Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2010., 20:02   #1
Unhappy Slab seksualni nagon u mladog i zdravog muškarca

Imam dečka, zajedno smo već osam mjeseci i jako sam u njega zaljubljena i volim ga.

No postoji jedan problem u našoj vezi! Ukratko:

On je mlad (26 godina), zdrav (cijeli život se bavi sportom, vježba, hrani se prilično zdravo, ono - totalno je sportski tip), vrlo je društven, ima puno prijatelja, zgodan... na prvi pogled je stvarno idealan. No sad dolazi na red onaj veliki problem - on ima jako slab sexualni nagon. Njemu sex uopće nije bitan. Spolne odnose imamo jednom tjedno, i to uvijek na moju inicijativu. Često se viđamo, no on se uvijek izvlači. Njemu je draže da zagrljeni gledamo televiziju, da razgovaramo... Voli da se zajedno izležavamo i uživamo jedno kraj drugog... Ali kao da ne voli sex. Zbog toga nikada i nije bio u ozbiljnoj vezi, jer su ga sve cure ostavile kad su shvatile da njemu nije do sexa. A ja ga ne želim ostaviti, jer ja ga jako volim. I mogu se zamisliti s njim u ozbiljnoj vezi - no problem je u tome što bih ja htjela da se puno više sexamo.

Što da radim? Kako da probudim taj sexualni nagon u njemu!?

P.s. Molim sve zlonamjerne da zaobiđu ovaj topic sa svojim glupim komentarima tipa "Budi s njim, ali si nađi ljubavnika." Ja ga ne želim varati, želim biti samo s njim jer ga jako volim. Zato vas i pitam za pomoć, odnosno da mi kažete kako da kod njega probudim želju za sexom.
Mia Martina is offline  
Old 23.04.2010., 20:07   #2
obuci se lijepo izazovno i provokativno i budi mrtva ladna. i kad budete zajedno gledali englesku ligu samo mu polako izvadi pišu i počmi ga cuclat ko lolipop. Samo pazi da ga ne odgrizeš.

U pravilu bi te trebao instantno pojebati.
Axel Foley is offline  
Old 23.04.2010., 20:13   #3
Quote:
Axel Foley kaže: Pogledaj post
obuci se lijepo izazovno i provokativno i budi mrtva ladna. i kad budete zajedno gledali englesku ligu samo mu polako izvadi pišu i počmi ga cuclat ko lolipop. Samo pazi da ga ne odgrizeš.

U pravilu bi te trebao instantno pojebati.
Hm.... zanimljiv prijedlog. Iako ne znam bi li to upalilo. Kad gledamo zajedno tv, a ja nešto pokušam, onda on kaže "nemoj sad, gledam film.... budemo kasnije.", a onda je kasnije preumoran.... Kažem ti, sexamo se jednom tjedno. On kaže da je njemu to sasvim dovoljno i da nema potrebe sexat se više od toga... A s druge strane voli da ležimo zajedno, ja u njegovom naručju, pa se lagano mazimo, razgovaramo.... to voli.
Mia Martina is offline  
Old 23.04.2010., 20:21   #4
potreban je kompromis.. Nađite se u nekoj sredini.. Rijetko dvoje ljudi ima isti libido... On neka se potrudi zbog tebe malo češće to raditi a ti ne očekuj tako često da te poševi.. Ako mu nije do sexa neka on tebe zadovolji i to je to.. Ali lipo pričati bez nekog optuživanja samo iskreno reći što ti triba....Ja sam nekad bila u fazi da mi je malo sexa a opet dođe vrime kada muž smatra da je njemu malo... Ima svakakvih razdoblja ...
__________________
Nikad ne reci nikad........( ŽENSKO SAM , SAMO DA SE ZNA , god: 30 i kusur....)
ŠILJO is offline  
Old 23.04.2010., 20:26   #5
Joj nemojte davat blesave savjete. Ako je momak takav, moze se ona postavit na glavu i pocuclat mu u nultoj gravitaciji, ali to nece pobudit njegove seksualne nagone - ako ih nema. Jednostavno postoje takvi ljudi, kojima sex ne predstavlja nesto strasno bitno i libido im je slab. Ja poznam jednu takvu curu. Nikad nije i nikad nece biti neka seksualna ludjakinja, pa cak ni prosjecna cura. Njoj se seks isprva gadio, a poslje joj nije bio nista posebno privlacan. I bas se vidi na ponasanju da ona jednostavno nema taj libido koji ima vecina ljudi.
Mozda je od Mie decko jednostavno takav, decko kojem seks nije bitan niti ima jak seksualni nagon.

Ono sto bi tebi savjetovao Mia jest da popricas s dragim o tome. Reci mu iskreno i vidjet ces sto ce ti on reci na to tj. najbolje ce ti on pojasniti da li je problem u nedovoljnom stimuliranju (gdje se onda mozes potruditi) ili je jednostavno takav kakav je. Ako je ovo drugo onda ti nema druge nego da si sama rascistis da li zelis biti u vezi s takvom osobom ili je to nesto sto ne mozes preci. Samo dobro si razmisli, da se ne bi poslje nasla u situaciji gdje si se sama prisilila na nesto sto zapravo ne zelis pa da zavrsis kao ogorcenica.
Ispijač Mozga is offline  
Old 23.04.2010., 20:26   #6
Quote:
ŠILJO kaže: Pogledaj post
potreban je kompromis.. Nađite se u nekoj sredini.. Rijetko dvoje ljudi ima isti libido... On neka se potrudi zbog tebe malo češće to raditi a ti ne očekuj tako često da te poševi.. Ako mu nije do sexa neka on tebe zadovolji i to je to.. Ali lipo pričati bez nekog optuživanja samo iskreno reći što ti triba....Ja sam nekad bila u fazi da mi je malo sexa a opet dođe vrime kada muž smatra da je njemu malo... Ima svakakvih razdoblja ...
- Ako mu nije do sexa neka on tebe zadovolji -

Bogati, ako mu nije do sexa kako če se onda još uopče natjerati na takvu tlaku ?

Kupi si one lance, bodlje, kožnjake, latexe, lisice, visoke pete i ostale rekvizite koje možeš naći u Baumaxu i obuci se u to. Ako te ni onda ne izjebe, e onda je problem.
Axel Foley is offline  
Old 23.04.2010., 20:30   #7
Quote:
Ispijač Mozga kaže: Pogledaj post
Joj nemojte davat blesave savjete. Ako je momak takav, moze se ona postavit na glavu i pocuclat mu u nultoj gravitaciji, ali to nece pobudit njegove seksualne nagone - ako ih nema. Jednostavno postoje takvi ljudi, kojima sex ne predstavlja nesto strasno bitno i libido im je slab. Ja poznam jednu takvu curu. Nikad nije i nikad nece biti neka seksualna ludjakinja, pa cak ni prosjecna cura. Njoj se seks isprva gadio, a poslje joj nije bio nista posebno privlacan. I bas se vidi na ponasanju da ona jednostavno nema taj libido koji ima vecina ljudi.
Mozda je od Mie decko jednostavno takav, decko kojem seks nije bitan niti ima jak seksualni nagon.

Ono sto bi tebi savjetovao Mia jest da popricas s dragim o tome. Reci mu iskreno i vidjet ces sto ce ti on reci na to tj. najbolje ce ti on pojasniti da li je problem u nedovoljnom stimuliranju (gdje se onda mozes potruditi) ili je jednostavno takav kakav je. Ako je ovo drugo onda ti nema druge nego da si sama rascistis da li zelis biti u vezi s takvom osobom ili je to nesto sto ne mozes preci. Samo dobro si razmisli, da se ne bi poslje nasla u situaciji gdje si se sama prisilila na nesto sto zapravo ne zelis pa da zavrsis kao ogorcenica.
Potpuno si u pravu. No ja sam sigurna da je problem u njemu, jer je i s bivšim curama imao isti problem. A sigurna sam i da ga volim, karakterno mi potpuno odgovara, dobar je, sviđa mi se i zbog svega toga ne bih htjela na bilo koji način ugroziti našu vezu. Znam da nije svakome sex jednako važan, ali obično je muškarcima važniji nego ženama...
Mia Martina is offline  
Old 23.04.2010., 20:33   #8
Quote:
ŠILJO kaže: Pogledaj post
. On neka se potrudi zbog tebe malo češće to raditi a ti ne očekuj tako često da te poševi.
ne želim bit zli prorok, jer je zbilja lijepo čut curu kako se iskreno želi potrudit oko svega toga....ali...ovo gore zvuči kao mučenje za oboje.
Za jednu osobu visokog libida je mučenje privikavat se na manje sexa, a osobi kojoj se ne ševi nikako je podizanje toga na neku višu razinu kao kazna....

ne bi htio bit u koži nikako....u potpunosti razumijem njegove bivše...
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Old 23.04.2010., 20:34   #9
Quote:
Mia Martina kaže: Pogledaj post
Potpuno si u pravu. No ja sam sigurna da je problem u njemu, jer je i s bivšim curama imao isti problem. A sigurna sam i da ga volim, karakterno mi potpuno odgovara, dobar je, sviđa mi se i zbog svega toga ne bih htjela na bilo koji način ugroziti našu vezu. Znam da nije svakome sex jednako važan, ali obično je muškarcima važniji nego ženama...
-Ne gledaj na to prema drugima. U tvom slučaju je tebi sex važniji nego muškarcu !!!
__________________
Nikad ne reci nikad........( ŽENSKO SAM , SAMO DA SE ZNA , god: 30 i kusur....)
ŠILJO is offline  
Old 23.04.2010., 20:36   #10
Quote:
Mia Martina kaže: Pogledaj post
P.s. Molim sve zlonamjerne da zaobiđu ovaj topic sa svojim glupim komentarima tipa "Budi s njim, ali si nađi ljubavnika." Ja ga ne želim varati, želim biti samo s njim jer ga jako volim. Zato vas i pitam za pomoć, odnosno da mi kažete kako da kod njega probudim želju za sexom.
Autorica je lijepo zamolila nešto, pa bi bilo lijepo i uputno da se toga držite. Hvala.

Quote:
Što da radim? Kako da probudim taj sexualni nagon u njemu!?
I sama kažeš da su ga sve cure ostavljale zbog tog 'problema'. Dakle nije stvar u tebi. Dečko je jednostavno takav, ima slabiji seksualni nagon, i dovoljne su mu manje količine.

U takvom slučaju, teško da će savjeti 'provokativno se obuci' 'napravi ga ljubomornim' i slično, pomoći. On je takav, što prije prihvatiš to, to bolje.

Pitanje za tebe: bi li mogla dugoročno biti u vezi s njim, uz ovakvo stanje kakvo je sada?
eleuthera is offline  
Old 23.04.2010., 20:37   #11
Quote:
Axel Foley kaže: Pogledaj post
A jel? A ja poznam ljude koje uopče ne privlači klasičan sex!
Jer klasičan sex je u biti tako dosadan - ko da slušaš jednu te istu pjesmu cijeli život - Tako barem oni smatraju.

Reko sam ja več - Kupi dildu i sebi i za njega (onaj sa kuglicama) pa vidi jel mu ti paše kad mu zabiješ - ko zna možda voli takve perverzarije. Možda bi ga palio sex u troje. Možda bi volio da se obučeš u svemirsko odjelo ko darth vader pa bi se tek onda napalio (pomisao da možeš oplesti darth vadera u svakom slučaju jača ego). Možda voli da se popišaš ili posereš nanjega. Možda bi volio da mu ga izdrkaš nogama - nema beda, sve je to sex.
Nije on nikakav luđak da ga privlače perverzarije. Nego očito ima jako slab sexualni nagon. A mene samo zanima ima li tu lijeka. Rekla sam da imamo sexualne odnose jednom tjedno - njemu je to dovoljno i izvlači se kad ja pokušavam više. Ali kad spavamo zajedno, jako nam je dobro... Nije on loš u krevetu, samo ne voli to raditi često...
Mia Martina is offline  
Old 23.04.2010., 20:39   #12
Ljudi pricate gluposti.
Kao 1. zasto bi se covjek tjerao da sad nju ide zadovoljavat, ako njemu nije do seksa. Pa to je u neku ruku silovanje sto vi pricate. Jer ako nema seksualni nagon onda se radi o tome da se njemu u tom trenu NE SEKSA, a ne da je lijen ili skrt ljubavnik. Ako je situacija takva onda se radi o tome da se covjek prisiljava na nesto sto uopce ne zeli u tom trenu raditi, a to ce rezultirati itekakvim frustracijama.
To su gluposti.
Druga stvar, ovaj blesavi savjet o pisanju, sranju, guranju dilda, kupovanju biceva i sl. napamet je jednom rjecju glup. Mislim da meni cura uleti u sobu sa dildom i pokusa mi ga ugurat u anus, a ja imam nekih problema ili mi se jednostavno ne seksa mislim da bi doslo do itekakve rasprave ako ne i do prekida.
Ne mozes covjeku tak napamet uletit. Treba razgovarat s njim. Ali mislim cura i sama kaze da je on jednostavno takav. Ako je takav onda ce sa dildoima postic upravo suprotan ucinak.
Ispijač Mozga is offline  
Old 23.04.2010., 20:43   #13
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post

Pitanje za tebe: bi li mogla dugoročno biti u vezi s njim, uz ovakvo stanje kakvo je sada?
Nas dvoje se u ostalim područjima jako dobro slažemo. Što se njegovog karaktera tiče, on je baš moj tip muškarca. Dobrto se slažemo, imamo slične stavove, lijepo nam je zajedno, volimo se.... Govorim samoj sebi da bih mogla požaliti da ga ostavim. S mojim bivšima sam imala puno bolji sexualni život, ali druge stvari nisu bile bajne. I tada mi je fgalilo s njima sve ovo što sa sadašnjim imam. Tako da ne želim odreći se naše veze i svega što imamo.... U našoj vezi je jedini problem što meni treba više sexa nego njemu. Ponekad mi to jako smeta, ponekad manje. Puno o tome razmišljam, ne znam što da napravim. No nekako mislim da zbog sexa ne vrijedi odbaciti vezu koja je kvalitetna u svim ostalim područjima.
Mia Martina is offline  
Old 23.04.2010., 20:45   #14
Quote:
Ispijač Mozga kaže: Pogledaj post
Ljudi pricate gluposti.
Kao 1. zasto bi se covjek tjerao da sad nju ide zadovoljavat, ako njemu nije do seksa. .
Ja ne želim da on nešto radi na silu. Zato sam i pitala postoji li neki način da probudim sexualni nagon u njemu. Jer sex nije tako ugodan ako oboje u njemu ne uživaju. On sam kaže da je njemu dovoljno jednom tjedno, i tada nam je stvarno dobro. Jedino što bih ja htjela nekoliko puta tjedno....


.......


Moram se sad odjavit... Doći ću sutra vidjet što ste mi napisali. Hvala na savjetima!
Mia Martina is offline  
Old 23.04.2010., 21:01   #15
Mislim da si sama odgovorila na svoje pitanje.
Čini mi se da bi ga mogla dobiti na komunikaciju. Kažeš da voli kad se mazite i razgovarate. Eto, probaj razgovarati o nečemu gdje ćete se složiti, pri tom ga maziš, kažeš koji kompliment i dobila si ga.
Omaha is offline  
Old 23.04.2010., 22:11   #16
Možda ima neke psihološke barijere, traume vezane za seksualni čin? Rekla si da je sportaš - možda koristi nekakve hormonske supstance?

Frendica ima isti problem sa svojim dečkom. Osobno se nisam susretala sa muškarcima koji imaju slabiji libido.....tako da uvijek prvo pomislim na neki problem....
moses is offline  
Old 24.04.2010., 01:32   #17
Nemoj mu 'dat' mjesec-dva pa ćeš vidjet kako će se situacija odvijati.

A jesam i ja neki, junfer dijeli savjete, ubibože.
lupus_est is offline  
Old 24.04.2010., 01:39   #18
Quote:
Mia Martina kaže: Pogledaj post
On je mlad (26 godina), zdrav (cijeli život se bavi sportom, vježba, hrani se prilično zdravo, ono - totalno je sportski tip), vrlo je društven, ima puno prijatelja, zgodan... na prvi pogled je stvarno idealan.
Sportski je tip, vjezba, vrlo je drustven, ima puno prijatelja... nabrojila si vise mana nego pozitivnih osobina a decko je navodno "idealan".

Quote:
Što da radim? Kako da probudim taj sexualni nagon u njemu!?
Nikako, decko je gay ili aseksualan. Da, znam, reci ces da sigurno nije gay, ali ima puno takvih koji su s curom zbog ocekivanja i pritiska drustva a ipak su gay. Imas hrpu takvih primjera. Sasvim je moguce da nije gay, ali kad je u pitanju muska aseksualnost, IMO, veca je sansa da je rijec o gay nego aseksualnoj osobi. Kod cura je drukcije.

Quote:
U našoj vezi je jedini problem što meni treba više sexa nego njemu. Ponekad mi to jako smeta, ponekad manje. Puno o tome razmišljam, ne znam što da napravim. No nekako mislim da zbog sexa ne vrijedi odbaciti vezu koja je kvalitetna u svim ostalim područjima.
Joj koje su to bajke. Ja jos nisam vidio niti jednu jedinu vezu u kojoj seks ne bi stimao a sve ostalo bi bilo sjajno i bajno. No dobro, ako ti tako kazes.
A stranger is offline  
Old 24.04.2010., 01:40   #19
fakat ne kuzim zasto ljudima nije bed ostavit partnera zbog lazi, svade, cega god, ali im je tesko to uciniti zbog seksa? bez obzira na svu silnu ljubav. ostavljaju se partneri koje se voli, a koji su nas varali, a ne mogu se ostavit partneri koje volimo radi seksa? pa nije to neka usputna stvar preko koje se moze prijeci, misa mu.
Zoey is offline  
Old 24.04.2010., 02:38   #20
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
fakat ne kuzim zasto ljudima nije bed ostavit partnera zbog lazi, svade, cega god, ali im je tesko to uciniti zbog seksa? bez obzira na svu silnu ljubav. ostavljaju se partneri koje se voli, a koji su nas varali, a ne mogu se ostavit partneri koje volimo radi seksa? pa nije to neka usputna stvar preko koje se moze prijeci, misa mu.

ali LJUBAV!!!!!!
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger