Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2012., 17:27   #601
Quote:
~StarPrincess~ kaže: Pogledaj post
soda jako ostecuje caklinu tak da ne se s tim igrat cesto :S
istina, i sama sam redovito ribala sodom (preporučila mi zubarica), zubi jesu bijeliji ali čim napraviš malo dužu pauzu zubi puno brže poprimaju boju npr. kave i sl., puno brže nego prije, tako da je očito da oštećuje caklinu i "skida" taj površinski sjaj zubi. tako da ili nastaviti s uništavanjem i održati ih bijelima ili uopće ne počinjati sa sodom!!
elena2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 00:23   #602
jel koristio netko Eridene prašak za izbjeljivanje zubi od Cattier-a?

http://www.terra-organica.hr/eridene...g-cattier.html

kakvi su dojmovi?
lusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 15:31   #603
Pozdrav
Ima li itko od Vas iskustva s WhiteLight : http://www.whitelight.com.hr/

kao na kolektivi je trenutno nekakva akcija pa košta 159 kn : http://www.kolektiva.hr/split/white-...ostarina2.html

Dok sam na e-bay -u otkrila isti ( bar se meni cini ) : http://www.ebay.com/itm/Dental-White...item45fffc56f5 za niti 8 $

Pa bi Vas molila da komentirate ako znate išta o ovome, ako ste koristili Vi ili neko koga znate i ako niste prokomentirajte sta mislite jel ovo isto, ili nije

HVALA
morana2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 11:39   #604
Quote:
lusy kaže: Pogledaj post
jel koristio netko Eridene prašak za izbjeljivanje zubi od Cattier-a?

http://www.terra-organica.hr/eridene...g-cattier.html

kakvi su dojmovi?
kupila. zadovoljna sam. nakon prvog pranja zubi izgledaju puno bolje
lusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 18:10   #605
Jučer navečer sam si naručila vivid trakice od cresta. A i paste za zube od cresta :-)

Za koliko je vama to u prosjeku dolazilo? Mislim da sam uzela od nekog sellera s koje stranice prije, svi ste ga preporučali

btw.jel imao tko probleme sa carinom ili nešto slično?
Sunnceko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 20:09   #606
Quote:
SHILON kaže: Pogledaj post
bila ja pred tjedan dana na takvom izbijeljivanju... 5 minuta pod lampom super... zatim me počelo nenormalno boljeti s tim da su mi dali tablete za bolove... nenormalno je boljelo.... doktorica mi anestezirala cijelu čeljust i nastavila izbijeljivati... 15 min lampa + pola sata bez

sljedeću noć nisam spavla od bolova unatoč voltarenima... sljedća dva dana me užasno boljelo... nisam jela ništa vočno što ima ikakve kiseline, samo voda i meka neutralna hrana, hladno nikako, ni toplo, jer su zubi jako osjetljivi..

to je zbog dehidracije... upozirla me doktorica...

nisam smijela crno vino, cocacolu, sok od borovnice... itd jer se dobiju tamne crte po zubima os toga.. nekoliko dana samo se to ne smije...

ali sad imam hollywoodski bijele zubiće...

weeeeeeeeeeeeee

isplatilo se
koliko košta to izbjeljivanje pod lampom?? zna li netko? hvala
Bili Cvitak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 21:44   #607
Quote:
lusy kaže: Pogledaj post
kupila. zadovoljna sam. nakon prvog pranja zubi izgledaju puno bolje
Ima li tko još iskustava s ovim???
klasična-budala is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 23:29   #608
Bok cure,imam pitanje Definitivno sam se ohrabrila da narucim trakice,ali pitanje je - KOJE? vi ste spominjale dosta vrsta,pa ako može neki link s ebaya,bila bi zahvalna unaprijed hvala,javim i moj rezultat
__________________
Da'bog da ti mati prdnula na roditeljskom!
dorica505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2012., 12:57   #609
zna li tko što o ovome?
http://www.ponudadana.hr/Izbijelite_...=newsletter2_F
Y-U-NO is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2012., 10:26   #610
pridruzujem se upitu za ovaj White light... ako je netko probao, molim review
Rinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2012., 11:13   #611
Koristim Crest Advanced Vivid i nigdje nisam pronašla odgovor na pitanje, preporuča li se za cijelo vrijeme korištenja (14 dana) ne piti kavu, čajeve i sl.
Piše samo da se to ne konzumira dok su trakice na zubima, a nekako mi logično da se ne konzumira ni cijelo vrijeme?

Inače, malo me bole zubi, posebno donji, valjda bude prošlo.
*sanika* is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 17:24   #612
Quote:
*sanika* kaže: Pogledaj post
Koristim Crest Advanced Vivid i nigdje nisam pronašla odgovor na pitanje, preporuča li se za cijelo vrijeme korištenja (14 dana) ne piti kavu, čajeve i sl.
Piše samo da se to ne konzumira dok su trakice na zubima, a nekako mi logično da se ne konzumira ni cijelo vrijeme?

Inače, malo me bole zubi, posebno donji, valjda bude prošlo.
ja sam konzumirala.. manje ali jesam.. naravno nikako ne tijekom

bude, mene su malo zatezali, jer kazu da te ne bole zubi, vec meso kako se trakica dotice..
ja sam u pocetku koristila one za osjetljive zube, duze treba jer su slabije, ja sam ih drzala i po pola sata i nista me ni tad nije boljelo
princess_leia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2012., 18:31   #613
Pozdrav svima!

Evo da se i ja ndovezem,danas sam bas narucila preko facebooka od jednog stomatologa iz Sarajeva trakice za izbjeljivanje zubi..On mi je preporucio ove 3D professional jer on kaze da su te najbolje i da ih svima preporuca..tako da ih i ja vama preporucam..Pitala sam ga isto koja je razlika izmedu Vivid i Professional,on mi je rekao da Vivid ima moc da za 3 nijanse izbijeli zube,a ove Professional za 4 i da su bolje na zubima neodljepljuju se i to..Tako da sam se ja ipak odlucila za ove Professional i javljam vam rezultate kad mi stignu.. Pozdrav
sama i sretna:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2012., 20:38   #614
misljenja su razlicita, ali zar je zaista tako stetno po zube i caklinu cca 2 puta mjesecno ih istrljati smjesom sode b. i limuna?

ima ovdje kakvih stomatologa za strucni osvrt?
miss blondie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 14:30   #615
Ovdje na forumu, par stranica prije, sam pronašla info za Advance Vivid da se nakon pranja zubiju cca 2-3 sata ne stavlja, i da se nakon stavljanja cca 2 sata ništa ne konzumira osim vode. Nemoguća misija. Ko da sam na dijeti.

Inače za bol u zubima stvarno pomaže ona pasta Sensodyne Rapid.

Moji zubi imaju tetraciklinsko obojenje, i sad nakon 4 aplikacije (ne stavljam baš svaki dan, svaki drugi npr.) nije baš da se vidi neka promjena
*sanika* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 15:16   #616
meni je za instant rješenje odlična ova kombinacija:
signal white now (iz mullera, 22kn):


sa ovom vodicom za usta- listerine stay white 25kn, 250ml:


a i dosta je dobra ova vodica odol med 3 - muller, 30kn, 500ml


pri čemu učinak traje onda dok se koriste, a za neko trajno izbjeljivanje me malo strah da mi ne uništi caklinu.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 20:08   #617
Zna netko koliko % peroksida imaju Crest 3D Professional trakice? Znam da Advanced Vivid imaju 9.5%, ali ne mogu nigdje naći koliko imaju Professional.
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 20:23   #618
^^ one imaju 10%.
AnAngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 20:41   #619
Hm, to je dosta mala razlika, šta nije? Nekako mi se čini da to ne može napraviti zamjetno veće rezultate nego Vivid. Ako je netko probao i jedne i druge, nek viče!
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 21:44   #620
Pa da, malo zvuči (0,5%), a sad da li je razlika primjetna u korištenju zbilja ne znam.
Ja sam probale te vivid i classic..
Sa classicom sam počela, a onda sam prešla na te jače- vivid jer se kao ne preporučuje da se odmah počne s jačim postotkom.
Sa tim classic sam bila tako-tako zadovoljna, jako su se odljepljivale a razlika je dosta mala, ali ajde imaju mali postotak pa savim razumljivo, sa njima nisam imala nikakve neugode tipa reakcija na toplo i/ili hladno ili na udahu na usta, dok sam kod vivid primjetila da kad bih udahnula na usta bi osjetila nekavu bol, neku vrstu neugode.. Doduse s vivid su definitivno bolji rezultati i ne mrdaju nikud.
AnAngel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:19.