Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2015., 12:24   #1
HNTV





što mislite o ovim planovima hrvatskog nogometnog saveza?

mislim da će se ovime najviše razveselit tih 200 ljudi koji još uvijek prate HNL, jer neće više biti ograničeni na hrvatski telekom i njihovu skupu pretplatu za arenu sport 3.
s druge strane, ovo će biti težak udarac za arenu jer će im od atraktivnog sporta ostati samo f1, francuska i talijanska liga. tako da im onih 60kn neće više vrijedit.
uglavnom, podržavam HNS TV
infinity6001t is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2015., 22:49   #2
Odlična ideja, nadam se da će se realizirati
Donald Mallard is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 00:25   #3
Sportska televizija vol. 2! Nikako ljudi. Jedino da to bude HRT5. Ovako nema šanse da to uspije. Troškovi > Prihodi


iOS/TapaTalk
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 18:03   #4
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Sportska televizija vol. 2! Nikako ljudi. Jedino da to bude HRT5. Ovako nema šanse da to uspije. Troškovi > Prihodi


iOS/TapaTalk
pa neplaniraju oni to stavit u dvb-t nego je zamišljen kao pay tv kanal. tako da ne vidim razloga da će to biti sportska vol.2.
troškovi su samo kamere i struja, a prihodi milijunski od operatera
infinity6001t is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 18:32   #5
I produkcija, ljudstvo, prijevoz... ne vidim da im ovo ikako može biti isplativo, ali dobro, ionako navijam za propast te mafijaške organizacije.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 18:51   #6
Bolje da televiziju imenuju u MamićTV
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 20:51   #7
ovo će se realizirat jednako kao i onaj kamp za koji je kamen temeljac položen već tri četri puta
Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 15:54   #8
A slika će biti blagi očaj, za sada je bar slika na Arena sport kanalima ok.
megane 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 17:17   #9
Quote:
infinity6001t kaže: Pogledaj post
pa neplaniraju oni to stavit u dvb-t nego je zamišljen kao pay tv kanal. tako da ne vidim razloga da će to biti sportska vol.2.

troškovi su samo kamere i struja, a prihodi milijunski od operatera

Onda sam svakako protiv ovoga. Ljudima na jedan način zabraniti pratiti hrvatsku reprezentaciju, ligu i slično?


iOS/Tapatalk
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 15:19   #10
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Onda sam svakako protiv ovoga. Ljudima na jedan način zabraniti pratiti hrvatsku reprezentaciju, ligu i slično?


iOS/Tapatalk
što se tiče prve lige, po čemu bi to bilo mnogo drukčije od trenutne situacije?
Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 20:42   #11
Quote:
Grej kaže: Pogledaj post
što se tiče prve lige, po čemu bi to bilo mnogo drukčije od trenutne situacije?

Imam MaxTV to Go i jeftinije mi ovako onda, a budimo realni ekipa s Arene koja komentira je odlična kao i slika. Pa da onaj sa SPTV-a komentira derbi Dinamo-Hajduk pred praznim Maksimirom pa poludio bi


iOS/Tapatalk
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 22:08   #12
ja nemam ni maxtv ni maxtv to go tako da ako oću gledat prvu ligu moram se jebat sa streamovima sumnjive kvalitete
htio sam reći da je trenutno situacija ista ali nisi to osjetio jer imaš maxtv, tj. prva hnl je već sad pay per view
optima, bnet, iskon, h1, amis itd. nitko od njiovih pretplatnika nema arenu
Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 14:54   #13
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Imam MaxTV to Go i jeftinije mi ovako onda, a budimo realni ekipa s Arene koja komentira je odlična kao i slika. Pa da onaj sa SPTV-a komentira derbi Dinamo-Hajduk pred praznim Maksimirom pa poludio bi


iOS/Tapatalk
ajmee barem je lako za sliku i komentatore

croatel je tu produkcijski glavni za hnl i utakmice reprezentacije. i po mom mišljenju to obavlja profesionalno i nema prepreke da hns ne unajmi njih za proizvodnju programa

a što se tiče komentatora još je lakše honorarno zaposlit sušeca, blažićka i ekipicu. tako je rtl radio za vrijeme rukometnog prvenstva, kreator za f1 ...

bit je da neće više biti ograničeno isključivo na max tv, već će biti dostupno i drugim operaterima. a ti ćeš i dalje moći, možda čak i jeftinije, na maxtv go pratit sve utakmice
infinity6001t is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 02:03   #14
Previse pametuješ nekako. Definitivno nece biti isto. Tko ce financirati tu glupost? Pogledaj SPTV i sve ti jasno. Zar HOO i HNS ne mogu surađivati zajedno i eto mi platforme gdje mogu pustiti koliko oce, iovako nemaju nista. Btw od kud uopce ta informacija o HNS TV?


iOS/Tapatalk
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 18:53   #15
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Previse pametuješ nekako. Definitivno nece biti isto. Tko ce financirati tu glupost? Pogledaj SPTV i sve ti jasno. Zar HOO i HNS ne mogu surađivati zajedno i eto mi platforme gdje mogu pustiti koliko oce, iovako nemaju nista. Btw od kud uopce ta informacija o HNS TV?


iOS/Tapatalk
izvini što pametujem
izvor: tvprofil

tu glupost će financirat onaj tko financira sportklub, eurosport i arenu
infinity6001t is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 21:38   #16
Quote:
infinity6001t kaže: Pogledaj post
izvini što pametujem
izvor: tvprofil

tu glupost će financirat onaj tko financira sportklub, eurosport i arenu
Hmm Telekom Srbije koji financira Arenu ?
Ili TF1 grupa+ Discovery Communications koji financiraju Eurosport ili slucajno Mađari koji stoje iza Sport Kluba ?
otelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 23:03   #17
Quote:
otelo kaže: Pogledaj post
Hmm Telekom Srbije koji financira Arenu ?
Ili TF1 grupa+ Discovery Communications koji financiraju Eurosport ili slucajno Mađari koji stoje iza Sport Kluba ?


pile, oni ne financiraju navedene televizije
oni beru samo dobit koju ostvare u državama u kojima posluju

plaćaš ga TI

arena na HT je 60kn mjesečno, SK na evotvu 35 kn mjesečno.
pa se ti misli
infinity6001t is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 00:52   #18
Netko je napisao da mogu unajmiti Blažička. On može unajmiti samo sebe jer ionako je to njegova ideja koja se svidjela Mamiću i Šukeru. Tko bi im drugi to mogao voditi. Ionako je to već procurilo po nekim portalima.
novogradnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 13:46   #19
http://dalmatinskiportal.hr/sport/su...-godisnje/5846

evo opet on obećaje od iduće sezone pokretanje televizije
zapravo ne znam ko bi to gledao. ajde još može proći prva liga, ali drugu ili treću? pa na te utakmice jedva dođe 10 gledatelja.
infinity6001t is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 19:54   #20
http://www.vecernji.hr/tv/mila-horva...viziju-1045044

hnsov glasnogovornik najavljuje pokretanje iduće godine. za početak ići će druga i treća liga, futsal i utakmice mladih
navodno bi na televiziji trebali raditi mila horvat i ivica blažičko
infinity6001t is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:35.