Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2011., 03:12   #21
Samo da zabilježim. 18.10.2011. sam potpisao ugovor. Pred skoro mjesec dana! Password još nije stigao, niti bilo kakva druga obavijest. Smiješno.
Anderlon is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 17:33   #22
Hehe, Vipovi menađeri, a brzina interneta i dalje pada.
francek is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2011., 13:27   #23
Eh, nisam se stigao ranije javiti, naime, pred tjedan dana zovem ja Bnet u vezi passworda i veli tip, pa odlučili smo ipak da je password za TV za van uslugu isti kao i stari pass za Bnet. Super, velim, baš vam hvala što ste me obavijestili. I dobro da ste se sjetili koristiti samo jedan password.

I, kakva je usluga? Slika je slabija od obećane ("izvrsne"), negdje na razini 360p (ili čak 240p) na YouTubeu. Na mobitelu se zbog manje površine i doima oštrije dok je na tabu mutnjikava, ne razaznaju se najsitnija slova u potpisima u informativnim emisijama (titlovi se naravno vide). Teško da ću gledati cijeli film ili utakmicu na tabu, ali u nuždi će poslužiti. Za informativni program je zadovoljavajuće. Snimalica mi ne radi, nije mi se još dalo raspitivati zašto.

Izbor programa je skroman, ja gledam HTV1, HTV2 i RTL. NoveTV nema. Četvrti program koji uključujem je 24sata koji mi je malo otkriće. Mini verzija CNN-a.

Aplikacija je trapava jer ponekad za prebacivanje na drugi kanal treba i pet klikova.
Anderlon is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 19:32   #24
Za one koji još razmišljaju uzeti ili ne uslugu Tv za van, mala napomena: Stvar funkcionira na max. 2 uređaja. Znači, kad se ulogirate npr. na jednom mobitelu i na jednom PC-u, uslugu možete koristiti isključivo na ta dva uređaja, Ako želite koristiti uslugu na nekom trećem uređaju, morate pismenim putem (može i e-mailom, vauuu ) zatražiti da vam "ponište" login za jedan uređaj, pa tek onda možete gledati TV na nekom drugom uređaju. Uglavnom, totalni fail
foo_fighter is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2014., 19:20   #25
Jel moguće kako 2 puta iskoristiti probno razdoblje na istom računalu?
Pred nekih 2mjeseca sam se registrirao i zaboravio na to, a sad bi stvarno malo i pogledao nešto besplatno
Brisanje povijesti, njihovog plugina i slično ne pomaže :S Uvijek mi javlja da sam iskoristio probno razdoblje
Ras Al Ghul is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:19.