Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2005., 01:10   #21
Dobra ideja koja u Hrvatskoj ne može biti iskorištena zbog kretena koje pozivaju.

Kao što je neko rekao, svaka 10. fora im ispadne dobro a ostalo im je loš i kretenski pokušaj duhovitosti.

Biti duhovit je umjetnost a ne preseravanje.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2005., 01:19   #22
Quote:
Baphomet kaže:


Biti duhovit je umjetnost a ne preseravanje.

Točno tako, i jasno je da je da ovo spada u ovu drugu rubriku
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2005., 01:22   #23
meni super
PunkPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2005., 01:22   #24
Ne znam da li itko od vas čita Večernji jer ima petkom kao mala rubrika Lukavac gdje vrli Luka Bulić daje dvije šale. Kada pročitate bit će vam jasno, ja nemam riječi za opis.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2005., 01:33   #25
Quote:
robybaggio kaže:
Ne znam da li itko od vas čita Večernji jer ima petkom kao mala rubrika Lukavac gdje vrli Luka Bulić daje dvije šale. Kada pročitate bit će vam jasno, ja nemam riječi za opis.

reci, tako ti svega
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2005., 01:35   #26
Quote:
L.NimoyInvadesMetal~ kaže:
reci, tako ti svega
Ne mogu, odi sutra do kioska i u Ekranu negdje u sredini nađi to na dnu stranice.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2005., 01:40   #27
Quote:
robybaggio kaže:
Ne mogu, odi sutra do kioska i u Ekranu negdje u sredini nađi to na dnu stranice.

ne mogu čekat do sutra
napiši bar jednu foru koju je napisao
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2005., 01:45   #28
Ma fore kao iz vrtića tipa "joj, Ivona Pandža (who the fuck is that? ) je promijenila ime u Ivona Kandža".
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2005., 01:46   #29
Quote:
robybaggio kaže:
Ma fore kao iz vrtića tipa "joj, Ivona Pandža (who the fuck is that? ) je promijenila ime u Ivona Kandža".
tip je BOG
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2005., 09:47   #30
stvarno je legenda.....
52X32X52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2005., 09:59   #31
ovo je definitivno nesto naj naj naj bolje od svih emisija u posljednje vrijeme na tv-u, bilo kojem!


jednostavno nisam mogla tih pola sata ili vec koliko je trajalo doci k sebi od napadaja smijeha, suze su mi curile, nos mi je procurio, ko da sam narezala kilu luka...!!!!!!!!!!!!!


sve

(ovi kojima se nesvidja, pa normalno kad nemaju pojma ko je zuhra, a kamoli tko su zlikavci, sramota!)
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2005., 10:04   #32
Quote:
L.NimoyInvadesMetal~ kaže:
da, imas pravo, Zuhra, ja mislio da misli na onog Cunku, Cubija, kako se vec zove, sa glasom od omanjeg pingvina
Cunka!!!

ma kakav crni cunka!!

lik se zove GORAN PIRŠ PIRO! zapamti to molim te, prije nego popljujes covjeka..

btw, Indira je zakon!
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2005., 12:04   #33
Quote:
Tigrica kaže:

btw, Indira je zakon!









maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2005., 12:11   #34
Inače ju ne volim, al u ovom je bila genijalna. kako se zna zajebavat na svoj račun
__________________
Optimist says this is the best of worlds. Pessimist believes him.
Khan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2005., 12:13   #35
Quote:
maaarin kaže:
u smislu da je ziva smijulja od zene, cirkusantica...parodija zene

kakav si ti lokalpatriot?
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2005., 12:15   #36
a jeste uhvatili ono kad je Piro (iz zlikavaca) uvalio psa Zuhri ispod face, onako, odgurao, odskliznuo ga je po onom stolu ko krpu za prasinu
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2005., 13:41   #37
Quote:
Tigrica kaže:

(ovi kojima se nesvidja, pa normalno kad nemaju pojma ko je zuhra, a kamoli tko su zlikavci, sramota!)

gledam večernju školu ali ne znam im imena osim Pervanu. I sad je to čudno jako, ma strašno nešto


Zlikavci su PRELOŠI, valjda 0.01% ljudi će reći drukčije, drago mi je da sam upoznao predstavnika
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2005., 13:42   #38
Quote:
Tigrica kaže:

lik se zove GORAN PIRŠ PIRO! zapamti to molim te, prije nego popljujes covjeka..

btw, Indira je zakon!

Mogu ga ja pljuvat i ovako, s distance
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2005., 13:45   #39
Quote:
Tigrica kaže:
a jeste uhvatili ono kad je Piro (iz zlikavaca) uvalio psa Zuhri ispod face, onako, odgurao, odskliznuo ga je po onom stolu ko krpu za prasinu

wow, profesorice kako je to smiješno, ha hahh odskliznuo je psa to je istinski humor
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2005., 13:52   #40
ja sam prebacio slucajno kad je bio taj "kviz" i kad sam vidio i cuo onu kravetinu indiru kako se krevelji i cereka i statijaznam, odmah je u meni nestalo i ono malo zelje/mazohizma/ludosti za gledanjem toga, toga, sta god da je to.

INDIRA
__________________
Find the intruder. Capture him if he's alive. If not, kill him.
hasselbaink is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:48.