Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2005., 11:13   #81
ajmo malo buđenjeeeeee..što se događa u Samoboru? kako komentirate sve ove novostiiii? koje novosti? heheeh...trgnimo se malo..ogovarajmo...cinkajmo..hvalimo..kudimo...
bart_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2005., 12:01   #82
Quote:
H3MAT0M kaže:
ako dođeš u scout, nemoj se derat jer ja živim iznad tog birca
Drugi put dolazim s vecom ekipom, pa ak se slucajno tamo zapijemo, nemoj zamjerit.
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2005., 12:22   #83
Quote:
bart_85 kaže:
ajmo malo buđenjeeeeee..što se događa u Samoboru? kako komentirate sve ove novostiiii? koje novosti? heheeh...trgnimo se malo..ogovarajmo...cinkajmo..hvalimo..kudimo...
Čul sam da je nečiji auto gorio u nedjelju ujutro ispred apoteke u perkovčevoj, kod katarine. Vatrogasci su mi prošli kroz ulicu, pa sam pomislio da je opet nekom mačka ne drvetu i ne zna sići.

Quote:
Drugi put dolazim s vecom ekipom, pa ak se slucajno tamo zapijemo, nemoj zamjerit.
Samo uživajte, ja kurca ne čujem kad zaspim
H3MAT0M is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2005., 18:29   #84
o paljevini

vise o autu na linku:
http://www.glasnik-ssn.net/
__________________
Nemam potpisa.
samoborec is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2005., 10:54   #85
PONOVNO PALJEVINA!!
Ovog puta je bio požar u mojoj zgradi, ali na svu sreću na katu iznad i na skroz drugoj strani zgrade. Sve je prošlo OK, jedino ne znam u kakvom je stanju opožareni stan.
Jebiga, kad u zgradi živi puno staraca samaca.
Prije nekih 2 mjeseca ja bila cijela zgrada u dimu jer je neka starica ostavila kuhat nekaj i otišla na plac.

Sva sreća da sranja nema još više, koliko je starih ljudi u zgradi.
H3MAT0M is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2005., 12:32   #86
Neki dan sam konstatirao da u Samoboru nemaš di parkirat .

Sretan sam ak nađem koje mjesto kod Lavice, ak tam nema idem kod kina u onu ulicu di je caritas pa se zguram ili u Gajevu ili na AK.

Na onom kod kina nikad ne stajem, živcira me onaj lik u kućici, nabijem ga, šta ne postave automate...

U Perkovčevoj nikad skoro ne parkiram,svi su preživčani u njoj.

Kud su morali postavit one stupiće, i to čak s logom samobora, dabogda ih ralice popukale (a i oče kak su spretni )

Baš čitam da bi ubuduće parking mogao biti raspoređen na 3 zone...

kod Lavice --> 5 kn/h
sve ulice s naplatom --> 4 kn/h
glavno kod kina --> 3kn/h

Nadam se da će uvest naplatu putem mobitela, ali se đabe nadam
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2005., 22:12   #87
Kao Samoborac, a i član Klik patrole koja je radila na proslavljanju svetog imena Scout diljem Lijepe naše, s ponosom obznanjujem da je Srećko ove godine nadmašio sam sebe i da pivska karta Scouta za Fašnik (ponosni sam vlasnik broja tri, odmah iza gazde i Ribafisha) sadrži čak 120 piva.
__________________
zarđo mi link tute
dmj is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2005., 00:57   #88
ja nagovaram mihu da prodamo sve i kupimo kućicu u blizini sco... samobora. isuse, kako je tamo dobro. mozes ic svaki dan cijeli mjesec i svaki put ubost 4 nove!!!!!!!!!!

srecko, iseljavaju medvedgrad, D O L A Z I !!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
Dnevnik trudnog muškarca (kako sam okačio kopačke o klin), prerastao u "Dnevnik tate, nadimak mu znate"
Riba-blog
ribafish13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2005., 09:37   #89
Quote:
ribafish13 kaže:
ja nagovaram mihu da prodamo sve i kupimo kućicu u blizini sco... samobora. isuse, kako je tamo dobro. mozes ic svaki dan cijeli mjesec i svaki put ubost 4 nove!!!!!!!!!!

srecko, iseljavaju medvedgrad, D O L A Z I !!!!!!!!!!!!!!!!
Ima jedna kuća gore na Heleni, nije u nekom stanju, ali marljive bi je ruke lako uredile. A mogla bi uskoro biti na prodaju jer je gazdi dosta ove samoborske magle i htio bi pobjeći negdje daleko što dalje...
__________________
zarđo mi link tute
dmj is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2005., 11:12   #90
Quote:
dmj kazˇe:
Ima jedna kuc´a gore na Heleni, nije u nekom stanju, ali marljive bi je ruke lako uredile. A mogla bi uskoro biti na prodaju jer je gazdi dosta ove samoborske magle i htio bi pobjec´i negdje daleko sˇto dalje...
raspitaj se i prodajem sve igracke, parket i plocice iz kupaone ter gazim u kredit. samo, jel prevec uzbrdo? kak da se vrnem janpi?
__________________
Dnevnik trudnog muškarca (kako sam okačio kopačke o klin), prerastao u "Dnevnik tate, nadimak mu znate"
Riba-blog
ribafish13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2005., 12:20   #91
Quote:
ribafish13 kaže:
raspitaj se i prodajem sve igracke, parket i plocice iz kupaone ter gazim u kredit. samo, jel prevec uzbrdo? kak da se vrnem janpi?
Pričam o svojoj kući, mamlazu...
__________________
zarđo mi link tute
dmj is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2005., 13:40   #92
Ti bokca...Ribafish? jes to ti? glavom i bradom? aha..vidite ko je ušao u "Samobor"
bart_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2005., 13:50   #93
Quote:
dmj kazˇe:
Pricˇam o svojoj kuc´i, mamlazu...
ti to zoves kucom otkako je gagro proharao satarom, macem, kvacicama i tijelom, a von smile ti razbio ormar i krevet jednim naskokom?
__________________
Dnevnik trudnog muškarca (kako sam okačio kopačke o klin), prerastao u "Dnevnik tate, nadimak mu znate"
Riba-blog
ribafish13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2005., 13:53   #94
Quote:
bart_85 kazˇe:
Ti bokca...Ribafish? jes to ti? glavom i bradom? aha..vidite ko je usˇao u "Samobor"
glavom i podbradkom te brcicima. ja stari obozavatelj samobora te ceste prema bregani!!!!!
__________________
Dnevnik trudnog muškarca (kako sam okačio kopačke o klin), prerastao u "Dnevnik tate, nadimak mu znate"
Riba-blog
ribafish13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2005., 13:55   #95
pa kaj je ovdje jebilo
il je stvarnos ili mi se snilo
namest Djurdjice moje simpatije
same muške bratije
namest Sanoborci
piju vino zlonci

Riba fišpaprikaš
pije pivo zflaš
__________________
Cijepljen živom vakcinom o vlastitom trošku. Molim HZZO povrat troškova vakcinacije,,,,,,,,,,
NEKsezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2005., 14:12   #96
Pas mater!
Jutros smo imali sudar s busom kod lisinskog i onda sam po onoj kiši moral pješačit pol sata.
H3MAT0M is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2005., 18:41   #97
A jeste vidli samoborski trg i borove u tegli? (zapravo nisu borovi, to je bozikovina). Nekak su mi premali u odnosu na tegle....
__________________
Nemam potpisa.
samoborec is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2005., 20:40   #98
Bar ih vjetar nebu otpuhal il zrušil
fishenwalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2005., 20:50   #99
Quote:
NEKsezna kaže:
pa kaj je ovdje jebilo
il je stvarnos ili mi se snilo
namest Djurdjice moje simpatije
same muške bratije
namest Sanoborci
piju vino zlonci

Riba fišpaprikaš
pije pivo zflaš

EVO TEEEEE!!!!!

ja lucem iza coska , prisluckujem i cekam kad bus i ti naisel.
__________________
Što mogu danas ne ostavljam za sutra, nego za . prekosutra ..
djurdjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2005., 15:03   #100
Exclamation

Quote:
H3MAT0M kaže:
Pas mater!
Jutros smo imali sudar s busom kod lisinskog i onda sam po onoj kiši moral pješačit pol sata.
lijenčino


ja svaki dan pješačim pol sata


neg što je sa nesrećom?
neš ozbiljno?!
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:13.