Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2012., 21:00   #641
caklina ti je svakako poroznija, a pulpa osjetljivija od prosjeka. ja na tvom mjestu više ne bih isprobavala trakice, ni te s manjim postotkom.

ako imaš mogućnosti, potraži Tooth Mousse u ljekarni pa ga primjeni nekoliko tjedana prije spavanja (tu ima više detalja o tome https://www.forum.hr/showthread.php?t=740955)
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 17:57   #642
Bok ljudi!
Imam pitanje u vezi izbjeljivanja. Naime - nosila sam aparatić 3 i nešto god ( fiksni) i na pregledima zubiju ortodontica mi ništa nije rekla ( mislim za karijese i sl, nadam se da ih fkt nije bilo a ne da ih je prešutila ). Nisam bila kod zubara cca 2 god, i kad sam došla na pregled rekao mi je da imam 7 karijesa, i jš nekih sitnih kariješćića, nešto tako ugl. Puna 2 mj. mi je popravljao zube, i sad kako je počela akademska godina morala sam se vratiti u ZG i brijem da mi je izvadio tih 7 ali rekao je da su ostali sitni popravci -.-. Koje trebam riješiti kad dođem doma ( a doma sam 2 put godišnje, lol). Sad, moje je pitanje, to što sam čitav život muku mučila s tim zubima trudeći ih se ispraviti ( sad su koliko toliko'normalni') samo što su tamniji. Nisu žuti, ali ružno izgleda kad se nasmijem. Moje pitanje je sada - koja je metoda najbolja za izbjeljivanje zubi - za mene? Pošto očito imam ful osjetljive zube. Hvala unaprijed.
Aurora210 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 00:44   #643
ispričavam se na padobranskom uletu, ali vi sigurno ovo znate iz prve ruke...Moji pokušaji izbjeljivanja zubi su svi stali na odgovoru 'ne' kod mojih stomatologa, obzirom da oštećuje zubnu caklinu i valjda im je moralna dužnost bila upozoriti me. Obzirom da sam zadnji put za to pitala unatrag 4-5 godina, interesira me je li sada postoji neka metoda koja je ne oštećuje ili to jednostavno ide u paketu? Pušač sam, pijem puno kava i sad je to već ostavilo puno traga. Naravno, raspitat ću se i kod svoje stomatologice, ali bih htjela ovdje dobiti neke smjernice ukoliko netko ima dobre volje da mi odgovori

p.s. interesira me izbjeljivanje isključivo kod stomatologa, ne bih išla na 'uradi sam' opciju s trakicama i sl.
vikky is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 13:20   #644
Quote:
no name chic kaže: Pogledaj post
Moj problem je sljedeći.

Naime, zahvaljujući mom bivšem zubaru, došlo je do zajeba živca na jedinici i živac je odumro. Nova zubarka je živac izvadila i kao posljedica cijele te pizdarije mi je ostao potamnjeli zub. Znači ono, skrivanje osmijeha i te brije.

Zanima me da li je moguće to riješiti običnim izbjeljivanjem zuba i da li je to uopće moguće ispraviti?

Hvala
I ja sam tako prosla. Zahvaljujući bivšem zubaru dobila potamnjelu jedinicu. I evo baš sam došla od zubara (novog ) i baš sam ga za to pitala. I rečeno mi je da ga ne mogu izbjeliti, nego će ga izbrusiti i staviti navlaku. 800 kn, ali dala bi i više samo da se to rješi više


A mene sad zanima da li ću moći izbjeljivati zube poslije toga, ne znam da li se to može raditi preko navlake? Naručila sam si crest trakice...Ili možda pametnije da sad napravim izbjeljivanje pa nakon toga navlaku?
anira is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 14:04   #645
Ja sam izbjelila potamnjelu jedinicu. Nije idealno ali se mogu smijati normalno. Kad bolje pogledaš vidi se da je za nijansu tamnija. S unutrašnje strane mi je napravila rupicu u koju je u nekoliko navrata stavljala malu vaticu natopljenu u (ne razumijem se baš pa ako griješim sorry) neku vrstu hidrogena. To zatvori i onda ta vatica stoji po nekoliko dana. Pa onda nova natopljena vatica. Mislim da sam tako 3 puta.
Svi koji su stavljali jednu navlaku to se vidi, pa sam s ovim jako zadovoljna. To sam radila prije 2 godine i sve je super.
dbebic7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 15:02   #646
Quote:
anira kaže: Pogledaj post
I ja sam tako prosla. Zahvaljujući bivšem zubaru dobila potamnjelu jedinicu. I evo baš sam došla od zubara (novog ) i baš sam ga za to pitala. I rečeno mi je da ga ne mogu izbjeliti, nego će ga izbrusiti i staviti navlaku. 800 kn, ali dala bi i više samo da se to rješi više


A mene sad zanima da li ću moći izbjeljivati zube poslije toga, ne znam da li se to može raditi preko navlake? Naručila sam si crest trakice...Ili možda pametnije da sad napravim izbjeljivanje pa nakon toga navlaku?
Navlake se NE mogu izbijeliti, tako da obavezno najprije izbijeli ostale zube koliko želiš, pa tek onda stavi navlaku u skladu s izbijeljenim zubima. Ja sam inače super zadovoljna crest trakicama, dvojke su mi bile jako bijele, jedinice sivkaste, a trojke žućkaste i trakice su to sve jako lijepo ujednačile. Koristila sam advanced vivid, i čak ih nisam sve ni potrošila, bilo mi je dovoljno pola paketa.
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 02:47   #647
Moze li mi netko reci dali Crest trakice ostecuju navlake?nisam nikad koristila nikakve trakice,a zubi zu mi pozutili od kave,vina
da,imam navlake na neke zube
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 11:46   #648
Nemre ti crest trakica ošteti navlaku... al nisu ni baš nešto posebno učinkovite te trake.. više ti se posvjetle zubi nakon pjeskarenja.
papanjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 16:02   #649
Quote:
Samantha kaže: Pogledaj post
Moze li mi netko reci dali Crest trakice ostecuju navlake?nisam nikad koristila nikakve trakice,a zubi zu mi pozutili od kave,vina
da,imam navlake na neke zube
Ne oštećuju, jednostavno ne utječu na njih, prirodne zube će ti izbijeliti, navlaka će ostati kakva je. I meni su trakice bile jako učinkovite, a čak nisam niti koristila najjače, nego srednje.
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2012., 11:09   #650
Quote:
Anarniel kaže: Pogledaj post
Ne oštećuju, jednostavno ne utječu na njih, prirodne zube će ti izbijeliti, navlaka će ostati kakva je. I meni su trakice bile jako učinkovite, a čak nisam niti koristila najjače, nego srednje.
Gdje se mogu kupiti te trakice?Ja sam u BiH.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2012., 11:42   #651
Nikita, Crest možeš kupiti samo preko ebay-a

Moja zadnja kura bila je prije godinu dana, mislim da ću uskoro opet 10č-tak komada.
Ja sam uzimala Classic (staru verziju) i nakon 7 komada su rezultati bili
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 11:36   #652
Crest je zakon!

Ja sam trakice koristila pred nekih godinu i pol, još uvijek mi se dobro drže zubi (daleko su bijelji nego prije izbjeljivanja).
Jedino učinkovito od svih home-made verzija koje sam probala
Chilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 12:07   #653
Quote:
Muffet kaže: Pogledaj post
Nikita, Crest možeš kupiti samo preko ebay-a

Moja zadnja kura bila je prije godinu dana, mislim da ću uskoro opet 10č-tak komada.
Ja sam uzimala Classic (staru verziju) i nakon 7 komada su rezultati bili
Moze li neki provjeren link?
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 12:53   #654
ja sam uzimala od sellera magx01, stizalo mi je u roku 15 dana.
http://www.ebay.com/itm/130705827068?redirect=mobile
monama is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 13:05   #655
Quote:
monama kaže: Pogledaj post
ja sam uzimala od sellera magx01, stizalo mi je u roku 15 dana.
http://www.ebay.com/itm/130705827068?redirect=mobile
Hvala
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 02:32   #656
Ja sam koristila advanced vivid, i najveći skok u bjelini sam primjetila odmah nakon treće, četvrte trakice. Nakon toga sam koristila još desetak trakica, ali one su izbijelile još malo, uglavnom već nakon 3,4 se vide najveći rezultati, bar kod mene. Stavljala sam ih negdje početkom sedmog mjeseca, i bila toliko oduševljena da sam prije par tjedana panično kupila backup, i to neke jače, professional, za slučaj da efekt nestane, ali evo zubići su nakon 5 mj bijeli još uvijek kao nakon izbjeljivanja, čini mi se da će jako dugo trajati bjelina. Jedino ne znam šta ću s novim trakicama, mislim da ću si pola ostaviti za svaki slučaj, a pola prodati.
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2012., 23:27   #657
Kupila sam crest trakice professional effects, iskoristila sam već 4 trakice ali nikakve razlike u boji zuba nema Ne shvaćam zašto mi ne djeluju, kad svi pišu da im djeluju već nakon 2,3 trakice. Imam normalne zube, nema navlaka ni ničeg sličnog. Dali je neko imao takvo negativno iskustvo, malo sam zbunjena zašto ne djeluju
Kaliopa- is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2012., 10:41   #658
jesu li ti zubi vec sada skoro bijeli? mozda ti zato treba vise vremena. ja sam promjenu najbrze vidjela na ljudima kojima su zubi na pocetku koristenja trakica bili malo zuckasti.
doduse, mislim da bi se s PE koje ti imas rezultati vec trebali vidjeti.
monama is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2012., 22:28   #659
Quote:
monama kaže: Pogledaj post
jesu li ti zubi vec sada skoro bijeli? mozda ti zato treba vise vremena. ja sam promjenu najbrze vidjela na ljudima kojima su zubi na pocetku koristenja trakica bili malo zuckasti.
doduse, mislim da bi se s PE koje ti imas rezultati vec trebali vidjeti.
Rekla bih da su mi zubi malo bjelji od nekog prosjeka, ali nisu onoliko koliko bi ja htjela. Malo sam guglala, i našla dosta ljudi kojima crest trakice ne djeluju,i to većinom ljudi bez nekih mrlja,ne puše,ne piju itd što je baš čudno, čini mi se da sam ja u toj ipak manjini, pa me baš zanima zašto ne djeluju. Šteta novaca Daću im još 5 dana, al sumnjam da će bit neke promjene ako je dosad nema

Zadnje uređivanje Kaliopa- : 21.12.2012. at 22:48.
Kaliopa- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2012., 15:27   #660
cure, najjače od tih trakicu su ove Crest 3D White Whitestrips Professional Effects ili ima jos neke ?
__________________
:)
Shiney is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:39.