Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > iOS

iOS Apple uređaji pokretani iOS-om

Pogledaj rezultate ankete: Koji od dijelova opreme ili dodataka planirate nabaviti?
Stolni ili auto punjač 10 38.46%
Bluetooth modul 5 19.23%
FM radio 4 15.38%
Dodatnu bateriju 6 23.08%
Bluetooth slušalica 5 19.23%
Metalna ili neka druga zaštitna navlaka 15 57.69%
Stylus olovke 4 15.38%
Teleskopsku kameru 3 11.54%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 26. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2008., 22:18   #1
Apple iPhone 3G hardverski dodaci i oprema

Prvo, anketa: možete odabrati VIŠE opcija, ne samo jedan odgovor... a sad:

Dragi "ajfounovci", baš gledam i mislim kako nema zasebne teme o svim hardverskim dodacima i opremi koja se može kupiti za najnaj mobitel na svijetu! Tu, naravski, mislim na sve; od navlaka i zaštita, pa preko punjača, dockova i stalaka, do slušalica, bluetooth modula za ukopčanje na mjesto punjača, kao i svih ostalih dodataka koji naš odličan iPhone čine još boljim! Neka ovo mjesto (ovaj podforum) bude mjesto gdje ćete naći linkove na raznorazne dodatke i opremu, na cjenike, na dućane gdje se isti mogu nabaviti, na mjesto za dogovor za mogući zajednički shopping određenog proizvoda ili narudžbu preko ebaya ili nekog drugog dućana, na savjete za kupnju, ili na kritike kako i zašto kupiti ili ne kupiti... zato sam za primjere dao samo neke slikice konkretnih dijelova, no dobrodošlo je sve...

Neki slični komentari su se već sporadično pojavili u raznim podforumima, no pretraživanje toga ubije svaku volju za životom, pa je red da to bude objedinjeno na ovakvom podforumu. Ovako nešto bih ja htio...

Kožne navlake za nošenje iPhonea:






Metalne navlake za iPhone:




FM Radio za iPhone:




Ovo je samo mali dio svega što se može nabaviti za upotpunjavanje funkcija našeg iPhonea 3G, što je jasno da svatko, ovisno o svojim potrebama, može svoj iPhone složiti tako da je isti ne samo jednako, nego i puno više funkcionalan nego neki modeli drugih proizvođača, a koji se stalno guraju kao nekakvi konkurenti iPhoneu 3G...

Znači, moje pitanje Vama je slijedeće:

- da li ste razmišljali, ili već i naručili, neki Bluetooth modul za iPhone? Radi li isti dobro, da li radi sa ne-jailbreakanim iPhoneom, kakvi su Vaši dojmovi i kritike, te preporuke? Gdje ste ih kupili, po kojoj cijeni?

- da li ste razmišljali o kupnji drugih slušalica, nekih koje su drugog tipa (jer ja osobno nemam baš sklonosti prema slušalicama koje si zabijam u uho, jednostavno me takav tip slušalica smeta...), i ako jeste, koje bi preporučili, gdje ste ih kupili, po kojoj cijeni?

- imate li nekakvu posebnu i samo za iPhone namjensku torbicu, navlaku, zaštitnu foliju, oklop ili nešto deseto? Od kojeg materijala, gdje je kupljeno, koliko košta, kako ste zadovoljni čvrstoćom, dizajnom, kvalitetom?

- imate li drugi ili zaseban punjač ili dock-station u kojem iPhone stoji i puni se na stolu? Original ili zamjenski? Ima li isti kakvih dodatnih funkcija osim samo punjenja; možda i prebacuje podatke i sinkronizira podatke i datoteke istodobno? I, naravno, dućan i cijena??

Zadnje uređivanje Sledgehammer : 01.12.2008. at 22:28.
Sledgehammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 22:22   #2
Dodatna baterija za iPhone:




Dock adapteri:




Vanjski punjač za iPhone:




Nosač iPhonea za automobil:




Stylus olovke koje zamjenjuju korištenje prstiju:


Sledgehammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 22:25   #3
Teleskopska kamera za iPhone:




iPhone punjač za automobil:




Za sve sportske freakove da uvijek imaju iPhone uz sebe:




Bluetooth slušalica za iPhone:




Bluetooth Stereo-adapter za iPhone 3G:


Sledgehammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 22:51   #4
Kao što sam vec spomenuo u prosloj temi,kad kupim iPhone,kupujem i ovo:
ovdje je LINK

Zadnje uređivanje Um : 02.12.2008. at 08:50.
user23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 08:53   #5
Molim vas, probajte linkove "kamuflirati", odnosno da se ne vidi gdje taj link vodi, na koju stranicu. U nastavku mog posta ili post prije mog vidit ćete na što mislim:

A što mislite na ovo:

ZAGG invisible shield <-- klikni na link

Ja si mislim to uzeti...
Što vi mislite da je najbolja zaštita ekran pa i poleđine, tj. plastike na poleđini ajfona?

(ja glasao, meni će treba auto i stolni punjač, kao i neka zaštita, ja sam za invisible shield)
__________________
aeon studio design

Zadnje uređivanje Um : 02.12.2008. at 11:13.
Um is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 12:47   #6
Quote:
user23 kaže: Pogledaj post
Kao što sam vec spomenuo u prosloj temi,kad kupim iPhone,kupujem i ovo:
ovdje je LINK
Naruči odmah dva, ja ću crni sjajni!

To je prekrasna zaštita samog iPhonea, a ne smeta niti za nošenje u nekoj torbici sa klipsom za remen...
Sledgehammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 12:49   #7
Ako ćeš i ti uzimati, da naručimo zajedno, jeftinije je... meni ionako treba samo za ekran, ostatak mobitela mislim riješiti ovim gore CapsuleRebelom...
Sledgehammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 19:16   #8
Okej, javim ti ako budem uzimao, znaći samo prednji? Poslat ću ti link da vidiš cifru, i dali ti je to OK.
Ali kažem ako, jer prijatelj mi kaže da su to gluposti i da se iPhone uopće ne grebe, niti ekran, niti zadnji dio, pa da mi to neće trebati. Iako ja mob čuvam, ali baš čuvam, ne želi provjeravati dali je to istina, on mi veli da ga stavlja i u džepove hlaća, i briše ga od jeans, a ekran i zadnji dio su bez crtice...
__________________
aeon studio design
Um is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 00:46   #9
Quote:
Sledgehammer kaže: Pogledaj post
Ako ćeš i ti uzimati, da naručimo zajedno, jeftinije je... meni ionako treba samo za ekran, ostatak mobitela mislim riješiti ovim gore CapsuleRebelom...
Mislim da ti IS uopce nije potreban ako budes uzeo Capsule Rebel zato sto s tom futrolom dobis i dva screen protectora,sad koja je razlika izemeđu tih screen protectora i IS-a,to nemam pojma.
user23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 11:07   #10
ja uzeo u los angelesu 5 folija, savrsene su, samo jednu sam unistio jer mi je uslo zrno prasine unutra, a mene je to do boli smetalo, pa sam je dignuo i stavio novu. Ako nemate smisla za preciznost, neka vam to netko drugi stavi, jer ni slucajno ne smije u okolini bit prasine, i folija se stalno mora drzati u okomitom polozaju!tj, ono sta ide ekran, prema dolje da se ne nakelji zrno prasine, jer jako prihvaca zrnca prasine.
Gharani is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 14:11   #11
Quote:
-Um- kaže: Pogledaj post
Okej, javim ti ako budem uzimao, znaći samo prednji? Poslat ću ti link da vidiš cifru, i dali ti je to OK.
Ali kažem ako, jer prijatelj mi kaže da su to gluposti i da se iPhone uopće ne grebe, niti ekran, niti zadnji dio, pa da mi to neće trebati. Iako ja mob čuvam, ali baš čuvam, ne želi provjeravati dali je to istina, on mi veli da ga stavlja i u džepove hlaća, i briše ga od jeans, a ekran i zadnji dio su bez crtice...
Ma na eBayu je to bilo dosta ispod deset dolara za samo prednju foliju, sada nisam ziher, ali je bilo jeftino (oriđiđi je cca 15 US $, znači li to da je ebay lažnjak? Vjerojatno... fak 5 dolara, oću onaj "pravi"...).

I ja sam picajzl za uredan, čist i neoštećen mobitel, tako da i moj drugi Samsung D-500 (sjeća li se još netko te antike?) još uvijek ima sjaj i nije oštećen, maltene kao i prvoga dana... a do iPhonea mi je još više stalo!

A za narudžbu:

Zadnje uređivanje Sledgehammer : 03.12.2008. at 14:19.
Sledgehammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 14:13   #12
Quote:
user23 kaže: Pogledaj post
Mislim da ti IS uopce nije potreban ako budes uzeo Capsule Rebel zato sto s tom futrolom dobis i dva screen protectora,sad koja je razlika izemeđu tih screen protectora i IS-a,to nemam pojma.
Nema beda, samo naruči taj Capsule rebel, crni sjajni: odmah na privat šalji cifru sa poštarinom, da ti šaljem lovu...

Sledgehammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 17:09   #13
na ebayu je original, ali ga prodaju jeftinije, jer ga i nabave jeftinije od Zagga. Ima mogučnost da i ti prodaješ njegov proizvod, a onda naravno da ti on da to po VPC, i onda ti staviš maržu koliko hočeš. Zato ovi na ebayu, koji imaju jaču konkurenciju, stave manju maržu, bubam sada, npr. 20%, dok zagg stavi 50%, pa je valjda zato i skuplje.

Uglavnom, da ne pametujem, sve je to original, samo moraš računati i na poštarinu. Kod zagga poštarina je besplatna (možda je i zato skuplji, jer on uračuna i poštarinu u tu cijenu), a dok na ebayu, poštarinu moraš platiti.

Hm, mislim da ću odustati od toga i kupiti si torbicu (kao nekakvu čarapicu ili torbicu od mikrofibre) i držati ga u tome...
__________________
aeon studio design
Um is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 18:08   #14
Quote:
Sledgehammer kaže: Pogledaj post
Nema beda, samo naruči taj Capsule rebel, crni sjajni: odmah na privat šalji cifru sa poštarinom, da ti šaljem lovu...

polako,kao sto sam rekao "kad kupim iPhone",prvo ga moram kupit,a onda razmisljat o dodacima
user23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 19:23   #15
Mene cudi kak nitko jos nije pokreno biznis s tim dodatcima,ja sam ocekivao navalu raznoraznih trgovaca ali sve je to slabo.bio je neki lik na jednom forumu kaj je prodava oinvisible sheild all na kraju se ispostavilo da to u uopce nije Zagg nego neki drugi.
Ja nemam karticu i ne znam kak da nabavim te dodatke prek neta.jedino ak mi neka dobra dusa zeli pomoc
djubre44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 19:30   #16
Što se tiče tih Zaggovih IS-a, mislim da ću ih imati, pa se javite na PP
__________________
aeon studio design

Zadnje uređivanje Um : 04.12.2008. at 13:42.
Um is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 13:16   #17
Ma glavno da mi ne smijemo staviti niti link jer netko negdje moguće i na toj stranici nešto komercijalno dila i prodaje, a ti smiješ raširiti svoj dućan u temi... nema veze, zato si ti moderator, a mi pljugeri, jer zakon i principi nikada nisu, a i neće biti jednaki za sve...

BTW, mene ne smeta to što si napisao (smeta me dvoličan princip), ali si to sve mogao upozoriti ljude da koga zanima, postoji PP...

Mene zanima, ali me zanima samo prednja ZAGG folija, pa kako nisi naveo cijenu za istu, molim da se izjasniš, a ja odmah, predostrožnosti radi, rezerviram jednu od te tri...
Sledgehammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 13:51   #18
Pa podrazumijeva se da se ponude i dogovri šalju i rješavaju preko PP.

Eto vidiš, razlika između mene i tebe je to, što sam ja htio nešto ljudima ponuditi (čitaj) BEZ DOBITKA, da pomognem tebi, vama i ostalima koji to ne mogu kupiti preko neta, ali zahvaljujući tebi, sve sam obrisao, pa sada neka se ljudi snalaze, nažalost i oni koji mole druge članove da za njih kupe te stvari i dodatke (koje, naravno, žele platiti), odnosno, samo sam htio napraviti uslugu ljudima ovdje, jer vidim da ljudi mole da im se to nabavi, ali eto, ponavljam, mogu samo TEBI zahvaliti što sada neće dobiti ZAGG zaštitu i ostale zaštite.

Jesam, priznajem, pretjerao sam, jer sam iznio cijene što ne smijem, pa sam prema tome cijene i izbrisao, ali ponavljam, samo samo htio ljudima ovdje dati nešto bez dobiti i pomoći onima koji to ne mogu kupiti online.

Gledaj, mene baš briga, nemaš pojma ( možda i imaš, možda i znaš)koja je potražnja za ovim, ja ću to prodati, pa ako treba i pokloniti nekom, to je najmanji problem, a ti kao borac za pravdu na ovom forumu, prijavi se za moderatora, pa ću te onda pitati što i kako.
Zahvaljujući tvojim tvrdoglavim ponašanjem stekao si mnogo minusa među članovima ovdje, a da ne govorim, kao želiš pomoći, a samo odmažeš.

Eto. I ja sam budala što gledam na druge i pokušavam pomoći.

Sada ću lijepo pokloniti frendovima ZAGG shield i sljedeći put kupovati samo za sebe.

I da, nemam prednjih od ZAGGa, samo neke "obične" prednje prozirne zaštite, ali ne prodajem ih više.
Poklonit ću ih nekom...
__________________
aeon studio design

Zadnje uređivanje Um : 04.12.2008. at 15:18.
Um is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2008., 06:35   #19
jučer mi je stigo ajfon i odma sam na ebayu pokliko dock sa kablom i torbicu za remen. još razmišljam o stylusima, ne znam ni sam kolko mi trebaju. jest da nije neka lova u pitanju, ali jel mi to zaista treba?
__________________
Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.

- Terry Pratchet, Jingo
Equilibrium is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2008., 13:26   #20
Ako ovi nisu neki posebni stylusi nema sanse da ti ni rade, a i ova slika kod stylusa ni ne lici previse na iPhone te jos pise na njoj China super deals, ja bi to zaobisao u sirokom luku.
Btw, posto je cijeli interface iPhonea napravljen za upravljanje prstima ne vidim potrebe za stylusom.
Velorien is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:16.