Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2009., 22:47   #21
Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
Ne zelim biti zlocesta, ali stvarno ne vidim nacina kako navesti nekoga da te pozeli, ako te (vise) ne zeli u tom smislu.
Ma nisi ti zločesta, ti si .

Samo kažem, čini mi se da joj ljubavnik u ovom trenu neće pomoć, samo će otežat situaciju, jer ako imaš ljubavnika, znači da si praktično digao ruke od braka, a mislim da je još rano za taj korak.

Razgovor, razgovor i samo razgovor...
__________________
I feel the need, the need for speed.
Vale_23 is offline  
Old 26.07.2009., 22:50   #22
Quote:
Vale_23 kaže: Pogledaj post

Ne izgleda dobro, ja sam bio takav, poceo sam je uzimati zdravo za gotovo, rađe sam se samozadovoljavao nego seksao s njom, a i kad sam se seksao, to je bilo isključivo u svrhu mog zadovoljstva.

Uglavnom, užas.

Ona je to neko vrijeme trpila, onda me ostavila. S pravom.

Probaj ozbiljno razgovorati s njim, ja jedino svojoj malkice zamjeram što nije nikad ni pokušala razgovarati o tome, samo se jednog dana skupila i otišla.
Tako Logičan slijed stvari....
ždralexandrijka is offline  
Old 26.07.2009., 22:59   #23
Mama Panda, iskreno mi te žao. U vrlo si nezavidnoj situaciji. Natjeraj ga da propriča, daj mu priliku da kaže konkretno o čemu se radi. Znam da ja ne bih stala dok ne čujem šta se kuha u glavi čovjeka koji me počeo preko noći ignorirati . Toliko ti je dužan kao osoba za koju si se udala.
Samo budi spremna na nešto gadno. Ima samo jedna stvar koju u životu ne možemo a to je natjerati nekoga da nas iskreno voli. Vjerujem da je najgori krah za nekoga kad mu osoba koju voli dođe i kaže da više nema nikakvih osjećaja za njega ili nju.
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Old 26.07.2009., 23:07   #24
Quote:
lana10 kaže: Pogledaj post
je ste li vi planirali ili ti....

meni više izgleda da si ti to izplanirala da on ne promjeni mišljenje...
znam reči ćeš da sam zla, ali nešto si napravila što nisi smijela, mi žene lajemo kada smo uvrijeđene, muški češće šute, a kada je ignor..ufh, to je zajeb,
isusati boga kako ti mrzis zene
nece ona rec da si zla nego ja cu rec da si otrovna
da ona je kriva sto je muz ne zeli jebat nego radije drka
koji vam je kurac
zene probudite se
da je to moj muz, drkao bi do kraja svog zivota ali mene vise taknuo ne bi ...

ima i obrnutih situacija valjda pa se unaprijed ispricavam muskom rodu...
vazi za sve
volite sebe
__________________
01.01.2019. LAJTE KERE JAKOBSFELDA
marčelina is offline  
Old 26.07.2009., 23:14   #25
khm...

Na pitanje u naslovu sam mislio dat odgovor, al nakon što sam pročitao post, nemam što reć...
Imaš bebu? Ako nemaš, promjenit će se on kad dođe beba... (nadamo se)
A sad sam vidio da imaš bebu.
E, ne znam šta da kažem.
amadeusvk is offline  
Old 26.07.2009., 23:19   #26
Quote:
marčelina kaže: Pogledaj post
isusati boga kako ti mrzis zene
nece ona rec da si zla nego ja cu rec da si otrovna
da ona je kriva sto je muz ne zeli jebat nego radije drka
koji vam je kurac
zene probudite se
da je to moj muz, drkao bi do kraja svog zivota ali mene vise taknuo ne bi ...

ima i obrnutih situacija valjda pa se unaprijed ispricavam muskom rodu...
vazi za sve
volite sebe
vjeruj mi da bih i ja imala takvo mišljenje da netko drugi ima takav problem, li teško je kada netko koga voliš 'zahladi' svoje osjećaje prema tebi i sve se svodi na šutnju i nešto sitno razgovora....
mama panda is offline  
Old 26.07.2009., 23:22   #27
Quote:
marčelina kaže: Pogledaj post
isusati boga kako ti mrzis zene
nece ona rec da si zla nego ja cu rec da si otrovna
da ona je kriva sto je muz ne zeli jebat nego radije drka
koji vam je kurac
zene probudite se
da je to moj muz, drkao bi do kraja svog zivota ali mene vise taknuo ne bi ...

ima i obrnutih situacija valjda pa se unaprijed ispricavam muskom rodu...
vazi za sve
volite sebe
ne ne mrzim žene, samo ne volim proračunate žene koje u instituciju zvanu brak ulaze sa svojom kalkulacijom bez dogovora s mužem, i lijepo je upitah je si li ti ili vi planirali brak...sori ali u današnje vrijeme i moj sin koji ide u osnovnu školu zna kako se deca delaju i kaj treba napraviti da se ne delaju...

pa možda i je kriva, ako čovjek drka ima potrebu, a vjeruj možda se i njemu sve ogadilo, pa rađe sjedne na zahod i šlajdra...e tebe ne bi taka, možda i je u tom grmu zec...ne bi taka

po čemi ja mrzim žene...
__________________
.
lana10 is offline  
Old 26.07.2009., 23:23   #28
mama panda, potreban je jedan jakojako ozbiljan razgovor sa suprugom. reci mu sve, ništa nemoj skrivat.
pokaži mu da ga voliš i sve to, mislim, pitaj ga u čemu je problem i onda poradite na tom problemu... good luck
__________________
*ashes to ashes, dust to dust*
fragile00 is offline  
Old 26.07.2009., 23:27   #29
Quote:
fragile00 kaže: Pogledaj post
mama panda, potreban je jedan jakojako ozbiljan razgovor sa suprugom. reci mu sve, ništa nemoj skrivat.
pokaži mu da ga voliš i sve to, mislim, pitaj ga u čemu je problem i onda poradite na tom problemu... good luck
problem je u tome što on ne želi razgovarati, a kad j pokušam kaže mi šta forsiram stalno nešto.... i gdje je tu smisao braka
mama panda is offline  
Old 26.07.2009., 23:30   #30
e, pa to je za ne povjerovati, kad netko kaže- izbjegava, šuti, ne razgovara, pa kak? dijelite istii krov, kratko ste u braku...
__________________
chillout
Via0071 is offline  
Old 26.07.2009., 23:36   #31
Quote:
iva0710 kaže: Pogledaj post
e, pa to je za ne povjerovati, kad netko kaže- izbjegava, šuti, ne razgovara, pa kak? dijelite istii krov, kratko ste u braku...
eeee srećo, to i mene zanima....
mama panda is offline  
Old 26.07.2009., 23:37   #32
Quote:
mama panda kaže: Pogledaj post
ne znam, jednostavno tražim neki glupi odgovor na ovakvu tužnu situaciju. i nisam sama planirala brak, jedino ako su njegove riječi bila pusta obećanja...
Imala si tu nesrecu da naletis na tipa koji nakon zenidbe zenu smatra svojim posjedom i tako se i odnosi prema njoj.
Pitanje je samo hoces li i mozes li ga preodgojiti.? Tesko!
Neki ce se sjetiti Kleopatre koja je prije nekih godinu dana tu pisala o slicnoj situaciji i sta se desilo.
Ona se pomirila sa tim i jos sva sretna kad joj muz dva put u godini pokaze da je zena a ne dio kucnog namjestaja.
Na tebi je da pod hitno probas srediti situaciju ili odjebat to ili prihvatit tako kako jest i patit cijeli zivot.
__________________
Mein Leben ist eine Achterbahnfahrt
bingooo is offline  
Old 26.07.2009., 23:40   #33
e, jbg... ne znam ,kad se moj nafrnji, naduri,...neće razgovarati- ma, šta nećeš, sunce ti tvoje,ima da riješimo i amen
__________________
chillout
Via0071 is offline  
Old 26.07.2009., 23:49   #34
Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
I sto bi ti sad da ti mi kazemo?

Nadji si ljubavnika!
ovako glup komentar od tebe nisam očekivala

Aj ovo mi je jedna od rijetkih tema koju sam ozbiljno pročitala i shvatila. Baš zvuči otužno, nemogu si zamislit takvu sitaciju i kako se izvuć iz tog začaranog kruga di se osoba koju voliš i na koju si "osuđen" prema tebi tako ponaša. Neznam. Čitam, razmišljam, nemam pametan savijet, pokušala sam se stavit u tvoju kožu i neznam šta bi napravila. Ništa.
Pokušaj razgovarati, pitaj ga što nevalja, rastani se...
Neznam... banana... baš depresivno...

Ah, jesam mlada i navina
__________________
Ne treba mi potpis
Wannda is offline  
Old 26.07.2009., 23:56   #35
Kako znaš da se on samo samozadovoljava?
__________________
Jebem, ližem pičku i drkam
volim pičku is offline  
Old 27.07.2009., 00:00   #36
Quote:
mama panda kaže: Pogledaj post
istina. ne osjećam potrebu za ljubavnikom već želim ljubav svog muža. iskreno,mislim da ga manje volim nego prije zbog ovakvog ponašanja prema meni.
Pokušj prvo sebe izanalizirati:
1. Jesi li se ti možda malo "opustila" poslije vjenčanja, pa si prestala voditi brigu o svojem izgledu?
2. Jesi li možda tokom trudnoće navukla viškak kilograma, a onda ih nisi niti pokušala skinuti?
3. Preuzmeš li ti katkad "inicijativu". Znaš, obućeš se seksi pa mu sjedneš u krilo?

Moraš se početi "dotjerivati", namazati se, skockati frizuru, biti i u kući dobro obučena. Pa zaboga dotjeruješ se da se dopadneš svojem mužu, a ne drugim muškarcima na cesti.
Space_gander is offline  
Old 27.07.2009., 00:03   #37
Netko je napisao da se povuces.I ja tako mislim.Pokazi mu bez rijeci kako se osjecas ali samo ukoliko osjecas su sva diplomatska sredstva iskoristena.
Cijeni sebe.Pokoji put i ti izadji van sutke.
Nece biti lako ali za svoja prava i svoj status se moras sama izboriti.
__________________
"Nemoj da na kraju svoga zivota shvatis da nisi ni zivio!!"Iz filma "Drustvo mrtvih pjesnika"
ella... is offline  
Old 27.07.2009., 00:03   #38
jao, a što se on ne skocka, bude kao mirisna ružica , prije toga opere suđe i stavi dijete na spavanje da nju rastereti i onda se on potrudio oko nje?
ma,...
__________________
chillout
Via0071 is offline  
Old 27.07.2009., 00:05   #39
Quote:
Space_gander kaže: Pogledaj post
Pokušj prvo sebe izanalizirati:
1. Jesi li se ti možda malo "opustila" poslije vjenčanja, pa si prestala voditi brigu o svojem izgledu?
2. Jesi li možda tokom trudnoće navukla viškak kilograma, a onda ih nisi niti pokušala skinuti?
3. Preuzmeš li ti katkad "inicijativu". Znaš, obućeš se seksi pa mu sjedneš u krilo?

Moraš se početi "dotjerivati", namazati se, skockati frizuru, biti i u kući dobro obučena. Pa zaboga dotjeruješ se da se dopadneš svojem mužu, a ne drugim muškarcima na cesti.
e al uz malu bebu nije uvijek lako biti skockan, nasminkan isfriziran i sl. bebe bljuckaju i traze vremena... mislim, nisam se previse opustila, gotovo sam vratila istu kilazu kao prije trudnoce, moyda 1-2kg vise. a rekla sam kad nesto pokusam odgovor je uvijek sta forsiras stalno nesto
mama panda is offline  
Old 27.07.2009., 00:11   #40
Davno sam pročitao da nekad muževima jednostavno nestane želja za seksom sa vlastitom ženom nakon što rodi dijete.
__________________
Čast svakome, veresija nikome!!!
DENNY is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger