Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fotografija

Fotografija Fotografiram. Dakle, svijet postoji.
Podforumi: Foto natječaji, Fotoaparati i oprema, Video

Pogledaj rezultate ankete: Što najviše fotografirate?
Arhitektura 18 20.93%
Apstrakcije 13 15.12%
Detalji 23 26.74%
Dokumentarna 12 13.95%
Modna 14 16.28%
Portreti 31 36.05%
Priroda i krajobrazi 36 41.86%
Sport 9 10.47%
Ulica 25 29.07%
Nešto što nije na popisu (što?) 9 10.47%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 86. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2009., 12:24   #1
Koje fotografske žanrove preferirate?

Dakle, svi se mi ovdje u manjoj ili većoj mjeri baimo fotografijom. No evo jedna anketa o tome što najčešće fotografirate?
Toco1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 12:36   #2
ulična. volim vidjeti uhvaćeni svakodnevni trenutak (:
__________________
Heifer whines could be human cries.
silly_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 14:01   #3
volio bih više slikat modnu fotografiju i vrte mi se neke ideje po glavi i skroz se trudim u tom smijeru ići...tu bi spadali i portreti takodjer...

al čudno mi je što u početku(mislim još uvijek i jesam na početku :P ) bavljenja fotografijom uopće nisam imao toliko afiniteta prema slikanju ljudi i sad sam se totalno zarazio...
__________________
 / 5D2 _________ FB: Best Moments Wedding Studio _______________________________..:..::::..::..:... .:.....::.:....:.:::
Hondakepiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 15:09   #4
mene najvise zanima ulica i koncerti. ne sviđa mi se ideja kad ono namjestam scenu, model i tome slicno. nema mi nikakve draži u tome. a najsretniji bi bia kad bi moga otputovat negdje u sred ratne zone, sa aparatom i pancirkom na prsima
__________________
Kiki: "a mi (modovi) se kolektivno ispricavamo KEKECU"
Kekec is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 16:12   #5
Sport...
__________________
w.
blade_8699 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 17:03   #6
konceptualna fotografija
__________________
- My deviantART -
Osa81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 17:13   #7
Apstrakcije, Detalji, Dokumentarna, Priroda i krajobrazi od navedenih, a od ostalih wildlife i ratna (iako baš i nemam priliku... samo me privlači)

Ulica mi je full zanimljiva, ali sam poplašen... frendica (profesionalni fotograf) mi je obećala da će me izvesti na tutorial kad naiđem u ZG
__________________
CrniDjuro kaže: bez matematike bi i dalje bili u srednjem vjeku, državom bi nam gospodarila neuka i bezobrazna feudalna elita uz pomoć crkve, a škola bi bila samo za bogate....heeeeeeej....čekaj malo... :zubo:
OPTi Mystic is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 17:48   #8
Volim fotografirati ljude (u bilo kojem obliku- spontane, street, modne,..), ulicna mi je jako draga, makro, priroda, zivotinje,.. konceptualna mi se cesto svidi.. Ono sto mi je skroz nezanimljivo je sportska fotografija, a ni arhitektura mi nije najzanimljivija (iako mi za razliku od sporta zna biti dobrih fotografija, ali eto, nije mi nesto posebno privlacna najcesce).
__________________
All work and no play makes Jack a dull boy
AlgidBabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 18:26   #9
promjenjivo. kad se jednog zasitim tražim nešto novo. od navedenih dosad me nije zainteresirala modna, portreti (ne vuče me tražiti od nekoga da strpljivo pozira), sport (treba dobra oprema, a i nije mi neka estetika)
dile is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 01:37   #10
Ulična i dokumentarna, te nešto sitno portreta detalja i apstrakcija. I uglavnom kvantitete šampion...
Toco1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 01:56   #11
definitivno arhitektura i pejzaži, street ponekad... konceptualne rijetko... kad imam ideju
Muha_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 03:29   #12
Cekaj, jebenti...ova anketa je bila visebirna? A ja krele stisla samo modu.
Enivejz....moda...a volim jos i travel, landscapes, product, portrete, dokumentarnu, ratnu itd...

Jedine koje su mi totalno, al ono, totalno dosadne su arhitektura i sport.
Eh...i apstrakcija. To mi je isto dosadno do zla Boga.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 13:16   #13
Ulična, koncertna, modna i sportska...pejzaži su mi totalno out...nije to za mene

i portreti..
KoRnY_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 14:31   #14
ajd kad se već pisalo i što se ne voli...onda definitivno pejzaži i većinom arhitektura...jao dosade
a i ja tek skuzio da je bilo više izbora u pollu kliknuo bi još portretnu...i po meni fali još jedna, a to je reklamna...iako se njom ne bavim...volio bih :P
__________________
 / 5D2 _________ FB: Best Moments Wedding Studio _______________________________..:..::::..::..:... .:.....::.:....:.:::
Hondakepiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 15:44   #15
Apstrakcija, makro mi je najdraži i autoportrete (jer nemam volontera za portrete ).
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 16:15   #16
pa imaš prijatelje...sestrične, bratiće...
s njima je najlakše počet...
__________________
 / 5D2 _________ FB: Best Moments Wedding Studio _______________________________..:..::::..::..:... .:.....::.:....:.:::
Hondakepiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 01:12   #17
za sad detalji i priroda. kombinacija detalja u prirodi
wannbe macro (dok ne nabavim objektiv), vremenske pojave i slicno....
al bi voljela i portrete i koncertnu. s vremenom i ucenjem
__________________
Točno to. Livadu nije briga za ništa, livada je cool.
(c) elkarrde
Pharmacist's Daughter is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 12:02   #18
volim kucne radinosti, dakle konceptualnu fotografiju; prirodu i detalje iz prirode i opcenito (al da me netko sada pita koji bi objektiv htjela, nebih rekla macro), te portrete...

street photo mi je zasad dosta neistrazen pojam, tocnije imam nekoliko fotki, al kad sam bila na ulici, vise sam fotkala detalje po zgradama (npr. brsljan, prozori) nego ljude... a i onda kad sam bila nije bilo puno ljudi na ulici, bilo je dosta sparno...

s analognim cu definitivno fotkat svasta, naravno prirodu, portrete, a izazov mi je konceptualno
__________________
Drunk or not, she's telling the truth
vallay is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 23:34   #19
apstrakcija, detalji, priroda, ne nuzno tim redosljedom
__________________
enjoy
Susjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 02:45   #20
Kakvu vrstu fotografije volite ili ne volite?

Ja osobno najviše volim uličnu i dokumentarnu fotografiju, i idilične krajobraze, ponajviše u crno bijeloj tehnici, prvenstveno jer se često radi o neponovljivim prizorima (situacija na cesti, određeni vremenski uvjeti itd.)

Modnu fotografiju i općenito poziranu fotografiju (portreti koji nisu spontani), ne podnosim jer djeluje umjetno (nije neka mi neka mudrost niti izazov model satima snimati u raznim pozama dok se ne dobije "savršena" slika).
tupogled is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:37.