Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2004., 11:42   #21
Exclamation

Quote:
Violator kaže:
hm... a mozda covjek previse baca drkice?
ili to radi krivo
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2004., 00:51   #22
Quote:
Cro Fag kaže:
ili to radi krivo
neka majstor objasni
ruda mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2004., 08:16   #23
Exclamation

Quote:
ruda mraz kaže:
neka majstor objasni

i u praksi
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2004., 19:36   #24
Quote:
Cro Fag kaže:
i u praksi
to neka on odluci
ruda mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2004., 10:14   #25
Exclamation

Quote:
ruda mraz kaže:
to neka on odluci
naravno
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2004., 20:19   #26
Re: ne dize mi se , pomoc hitno

Quote:
mitja kaže:
Imam jedan problem. Mjesec dana sam se mucio da zbarim jednu trebu koja je tada bila s deckom s kojim je vec 7 godina. Prekinula je snjim i sada je samnom. Zajedno smo 2 tjedna. Cura je san snova i sve je ono sta ja trazim u curi. Prije par dana smo isli domene poslije izlaska malo nabaciti jedan sexic i ona i ja smo jedva cekali i bili smo totalno napaljeni. Ja prije toga nisam spavao s curom vec godinu i tri mjeseca. Tako da znate da sam bio totalno seksualno ugrozen. I tako mi ljepo hopa cupa u mraku, ja malo nju oralno zadovoljim pa ona krene meni a ono meni se kita nece dignu vise od pola i nece pa ga nece i jebo mu mater. Mozete si misliti koji bed ono. Uglavnom poslije je bilo smijesno. Mislio sam da je to izolirani slucaj. Za dva dana smo isli opet k meni doma da vratim reputaciju skorpionima da su najbolji ljubavnici (ako iz ovoga niste skuzili, ja sam skorpion). I opet mi hopa cupa u mrak i opet nista od majmuna i ovaj puta je fakat vec ono panika. Probao sam ga doma jos malo natezati i nista. Ovo je prvi puta da mi se nesto ovakvoga desilo a ovo je najbolja cura koju sam ikada imao, stvarno se u svemu slazemo. Moram napomenuti da mi je tek 22 godine. Sta da radim. Nisam peder, cura me jebeno pali a nejde. Mislim da nije problem u njoj. Nisam tu vecer niti pio niti pusio niti sam bio umoran niti nista. Neznam kaj da radim, da odem doktoru, psihijatru, kaj....
Postoji jedna mogucnost ali svi mi vele da to nema veze. Prije dva tjedna sam prvi puta uzeo bombon (ekstazi ne) i mozda je od toga? Ma nije znam ali ipak pitam.
MOLIM POMOC!!!!!!!!!!
HITNO!!!!!!!!
jer ono cura je ostavila decka s kojim je 7 godina za impotentnog idiota, pa to neide tako, ostaviti ce me a ja to fakat ne bi htio jer mi je cura zakon (a ima i obrijanu picu :-))
HELLLLLLPPPPPPPPPP!!!!!!!!!
nece te ostaviti ako joj je stalo. makni si gluposti iz glave i ne razmisljaj o problemima, o mozebitnom nedizanju nego uzivaj u trenutku i sigurno ce biti sve u redu, SIGURNO!
__________________
zasoli me
valentina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2004., 20:38   #27
Re: Re: ne dize mi se , pomoc hitno

Quote:
valentina kaže:
nece te ostaviti ako joj je stalo. makni si gluposti iz glave i ne razmisljaj o problemima, o mozebitnom nedizanju nego uzivaj u trenutku i sigurno ce biti sve u redu, SIGURNO!

covece, vec dugo nisam videl neko pozitivno razmisljanje
ruda mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2004., 19:10   #28
Re: Re: ne dize mi se , pomoc hitno

Quote:
valentina kaže:
nece te ostaviti ako joj je stalo. makni si gluposti iz glave i ne razmisljaj o problemima, o mozebitnom nedizanju nego uzivaj u trenutku i sigurno ce biti sve u redu, SIGURNO!
Ovakav odgovor nisam ocekivao od tebe...ali :klap: :klap:
Too_good is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2004., 23:28   #29
Re: Re: ne dize mi se , pomoc hitno

Quote:
valentina kaže:
nece te ostaviti ako joj je stalo. makni si gluposti iz glave i ne razmisljaj o problemima, o mozebitnom nedizanju nego uzivaj u trenutku i sigurno ce biti sve u redu, SIGURNO!
Ljubav... nema je bez dobre kite
macphisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2004., 23:37   #30
Ajd´ ne seri.Ako ga voli,nece ga ostaviti zbog toga!
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2004., 10:06   #31
Quote:
Zrinska kaže:
Ajd´ ne seri.Ako ga voli,nece ga ostaviti zbog toga!

Da se tvom dragom ne diže kita, ti ne bi bila izfrustrirana?
macphisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2004., 19:45   #32
mislim da bi to njemu bila veća frustracija. enivej, ne mora ostat na tome - kad se otkrije uzrok, rješava se problem. ako je nerješiv... to each their own
omexochitl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2004., 23:56   #33
Quote:
macphisto kaže:
Da se tvom dragom ne diže kita, ti ne bi bila izfrustrirana?
Ma ne zivi se samo od ,kako ti kazes,"kite". ima jos puno toga za igru
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2004., 22:16   #34
....to se dogodi vise manje svima, prije ili kasnije, ak nis od previse alkohola....samo nemoj razmisljat o mozebitnom neuspjehu...to te "spusta"...najgore je ak ti se jednom dogodi, pa kad ides probat drugi put, mislis o tome kak ti se opet nece dic, kak ce ona bit razocarana....

...samo se opusti....sve ce bit ok....

...i potrudi se da ona dobije svoj orgazam pod svaku cijenu
Spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2004., 18:22   #35
Re: ne dize mi se , pomoc hitno

Quote:
mitja kaže:

Postoji jedna mogucnost ali svi mi vele da to nema veze. Prije dva tjedna sam prvi puta uzeo bombon (ekstazi ne) i mozda je od toga? Ma nije znam ali ipak pitam.


ne bombone gutati...
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2004., 09:43   #36
Exclamation

Quote:
mitja kaže:
ne dize mi se , pomoc hitno
hmm..
da slučajno ne koristiš japanke?



'Japanke' uzrokuju impotenciju
Istraživači su otkrili da obuća za plažu sadrži otrovne ftalate - tvari koje mogu izazvati impotenciju.
... Od 25 vrsta natikača, 14 je sadržavalo vrlo opasnu razinu štetnih tvari. Među onima koje su pale na ispitu sigurnosti bile su i najskuplje natikače koje stoje 100 dolara. Međutim, najjeftinije japanke koje se prodaju po 15 dolara položile su test s visokom ocjenom.

htnet.hr
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2004., 00:14   #37
nije sve dobro kaj je skupo, ja na srecu ne nosim japanke
ruda mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2004., 10:23   #38
Exclamation

Quote:
ruda mraz kaže:
nije sve dobro kaj je skupo, ja na srecu ne nosim japanke
ili pak ne jede dovoljno, nema unos kalorija


Prethodna istraživanja provedena na životinjama su pokazala da ograničeni unos kalorija može trajanje života produžiti za 50%. Znanstvenici dodaju kako ovakav restriktivan unos kalorija vjerojatno ima isti učinak i na ljudski organizam, no uz negativne popratne posljedice poput opće slabosti i gubitka spolnog nagona.
http://www.plivazdravlje.hr/?section...id=7126&show=1
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 22:52   #39
ovo nisu istine sta mi se dogodi dva puta zaredom!!
imam 26 god imam zgodnu curu u zadnja 7 jbn dana imali smo 2puta sex,oba puta mi se nije htio dignut...NIJE SMIJESNO
osjecam se jadno da jadnije nemoze bit..jel to stres,problemi takav period dode,ne kuzim..
PEDER nisam,zdrav sam..bla,bla,bla
lakse mi se ovdje jadat jer vidim da nisam jedini..lakse mi je malo sad!
HOCELI to proc,dal da uzmem viagru i ta ostala sranja...ili da se ja malo smirim u zadnjih MJdana sam pod stresom..jel to razlog ovoga??
molim POMOC!!
avatarZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 23:06   #40
Erm...kako ste imali dva puta sex ako ti se obadva puta nije htio dignut?
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger