Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2008., 22:38   #1
Angry brejk igre nakon instalacije???

Ovako, imam problem s dvijema igricama (starije igrice: max payne 1 i midnight nowhere).. naime, nakon njihove uspješne instalacije, započne igra i nakon intra lagano zabrejka i windows šalje:XXXXX.exe stopped working!
ne znam u čemu je problem, zato molim dobre comp manijake da mi pomognu!!!
max payne na frendovom compu sasvim solidno radi, lagano je ima slične perfomanse ko i moj comp...
na xp u mi nije radilo, pa se prebacih na vistu i , eto, vraga, isti problem!!
što je najgore igrice nisu bogzna što zahjevne, a sve druge itekako zahtjevnije mi lijepo rade?

jel problem u driverima, sartup programima ili... BIOSU???
bilokakva pomoć, dobri ljudi

hvala
m28b52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 03:46   #2
čekaj, tebi igra nije radila na XPu i onda si rekao "idem se prebaciti na Vistu, možda na njoj proradi" moram priznati da si zaista optimističan. A zašto ne radi, iz milijun razloga. Obično je problem u kompatibilnosti sa novim OSom jer Max Payne je izašao u vrijeme 98ice. Pogledaj ima li kakav patch za igru koji riješava taj problem.
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"
Ranma 1/2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 15:13   #3
Imao sam isti problem s Max Payneom. Rijesio sam ga tako sto sam odmah prekinuo uvodne animacije. Trivijalno rijesenje, ali meni je radilo, pokusaj i ti.
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 16:56   #4
Što se tiče Max payne-a ,postoji patch 1.05 kojeg moraš stavit,jer ga ne možeš igrat pod Xp-om bez njega.
Patch možes skinut tu -> ftp://ftp.3drealms.com/patches/maxpayne1-05patch.exe

Kaj se ove druge igre tiče,nemam pojma,al brijem da je sličan problem,tak da.. malo proguglaj
Digic72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 17:10   #5
Ja sma dokaz da se moze igrati bez patcha Prosao bez patcha, osim tog rusenja na pocetku nisam imao nikakvih drugih problema
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 20:18   #6
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
Ja sma dokaz da se moze igrati bez patcha Prosao bez patcha, osim tog rusenja na pocetku nisam imao nikakvih drugih problema
Možda si instaliral već patchanu verziju,a možda imaš original
Digic72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 22:13   #7
Quote:
Ranma 1/2 kaže: Pogledaj post
čekaj, tebi igra nije radila na XPu i onda si rekao "idem se prebaciti na Vistu, možda na njoj proradi" moram priznati da si zaista optimističan. A zašto ne radi, iz milijun razloga. Obično je problem u kompatibilnosti sa novim OSom jer Max Payne je izašao u vrijeme 98ice. Pogledaj ima li kakav patch za igru koji riješava taj problem.
ma cijeli XP mi je štekao , svi programi i nije bilo načina osim Viste! a taj način je bio itekako povoljan, sve se riješilo, a ostale su mi samo te 2 igre...
moga optimizma nikada dovoljno, da ga nema ovako daleko mene ne bi bilo
hvala
m28b52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 22:16   #8
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
Imao sam isti problem s Max Payneom. Rijesio sam ga tako sto sam odmah prekinuo uvodne animacije. Trivijalno rijesenje, ali meni je radilo, pokusaj i ti.
sve živo pokušah, i skipanje intra i micanje nekih programa... pa malo radio, pa mogao igrat samo turtorial... i opet ne radi... i patcheve probah, al opet... probat ću opet.... svaka pomoć je dobrodošla...
m28b52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 22:17   #9
ajde još neke ideje...
m28b52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 22:20   #10
A jbg,ovaj patch koji sam ti ja dao je predviđen samo za Xp,tak da ak imaš vistu tam neće radit.
Digic72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 22:23   #11
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
Ja sma dokaz da se moze igrati bez patcha Prosao bez patcha, osim tog rusenja na pocetku nisam imao nikakvih drugih problema


hoćeš reći da je samo najednom prestalo ili si učino nešto čarobno??
m28b52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 22:24   #12
Quote:
Digic72 kaže: Pogledaj post
A jbg,ovaj patch koji sam ti ja dao je predviđen samo za Xp,tak da ak imaš vistu tam neće radit.

da, isprobah i ne ide... ili...
m28b52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 23:02   #13
Ne, ja sam susreo isti error na pocetku, usao u igru, krenula animacija i izbacilo me van. Jednostavno sam prekinuo animaciju sljedeci put odmah na pocetku Nakon toga niti jedan bug.
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 15:54   #14
ma, sve isprobah, i eto, ništa.... ideja ???
__________________
...ako izgleda predobro da bi bilo istinito, onda tako i jest...
m28b52 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:07.