Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2012., 15:20   #1
treba mi dr. hrvoje na ovome :))

stigli su mi nalazi od polipa dimenzije su mu 0,3x0,2x 0, 2, cm zatim jos jedan isjecak dimenzije 0,2x0,1x0,1 cm. u mukozi i djelovima submukoze nalaze se elementi tumorskog tkiva. lokacija tumora je bila 10 cm od ulaza u rektum dijagnoza jeste da je tumor neuroendoctrine tumor, grade 1, (tipical carcinoid) mozete li mi molim vas reci ozbiljnost ove situacije? moj doktor je ili bio nervozan ili tajanstven nista mi nije rekao samo da se to mora pratiti nista mi nije jasno, molim vas recite mi nesto vise o ovome? pise dalje mitoze su rijetke (do 1-10 HPF) kasnije sam htijela uci i ispitati ga detaljnije ali je on bio u sali. pise jos da su elementi tumorskog tkiva prisutni u oba analizirana uzorka.
takodjer mi je dijagnosticirao kronicni apendicitis i naglasi da pri operaciji se pogleda malo unutrasnjost abdomena. molim informacije. hvala
Shroomelini is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 18:21   #2
Moderatorska napomena

Post je izdvojen s teme "Sindrom iritabilnog kolona" u zasebnu temu.
__________________
Angel, que das luz a mi vida, eres el aire que quiero respirar. Angel, que alivias mis heridas, no te alejes que muero si no estás. Angel, llévame en tus alas a la cima de este gran amor. En tu alma, vive mi esperanza; en tus manos está mi corazón.
El Gato Félix is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 22:10   #3
Quote:
Shroomelini kaže: Pogledaj post
stigli su mi nalazi od polipa dimenzije su mu 0,3x0,2x 0, 2, cm zatim jos jedan isjecak dimenzije 0,2x0,1x0,1 cm. u mukozi i djelovima submukoze nalaze se elementi tumorskog tkiva. lokacija tumora je bila 10 cm od ulaza u rektum dijagnoza jeste da je tumor neuroendoctrine tumor, grade 1, (tipical carcinoid) mozete li mi molim vas reci ozbiljnost ove situacije? moj doktor je ili bio nervozan ili tajanstven nista mi nije rekao samo da se to mora pratiti nista mi nije jasno, molim vas recite mi nesto vise o ovome? pise dalje mitoze su rijetke (do 1-10 HPF) kasnije sam htijela uci i ispitati ga detaljnije ali je on bio u sali. pise jos da su elementi tumorskog tkiva prisutni u oba analizirana uzorka.
takodjer mi je dijagnosticirao kronicni apendicitis i naglasi da pri operaciji se pogleda malo unutrasnjost abdomena. molim informacije. hvala
Ja nevolim ovako odgovrarati,mislim mogu vam ja tu napisati riječ-dvije o karcinoidu, ali ja na forumu rijetko kad dajem odg. bez kompletnih nalaza,jednsotavno želim imati koiliko je moguće kompletnu sliku pred sobom.
Dakle napišite sve nalaze koje imate !!!
hrvoje dr. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 23:00   #4
Quote:
hrvoje dr. kaže: Pogledaj post
Ja nevolim ovako odgovrarati,mislim mogu vam ja tu napisati riječ-dvije o karcinoidu, ali ja na forumu rijetko kad dajem odg. bez kompletnih nalaza,jednsotavno želim imati koiliko je moguće kompletnu sliku pred sobom.
Dakle napišite sve nalaze koje imate !!!
Razumijem, kakve nalaze? patoistoloske od tumora? ili i one od prije?
Shroomelini is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2012., 17:59   #5
Quote:
Shroomelini kaže: Pogledaj post
Razumijem, kakve nalaze? patoistoloske od tumora? ili i one od prije?
Sve vezane za probavni sustav kao i nalaze krvi te simptome.
hrvoje dr. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:05.