci.

Drugo:
Uspoređuje se po čemu su to Hrvati gluplji narod od, recimo Amerikanaca, ako oni gledaju interview sa Cecom, a Amerikanci nisu glupi ako gledaju recimo interview sa Bin Ladenom.
tribal_force is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2005., 22:57   #36
Quote:
walter kaže:
1) Koliko se sjećam
2) Ako se dobro sjećam
3) UKOLIKO me pamćenje nije iznevjerilo
4) UKOLIKO me pamćenje služi
5) UKOLIKO se mogu dobro prisjetiti


Kužiš?
Jesi li u meduvremenu dobio odgovor na pitanje koje si postavio na doticnoj temi?
__________________
"The richer you are, the richer your family is, and the richer your country is, the more likely it is that you will find life so good that you will choose to blow your brains apart."
Spot Perdita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2005., 22:58   #37
Quote:
tribal_force kaže:
E pa ti miješaš lončiće ko' prava.

Prvo:
Ovdje nije riječ o percepciji koju imaju muslimani o Bin Ladenu.

Drugo:
Uspoređuje se po čemu su to Hrvati gluplji narod od, recimo Amerikanaca, ako oni gledaju interview sa Cecom, a Amerikanci nisu glupi ako gledaju recimo interview sa Bin Ladenom.
Ma, koga ti probas zajebavati ovdje? Ono sto amerikanci vide na TV o Bin Ladenu su njegove snimke -priopcenja, nikakvi fuckin' Larry King Live, hollywood-stil interview s udovicom cetnickog koljaca, koji hvali svoga mrtvog krvnika, te se otvoreno sprda Hrvatima govoreci kako ce doci u Zagreb i odrzat koncert kada se prosiri maksimir da moze stati sto vise ljudi.

Getafuckinlife.

LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2005., 22:58   #38
Quote:
LjutiBronxBomber kaže:
Da, i tako sam ja shvatio ono sto si napisala. Ali sto ces, nekima ocito treba prevoditelja.

Nacistickog?
__________________
"The richer you are, the richer your family is, and the richer your country is, the more likely it is that you will find life so good that you will choose to blow your brains apart."
Spot Perdita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2005., 23:00   #39
Quote:
Spot Perdita kaže:
Nacistickog?
bosanskog.

Jesi vidila kako se "delija" odmah uhvatio tvoje greske?

Delija, nema sta.

LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2005., 23:00   #40
Bandiću jel' čuješ?
UREDI VIŠE TAJ JEBENI STADION!
__________________
ode ivo prvi
slavka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:02.