Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2008., 19:10   #1
Igra- otpakiranje

Skinio sam si Euro 2008,ali ima fileova mnogo..probo sam ih pretvorit sve u rar pa extractirat al nece, jer trazi neki k... evo screenshotovi.pa ako netko moze pomoc


Ova prva slika je igra skinuta.. tj u tom formatu su fileovi
Sex-machine is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 19:12   #2
A ova druga je kad sam sve renamo u .rar i onda pokuso extractirat

Sex-machine is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 19:18   #3
moraš rinejmat ali ti to nisi dobro napravio. mislio da ide .r00 .r01 i tako dalje
__________________
Jebem ti Ve-mil
Mr.Muscolo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 19:22   #4
Aha.. Probam pa javim..A jel moram taj rar renejmat ili original fajlove
Sex-machine is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 19:26   #5
Probaj extractat sa 7zip, ja sam sa njim extractal 001, 002 itd. fileove.
Lord Kinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 19:29   #6
Da. u pravu si. sad skinio 7zip i moze otpakirat origial fileove. fala
Sex-machine is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 19:53   #7
kriste koju ti logiku imaš ići renajmati fileove :roll: Inače i WinRAR također može raspakirati multi-volume arhive samo mu to moraš reći.
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"
Ranma 1/2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 19:59   #8
Nece. probo sam otpakirat s 7zip al pise neki fajlovi kao da su broken, sto ne vjerujem
Sex-machine is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 20:03   #9
I meni se događalo da su neki fileovi oštećeni pa sam ih moral opet downloadat. Probaj restartat PC, pa onda extractat. Znam, zvuči glupo, ali meni je jednom ispravilo grešku.
Lord Kinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 20:04   #10
Ajde probaj otvoriti file bilo koji (npr vty-xxxx.xxx) sa WinRAR-om i onda samo to extraktiraš i mountaš. 7zip je malo zeznit i traje 3 puta duže.
Dado_Bm is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 20:09   #11
Quote:
Dado_Bm kaže: Pogledaj post
Ajde probaj otvoriti file bilo koji (npr vty-xxxx.xxx) sa WinRAR-om i onda samo to extraktiraš i mountaš. 7zip je malo zeznit i traje 3 puta duže.
jesam ,sad se radi..valjda ce sad bit ok ...btw znam da je igra smece, al jbg kad sam skinio, zast ne probat
Sex-machine is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 20:17   #12
RADI
Sex-machine is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 20:20   #13
ovako, ako ne extractiraš sve od prvog neće ti ništa vrijediti jer će mu uvijek faliti onaj prethodni. Jedino ako je više CDova u igri onda možeš izvući ove kasnije. Ako ti javi grešku ili da su arhive broken onda ćeš morati ponovno skinuti te fileove. 7zip je odličan i ne bi smio raditi probleme, baš suprotno. znam da su neke starije verzije WinRAR imale probleme sa multi-arhivama ali najnovija bi trebala raditi bez problema.
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"
Ranma 1/2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 20:23   #14
Pošto mu igra sada radi mislim da ni nemoramo više odgovarat na ovaj topic.
A onaj što si napiso o nekoj igri iu 1999 stvarno bi trebo dati malo više podataka jer nemogu se sijetiti ni jedne slične igre iz tog razdoblja.
Dado_Bm is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 20:28   #15
Jok. samo sam otvorio prvi file i extracitro ga i to je to.. on je sve ostale automatski extractiro
Sex-machine is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 20:32   #16
Quote:
Sex-machine kaže: Pogledaj post
Jok. samo sam otvorio prvi file i extracitro ga i to je to.. on je sve ostale automatski extractiro
Ma on je želio reći ako extraktiraš od npr. 5 a ne 1 file da ti neče raditi.Moguče je da neče ali neznam, ja uvijek koristim prvi iz navike.
Dado_Bm is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 20:57   #17
ne da neće raditi nego vjerojatno neće ni htjeti napraviti extract jer mu fali početak tj. prethodnik. A ako ga i napravi kao cjelina ne bi vrijedilo ništa jer bi falili neki fileovi koji su bili u prethodnim arhivama.
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"
Ranma 1/2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 21:02   #18
Ok ajd pomazite sad s proxyem... zajebava me.. instaliro sam onaj hideIP al sam ga obriso i od onda zeza.. msn mi uopce nece upalit, bas zbog proxyja.. a firefox svaki put moram ic na tools,options,advenced,settings pa na proxy.. bude mi uvijek manual namjesteno.. sto je sranje.. pa moram ic stavit direct
Sex-machine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:56.