Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2007., 01:44   #2261
e ljudi ja nisam pročito ništa od ovoga što ste napisali ali ne mogu vjerovat što mi se dogodilo.imam dsl od amis i ne znam jel to kakva akcija ili nešto ali od 2mbit/s veze imam ovo!!!!

http://www.speedtest.net/result/209581592.png
Litra is offline  
Old 07.12.2007., 07:06   #2262
Quote:
Litra kaže: Pogledaj post
e ljudi ja nisam pročito ništa od ovoga što ste napisali ali ne mogu vjerovat što mi se dogodilo.imam dsl od amis i ne znam jel to kakva akcija ili nešto ali od 2mbit/s veze imam ovo!!!!

http://www.speedtest.net/result/209581592.png
jesi novi korisnik? ako da onda imas akciju...
http://www.amis.hr/images/oglas_new.gif
dadach is offline  
Old 07.12.2007., 11:10   #2263
njihov sam korisnik od 21.10 tako nešto!!!!ovo nisam očekivo!!!
Litra is offline  
Old 08.12.2007., 14:10   #2264
imam mx adsl od t-coma i kada skidam neki file od npr 50 mb download mi stane na pola i prestane mi se skidat file.molim vas pomozite mi!
Smile07 is offline  
Old 10.12.2007., 19:58   #2265
tcom je u kurcu danas, zapravo i jucer je bio, tj. kad bolje razmislim tcom je u kurcu ovih dana sve češće

brzina mi je smrznuta na 700kbps, iako imam 2mbps... nek si lagano jebu mater
__________________
;)
ma ja sam is offline  
Old 11.12.2007., 14:16   #2266
Novi modem t-coma

Da li netko zna kada i da li mogu zatražiti novi modem T-coma?
Sada imam Ksadu. ( max tv cca1.5 god i max adsl cca2,5 god)
djubrix is offline  
Old 11.12.2007., 16:25   #2267
Quote:
djubrix kaže: Pogledaj post
Da li netko zna kada i da li mogu zatražiti novi modem T-coma?
Sada imam Ksadu. ( max tv cca1.5 god i max adsl cca2,5 god)
Kad se pokvari
ttc is offline  
Old 11.12.2007., 23:13   #2268
Ej bok ljudi. Ovo pitanje je mozda vec bilo ali da ponovim jer me muci. Imam modem DSL-584T. Kada ga iskopcam iz struje moram ponovno unijeti postavke (mislim zasto da radi kad je komp ugasen??). E sad me zanima da li ima kakvo rjecenje za to? I da li se moze kako zastititi od moguceg upada u racunalo?
matrix08 is offline  
Old 11.12.2007., 23:41   #2269
Quote:
matrix08 kaže: Pogledaj post
Ej bok ljudi. Ovo pitanje je mozda vec bilo ali da ponovim jer me muci. Imam modem DSL-584T. Kada ga iskopcam iz struje moram ponovno unijeti postavke (mislim zasto da radi kad je komp ugasen??). E sad me zanima da li ima kakvo rjecenje za to? I da li se moze kako zastititi od moguceg upada u racunalo?


Pusti ga na miru, štetnije je da ga stalno iskopčavaš i ukopčavaš nego da stalno radi
Zeleni is offline  
Old 12.12.2007., 23:57   #2270
Molio bih znalce za pomoć!

Naime, imam problem kod uploadanja podataka na Linuxom pokretani server. Priča je sljedeća: imam web hosting na Linux serveru i problem je što ne mogu ništa uploadati na stranicu. Uspješno se spojim na server, mogu pregledavati stvari, čak i brisati podatke sa servera ali ne mogu ništa novo uploadati. Problem sa uploadanjem se javlja samo sa računala u mojoj kući, jer sa vanjskih računala uploadanje ide bez problema. Zbog toga mi je palo na pamet da bi problem mogao biti u D-Linkovom routeru koji imam kod kuće i pomoću kojega se spajam na internet. Naime, problemi su se počeli javljati, koliko se sjećam, otprilike u vrijeme kada sam uzeo MaxTV i kada su mi likovi iz HT-a tom prilikom stavili novi router (do tada sam ima Siemensov). Vjerojatno router nekako ne dozvoljava uploadanje ili nešto slično, i to samo prema serverima pokretanima Linuxom jer nemam problema pri uploadanju na server pokretan Windowsima.
mitko is offline  
Old 15.12.2007., 12:51   #2271
kako promjeniti paket s 1gb na 5gb??? na korisničkim stranicama mi ne dozvoljava. kaže ovako: Promjene MAXadsl paketa možete zatražiti tek nakon što svoj MAXadsl korisnički racun počnete koristiti za pristup Internetu.

Jučer sam se prvi put spoji preko dsl-a
__________________
he's a big strong man with a child's mind,
don't you take his booze away
Mr.TamborineMan is offline  
Old 15.12.2007., 13:41   #2272
dakle 17.11. potpiso novi ugovor sa t-comom i do sad nisam dobio router pa me zanima koliki je tocno vremenski rok za isporuku?
 
Old 16.12.2007., 11:47   #2273
ajde mi pomozite!!
jucer san montira adsl,bezicni,i skida mi promet i kad nisan na netu! u dan san napravija 120 mb,a nisan nista skida,samo pregledavanje stranica! osim toga i kad nisan na netu,skida mi i nabija promet!
sta napravit???
__________________
Split
mungo is offline  
Old 16.12.2007., 11:52   #2274
Quote:
Mr.TamborineMan kaže: Pogledaj post
kako promjeniti paket s 1gb na 5gb....
Jučer sam se prvi put spoji preko dsl-a
upravo to...ne možeš odmah mijenjati paket dok te oni vide da si počeo koristiti njihov internet...a paket promijeni tek pri kraju mjeseca jer će ti se promjena odnositi samo na idući mjesec
 
Old 16.12.2007., 11:57   #2275
e i postavljena je zastita!!!
__________________
Split
mungo is offline  
Old 16.12.2007., 11:59   #2276
Quote:
mitko kaže: Pogledaj post
Vjerojatno router nekako ne dozvoljava uploadanje ili nešto slično, i to samo prema serverima pokretanima Linuxom jer nemam problema pri uploadanju na server pokretan Windowsima.
ili to, ili imaš negdje na kompu u firewallu blokiran put prema serveru...
ili ti server na linuxu ne prima konekcije s tvog kompa...

ako imaš ip od servera (a pretpostavljam da imaš), probaj pingat server sa svog kompa i vidi da li server uopće prima ikakvu konekciju...
 
Old 16.12.2007., 12:00   #2277
Quote:
King prawn kaže: Pogledaj post
dakle 17.11. potpiso novi ugovor sa t-comom i do sad nisam dobio router pa me zanima koliki je tocno vremenski rok za isporuku?
mjesec dana...ali ne brini, uglavnom (naglasak na uglavnom ) dođu u roku od tjedan dana
 
Old 16.12.2007., 12:15   #2278
Quote:
mungo kaže: Pogledaj post
u dan san napravija 120 mb,a nisan nista skida,samo pregledavanje stranica
i pregledavanje stranice se ubraja u promet
što god da primaš/šalješ ubraja se

Quote:
mungo kaže: Pogledaj post
ajde mi pomozite!!
jucer san montira adsl,bezicni,i skida mi promet i kad nisan na netu
Quote:
mungo kaže: Pogledaj post
osim toga i kad nisan na netu,skida mi i nabija promet!
sta napravit???
netko ti upada i koristi net jer ti je router (i sam tim i veza) nezaštićen/a
 
Old 16.12.2007., 12:16   #2279
bok, imam jedno pitanje: od 7 mj 2005 imamo adsl i sad je modem počeo zezat, svako malo pukne veza, posudili od susjeda modem i na njegov je sve ok. zanima me (pošto trenutno nemogu naći ugovor) dal sama plaćam novi modem ili ht nešto sudjeluje u tome? ipak su prošle 2 god., znam da ništa ne traje vječno
fatmama is offline  
Old 16.12.2007., 12:36   #2280
Quote:
WichitaQ kaže: Pogledaj post
i pregledavanje stranice se ubraja u promet
što god da primaš/šalješ ubraja se




netko ti upada i koristi net jer ti je router (i sam tim i veza) nezaštićen/a

sve san zastitija,ne upada mi nitko!!A ipak mi ide promet,po noci.......
a znan da se sve zbraja,ali bija san prije na homeboxu, pa je to bilo puuuuuno manje
__________________
Split
mungo is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:28.