Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2006., 23:28   #1
Gdje su, što su, što rade, kolika im plaća?

Nekad, ali ne odveć davno, bijahu na našim dalekovidnicama divovi, patuljci, zmajevi i djeve koji žariše i pališe i za to plaću primaše. I na kraju bajke nestadoše k'o dinosaurusi.

Pa vas lijepo pitam, poštovani publikume, ako znate, gdje su nestali ti vrli junaci, što je danas s njima? Mijenjaju li pelene il' se karaju? Evo par imena, što sjećanje vaše razbudit će možda:

Joško Lokas - dalekovidnicu od njega se nije moglo upalit, a da on odnekud ne iskoči. "Upitnik" bijaše dobra emisija, zabavna čak, dinamična štoviše, ali bitku je i rat izgubio od najgoreg demona - sebe samog! "Večer s Joškom Lokasom" već je bila duboko u crnoj magiji, k'o da ju je Sauron osobno omađijao. Pa di je danas taj Joško, što radi, što sprema?

Ljiljana Bunjevac-Filipović - ah, dnevnik ne bi bio dnevnik da nje nije bilo. Gdje se još moglo naći toliko ljubavi za vođu, toliko pravog i za jedinu i najveću stranku objektivnog novinarstva nego kod ove dame? Do dan-danas mi nije jasno kako je šestorka trećeg siječnja izbore uopće mogla dobit pored nje žive. Što bi s njom?

Marko Rašica i ostali - prvi Joškov pobočnik i štitonoša te njegovi mali od kužine iz "Upitnika", heroji mali kojima se ni imena više ne zna. Pogotovo me opčinila ona crnokosa djeva koja je od lapsusa napravila umjetnost, jer nije lapsus ono što stalno radiš, zar ne? Di nestade, kamo se djene ova družina vrla?

Ma ima još tih junaka kojih bi se sjetit' mog'o, ali toliko zasad' i ostajte mi dobro te me na pravi put navedite, ako znate i umijete.
__________________
Send the robber barons straight to hell
zak fatalist is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2006., 23:32   #2
da,vidiš,tog lokasa nema nigdje.
mislim da je svojim "večerima sa samim sobom" samo potvrdio moju tez(g)u da je upitnik bio samo lucky shot.
jbg,i ćorava koka nađe zrno..
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2006., 23:35   #3
Ima ih, ima ih...

Branimir "pozdrav hrvatskim braniteljima ma gdje bili" Dopuđa
Oliver Mlakar - doduse, on danas reklamira mlijeko, ali samo je pitanje vremena kad ce ga opet ubaciti u neki kviz
Ksenija Urlicic sa svojim famoznim cufom velicine Mt Blanca i njen pulen Ljudevit Grguric Grga
Sve zvijezde i zvijezdice raznoraznih tv reality showova... sjeca li se itko Marina Tironija?

Quote:
ambasadorica kaže:
da,vidiš,tog lokasa nema nigdje.
mislim da je svojim "večerima sa samim sobom" samo potvrdio moju tez(g)u da je upitnik bio samo lucky shot.
jbg,i ćorava koka nađe zrno..
Nemoj tako. Momak je osmislio i kviz Diplomac (potencijalnog nasljednika Kviskoteke) koji je propao zato sto su u to vrijeme na HTV-u mislili da je takvom tipu kvizova odzvonilo. Lokas je ispao Losko samo u svojoj emisiji - jbga, nisu svi za sve talentirani.
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2006., 23:41   #4
Quote:
Mrtva mrkva kaže:
Branimir "pozdrav hrvatskim braniteljima ma gdje bili" Dopuđa
Dopuđa car

Di je Lacković Špaga

Di je Gordana Grbić?

Di je Jasmina Nikić?

Di je Antonela Galić-Pruša?
poirot is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2006., 23:43   #5
Quote:
poirot kaže:
Di je Jasmina Nikić?
Zena je valjda dala otkaz od uzasa kad se na TV-u kao voditeljica pojavila Dajija Mikulandja
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2006., 23:44   #6
e da, di je Silvana Radun-prekriži-noge-u-eteru-da-ti-svi-vide-gaće-Špehar?
poirot is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2006., 23:45   #7
mislim da su dopuđa,mlakar i urličićka u penziji.

a eto,meni ni taj diplomac nije baš valjal...al dobro.

da samo tironi...jeste skužili da nitko od tih pobjednika nije niš napravil. a rafo? a žanamari lalić? a onaj dečec kaj je pobijedil na zadnjem idolu (ne znam ni kak se zove)?
zasad su svi ti pobjednici doživjeli debakl,a nešto napravili oni koje su pobjedili (na 1.mjestu je natali dizdar,zatim monika kravić...)
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2006., 23:45   #8
A Blazenka Leib? Otisla u zaborav zajedno s Animavizijom?
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2006., 23:46   #9
Quote:
Mrtva mrkva kaže:
Zena je valjda dala otkaz od uzasa kad se na TV-u kao voditeljica pojavila Dajija Mikulandja


al fakat u to vrijeme i jest nestala
poirot is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2006., 23:47   #10
Quote:
Mrtva mrkva kaže:
A Blazenka Leib? Otisla u zaborav zajedno s Animavizijom?
se sjećate onih dirty sličica iz Globusa?
poirot is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2006., 23:49   #11
Quote:
ambasadorica kaže:
a rafo? a žanamari lalić?
Rafo negdje u vrletima objašnjava svojoj ekipi da su za njegov neuspjeh krivi isključivo ljubomorni kritičari koji su namjerno popljuvali njegov album


I Drito



Žanamari mi se zgadila onog trena kad je za vrijeme natjecanja izjavila: 'kenjkenjsraćsrać, kad ja budem bila popularna' :2up:

kakve li drskosti!
Felix! ajd pliz nek ima netko tko se sjeća ove reklame
poirot is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2006., 00:11   #12
a gdje je onaj lik koji je vodio onaj prvi kviz na rtl televiziji, a poslije i prvog big brothera, kaj je bilo s njim??
Paranoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2006., 00:11   #13
Quote:
zak fatalist kaže:
Joško Lokas Marko Rašica i ostali - prvi Joškov pobočnik i štitonoša te njegovi mali od kužine iz "Upitnika", heroji mali kojima se ni imena više ne zna. Pogotovo me opčinila ona crnokosa djeva koja je od lapsusa napravila umjetnost, jer nije lapsus ono što stalno radiš, zar ne? Di nestade, kamo se djene ova družina vrla?
nadam se da nisam pobrkala loncice (ah, paucina polako prekriva onaj dio mozga gdje je arhiviran upitnik), ali mislim da je Joskov mali od kuzine - Ribafish - najpoznatija faca iz Klika, sad radi u Playboy-u
joop is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2006., 00:13   #14
Quote:
Paranoid kaže:
a gdje je onaj lik koji je vodio onaj prvi kviz na rtl televiziji, a poslije i prvog big brothera, kaj je bilo s njim??
ee,da,kak se ono on zvao?
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2006., 00:15   #15
Neeno Paavincic!
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2006., 00:15   #16
Quote:
Mrtva mrkva kaže:
Neeno Paavincic!

nikak se sjetit...

da,i on netragom ispario...
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2006., 00:18   #17
nenad, neno
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2006., 00:19   #18
ah kasnin
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2006., 00:22   #19
Quote:
joop kaže:
nadam se da nisam pobrkala loncice (ah, paucina polako prekriva onaj dio mozga gdje je arhiviran upitnik), ali mislim da je Joskov mali od kuzine - Ribafish - najpoznatija faca iz Klika, sad radi u Playboy-u
Ribafish je prije Upitnika radio u Kliku. Ali on je u Upitnik došao pri kraju, Rašica je bio skoro od samog početka sa Lokasom. Stvarno, gdje su svi ti ljudi?
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2006., 00:23   #20
A vi što dnevnik gledaste, da li se još Drenislava Žekića sjećate? Čuh ja od svojih špijuna da u Podravci si kruha našo. I ne samo kruha...

Al' Joška glede, jedna stvar me muči:
zborilo se kao, da na HTV-u on i dalje prima škude
je l' istina to ili to samo izmisliše neke glave lude?

Ah, Tironi - to zvijezda biše,
kometa štoviše
jer prođe iz neba do zemlje, pa izgoriše
i nema ga više.
Kamo li se skriše?

Onaj Grga što "Sedmu noć" je vodio,
taj k'o metle da je za doručak jeo
i štirak pio.
Al je slavu zato veliku požnjeo.

A Bastarde Žuti, što za Nenu Pavinčića pitaš,
sad ću ti reći da znaš:
tamo negdje oko Rijeke, on svoj bend ima
i popularan je jako,
pa pjeva on tako
u razumu i afektu
na čakavskom dijalektu.
__________________
Send the robber barons straight to hell
zak fatalist is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:29.