Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2010., 23:32   #21
hahahah dečki moji jeste vi to meni zbilja sad tu usporedili jedan suzuki jimny i pandu sa Q7?!! Ček jeste stvarno? Pa niste valjda?!

Kolko vi godina imate? 12? Je, u ovom časopisu je pobjedio ovaj, na fifth gearu onaj, jel itko od vas probao vozit bilo koji takav auto ili samo čitate o njima i gledate ih na TVu?

Odgovor znam, pa onda ajmo nazad na temu...

Ako uspoređuješ xD sa quattrom, tu je quattro pobjednik bez razmišljanja.

Ako uspoređuješ stražnji pogon sa quattrom, e tu se može raspravljat još 2 mjeseca na 200 stranica...siguran sam da takva tema već odavno postoji...
ts0kie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2010., 23:39   #22
Quote:
ts0kie kaže: Pogledaj post
hahahah dečki moji jeste vi to meni zbilja sad tu usporedili jedan suzuki jimny i pandu sa Q7?!! Ček jeste stvarno? Pa niste valjda?!

Kolko vi godina imate? 12? Je, u ovom časopisu je pobjedio ovaj, na fifth gearu onaj, jel itko od vas probao vozit bilo koji takav auto ili samo čitate o njima i gledate ih na TVu?

Odgovor znam, pa onda ajmo nazad na temu...

Ako uspoređuješ xD sa quattrom, tu je quattro pobjednik bez razmišljanja.

Ako uspoređuješ stražnji pogon sa quattrom, e tu se može raspravljat još 2 mjeseca na 200 stranica...siguran sam da takva tema već odavno postoji...
Evo stavio sam ti link pa vidi. Koji auto prije izađe sa one poluge ima bolji pogon (simulira proklizavanje).

Doduše, meni je 4x4 pogon na cestovnim autima za ljude koji imaju višak samopouzdanja i manjak općenitog znanja o vožnji i ponašanju auta, ili kao da nosiš kurton cijele godine a jebeš samo par dana u istoj.

Ali tko voli...
piacere_dfn is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2010., 23:49   #23
Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post
da ne duljim



Auto motor und sport je na testovima proglasio 4matic najboljim! Audiu su zamjerili bježanje nosa zbog preteškog prednjeg kraja, ali dali je bio bolji X drive ili quattro sada nisam siguran! Vozna dinamika je uvijek bila bolja kod BMW-a, pa mislim da je od ove trojice ipak quattro zadnji! Ne kažem da je loš, svakako bolji od klasičnog prednjeg pogona, ali ipak zadnji! Inače Audi Q7 je skoro bio lošiji i od Fiata pande, panda bi doduše pobjedila, ali ju je vozač nasukao na neku kvrgu! Q7 zapravo nije terenac!
To bježanje nosa je izraženo u starijim linijama audija, zato jer je motor ispred prve osovine smješten, dok kod novih linija povukli su motor prema nazad i sada su smanjili to proklizavanje prema van u zavojima. Iako kad sam vozio audija sa quattro pogonom nisam ni jednom osjetio da bi bježao prednji kraj prema van. Dok kod xdrivea i 4 matica više se snage prenosi na strašnje kotače, iako je danas to u ponudi i kod audija, mogućnost prebacivanja više snage na stražnje kotače.
schimek1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2010., 23:52   #24
Quote:
piacere_dfn kaže: Pogledaj post
Evo stavio sam ti link pa vidi. Koji auto prije izađe sa one poluge ima bolji pogon (simulira proklizavanje).

Doduše, meni je 4x4 pogon na cestovnim autima za ljude koji imaju višak samopouzdanja i manjak općenitog znanja o vožnji i ponašanju auta, ili kao da nosiš kurton cijele godine a jebeš samo par dana u istoj.

Ali tko voli...
Pa jasan mi je link, ali moraš bit budala da ideš uspoređivat to dvoje (ovo ne ide tebe nego tih "novinara"), pa Q7 je 3 puta teži (doslovno), naravno da se to mora odrazit na ponašanje auta na snijegu...
ts0kie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2010., 23:58   #25
Quote:
schimek1 kaže: Pogledaj post
To bježanje nosa je izraženo u starijim linijama audija, zato jer je motor ispred prve osovine smješten, dok kod novih linija povukli su motor prema nazad i sada su smanjili to proklizavanje prema van u zavojima. Iako kad sam vozio audija sa quattro pogonom nisam ni jednom osjetio da bi bježao prednji kraj prema van. Dok kod xdrivea i 4 matica više se snage prenosi na strašnje kotače, iako je danas to u ponudi i kod audija, mogućnost prebacivanja više snage na stražnje kotače.
Ma to je najveći problem onima koji ne znaju vladat autom, tj. početnicima.
Nema tog zavoja u koji se ne može oštro uć i izać sa visokom klasom audija, uvjet su samo sportski ovjes što većinom i imaju jači motori i vrhunske gume prikladnog profila.
Ponavljam bitnije je tko vozi nego što vozi.
johny5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 00:07   #26
Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post
da ne duljim



Auto motor und sport je na testovima proglasio 4matic najboljim! Audiu su zamjerili bježanje nosa zbog preteškog prednjeg kraja, ali dali je bio bolji X drive ili quattro sada nisam siguran! Vozna dinamika je uvijek bila bolja kod BMW-a, pa mislim da je od ove trojice ipak quattro zadnji! Ne kažem da je loš, svakako bolji od klasičnog prednjeg pogona, ali ipak zadnji! Inače Audi Q7 je skoro bio lošiji i od Fiata pande, panda bi doduše pobjedila, ali ju je vozač nasukao na neku kvrgu! Q7 zapravo nije terenac!
Ovo ti je valjda jedina pametna u ovom tekstu. Taj jebeni autobus je napravljen za ljude s malim pimpekima koje jebeno boli briga kako to djubre vozi po parkicu, niti ih briga za Pandu koja cijela dodje ko' jedna njegova felga. U tome je bit i ne znam zasto uopce ljudi rade takve usporedbe.
efodiks is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 00:22   #27
Bmw xd jer je dinamicniji ali si upadljiv ipak vozis bemburu i dinamicniji je Audija.
Q7 je smece za koje pouzdano znam da zdere gume i da se mjenjaju svakih 5 000 km pa ti vidi.
Vjerujte ljudi Q7 je
__________________
Because I am hard you will not like me. But the more you hate me the more you will learn. I am hard but I am fair. There is no racial bigotry here.
SgtHartmann is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 00:26   #28
Quote:
piacere_dfn kaže: Pogledaj post
Nemoj mi samo reći da si stavio usporedbu izlaska iz neke pizdarije koja je postavljena od lika koji se zove thatBMWguy.

Zadnje uređivanje frANZi50 : 19.01.2010. at 00:33.
frANZi50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 01:12   #29
http://www.youtube.com/watch?v=EyKst...eature=related

Evo kad smo se već dotaknuli pogona, da stavim i ja jedan video.
schimek1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 01:40   #30
Vrlo uvjerljivo s kocenjem Mitshubishija i bez Subaru i Mercedesa.

Honda vjerojatno ne bi na snijegu prosla, ali Subaru bi preskocio Audija. http://www.youtube.com/watch?v=ooQRxlChvMw
__________________
Without racing, there is no Honda!

Zadnje uređivanje Bono_ : 19.01.2010. at 01:45.
Bono_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 01:53   #31
kad su auti tako stari(do 10g)izaberi onog koji je u boljem stanju
sve ostalo nebitno
da biras novi ili godisnjak druga prica
useless is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 10:14   #32
Quote:
ts0kie kaže: Pogledaj post
hahahah dečki moji jeste vi to meni zbilja sad tu usporedili jedan suzuki jimny i pandu sa Q7?!! Ček jeste stvarno? Pa niste valjda?!

Kolko vi godina imate? 12? Je, u ovom časopisu je pobjedio ovaj, na fifth gearu onaj, jel itko od vas probao vozit bilo koji takav auto ili samo čitate o njima i gledate ih na TVu?

Odgovor znam, pa onda ajmo nazad na temu...

Ako uspoređuješ xD sa quattrom, tu je quattro pobjednik bez razmišljanja.

Ako uspoređuješ stražnji pogon sa quattrom, e tu se može raspravljat još 2 mjeseca na 200 stranica...siguran sam da takva tema već odavno postoji...
je, za manje od mjesec punim 13 god. neki problem?
jasmin16v is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 10:22   #33
Možda je nekima promaklo, dok su tražili prigodne filmiće i linkove, pa evo, da quotam autora

Quote:
1.8t kaže: Pogledaj post
pogon mi nije bitan, 330 d ili xd meni je sve jedno, zanima me opcenito koji je motor bolji audi ili bmw i koji je lakse odrzavat...

znam da bmw ima lanac a za audi nisam siguran mislim da on ima zupcasti pa je to vec dodatno ulaganje naspram bmw-a...
Quote:
1.8t kaže: Pogledaj post
vec sam napisao gore al evo opet pogon nije bitan jel 4x4 ili zadnji...bmw xd sam uzeo samo za primjer
__________________
Vratite nam krvopiju!!!
palj is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 10:44   #34
330d, probaj 330i, a još bolje 330ci ako se ne voziš previše.
__________________
now u c me, now u'r dead
newwbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 10:50   #35
Quote:
newwbie kaže: Pogledaj post
330d, probaj 330i, a još bolje 330ci ako se ne voziš previše.
Eh, a u Avataru Audi, a u sigu MTM...sram te bilo
ts0kie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 17:23   #36
kaj nitko nema pravi odgovor o motoru i odrzavanju...
1.8t is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 17:34   #37
Quote:
EGR kaže: Pogledaj post
Quattro je naj bolj 4pogon svih vremena, ostalo može biti samo manje ili više loša kopija
Je, toliko je dobar da sam na Pantovčaku, na cesti prekrivenoj snijegom na uzbrdici preticao Audi Q5 koji je zapeo i nije mogao krenuti, sa svojom Hondom koja ima prednji pogon.
Herci80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 17:43   #38
evo vam vas quattro

http://www.youtube.com/watch?v=dGWsogAlZLE

http://www.youtube.com/watch?v=t4l_tviu5Po

http://www.youtube.com/watch?v=jmUtNxY8F74

http://www.youtube.com/watch?v=DAEY2ugBH8w

LP...BMW je BMW
vwfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 17:43   #39
Quote:
1.8t kaže: Pogledaj post
kaj nitko nema pravi odgovor o motoru i odrzavanju...
očito nema. našli se sve sami stručnjaci koji voze il audi il bmw pa svaki svog konja hvali. svaka čast.
slušam tu neke spike kao quattro najbolji. po čemu to???? vozio sam i znam šta pričam. zato, ohladite s tim upadima. to ostavi za glupe trebice u gradu.

e sad taj 2.5tdi... jel to onaj motor 'najgori koji je ikad ugrađen u audi' ?

i da, nemojte mi više hvalit audije. NIKAD NEĆE BITI KAO BMW, MERCEDES ILI LEXUS. (moje iskustvo s audijem mi to govori)
kamikaza is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 18:01   #40
ova tema je postala koji je pogon bolji na kojem autu, a mene to uopce ne zanima...strasno
1.8t is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:02.